לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2015, 14:56
  israely israely אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.15
אין לי בעיה עם זה שאתה נגד חופש דת - אתה שמאלני, זה ברור לי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "זאת אומרת שבעולם הקטן שאתה חי..."

ואין לי בעיה עם זה שאתה רואה בעצמך פלורסנט וכל השאר הם זבל פרות לעומתך - אתה שמאלני.

אין לי גם בעיה עם האנטישמיות שלך - שוב, אני מקבל את זה שאתה שמאלני.

אבל יש אנשים שמאמינים שהעולם נברא אחרי משהו שנקרא "צמצום" שחילק את הכל ל"מה שידוע" - או "בתוך הדעת"
לבין חלקים שאין לנו כלי תפיסה לתפוס אותם והם החלק שמעל לתפיסה שלנו וזה נקרא "מעל לדעת".

הם גורסים שכדי לפעול באופן מלא בין 2 חלקי המציאות שנוצרו צריך לעבוד עם משהו שנקרא "אמונה" בחלקים שהם מעל לדעת - "אמונה למעלה מהדעת"

וכ-ס-י-מ-ן לכך כדי להזכיר להם את מקומם במציאות שהם לא יודעים בסה הכל והם נמצאים בחלק התחתון שלה "בתוך הדעת" אבל בלי כלי תפיסה מלאים לכל המציאות השלמה,
הם שמים על עצמם כיפה.

ה"ראש" נחשב לחלק הכי גבוה של האדם - לדעת שלו - שעל פיה הוא חי, והם מכניעים את עצמם ומבינים שיש דברים שהם לא תופסים והם נמצאים מתחת לכיסוי ראש.

אתה שמאלני - אתה יודע הכל על הכל, כל הידע של כל המציאות פרוסה לפניך, אתה אלוהי,
אבל להם יש אמונה אחרת וראייה אחרת של המציאות.

אבל למה אתה מתעקש לבזות אחרים ולירוק עליהם ולהרוג אותם רק בגלל שאתה פלורסנט?

ולשאלתך: אני לא חובש כיפה, אתה תראה אותי ותגיד שאני "חילוני" אבל אני מגדיר את עצמי כיהודי, הולך לבית כנסת 3-4 פעמים בשנה, עושה קידוש, צם ביום כיפור - אבל בעיקר, מרגיש חלק בלתי נפרד מהעם היהודי.

נערך לאחרונה ע"י israely בתאריך 16-02-2015 בשעה 15:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2015, 15:09
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי israely שמתחילה ב "אין לי בעיה עם זה שאתה נגד חופש דת - אתה שמאלני, זה ברור לי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי israely
ו
אבל למה אתה מתעקש לבזות אחרים ולירוק עליהם ולהרוג אותם רק בגלל שאתה פלורסנט?

ולשאלתך: אני לא חובש כיפה, אתה תראה אותי ותגיד שאני "חילוני" אבל אני מגדיר את עצמי כיהודי, הולך לבית כנסת 3-4 פעמים בשנה, עושה קידוש, צם ביום כיפור - אבל בעיקר, מרגיש חלק בלתי נפרד מהעם היהודי.

טוב, שני דברים:
צר לי שאתה מרגיש נחות אבל אני לא פלורסנט ואתה ואני באותו גובה, רק עם דעות שונות. זה שאתה מקלל אותי וקורא לי בשמות גנאי ומנסה להעליב אותי זה תולדה של חינוך לקוי והסתה של שנים, אבל אולי מתישהו זה יעבור לך, וגם אולי לא. דיון איתך הוא מאד קצר כי אתה מתחיל בלהפוך את השולחן. אני לא מבזה ולא יורק ולא הורג. זכותי לחשוב שדת, כל דת כאמור וכמצוין בדברים שלי, היא מוזרה, והפטישיזם בלבוש הכרוך בדתות שונות עוד יותר מוזר. אתה לא חייב להסכים איתי אם אתה לא רוצה, אבל זה לא הופך אותך לנחות לעומתי.

אז אתה לא חובש כיפה, למרות שאתה מצדיק ובעד וסיפקת פה הסבר שאי אפשר לסרב לו, למה זה ?
ואני מקווה שזו פליטת מקלדת ההבחנה שלך בין חילוני ליהודי.
אחרת יש מצב שאנחנו הולכים פה לאשכול שישאיר הרבה טעם רע אחריו

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 16-02-2015, 15:18
  israely israely אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.15
מי שהופך את השולחן בתחילת כל אשכול זה אתה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "[QUOTE=israely]ו אבל למה אתה..."

אי אפשר לדון איתך על נושא מפני שאתה לא בר שיח, מדברים איתך על א' ואתה מייד עונה על ע',
והע' שלך היא תמיד ביזוי של מגזר והוא תמיד המגזר היהודי.

הנושא, אם להזכיר לך שוב, הוא האנטישמיות בצרפת - יהודי לא יכול ללכת שם איך שבא לו (בלי קשר למה אתה חושב על צורת הלבוש שלו) מבלי לחטוף יריקות או מכות וזה המקום שאליו
"שיא התרבות" של אירופה הנציונאל קלאסית הגיע אליו אחרי שנים של נאורות בכאילו והטפות מוסר כלפינו.

זה הנושא ולא "אם כיפה זה טיפשי או לא". אם יש לך משהו לומר בנושא בלי להפוך את השולחן אני יענה לך - אבל מניסיון אני כבר יודע שמשמאלנים בכלל וממך בפרט זה בלתי אפשרי לקבל תקשורת ודו שיח.
ולראיה יש כאן עוד אשכולות עם "שיחות" איתך
אה.. וגם יש ראיון עם ראש האופוזיציה, המנהיג הרוחני שלך, שכל כולו הוא הדגמה לנושא.

ישן 16-02-2015, 15:28
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי israely שמתחילה ב "מי שהופך את השולחן בתחילת כל אשכול זה אתה"

טוב סליחה אם פגעתי ברגשותיך, לא ידעתי שאתה כזה רגיש, נתת פה רושם של ביריון קשקשים.
ולהפוך שולחן זה לנבל את הפה, להכליל בגסות, להעליב וכיו״ב דברים שאתה נוהג לעשות.
לא לענות לשאלה ולהסיט את הדיון זה משהו אחר.
עכשיו מכיון שאתה יודע מנסיון מה אני אענה ושאי אפשר לדבר איתי וגם מכיוון שאני מרגיש שנפגעת ממני אני אתן לך את העונג ואני לא אגיד שאין לך מושג מי מדבר איתך ומה הדעות שלו אם אתה חושב שהרצוג הוא המנהיג הרוח שלי. השנאה שלך הופכת את ההבחנה שלך לכל כך שטחית וסתמית

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:09

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר