לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2015, 17:50
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
נתניהו רצה להגיד הצהרה בשעה 17:45, אבל וועדת הבחירות המרכזית אסרה עליו

אני נכנסתי לפייסבוק של נתניהו ויש שם כל מה שרצה להצהיר ונאסר עליו להצהיר:

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

כל היום הפוליטיקאים מדברים בתקשורת. ציפי, בוז'י ויאיר לפיד, דיברו בכל אולפן אפשרי ועשו תעמולת בחירות בוטה.

היחיד שהחליטו לאסור עליו לדבר בתקשורת – זה אני. ראש הממשלה מהליכוד.

אף אחד לא יסתום לנו את הפה.

במדינה דמוקרטית גם לראש הממשלה מהליכוד יש זכות לומר את דברו. הנה הדברים שהם רצו שלא תשמעו. אני אומר לכם אותם כאן בפייסבוק:
===
אנחנו נמצאים במערכה גורלית. יש עדיין פער משמעותי בין "העבודה" לבין "הליכוד".

הדרך היחידה לצמצם את הפער היא לבוא אל הקלפי ולהצביע מחל. הפער בין "העבודה" לבין "הליכוד" נובע בראש ובראשונה מכסף זר שמוזרם בהיקפים עצומים לעמותות השמאל.

מטרתן היא להחליף את ממשלת הליכוד בראשותי בממשלת שמאל, בתמיכת הרשימה הערבית.

איימן עודה, יו"ר הרשימה הערבית המשותפת, שתומך בהרצוג, כבר אמר שצריך לא רק להחליף אותי אלא גם להכניס אותי לכלא, על כך שהגנתי על חיי אזרחי ישראל ועל חיילי צה"ל.

הם אומרים שהחמאס אינו ארגון טרור. זו היא הרשימה שתומכת בבוז'י, זו הרשימה שיש לו איתה הסכם.

ממשלת שמאל שתהיה תלויה ברשימה כזו תכנע לכל אורך הדרך.

ולכן יש מאמץ כביר של עמותות השמאל להביא בוחרים לגוש השמאל, בעיקר במגזר הערבי ובאזורי בחירה של השמאל.

אני מבקש להבהיר: אין שום פסול בהצבעת האזרחים, יהודים וערבים כאחד, לפי ראות עיניהם.

הפסול הוא בכך שכסף רב מחו"ל של עמותות וממשלות זרות, מביא אותם בהמוניהם לקלפי בצורה מאורגנת.

כסף זר זה מעוות את הרצון האמיתי של אזרחי ישראל לטובת השמאל, ומעניק כוח מופרז לרשימה הערבית הקיצונית.

זה יכול להקטין את גוש הימין באופן כזה שלא נוכל להרכיב ממשלה, אף על פי שרוב אזרחי ישראל תומכים במחנה הלאומי ובי כראש הממשלה מטעם "הליכוד".

לנו אין את עמותות השמאל, לנו אין את V-15. לנו יש אתכם, מצביעי המחנה הלאומי. צאו בהמוניכם אל הקלפיות.

יש עוד זמן. בואו להצביע מחל כדי לצמצם את הפער בין הליכוד ל"עבודה".

אם הרכבת הממשלה תוטל עליי, ארכיב ממשלה של המחנה הלאומי. לא תקום ממשלת אחדות עם "העבודה". אין דרך לגשר על הפערים בינינו.

לכן אני פונה למצביעי המחנה הלאומי: אם אתם רוצים שאני ארכיב את הממשלה ולא השמאל – אתם חייבים להצביע רק לליכוד. רק מחל. אין שום מפלגה אחרת.
‏‏

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 17-03-2015 בשעה 17:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר