לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2015, 16:55
  israely israely אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.15
שמאלנים קוראים לאירופה להגביר לחץ על ישראל, כולל חרם, לקראת הבחירות

עצומה חדשה קוראת לאיחוד האירופי להגביר את הלחץ על ישראל. העצומה קוראת למדינות אירופה להחרים מוצרים מישובים יהודים, להגביל כניסת אזרחים ישראלים לשטחם ולהגביל שיתוף פעולה אקדמי. עצומה זו מחזקת את הלובי שעושים פעילים ופעילות באירופה ודורשת מאירופה להבהיר לממשלת ישראל, בעיקר לקראת הבחירות, כי לא תתן גב למה שהם קוראים לו "הפרות של זכויות אדם".

מתוך העצומה:

אנו קוראים לכם:
- לא רק לסמן מוצרים המיוצרים בהתנחלויות בניגוד לחוק הבינלאומי, אלא, כפי שאנו עושים בעצמנו, להחרים אותם.
- להגביל את כניסתם של מתנחלים אלימים למדינות האיחוד האירופי, ובראשם פוליטיקאים ישראלים המתגוררים עצמם בהתנחלויות בניגוד לחוק הבינלאומי, ומסיתים את הציבור לגזענות ואלימות.
- להתנות שיתוף פעולה כלכלי ואקדמי עם ישראל בכיבוד ויישום החוק הבינלאומי.
- להורות על חברות אירופאיות לפעול על פי החוק הבינלאומי, ולנקוט באמצעים חוקיים כנגד חברות אירופאיות הפועלות בישראל ובשטחים הפלסטינים הכבושים בניגוד לחוק הבינלאומי.

בזמנים קשים אלו, ולקראת הבחירות בישראל אנו קוראים לכם לנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותכם להבהיר לממשלת ישראל היוצאת, וזו שתבוא אחריה, כי הקהילה הבינלאומית לא תאפשר חסינות להפרות הישראליות של זכויות אדם והחוק הבינלאומי."

http://tv.social.org.il/updates/35495

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-02-2015, 23:09
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "אני משער ש"הטלוויזיה החברתית"..."

כלומר איש "גוש שלום" ותנועות אנרכיסטיות נגד גדר ההפרדה וה"מצור" על עזה
ומנהל בעמותת "זוכרות" הפלסטינית,
שמנהלים שופר תעמולה עם 95% מימון זר, שרובו מגיע מארגונים עם זיקה פוליטית.

ישראלי, מה גורם לך לחשוב שהם שייכים לשמאל הישראלי?
אם אני אקים תנועה לשינוי שיטת הממשל בצרפת שתנוהל על ידי שני אזרחי צרפת שפועלים בארגונים שמטרתם המוצהרת לשנות את צרפת בצורה שלא תשאיר זכר לצרפת הנוכחית, ושממומנת על ידי ארגונים פוליטיים מישראל וארה"ב,
אתה תחשוב שמדובר בתנועה צרפתית?

אני היחיד שלא מפתיע אותו שארגון אירופאי שממומן בעיקר על ידי אירופאים, שוכר כמה מקומיים כדי לשרת את מה שהוא רואה כאינטרסים אירופאים בעולם?

ישן 19-02-2015, 00:00
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי israely שמתחילה ב "שירשרת לבחור הנחמד שעזר לך למצוא תשובה לשאלתך"

1. צודק, טעיתי בשרשור. תודה לבחור הטוב על העזרה :-)
2. אם אנס קורא לעצמו הקרבן, זה אומר שאת הנאנסת צריך להרשיע ולזרוק לכלא?
במילים אחרות, ברור לך שהם טוענים שהם ארגונים מקומיים כדי לקבל לגיטימציה לטענות ולמטרות שלהם.
בכך שאתה משתף פעולה איתם, אתה מסייע להם.
3. כל שינוי מתחיל במיעוט שמתחיל לצעוד בכיוון אחר. מה שבטוח הוא שגם לקרוא לארגונים זרים ארגונים מקומיים, כי הם משלמים כסף לנציגים מקומיים, זה היוצא דופן.
המפלגה הרפובליקנית והמפלגה הדמוקרטית משלמות כסף לנציגים מקומיים כדי שיהוו שדולה שתייצג אותם בכנסת, בצורה חוקית ומוצהרת. זה לא הופך אותן למפלגות ישראליות.
יש בארץ הרבה חברות בינ"ל ענקיות שמשלמות הון תועפות לנציגים בארץ, זה לא הופך אותן לחברות ישראליות.
למה במקרה הזה, במקום להודות במציאות, אנחנו מדקלמים שקרים שפוגעים בנו?

נערך לאחרונה ע"י cre666 בתאריך 19-02-2015 בשעה 00:03.
ישן 19-02-2015, 00:30

אפשרי וחובה לעשות זאת בתגובות אך לצערי לא הגענו לרגע שניתן
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "1. צודק, טעיתי בשרשור. תודה..."

לעשות זאת בכותרת.

זוהי לא תופעה ייחודית לישראל, אם אתה מעניין להתחקות היסטורית אחרי התופעה תמצא את ההתחלה שלה בברה"מ ובקגב: הם הגו בשנות השישים תוכנית איך להרוס את המערב מבפנים על ידי הפצת רעיונות תעמולה באמצעות ארגונים א-פטליטים של מתירנות לסמים, להרס חיי המשפחה ולהרס הלאומנות.
זה כל כך הצליח להם עד שהם נדהמו בעצמם מהתוצאות. בינתיים ברה"מ קרסה אבל השטות קיבלה חיים משלה והפכה לנאו שמאל שאתה רואה היום באירופה.

מי שאימץ את הטקטיקה היה הסי אי אי והביון האירופאי. הם משלמים בכל העולם לארגונים מהסוג הזה כדי לקדם את הרעל הזה.
כל האביב הערבי היה על זה. הם ניסו גם בישראל לבצע הפיכה שכשלה לחלוטין מרגע שהמקור נחשף.

הריב בין ארה"ב למצרים כיום נסוב סביב ההחלטה המצרית לגרש את כל הזרים הפעילים הא פוליטים משטחה ולאסור את כל המצרים שהריצו את מה שבארץ פועל תחת השם הקרן החדשה.

אותי אתה לא צריך לשכנע. אני מוכן לעזור לך בכל מקום שבו תחשוף אותם. הבעיה היא שכאן הדמאל חבר אליהם ומגן עליהם. כך שיש בינהם נקודות השקה וחפיםה רבות.
הם גם מריצים את המחנה הציוני בימים אלה לכנסת - אז הבדלה מוחלטת וחותכת בינהם אין כל כך

ישן 19-02-2015, 00:41
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי israely שמתחילה ב "אפשרי וחובה לעשות זאת בתגובות אך לצערי לא הגענו לרגע שניתן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי israely
הבעיה היא שכאן השמאל חבר אליהם ומגן עליהם. כך שיש בינהם נקודות השקה וחפיםה רבות.
הם גם מריצים את המחנה הציוני בימים אלה לכנסת - אז הבדלה מוחלטת וחותכת בינהם אין כל כך

איך זה מסתדר עם העובדה שאני שמאלני?
ברור לך שחלק מהשיטה היא ליצור זהות בין הקבוצה הריאקציונרית לבין חלק גדול מאוד באוכלוסיה, למרות שאותה קבוצה לא מייצגת את אותו רוב?
הרוב המוחלט של מצביעי מרץ והעבודה, ותתפלא אפילו חלק ממצביעי חד"ש, לא חושבים שחרם על ישראל זה דבר רצוי,
ולא חושבים שפניה לגורם חיצוני כדי שיגרום נזק למדינה זה כלי לגיטימי במשא ומתן פוליטי. להפך, רובם המוחלט חוששים ממנו וחושבים שהדרך שלהם תמנע איום כזה.

מצד שני כשמאשימים אותם בלי להקשיב להם, כשלא משנה מה הם יאמרו יכניסו להם מילים לפה וטענות בשמם, הרבה מהם פשוט חושבים שרוב הימנים מתלהמים שאף פעם לא מקשיבים למה שאומרים להם, והם שותקים גם כשהצד "שלהם" עושה דברים שהם לא מסכימים איתם.

דבר עם אנשים ותוכל למצוא הרבה שותפים ובני ברית, גם אם על רוב הדברים לא תסכימו.
תאשים אנשים ותמצא אוייבים, גם אם אתם מסכימים לחלוטין על כל סעיף.

ישן 19-02-2015, 01:00

אני לא מדבר עליך כמצביע למפלגות האלה, אני מדבר על המפלגות עצמו
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "[QUOTE=israely] הבעיה היא..."

בהרבה תחומים יש נקודות מגע וחפיםה, לעיתים מלאה, בין מפלגות השמאל לארגונים האלה.
בשנות ה-90 זה היה חיבור מלא,
כיום מפלגות שמאל מנסות להתבדל מהקשר האירופאי והאמריקאי אבל כמעט שמונים אחוזים מהאידיאולוגיה והרעיונות שהם מקדמים הם זהים כמעט לחלוטין ויש בינהן המון שיתופי פעולה בהפגנות, החלפות מידע, עמידה בפאנלים באותו הצד ועוד ועוד.

אם לך כמצביע שמאל זה מפריע ואתה טוען שלעוד הרבה מכם אז תעשו את המלחמה נגדם. למה אתה מצפה שאני אשכב בשבילך על גדרות?

אם לי יש בעיה עם מפלגות שאני בוחר בהם אני ינסה לפתור את זה מולם או להקים לי אחת. אני לא ארוץ למצביעי מר"ץ לבקש מהם שבתגובות שלהם הם יעשו את ההפרדה שבמציאות כמעט ואינה קיימת.

ישן 19-02-2015, 10:46
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי israely שמתחילה ב "אני לא מדבר עליך כמצביע למפלגות האלה, אני מדבר על המפלגות עצמו"

בקצרה:
1. יש טווח רחב של דעות שהן לגיטימיות, גם אם אני לא מסכים איתם, ויש הרבה דמיון בין מפלגות שמאל בכל העולם.
2. התערבות זרה בפוליטיקה מקומית לא לגיטימית, וזו הביקורת שיש לי על הארגונים שמתחזים לישראלים.
3. לדעת הרוב המוחלט של השמאל, בכל אירופה, התערבות זרה בפוליטיקה מקומית לא לגיטימית.

בהרחבה:
אתה לא מבדיל בין שני דברים שונים, ולא ברור לי האם במודע או לא (ואם במודע, האם במתכוון או לא).
מה שמבדיל בין שמאל לימין זה דעות בקשר לכלכלה (חופש לעומת ריכוזיות), איזון בין זכויות בין המדינה לאזרח (יותר למדינה או יותר לאזרחים), וגישה מדינית (יותר כוחנית או פשרנית).
בעיני כל מגוון הדעות הזה לגיטימי. לגיטימי לחשוב שהדבר הכי נכון למדינה שלך זה קומוניזם, ליברליזם, קאפיטליזם או ליברטריאניות באותה מידה. חלקם אני חושב שמטומטמים וחלקם גאוניים, אבל כולם לגיטימיים

במובן הזה אתה צודק לחלוטין, יש הרבה מאפיינים שזהים בין השמאל בעולם לשמאל בארץ, וגם בין הימין בעולם לימין בארץ.
אבל זו לא הבעיה פה.

95% מהשמאל האירופאי לא חושב שלגיטימי שמי שלא חי במדינה שלו, ישפיע על הפוליטיקה במדינה שלו.
האמנה של האו"ם והחוק הבינ"ל קובעים בפירוש שהזכות של מדינה להתערב בפוליטיקה של מדינה אחרת מוגבלת בצורה דראסטית, ומצריכה הסכמה בינ"ל כדי שתהיה לגיטימית.
גם באקדמיה די מקובל שהתערבות זרה לרוב גורמת יותר נזק מתועלת ויש לא מעט מחקרים על הנושא, גם מהשנים האחרונות.

הבעיה היא לא במפלגות, אלא באנשים שמאמינים ומדקלמים את התעמולה השקרית.
לטעון שהארגונים האירופאים האלו מייצגים את כל השמאל, או אפילו את רובו, זה בדיוק כמו לטעון שכל הימין זהה לכ"ך (ז'בוטינסקי מתגלגל בקברו רק מהמחשבה).
(למרות שאני חייב להודות שאישית, הרצוג וגלאון, באמת קיצוניים מהמצביעים שלהם, בדיוק כמו שבנט קיצוני שמאלי לעומת המצביעים שלו. חלק מהסיבה שמפלגת העבודה "איבדה" אותי).

ה 5% שכן חושבים שהתערבות זרה לגיטימית לדוגמא, משפיעים בצורה בוטה ביוון.
בבחירות האחרונות פוטין מימן ביוון עמותות "עצמאיות" שעשו תעמולה נגד מדיניות "כלל אירופאית" ונגד מפלגת השלטון הפרו אירופאית.
זה עבד, הקומוניסטים היוונים שמזוהים עם העמדות האנטי אירופאיות של פוטין זכו בבחירות.
הם לא דיברו עם המפלגה הקומוניסטית השניה או עם הסוציאליסטים, הם לא דיברו עם מפלגות המרכז, הם ישר הלכו להפגש עם מפלגת ימין כלכלי חברתי ותוך שעתיים נוצרה קואליציה.
וזה בכלל לא מפתיע כי מפלגת הימנים העצמאיים הזו גם מומנה על ידי פוטין.
(פוטין תומך בפאשיסטים כמו לה-פן בצרפת, אורבן בהונגריה, אטאקה בבולגריה ולאומנים פלמים וסרבים, אבל גם בקומוניסטים באוקראינה, מולדובה, יוון, בילרוס, אורטגה בניקראגווה, מדורו בוונצואלה ועוד).

זה לא ש 55% מהיוונים באמת חושבים שהתערבות זרה לגיטימית וטוב שפוטין שינה את השלטון. כל התעמולה הייתה נגד התערבות זרה אירופאית ו"תשאירו את יוון ליוונים". ההצבעה לקומוניסטים הייתה הצבעת מחאה נגד התערבות זרה כי הם חשבו שאירופה מתערבת להם יותר מדי בחיים. פשוט מרוב התעמולה להצביע "נגד", הם לא שמו לב בעד מי הם כן מצביעים.

הביקורת שלי פה היא על מעורבות זרה בפוליטיקה מקומית שמתחזה לאותנטית.
הביקורת הזו היא חלק מביקורת רחבה יותר על המנהג המגונה שלנו, בעיקר מימין, לדקלם תעמולת אויב ובכך לתת לה משנה תוקף.

ישן 19-02-2015, 11:03
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
הביקורת שלנו היא על תופעה של חיבור בין המפלגות לעמותות
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "בקצרה: 1. יש טווח רחב של..."

ומשתמע מדבריך שגם אתה אמור להיות חלק מאותה ביקורת.
ואם כבר - אתה אמור להוביל את הביקורת, ולא רק להזדנב מאחוריה.
בטח לא להתנגד לה.

זה לא רק שהמפלגות והעמותות מקבלים מימון מאותם גורמים,
הרי היד מחלקת כסף לקמפיין הבלתי חוקי של V15 והיד שמחלקת כסף ל"גוש שלום", תנועות אנרכיסטיות נגד גדר ההפרדה,ואת "זוכרות" - היא בדיוק אותה יד. אותן "קרנות", אותם מליונרים, אותן ממשלות.

זה גם שהמפלגות מספקות חסינות פוליטית לאותן עמותות,
כך שמקורות המימון שלהן לא יהיו חשופים,
כך שלא ניתן יהיה להפחית את מימון זה בצורות עקיפות או ישירות.
ויהיה קשה להוביל מסע חרם נגד המדינה, תוך שימוש בכספי מדינה.
חסינות פוליטית שבלעדיה, היה הרבה יותר קשה לבצע פעילות כה עויינת נגד המדינה.

אותן מפלגות מזהירות מפני החרם,
שהגורמים שמממנים אותם - מספקים מימון לעידודו.
ולזה קוראים "נתניהו גורם לחרם על ישראל"

כך שההפרדה בין מפלגות לעמותות - היא מאוד מלאכותית.
עצימת עין.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 19-02-2015 בשעה 11:08.
ישן 19-02-2015, 16:43
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "הביקורת שלנו היא על תופעה של חיבור בין המפלגות לעמותות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
ומשתמע מדבריך שגם אתה אמור להיות חלק מאותה ביקורת.
ואם כבר - אתה אמור להוביל את הביקורת, ולא רק להזדנב מאחוריה.
בטח לא להתנגד לה.

מי מתנגד לביקורת על התערבות זרה? אני הראשון שמבקר התערבות זרה, מישראל היום ועד לקרן החדשה.
אני מתנגד לזהות המזוייפת בין שמאל לבין "בעד התערבות זרה", שארגונים כמו הקרן לישראל החדשה עושים, וכמו שאתה עושה פה עכשיו.

התערבות זרה קיימת בכל הקשת הפוליטית, ובכל מקרה היא נחשבת כלא לגיטימית על ידי הרוב המוחלט של האזרחים וכמעט תמיד גם הרוב המוחלט של המפלגות.

הזיהו של השמאל הישראלי עם הארגונים האלו משרת את האג'נדה של אותם ארגונים, בכל שהוא נותן לה לגיטימציה.
למה אתה מתעקש לתת לגיטימציה לדעות שאתה מתנגד אליהן?

ישן 19-02-2015, 18:00
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "כאמור - הבעיה היא גם החסות הפוליטית הניתנת לאותם ארגונים"

אז בליכוד והבית היהודי אין אנשים שתומכים בסרבנות בהתנתקות?
או בתג מחיר?
הגברת סטרוק לא טענה שחיילי צה"ל שהתגוננו ממתפרעים ביצהר הם "פלוגות מחץ המבצעות מעשי נקם ביהודים"?
אורי אריאל לא טען שהעביר מידע על פעילות צהל כדי למנוע מצה"ל לתפוס פורעי חוק?

טמטום, גסות רוח ואמונה עודפת שהמטרה מקדשת את האמצעים, קיימים בכל ארגון שחברים בו בני אדם.
לשחק בלמי יש יותר גדול ולהתחרות מי פחות טוב, זה מגוכח.
לחשוב שמחניך קדוש ולהתעלם מהפגמים בביתך, זה כבר מסוכן.

ישן 19-02-2015, 18:30
צלמית המשתמש של ai22

סירוב לפקודה בלתי חוקית זה דבר אחד
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "אז בליכוד והבית היהודי אין..."

והנסיון לכפות פקודות כאלו, בלי להידרש לבעיית החוקיות והמוסריות, באמת היה בעייתי,
במיוחד כשזה הגיע - לנסיון הקיצוני לכפות על מתנחלים לקחת חלק בגירוש מתנחלים אחרים מביתם.
פעולה שלא רק שאינה חוקית - אלא מחייבת אותם לפעול בניגוד לדת.
זו לא "בנחישות וברגישות" אלא באטימות מוחלטת.
והמחאה נגד פעולה בלתי מוסרית, ובלתי חוקית,
היא בוודאי מחאה לגיטימית.

אבל בכל הנוגע לפגיעה בחיילים שהגיעו לבצע את הפינוי,
אין שום הצדקה ותמיכה.
לא בקרב הליכוד ולא בקרב הבית היהודי.
עד כמה שאני יודע המצב לגבי "תג מחיר" לא שונה.

לגבי אורית סטרוק - שהקימה ארגון זכויות אדם המיועד למניעת פגיעה בזכויות אדם בקרב תושבי השטחים,
היה מדובר על חבלה ברכוש שאותם חיילים ביצעו ברכוש תושבי יצהר.
היא מחתה על אותה חבלה, אך לאחר שהרוחות שככו, התנצלה על השימוש באותה שפה בוטה.
וכך היא אמרה:
ציטוט:
ניקוב צמיגים לרכבי חיילי צה"ל ולמפקדיו הוא מעשה פלילי וכפוי טובה, שגם דובר היישוב יצהר, המייצג את רוב התושבים, הסתייג ממנו אתמול, הדבר אינו מצדיק בשום אופן הכרזת מלחמה על יישוב שלם בשל מעשיהם של כמה בני נוער, במיוחד כשהמשטרה יודעת לאתרם ולהביאם לדין כמקובל במדינת חוק. ענישה קולקטיבית והריסת בתים כפעולת נקם נפסלו כבר מזמן בבג"ץ ביחס למחבלים, ואין כל הצדקה חוקית או מוסרית לבצעם כלפי אזרחים ישראלים שכל חטאם הוא שבסמוך לביתם בוצעו מעשים פליליים

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 19-02-2015 בשעה 18:33.
ישן 19-02-2015, 19:27
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "סירוב לפקודה בלתי חוקית זה דבר אחד"

סירוב לפקודה בלתי חוקית זה מרד לפי חוקי מדינת ישראל.
ואלו היו פקודות חוקיות לחלוטין.
לא מוסריות, לא מקובלות תרבותית, סותרות ציווי דתי ועוד הרבה דברים - אבל חוקיות.

אני דרך אגב מעריך ומכבד את גברת סטרוק על ההתנצלות שלה יותר מאשר על הרבה דברים אחרים שהיא עשתה, זה לא פשוט ולא מובן מאליו.
אבל אתה שם לב שמה שאתה מנסה לעשות זה להכשיר את השרץ?
היא טעתה כשנתנה גיבוי לעבריינים, התעשתה, התנצלה והמשיכה הלאה.
אתה מנסה להצדיק את מעשיה.

שוב, להשוות מי חוטא יותר גדול זה שטותי.
לחשוב שמחנך טהור זה בעייתי.

ישן 19-02-2015, 20:06
צלמית המשתמש של ai22

זה שקר. בית המשפט קבע שאסור לבצע פקודה בלתי חוקית
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "סירוב לפקודה בלתי חוקית זה..."

ושלוחם שמפקדו מטיל עליו לבצע פקודה בלתי חוקית,
חייב לסרב ! ! !
כך למדתי בלימודי האזרחות,
וכך מפקדי הסבירו לי בצבא.
האם שירתת בצבא?

במצב כזה, המדינה צריכה להחליט - האם לפתור את בעיות החוקיות שהיו (והיא לא)
האם לפעול "בנחישות ורגישות" ולתת את המשימה הבלתי דחופה למי שלא רואה בעיה חוקית או דתית לבצעה,
או להתמודד עם סירוב פקודה על רקע חוסר החוקיות.
זה המצב.

אם חייל מקבל פקודה להשחית רכוש (יהודי או ערבי), ומדובר לדעתו בפקודה לא חוקית, הוא צריך לסרב. בטח ובטח אם מדובר בהריגת אדם חף מפשע,
ולא מדובר במרד כלל.

גברת סטרוק פעלה - בדיוק כפי שאני מצפה שכל אדם שזכויות אדם יקרות לליבו יפעל:
ימחה קשות נגד פגיעה בזכויות אדם, (ואם מחאה זו אינה סבירה - יתנצל על דברים שנאמרו בלהט הרגע)
אבל ישמור על המדינה, ויפעל ככל יכולתו נגד מי שפועלים נגד המדינה.
אתה טוען - שאם אדם אמר משהו בלהט הרגע - הוא שרוף לעולמי עד, גם אם התנצל על אמירות לא סבירות.
זו טענה מרושעת, שלא ניתן לקבל.

לעומת זאת - הגברת שלי יחימוביץ' (ראש מפלגת העבודה, לא פחות) ראתה מחאה אלימה נגד המדינה,
קבוצת פורעים שהכו באלימות חיילים ישראלים, עד שהיה חשש לחייהם.
ובמקום לצאת נגד תופעה זו - ולאפשר חקירה של אחת מהמשתתפות באותו מקרה אלימות נוראה,
היא מנעה חקירה זו ככל יכולתה.
לא בלהט הרגע - אלא לאורך זמן.

זה הכיעור שמדובר עליו,
התגייסות לצד אותם ארגוני שמאל קיצוני אנטי ישראלי,
ונגד המדינה, חייליה ומוסדותיה.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 19-02-2015 בשעה 20:08.
ישן 19-02-2015, 18:07

אלה היו מר"ץ ומפלגת העבודה שיצאו נגד החוקים למניעה של זה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "[QUOTE=ai22]ומשתמע מדבריך שגם..."

על מה ההיתממות,
כל התקשורת במשך חודשים היתה כותרות של מנהיגים מהשמאל שיצאו נגד "מקארתיזים" ו"חיסול חופש הדיבור" בכאילו דמוקרטיה שיש לנו כאן.

הם גייסו למאבק גם את בג"ץ.

עד כמה אפשר להיות אמנזי?

אם אתה תומך בחיסול התופעה תצטרך להקים לך מפלגת שמאל חדשה, כי בתוך הקיימות אין לך מישהו שיפעל נגד זה.
או שתחשוב על מעבר לליכוד.

מה לעשות? עם האמת אי אפשר להתווכח,
אבל הניסיון שלך להפיל את התיק על מי שמנסה להתריע על התופעה בימין וקובל על השמאל שתומך בהם על כל הספקטרום שלו זה כבר מוזר. מה אתה מנסה לומר לנו:
"אל תתריעו כדי שמצביעי השמאל לא יצטיירו כאנטי ציוניים ואנטי דמוקרטים?"

ישן 19-02-2015, 18:28
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי israely שמתחילה ב "אלה היו מר"ץ ומפלגת העבודה שיצאו נגד החוקים למניעה של זה"

אתה מתעקש לשמוע את מה שבא לך, או שאתה רוצה להקשיב למה שאני אומר?
אתה ממש לא חייב להסכים איתי, אבל רצוי שתתייחס למה שאמרתי, ולא סתם תזרוק האשמות.

כשהעבודה ומרץ התנגדו לחוק השקיפות וההגבלה על תרומות זרות, טענתי שמדובר בהגנה על השחיתות שלהם.
לא מכיר הסבר אחר להימנע משקיפות כספית, פרט לנסיון להסתיר שחיתות.
שני הצדדים, כאן ובאירופה, משתמשים בסיסמא "חופש הדיבור" כדי לאפשר חופש להסתה, להעלבה ולגזענות. גם נגד זה דיברתי לא פעם, גם פה.

אני לא מנסה להפיל שום תיק על אף אחד.
אני מנסה להסביר לך שהקישורים שאתה עושה כמו התערבות זרה = שמאל, והדעות של הקרן לישראל חדשה = הדעות של השמאל, הן מוקצנות ומנותקות מהמציאות.
יותר מזה, זו תעמולה של אותם ארגונים שנועדה לתת להם לגיטימציה, שהם מקבלים מההכללות שאתה עושה.

העובדות לפניך. רוצה להתייחס אליהן או להמשיך להאשים אותי בדברים שלא אמרתי?

ישן 19-02-2015, 19:38

אתה מנסה לעשות הפרדה בין "מצביעי השמאל" לבין "מפלגות השמאל"
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "אתה מתעקש לשמוע את מה שבא לך,..."

מפלגות השמאל ותנועות הקרן החדשה הם דבר אורגאני. הם מריצים עבורם חוקים, מנהלים איתם דו שיח אידיאולוגי תמידי ומפרה, משתתפים באותן ההפגנות על אותם הנושאים, עומדים באותו הצד בכל הפאנלים הפוליטים ונעזרים בכספים שלהם לקמפיינים שהם עושים עבורם
ונעמדים בשבילם כחומה בצורה להגנה פוליטית ומדפטית כדי שיוכלו לפעול באין מפריע.

עכשיו אתה אומר לי "המצביעים למפלגות האלה לא אוהבים את זה ומתנגדים לזה אז תפריד בין מפלגה לבין המצביעים שלה" - WTF?

אם אתה מצביע למפלגה זה סימן שאתה חלק מזה, זו נקודה שלא ברורה לך.
אם אתה נגד זה תצביע למפלגה שנגד זה או תקים אחת או תילחם כדי לשנות מדיניות.

אבל אתה לא יכול לתת את הקול שלך למפלגה שמגינה בחרוף נפש על הדבר הזה ומשתפת איתו פעולה וגם לבכות ולדרוש שלמרות שנתת את הקול שלך שתורם בפועל לביסוס המצב הזה אני יתייחס אליך כאל מתנגד לו.

ישן 19-02-2015, 20:04
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי israely שמתחילה ב "אתה מנסה לעשות הפרדה בין "מצביעי השמאל" לבין "מפלגות השמאל""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי israely
מפלגות השמאל ותנועות הקרן החדשה הם דבר אורגאני.

לא הן לא.
לא יותר מאשר הדעות של פייגלין הן הדעות של כל הליכוד, או שתג מחיר מייצג את כל הימין.

יש ח"כים מהשמאל שדעותיהם קיצוניות כמו הדעות של הקרן החדשה לישראל ומשתפים איתם פעולה.
יש תפוחים רקובים בכל חבית, וצריך לזהות אותם ולוודא שהעובדות יהיו ידועות לכל.

זה שאתה בוחר להיות עיוור ולהכליל, זה לגיטימי.
זה שתוך כדי אתה משחק לידיהם של הקיצוניים ומשמש שופר לתעמולה שלהם, זו כבר בעיה שלי.
יותר מלתת לך את כל העובדות כדי שתשפוט בעצמך, אני לא יכול לעשות.

ישן 19-02-2015, 20:23

אני לא מדבר כאן על אדם אחד מתוך מפלגה שלמה שאמר משהו כזה או אחר
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "[QUOTE=israely]מפלגות השמאל..."

אני מדבר על כך שמפלגת מרץ והעבודה על כ-ל חבריהן נעמדו בכנסת כגוש שחסם כל שינוי של המצב שא-ת-ה מתנגד לו
ולמרות זאת אתה ממשיך לתת להם את קולך
ומתלונן עלי שאני מקשר בין העובדה שאתה נותן להם קולך ומאפשר פרקטית את המצב הזה לבין תמיכה שלך במצב הזה.

זה לא שמתוך מפלגת העבודה רק איזה חכ בשוליים חושב כך אבל כל שאר הסיעה הצביע נגד הדבר ומנעה ממנו מלהמשיך ולהתקיים - זה ל-א המצב
גם מרץ כסיעה שלימה וגם המחנה הציוני כסיעה שלימה עומדים באופן מעשי מאחורי הקרן החדשה והם אלה שמאפשרים לה לפעול.

מה לא ברור כאן?

עכשיו מי שנותן את קולו לכך סימן שהוא:
1. לא מבין ולא יודע לקרוא מציאות

2. משקר לעצמו וחי באשליות שהוא נגד זה למרות שהוא זה שמאפשר באופן פעיל את ההמשך של זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:45

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר