לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2015, 13:37
  israely israely אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.15
ההרוגות הבדואיות בתאונה היו חלק מכוח של התנועה האיסלאמית ונועדו להתעמת עם יהודים בהר

למרות זאת, הלל וויס שולח תנחומים להרוגים ומקווה שהתנועהה האיסלאמית תקלוט את המסר השמימי:

הצטערנו לשמוע כי שש נשים ערביות מהעירה הבדווית חורה נספו בתאונת דרכים מחרידה. אנו מייחלים כי ה-א-ל ישלח ניחומים לבני משפחותיהם.

הצטערנו יותר כששמענו שהנשים נהרגו בשיבתם מפעולות המורביטאת בהר הבית המיועדות להפריע תפילת היהודים ושהייתם במקום כי זה מכבר חששנו לחרון אף השם כנגד כל המתכחשים והמונעים מעם ישראל לשוב לבית המקדש של אלוקי ישראל הוא אלוקי העולם בורא העולם ומנהיגו .

אנו מקווים שהתנועה האיסלמית הארץ ישראלית תשקול את דרכיה מחדש ותחדל מלהנחות נשים תמימות להיות כלי בידיהם כאילו ניתן לסכל את רצון השם. הכתוב במפורש לא רק בתורתנו הקדושה שניתנה בסיני אלא גם בספר הקדוש לאיסלם.

אנו פונים לבני ישמעאל לסייע לעם ישראל להקים המקדש ולהביא קרבנות וכל מנחה שיש בידם כפי שכתבו בישעיהו פרק ס' כדי לסייע ולקדם את השלום ולעבוד את אלוקי עולם שכם אחד במקום שבו מותר לכל הגויים ולישראל שטבלו כהלכה לעבוד את השם והוא עד מקום בהסורג והחיל.

אם המשפחות של הרוגות תמצאנה למתאים שנקיים ביקור תנחומים נעשה זאת לכבוד הא-ל והשלום ובהזדמנות זאת נבקש לקיים ולהקים וועדה בין דתית כדי לנסות להסכים על כללי התנהגות בהר הבית לפני שהא-ל ישפוך חרונו על בני אברהם שלא השכילו למצוא דרך לחיות בשלום.

https://www.facebook.com/profile.ph...1607827&fref=nf

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2015, 14:00
  israely israely אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.15
הבחור דתי, ומדבר מתוך העמדה הזאת, אבל אתה מסיט דיון למחוזות לא שלו
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "אין ספק, יהוה השיקוץ האלילי..."

בחרת כהרגלך להידבק בטפל,
אתה מתעלם מהעובדה שאנחנו חיים עם אוייב והשמאל מנסה להסתיר את זה במציאות דמיונית של "דו קיום".

התנאי הראשון לפתירת כל בעיה היא מציאה של הבעיה ויכולת להגדיר אותה מילולית.
כל חבל דמוקרטי שאתה משחרר לערבים "אזרחי מדינת ישראל" הופך אצלם לחרב למלחמה נגדך.
אתה יכול לשחק אותה כאילו שזו הצגה דמוקרטית, אתה יכול לחיות בתוך בלון וורוד כאילו שיש כאן אחלה דו-קיום, אבל המציאות היא אחרת, המלך הוא עירום וכולם יודעים את זה,
גם אלה שמפחדים מהמציאות ומחפשים לשים עליה כמה שיותר מסיכות.

ישן 05-02-2015, 14:26
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
נחמד שזה שגרם לתאונה הוא פושע כביש ...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "אין ספק, יהוה השיקוץ האלילי..."

עם מאה פשעי תנועה...

קראתי גם ב"אתר השכן" עדות לא מפתיעה, שאלו שהכי אמורים "ליהנות" מן השיפוץ בכביש - בעצם מחבלים בשיפוצו, ע"י כך שהם גונבים ציוד הנדסי שאמור לסייע בעבודות.......

אז כן, בשבילנו יש אחד שמסובב הכל, והוא הכל יכול..

ישן 06-02-2015, 16:20
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אני לא שמח כשנשים חפות מפשע נהרגות..
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "עלוב מאוד שסבתא בת 81 היא האויב הנורא שלך שמגיע לו להשחט"

אבל אם אני שם על הסקאלה נשים בדואיות מדרום הארץ שרק חזרו מאל אקצא, והן מגדלות דורות של גנבי מתכות ושאר עוכרי ישראל למינהם, לעומת אוטובוס מלא בנשים מכל סוג אחר (אוליי מלבד לחומר של חנין זועבי), אז אני תמיד אעדיף שהאוטובוס הבדואי יהיה מעורב בתאונה.

הבדואים במשך עשורים עושים את המוות לתושבי הדרום, הם גונבים מתכות בשווי של עשרות מליוני שקלים, אחראים הבלעדים לכל נושא הגניבות מבסיסים צהלי"ם, ומשתפים פעולה באופן קבוע עם ארגוני טרור בגבול מצרים.

אז אני מצטער מראש שאני לא מסמפט את הקבוצה האתנית הזאת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-02-2015, 17:23
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אני לא שמח כשנשים חפות מפשע נהרגות.."

זאת אמירה מטומטמת שנובעת מבורות נטו...
תקרא שוב את מה שכתבת ותבין שהתוכן הוא : יש בדואים גנבים ורמאים=>אם אפול על בדואי ממוצע אז הוא גנב ורמאי=>אעדיף שהבדואי ימות כי הוא רמאי.

ועכשיו בגלל שזה כזה כיף בוא נשחק במשחק הזה ותגיד לי מה אתה חושב על האמירה הבאה:

"אם אני שם על הסקאלה גברים חרדים מבני ברק שרק חזרו מהבית כנסת, וה מגדלים דורות של עצלנים שעושקים את החילוניים, לעומת אוטובוס מלא בגברים מכל סוג אחר (אוליי מלבד לחומר של כיפות סרוגות), אז אני תמיד אעדיף שהאוטובוס החרדי יהיה מעורב בתאונה.

החרדים במשך עשורים עושים את המוות לחילונים שעובדים קשה, הם גונבים עולים למדינה כסף בשווי של עשרות מליוני שקלים, אחראים הבלעדים לכל נושא הצדק החברתי , ומשתפים פעולה באופן קבוע עם ארגוני הדרת נשים.

אז אני מצטער מראש שאני לא מסמפט את הקבוצה האתנית הזאת."

זה בטח כבר נשמע לך פחות לגיטימי...(או שלא?)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר