לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2015, 13:47
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי israely שמתחילה ב "סליחה, אין לי שום קשר לבנק הזה"

אחי, בלי להעליב, אתה עושה copy-paste לידיעות ממקורות אחרים עשרים פעם ביום, הרבה מהם שטויות פוליטיות וכותרות מפוצצות ללא תוכן אמיתי, ואתה אפילו לא נותן את דעתך או פותח בשיחה על הנושא אלא מדביק מודעה וממשיך הלאה להודעה הבאה.

לכולנו יש אינטרנט, אני יכול לפתוח YNET או פורום סקופים ברוטר בעצמי. לא כל דבר ש"קורה" חייב מייד שרשור משל עצמו. הייתי שמח לקרוא התייחסות יותר מעמיקה ואת דעתך האישית על כל נושא, אם כבר התאמצת להביא ידיעה.
אני מעריך את זה שאכפת לך להביא לכאן ידיעות אבל תשתדל לסנן קצת...לא כל עקיצה פוליטית או משפט של מועמד או עקיצה של עיתונאי נגד פוליטיקאי חייב כותרת ונושא משל עצמו.

אגב - אתה לא היחיד שעושה את זה, פשוט אני נופל עליך כי כבר פתחת את הנושא של תרומה לפורום שלדעתך נמדדת בכמות ידיעות לחודש.

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

נערך לאחרונה ע"י סיורניק בתאריך 04-02-2015 בשעה 13:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2015, 14:06
  israely israely אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.15
לא נעלבתי..
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי סיורניק שמתחילה ב "אחי, בלי להעליב, אתה עושה..."

לגבי הידיעות: אני מעלה את מה שמענין אותי, אולי לך יש אינטרנט וזמן פנוי ואתה כל היום ברוטר, אבל זה פורום חדשות שהוא לא וינט ורוטר,
זה ברור שבכולם תמצא את אותן הידיעות פחות או יותר,
זה גם ברור שאני מעתיק אותם מאתר כלשהוא ומביא מקור - זה הדרישה של הפורום.

מי שקורא כאן מוצא כאן כנראה משהו שהוא לא מוצא במקום אחר, או מבחינת הידיעות או מבחינת האנשים שמגיבים אליהם שהוא יותר מוצא אותם כמתחבר אליהם.

אני לא מחוייב להפוך לעיתונאי בחינם, לחפש לי מקורות ולרוץ בכל הארץ למצוא עבורך כתבות יחודיות שלא מפרסמים בשום מקום בעולם - רק כדי לשעשע אותך.
אני, כמו כולם, מפרסם ידיעות חדשותיות שנמצאים במקום אחר ומעלה אותם עם קישור לפורום הזה.

אני יכול להבטיח לך שאת מה שאני מעלה כאן לא תמצא בערוצי הטלויזיה כחדשות, וגם לא בעיתונים ולא באתרי האינטרנט השונים - אני מעלה דברים שהתקשורת מנסה להדחיק ולא להעלות (לרוב, כן, אתה יכול למצוא דוגמא או 2 שלא אבל אל תתלהב מהם),
אבל בעיקר אני מעלה דברי שמעניינים א-ו-ת-י שא-נ-י רוצה שאחרים ידעו עליהם ויחשפו אליהם.

עם עובדות של התעוררות הפורום מתרדמה אי אפשר להתווכח, ברור שאם אני יעזוב עכשיו ואחרים ימשיכו לכתוב אז הוא לא יחזור למצבו הקודם. אני לא איזה סלב שכום באים לשמוע רק אותי. רק ציינתי את זה למעלה בגלל האיום הפומבי והמעליב, שביחס המזלזל לאנשים אני ניתקל בלא מעט פורומים בארץ מצד מנהלים.

בניגוד משום מה, לחברות, שבהם כולם יודעים שהקהל הוא הנכס, בתקשורת בכלל, ובפורומים בפרט, מנהלים מרשים לעצמם לדבר אל אדם כאילו שהוא זבל ולהרגיש עוצמתיים מקצת הכוח שיש להם לגבי ניתוק קווי תקשורת שלך.

ישן 04-02-2015, 14:15
צלמית המשתמש של סיורניק

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי israely שמתחילה ב "לא נעלבתי.."

אני מבין את הפואנטה שלך, ואני גם אוהב לקרוא דברים שתקשורת המיינסטרים "שוכחת" - למשל כתבות צבע ותחקיר מעמיקות על דברים לא תקינים בימין, מול שקט תעשייתי כשמדובר על השמאל. לדעתי בהחלט יש לזה מקום פה, אבל במידה.

אני לא מבקש שתחשוף סיפורים בעצמך או תשעשע אותי, רק שלא תספים, ושתתן התייחסות משלך - למה הנושא מעניין אותך, מה דעתך עליו וכו'.
אני אישית אוהב לראות בפורום הזה התייחסות יותר מעמיקה מעבר לכותרות של "תראו את השמאלנים האלו איך הם עובדים על כולנו".

לגבי גישת המנהלים - אני לא אחד מהם אז אין לי דעה בעניין.

ישן 05-02-2015, 00:24
  israely israely אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.15
למה אתה ממתין עד שפותח הדיון יכתוב דעה בשביל להגיב?
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "1. לא הייתי מודע לכך שהאשכול..."

אם דיונים מעניינים אותך, תכתוב את שלך ואז אנשים יגיבו לך ויתפתח דיון.
אתה לא צריך להיות תלוי בפותח הדיון בשביל זה.

לגבי הבנק: אם אני העלתי משהו, סימן שאני תומך בו. אני לא מעלה דברים שאני מתנגד להם.
זה כלל אצלי.

מבחינתי קרטל הבנקים בישראל זה פשע, וכל הממשלות, מקום המדינה עד היום שותפות לו.
הבנקים הם באמת קרטל, המבקר על הבנקים זו משרת בדיחה שהיא מקפצה לניהול בנק,

איך זה יכול היות שבישראל אין שום בנקים זרים, אפילו הבנקים הכי גדולים בעולם לא יכולים לפתוח כאן סניפים, אבל הפוך אין בעיה - לכל הבנקים בישראל יש סניפים בכל העולם.
מישהו חוסם תחרות בשוק הזה באופן אקטיבי.

בכל העולם אין דבר כזה עמלות - זה משהו שלא קיים,
כאן השומר, והמנקה, ועוזרת בית, ועובדי המינימום משלמים מס גולגולת חינם לכל מיני אנשים ברוטאלים שקיבלו הכשר מהמדינה לנהל בנק ולהיות בעלים שלו.
אין לזה אח ורע בעולם - תופעה יחודית לישראל.

כל מה שיחליש אותם וידפוק אותם - אני בעד.
גם אם יש סטיגמה כזאת באוצר ובהנהנלה שלו לישמור בכל מחיר על עושר של הבנקים ועל ידי כך לשמור על "יציבות" שלהם כדי שהם תמיד יהיו עשירים על חשבונך ובשום מקרה שלא יחלשו כדי שלא יקרוס בנק בישראל, הפיכה שלהם לקרטל היא לא הדרך!
צריך לפתוח את השוק הזה במקביל להידוק הפיקוח, ולהוציא אותו ממשרת המפקח על הבנקים - תפקיד בובה מטופש, ולפתוח משרד רציני שיעסוק בפיקוח עליהם.

ישן 05-02-2015, 09:43
צלמית המשתמש של סיורניק

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי israely שמתחילה ב "למה אתה ממתין עד שפותח הדיון יכתוב דעה בשביל להגיב?"

העלית נקודות טובות.

המדינה "אוהבת" בנקים ולא רוצה שהם ייפלו כי הם המכשיר העיקרי של בנק ישראל לנהל מדיניות מוניטרית דרך שינויים בריבית וכו'.
אם בנק נופל (לא חייב להיות בנק גדול) יש סכנה שהציבור ייאבד את האמון בכלל המערכת וייגרם אפקט דומינו שיפיל הרבה בנקים, והמדינה לא תוכל להשפיע דרכם על כלכלת המדינה.
אני חושב שהיה מקרה כזה בשנות ה-80 והמדינה נאלצה להלאים כמה בנקים, וגם להחזיר ללקוחות שלהם את הפקדונות שאבדו מתוך תקציב המדינה.

דו"ח ועדת זקן קבע כמה דרכים אפשריות לשפר את התחרותיות בשוק ולשפר את מגוון האשראי שהציבור יכול לקבל, כדי להחליש את הריכוזיות בבנקים. כמה דוגמאות:

1. הסרת חסמים מבנקים זרים
2. הפחתת חסמי כניסה לבנקים חדשים או קטנים כדי שיוכלו לשרוד ולהתחרות.
3. פתיחת אגודת אשראי (Credit Union)
4. הגדלת טווח הפעולה של הגופים המוסדיים (חברות ביטוח, בתי השקעות) כדי שיוכלו לתת תחרות לבנקים במתן אשראי.

אולי מומחי הכלכלה בפורום יוכלו לענות כמה מתוך הנ"ל באמת נעשה? עד איזו רמה? כמה מההצעות הללו פשוט נקברו בדו"ח ומעולם לא התכוונו לצאת לפועל?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר