לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2015, 11:52
  ה-שמאל ה-שמאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.15
ורק שתדע, רוב הלקיים שלי ביבי הם מאזרחים זרים או תושבי חוץ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "האתר של בוז'י קיבל 67,151 לייקים, האתר של ביבי - ‏1,170,695 לייקים"

נתניהו בפייסבוק: ראש ממשלת אינדונזיה וארה"ב
09 אפריל 2012
פוסט אורח מאת: עמיחי סרגובי

עמיחי סרגובי, ראש צוות מתנדבי האינטרנט של שלי בפוסט בבלוג: רק כ – 17% ממעריצי נתניהו בפייסבוק הם פרופילים ישראלים. חשוב לגלות לכם את זה ביום שבו לשכתו מתפארת בהודעה רשמית ב – 200 אלף לייקים שדרכם הוא "מתקשר עם העם" יש גם אלפי לייקים מאינדונזיה, מדינה מוסלמית, מה שמעלה קצת תהיות באשר לאמינות הלייקים. המטרה: ליצור מצג לא ממש אמין של עוצמה

לשכתו של רה"מ בנימין נתניהו פרסמה היום הודעה חגיגית: "היום (ב) עבר דף הפייסבוק האישי של רה"מ בנימין נתניהו את רף ה-200,000 אלף ליייקים" נאמר בהודעה. עוד נמסר ש"ממוצע המצטרפים החדשים ביום עומד על בין 800-1200 איש", וכי "הדף הוא כלי שמקשר בין העם לבין המנהיג". ההודעה גם מתפארת: "כל סטטוס של נתניהו זוכה לאלפי לייקים ותגובות, ומאות שיתופים, בזמן שכל הפוליטיקאים מדדים הרחק מאחור עם ממוצע נמוך מאוד שאינו מתקרב למאות לייקים." נגה כץ, דוברת הליכוד, חתומה על ההודעה.

ובכן הדף הוא כדברי דוברת הליכוד "כלי שמקשר בין העם לבין המנהיג", אבל השאלה על איזה עם מדובר. לפני כמה זמן, התחלנו לדבר על זה, החבר'ה בצוות האינטרנט, כבדרך אגב, שמשהו נראה לנו לא הגיוני בטור הגדילה של נתניהו בפייסבוק, במיוחד למדינה קטנה כמו ישראל. חיפוש קצר במנועי פייסבוק (זה היה לפני שלושה שבועות, צילום המסכים מצורף בתחתית הפוסט) העלה, לתדהמתנו, שרק כ – 17% ממעריצי נתניהו בפייסבוק הם פרופילים ישראלים. 52% הם פרופילים אמריקאים, והנתון הכי משעשע – 3%, שהם כ- 5000 מעריצי ביבי נכון להיום (יותר מכלל מעריציו באנגליה, צרפת, קנדה ומקסיקו גם יחד) הם פרופילים אינדונזיים. אינדונזיה, כידוע, היא המדינה המוסלמית הגדולה בעולם, אין לנו איתה יחסים דיפלומטיים, ואיכשהו אני מתקשה להאמין בידיעה המשמחת לכשעצמה שרה"מ שלנו כובש את לבבות העם האינדונזי.

בעמוד של שלי, לשם השוואה, יש 20,400 לייקים צנועים, 90% מהם הם פרופילים ישראלים, ו – 10% נעים בתפזורת במדינות אחרות, בעיקר בארה"ב ובאירופה. זו ההתפלגות הנורמלית של פרופילים בעמודי האוהדים.

http://www.shelly.org.il/node/6591

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-02-2015, 12:24
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
מי כמו השמאל יודע היטב שלא כל המוסלמים הם מחבלים ולא כולם שונאי ישראל
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ה-שמאל שמתחילה ב "ורק שתדע, רוב הלקיים שלי ביבי הם מאזרחים זרים או תושבי חוץ"

אז מה הבעייה עם אינדונזיה?

בסדר, זה היה בצחוק.

אבל גם 17% של ישראלים, זה עדיין פי שניים ממה שיש לבוזי - כולם יחד.

52% אמריקאים. בארה"ב יש המון יהודים שמזדהים עם מדינת ישראל, והם לא מכירים מה שהתקשורת דורשת לשנוא את נתניהו.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 18-02-2015 בשעה 12:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר