לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2015, 07:27
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
אובמה: "זיכרו כי בתקופת מסעי הצלב והאינקוויזיציה בוצעו מעשים נוראיים בשמו של ישו"

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/292559
העיתון 'ישראל היום' מציין כי הדברים עוררו סערה בעולם הנוצרי ודברי ביקורת הוטחו בו. העיתון מצטט את רוברט ג'פרס, הכומר של הכנסייה הבפטיסטית הראשונה של דאלאס, שאמר כי "כאשר נוצרים נוהגים באלימות הם פועלים בניגוד לפועלו של ישו, מייסדם. הם לא יכולים לצטט אפילו פסוק אחד בברית החדשה הקורא לאלימות כנגד כופרים. מהצד השני, האיסלאם הקיצוני יכול להצביע על מספר פסוקים בקוראן הקוראים למוסלמים לצלוב את הכופרים".

**
כנראה שהקדוש ברוך הוא אוהב את נתניהו, ולקראת נסיעתו לארה"ב, הוא מכשיל את כל שונאי נתניהו.

**

כוחו המיסטי של בנימין נתניהו
https://www.facebook.com/events/886...11235568910450/

'בשביל שלא יצטרכו לכל העניינים של מלחמה וכיוצא בזה, ויהיה – "בשובה ונחת תוושעון"'

"אתה תצטרך להיאבק עם 119 אנשים, בוודאי לא תתרשם מזה, כיוון שהקב"ה בצד הזה"

דברי הרבי מליובאוויטש לראש הממשלה מר בנימין נתניהו:

ב' אייר ה'תשמ"ח (19/04/1988)

הרבי: הצלחה רבה. הייתה לי נחת-רוח מרובה מהנאום שלך הראשון.

מר בנימין נתניהו: שמעתי וראיתי את המסר.

הרבי: יהי רצון שתמשיך בקו זה והקב"ה מסייע לכל הרוצה לטהר אחרים, על אחת כמה וכמה כאשר מתחילים ב"קשוט עצמך". אל תקפיד עלי שאני מדבר ברבים על-דבר עניינים כאלו.

מר בנימין נתניהו: אני מתכוון להמשיך בדיוק בקו הזה. קלטתי היטב את המסר של הרבי.

הרבי: וזה הקו הכי טוב.

מר בנימין נתניהו: הקו היחידי.

הרבי: בשביל שלא יצטרכו לכל העניינים של מלחמה וכיוצא בזה, ויהיה – "בשובה ונחת תוושעון". ברכה והצלחה.

מר בנימין נתניהו: אני מודה לך על ההזדמנויות שנתת לי לבוא ולהיעזר בך ולזכות לקבל את הסיוע הנפשי שאתה מעניק לא רק לי – אלא לכל עם ישראל.

הרבי: אני עדיין בתחילת המלאכה שלי.

מר בנימין נתניהו: אני יודע.

הרבי: גם אתה בתחילת התפקיד.(האחרון).

מר בנימין נתניהו: אני בא בתחילת מעשה לאדם בתחילת מעשה ואני מתכוון לחזור אליך כבוד הרבי.

הרבי: אתה תצטרך להיאבק עם 119 אנשים. בוודאי לא תתרשם מזה כיוון שהקב"ה בצד הזה. ברכה והצלחה. נתינה של הקב"ה. ברכה והצלחה.

א' כסלו ה'תנש"א (23/11/1900)

הרבי: הצלחה רבה, לא ראיתי אותך זמן רב. הצלחה רבה, כפליים לתושייה.

מר בנימין נתניהו: באתי לבקש את ברכתך בכל העניינים. התפתחו כמה עניינים.

הרבי: מה שהיה גם אז וגם עתה, הוא שמשיח לא בא. אזי תעשה משהו כדי למהר את ביאתו.

מר בנימין נתניהו: עושים, עושים.

הרבי: לא מספיק. יש כמה שעות ביום ואזי יש להשתדל גם היום. בשורות טובות, מתוך שמחה וטוב לבב. חסידים מקפידים שכל העניינים יהיו מתוך שמחה. בשורות טובות, הצלחה רבה.

עוד...
http://www.chabadky.co.il/contents.asp?aid=19660

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 08-02-2015 בשעה 07:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-02-2015, 13:46

אלו שקרים נבזים, ללכלך על צדיקים והוצאת שם רע על עדה קדושה מישראל
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "אכן, בדומה לישו, הוא הכריז על..."

מי שדיבר חס וחלילה דיבורים כאלו, כבר עשה תשובה מזמן, ועל ידי פרסומים כאלו סוחבים אותו רחמנא ליצלן לשאול תחתית. לא מהם ולא מהמונם.

אני יספר לך סיפור שבמו עיני ראיתי, נמנעתי עד כה לספר, אבל עכשיו זה עבר כל גבול ואני חייב לספר:

היו היה יהודי טוב עם לב טוב, אבל היה אוהב לספר בדיחות. הוא רצה להתבדח על חשבון הצדיק שהחסידים שלו לא מפסיקים לצטט את מה שנאמר בדברי חז"ל "צדיקים במתתן קרויים חיים". זה היה אצלו נושא לבדיחה. אני לא אגיד מה היה תוכן הבדיחה שלו, אבל אחרי לערך שנה ומשהו מהבדיחה התקיים בו בדיוק מה שהוא התבדח על הצדיק רחמנא ליצלן, אבל בגדול, לא סתם נפילה אלא נפילה מתחת לגלגלי אוטובוס.

ויש לי עוד כמה סיפורים שבמו עיני ראיתי ממש ממקור ראשון, גם על עצמי יש לי מה לספר, אבל אני לא מסוגל פה בפורום.

לכן, אני מציע מאוד לא להקל ראש מה שנאמר להיזהר ביותר מלדבר חס וחלילה נגד צדיקים.

וֶהֱוֵי מִתְחַמֵּם כְּנֶגֶד אוּרָן שֶׁל חֲכָמִים, וֶהֱוֵי זָהִיר בְּגַחַלְתָּן שֶׁלֹּא תִכָּוֶה, שֶׁנְּשִׁיכָתָן נְשִׁיכַת שׁוּעָל, וַעֲקִיצָתָן עֲקִיצַת עַקְרָב, וּלְחִישָׁתָן לְחִישַׁת שָׂרָף, וְכָל דִּבְרֵיהֶם כְּגַחֲלֵי אֵשׁ. (אבות פרק ב משנה י)

יְהִי כְבוֹד תַּלְמִידְךָ חָבִיב עָלֶיךָ כְּשֶׁלָּךְ, וּכְבוֹד חֲבֵרְךָ כְּמוֹרָא רַבָּךְ, וּמוֹרָא רַבָּךְ כְּמוֹרָא שָׁמָיִם: (אבות פרק ד משנה יב)

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 09-02-2015 בשעה 14:02.
ישן 09-02-2015, 06:19

השמאל הוא משיח השקר
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "אלוהים כה אוהב את נתניהו עד..."

הבטיח שהקומוניזם יביא טוב לעולם, והמטרה קידשה להם את האמצעים ובדרך למטרה זו סטלין ימח שמו וזכרו ועוד מנהיגים קומוניסטיים רצחו עשרות מיליונים. בסוף כל זה קרס, ועד עכשיו עוד לא התאוששו מזה.

בהסכמי אוסלו הבטיחו שלום והביאו טרור ומוות.,

והרשימה ארוכה....

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 09-02-2015 בשעה 06:26.
ישן 09-02-2015, 13:57
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
תכניס לך לקופסא הצרה... הוא שם. והוא קיים.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "אלוהים כה אוהב את נתניהו עד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי liorif
אלוהים כה אוהב את נתניהו עד שהוא גרם לבחירת אובמה שנוא נפשו לכהונה נוספת כנשיא ולהפשרת היחסים בין ארה"ב לאירן.

לקדוש ברוך הוא התכניות שלו.. למה הוא מחליט לסובב דברים ואירועים בעולם כפי שמתרחשים, זה גדול מבינתנו ומהבנתנו, אבל בסופו של דבר זה לטובתינו, כמו במרוצת כל 3300 השנים האחרונות וגם קודם..

או כפי המשפט שאתם ממש מתים עליו - נסתרות הן דרכי האל.

ישן 09-02-2015, 14:27
צלמית המשתמש של רועי AZ

הוא רק משער או מנסה.. אם הוא מבין שאובאמה עושה לעצמו
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "שים לב מי מבין הגולשים טוען..."

נזק כלשהו, הוא יכול לנסות ולהקיש מזה מדוע אמר את מה שאמר או יותר נכון, מי גרם לו לומר הדברים ושזה קרוב לודאי ישחק לטובתינו.. וכן, דברים שהקב"ה מסובב בעולמו, הוא עושה זאת באמצעות כלי המשחק שברשותו..

ישן 09-02-2015, 14:45
צלמית המשתמש של רועי AZ

רק בעל קופסא צרה וחלולה יכול לא להבין משפטים לא מורכבים בעליל..
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב ""אנחנו לא יודעים מה אלוהים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי liorif
"אנחנו לא יודעים מה אלוהים רוצה אבל זה עובד לטובתנו".

נשפכו יותר מדי פיקסלים על ויכוח הסרק הזה.
אני מודה שאני מוותר מראש.

נ.ב.
אין אלוהים לול.

ולנסות לפשט אותם לרמה של כיתה ג'

אבל ההיסטוריה של העם היהודי, העובדות ההיסטוריות - מדברות בעד עצמן..

ישן 10-02-2015, 06:49

לא כל דבר מבינים, אבל כאשר מבינים וזה טוב, זה מביא לנו גילויי שמחה, אלו החיים
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מדברות בעד עצמן ? ההסטוריה של..."

אנשים חיים, אנשים מתים.

האם, בגלל שכל יום יש אנשים שנפטרו בגלל זה לא נשמח כאשר נולד לנו תינוק חדש, או כאשר יש שמחה משפחתית כמו חתונה או בר מצווה?

נכון, נסתרות דרכי ה', ולכן גם כאשר קורה מקרה מצער כמו פטירה, אנחנו מקבלים את זה בדממה והתבטלות מוחלטת לפני הקדוש ברוך הוא, "וידום אהרון",

אבל כאשר יש משהו משמח, אנחנו שמחים, ומשבחים את הקדוש ברוך הוא על זה. ואם זו שמחה גדולה, יוצאים גם בריקוד.

אלו הם החיים, לפעמים משמח ולפעמים חס וחלילה עצוב, ויהודי תמיד מחובר להקדוש ברוך הוא ומאמין בו גם בזמנים הכי קשים, רק שהסגנון והביטוי של השמחה משתנה: יש מצבים שזה מתבקש שמחה גלויה ויש מצבים של "וגילו ברעדה".

ישן 10-02-2015, 10:41
צלמית המשתמש של רועי AZ

שאלה לי.. למה אליו אתה בא בטענות ולא מכיר בו
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מדברות בעד עצמן ? ההסטוריה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
מדברות בעד עצמן ? ההסטוריה של העם היהודי ?
יש יותר מדי אנשים שלא מדברים יותר כי אלוהים שלח אנשים רעים לעשות מהם סבונים בגלל סיבות שרק הוא יודע ואנחנו לעולם לא נבין אותם כי אנחנו בסה"כ החבובות האהובות עליו מכל ארגז הבובות שלו.
ואנחנו אלה שלא מבינים את דרכיו הנסתרות ???
וסליחה, לא התכוונתי גם אני לפתוח את הדיון שיותר מדי פיקסלים הבהבו עליו

ואילו באותם אנשים רעים בני ערש התרבות המערבית, שאתה כ"כ רוצה להתשייך אליה, אתה כן מכיר?

מקווה שתהיה כן בתשובתך..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר