לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2015, 22:13
  israely israely אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.15
בנט מאיים בתביעת דיבה נגד עיתונאי שמאלני שכתב עליו היום שקרים

שקרנים, נגמר.
**
כבר שלוש שנים שהתקשורת מעמיסה עליי כל סוג של שקר:
שאני בעד רצח ערבים, שאני אחראי לטבח מאה לבנונים, שאני גזען, חשוך, ונבער.
**
וזה נדבק.
בחו״ל כבר מאשימים אותי בפשעי מלחמה בגלל שקרים אלו.
זו לא בדיחה.
**
תמיד אומרים לי: ״תגיש תביעה!״ ואני תמיד משיב: ״לא צריך. פשוט נחשוף את האמת״.
כאשר ציטטו אותי כאילו אמרתי "הרגתי המון ערבים", לא הגשתי תביעה. שגיתי. כי השקר הפך ל"אמת", ועכשיו כבר קשה לתקן.
**
עד כאן.
היום נאמתי בכנס ענק באוניברסיטת תל-אביב, ודיברתי על החזרת שלטון החוק לנגב, לגליל ולכל הארץ.
על כך, שאי אפשר כבר ללכת לטייל בדרום ולהשאיר אוטו ללא שמירה, ושלא ייפרץ.
על כך שמדינת ישראל אינה אוכפת מספיק את החוק בכפרים וערים ערביים, ושדווקא הערבים הם-הם הנפגעים הגדולים מכך (המון ערבים פנו אליי וממש התחננו שמשטרת ישראל תציל אותם ממאפיות שדורשות דמי פרוטקשן).
**
דרור פויר, עיתונאי בגלובס, נכח בארוע וכך כתב: ״בנט קרא לכל הערבים גנבי רכבים. ממש ככה״.
(אגב, לא היה שר כלכלה שפעל יותר למען קידום תעסוקתי לערביי ישראל ממני. תבדוק.)
**
אז זהו דרור: לא היה ולא נברא.
הכל מתועד ומוסרט. שקר מוחלט.
**
אעשה זאת בפשטות, דרור: או שתוציא הודעת תיקון והתנצלות תוך 24 שעות, או שתחטוף תביעת דיבה מהסרטים.
**
אין לי בעיה לקבל ביקורת, חריפה ככל שתהיה. זו מהות הדמוקרטיה.
ביקורת-כן. שקרים-לא.
**
לפני עשרים שנה עשו זאת לבנימין נתניהו.
האשימו אותו שהלך עם ארון קבורה של רבין (כשבפועל זה היה ארון קבורה של הציונות, חריף אך לגיטימי).
האשימו אותו שהוא עמד בכיכר ציון וראה שלטים של רבין במדי ס.ס., כאשר בפועל הוא לא יכול היה לראות ממרחק דף בגודל A4 והוא יצא נגד כל סוג של אלימות.
וזה דבק בו, ורדף אותו לאורך השנים.
זה היה שקר.
**
נגמרו הימים שאתם תשקרו ותטנפו על כל מי שימני בעמדותיו.
אנחנו לא מתנצלים יותר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2015, 23:54

אני לא רוצה לנדנד מתנדנדים ואני לא פעיל של בנט
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אכלו לי שתו לי ניתוחים..."

האמת היא שאני לא פעיל בשום מפלגה, אני סתם אזרח שמצביע ליכוד רוב הזמן.

אם לא שמת לב זה פורום חדשות, ואני מביא אליו דברים שקורים בעולם ובארץ כדי לידע על אירועים אנשים אחרים.

לזה הפורום הזה נועד, לעשיית קופי פסט, למרות שבצורה מאד מוזרה האנשים כאן דוחקים בכוח להבעות דעה שזה יותר שייך לפורום פוליטיקה או משהו.

אם הבעת דעה היא תנאי כאן לכתבה, אולי זה ככה כאן, אני לא יודע.. אז שהמנהל יכתוב את זה איפה שהוא.

הפצה של מידע היא ערך דמוקרטי עליון, מפני שאנשים מחליטים על בסיס נתונים. לכן העיתונות במשטר דמוקרטי היא דבר כל כך חשוב. אבל בארץ אין עיתונות, יש בעיקר שופרות של השמאל.
לכן אנשים לא סומכים בדרך כלל על נתונים שמגיעים משם ומחפשים עוד מקורות בצורת הפורומים השונים בארץ ודרך הפייסבוק - שם יש זרימה של נתונים ללא צנזורה של עורך שמאלני.

אם יש נתונים שכאלה שלא מתנגשים באופן חמור עם ערכי והשקפת עולמי אני הופך אותם לגלויים וחשופים, בעיקר בעזרת קופי פסט, כמו כל מדווח עיתונאי אחר בעולם. אם אתה רוצה גם פרשנות תמתין בסבלנות לתגובות שלי, אם יבואו, או שתכתוב את שלך.

אתה כבר השני שמציק לי עם זה, אם עוד מישהו רוצה לדבר על זה אז שיוסיף כאן את התגובה שלו ויפרוק את זה ונוכל להמשיך הלאה בחדשות.

ישן 09-02-2015, 00:02
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי israely שמתחילה ב "אני לא רוצה לנדנד מתנדנדים ואני לא פעיל של בנט"

אף אחד לא ״מציק״ לך, אתה תעשה מה ששאתה רוצה ואני והשני נעשה מה שאנחנו רוצים.
מצד אחד זה נחמד למצוא פה לינקים שמרכזים את השטויות שהימין מדביק כל מיני אתרים, מהצד השני כל מי שרוצה יכול להגיד לך מה שהוא רוצה ואתה לא חייב לענות.

אחרי שסיימנו (שוב) את הקטע הטכני, ועוד נקודה לזכותך שאתה מסביר לי מה מהות הפורום כאשר יש לי 10 שנים מעליך פה ופי ארבעים הודעות (ואני לא פעיל כמוך) זה רק מלמד שאתה לא מתעניין באמת בסביבתך אלא רק מדביק ומתלונן. דע את האויב, זה חוק מספר אחד בדרךלניצחון כלשהו.
אז אחרי כל זה, מה אתה אומר על בנט? היה שר טוב או לא ?

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 09-02-2015, 00:13

אם אני מסביר לך את מהות הפורום זה בגלל שגם אחרי 10 שנים אולי לא הפנמת אותו
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אף אחד לא ״מציק״..."

זה דווקא מלמד שאני כן מתעניין בסיסבתי - תהליך הפקת המסקנות שלך מעובדות לוקה בחסר קצת.

אם אתה מסכים איתי שמטרת הפורום זה לפרסם חדשות ונתונים עכשויים על הקורה במדינה ואחר כך כועס עלי שאני עושה בדיוק את זה זה קצת מבלבל.
ואז כשאני מסביר לך מה המטרה של הפורום אתה מסכים איתי במטרות אבל מסיק מזה שאני לא מתעניין בך ובסביבה רגע אחרי שהקדשתי לך זמן ועניתי לך על הקובלנות שלך.

אחרי כל ההקדמה האי לוגית שארגנת מה שמעניין אותך זה להוציא ממני איזה הכפשה על בנט במקום להתייחס למאמר ולמה שכתוב בו. האמת שאין לי איזה הכפשה מיוחדת עליו.
בקטע של החדשה הספציפית הזאת אני דווקא תומך בו, אם עיתונאי מפרסם עליך שקרים חובה לתבוע את אם אמא שלו בבית משפט, אחרי אולי 2-3 תביעות שכאלה ה"עיתונאים" כאן יתחילו להרגע וחשוב לפני שהם מפרסמים משהו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר