לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2015, 11:35
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מה הקשר של העניין בכתבה לימין או שמאל?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ה-שמאל שמתחילה ב "אפשר בקלות לתרגם אותך ל"היטלר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ה-שמאל
אפשר בקלות לתרגם אותך ל"היטלר צדק"

לא ממש אכפת לך אם האדם יהודי או לא, העיקר שיהיה לבן, להקיא עליך גזען ארור.

וכן, הפתרון לאנשים כמוך הוא אדם בדמות כהנא... שצדק!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2015, 07:12
צלמית המשתמש של רועי AZ

אי אפשר שלא לשנוא אתכם..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה באמת שונא ישראל גדול יותר..."

עם כל כמה שהרב אבינר דיבר ומדבר על זה כמה וכמה פעמים - שאסור - כי אתם נשמות תועות וטועות.. ואתם בני העם הזה.

משום מה, אתם מתעקשים שהדרך שלכם צודקת ויהי מה...

אתם מבינים טוב מאוד שאין על מה ועם מי לדבר, כי הצד השני ברובו רצחני ומטורף.

מה אתה רוצה ממני?!? לי יש דרך מאוד מסוימת להתמודדות עם אותו סוג טירוף על שלל גווניו.

למה אתה בוחר למנוע זאת ממני, ולשתף פעולה עם הגרועים שבאויביי ישראל.

מה ההבדל בינך לבין הסהרורים משוברים שתיקה, שהנזק הבל יתואר שהם עושים למדינת ישראל מי ישורנו...

מה לעזאזל ההנאה שלכם מכל זה? זה משפר לכם את ביצועי המיטה? חיי המשפחה שלכם טובים יותר?

להקיא עליכם!!

ישן 13-05-2015, 08:05
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.13
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אי אפשר שלא לשנוא אתכם.."

עזוב ימין שמאל ומה שבניהם, אם אתה אומר "כהנא צדק" אתה תומך בטרור, שזה די מוזר שאתה מגיב לביקורת ב"אתם מבינים טוב מאוד שאין על מה ועם מי לדבר, כי הצד השני ברובו רצחני ומטורף." כשאתה בעצמך תומך ברצח וגזענות.

לגבי שוברים שתיקה, מחסום ווטש וכל שאר האירגונים, יצא לי לשרת בשטחים בתקופה שהאירגונים האלו לא היו קיימים, אני יכול להגיד לך מעדות אישית שחיילים עשו מעשים פסולים.
אני יכול להגיד לך מעדות אישית מהתקופה האחרונה שיצא לי לעשות מילואים בשטחים שהיחס של החיילים לפלסטנאים השתנה ושחיילים מפחדים לעשות "שטויות" בין היתר בגלל אותם אירגונים והמצלמות שלהם.
חתימתך העצומה בגודלה, והחורגת בכמה סדרי גודל מחוקי החתימות, הוסרה. הסרת חתימה היא פעולה ארוכה יחסית, וכך גם כתיבת ההסבר הזה. אם תחליט לצפצף שוב על החוקים, בפעם הבאה יעשה דבר אחר שמסיר את החתימה בקליק אחד: חסימת משתמש. לשיקולך.

ישן 13-05-2015, 09:05
צלמית המשתמש של רועי AZ

שמת לב איך שאתה קצת סותר את עצמך?
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "עזוב ימין שמאל ומה שבניהם, אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
עזוב ימין שמאל ומה שבניהם, אם אתה אומר "כהנא צדק" אתה תומך בטרור, שזה די מוזר שאתה מגיב לביקורת ב"אתם מבינים טוב מאוד שאין על מה ועם מי לדבר, כי הצד השני ברובו רצחני ומטורף." כשאתה בעצמך תומך ברצח וגזענות.

אתה יודע מה, אלך איתך יד ביד. אני תומך בטרור ובגזענות. אבל אני עדיין המיעוט שבמיעוט שבמיעוט שבשולי השוליים של אזרחי ישראל, לעומת הרוב המוחץ בצד השני. אני צריך לשבת בכלא - אבל צריך גם שלא יהיה שום מו"מ כזה או אחר עם הצד השני על שלום מדומה.

אני מוכן, מה דעתך?

לגבי שוברים שתיקה, מחסום ווטש וכל שאר האירגונים, יצא לי לשרת בשטחים בתקופה שהאירגונים האלו לא היו קיימים, אני יכול להגיד לך מעדות אישית שחיילים עשו מעשים פסולים.
אני יכול להגיד לך מעדות אישית מהתקופה האחרונה שיצא לי לעשות מילואים בשטחים שהיחס של החיילים לפלסטנאים השתנה ושחיילים מפחדים לעשות "שטויות" בין היתר בגלל אותם אירגונים והמצלמות שלהם.

את מס' הפעמים שדברים הוצאו מהקשרם והוכחו כלא נכונים לאחר מכן והנזק שנעשה ולא תוקן אח"כ, קשה למנות על האצבעות בידיים וברגליים..

ישן 13-05-2015, 13:27
צלמית המשתמש של רועי AZ

בודאי שיש לי, אני זה המותקף ואני זה הקורבן ואני תוקף בחזרה...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אם אתה מודה שאתה תומך טרור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
אם אתה מודה שאתה תומך טרור וצריך לשבת בכלא, אין לך שום זכות להציב תנאים לאף אחד אחר בשום נושא אחר.
אז אתה זה שסותר את עצמו.
או שאתה חושב שאתה מעל כולם ומותר לך לעשות מה שאתה רוצה, גם לעבור על החוק וגם להכתיב אותו לאחרים.

מי שאין לו שום זכות בשום דבר, אפילו גם לא קיום, זה מי ששונא את היהודים ואת דתם בעקביות ותומך פאסיבי בהשמדתם, מלקק לאויב האירופאי ומשמש סוכן וחתרן מטעמו, כמו אחרון המשת"פים הבוגדניים והנבזיים ביותר שהיו לעם היהודי..

ונדמה לי שבינינו זה אתה שעונה הכי טוב לתיאור...

ישן 13-05-2015, 13:43
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "בודאי שיש לי, אני זה המותקף ואני זה הקורבן ואני תוקף בחזרה..."

אתה שולל ממני את זכות הקיום ?
יש לך אומץ לעשות מעשה או שאתה רק גיבור מקלדת שפולט שטויות ?
לך תעשה מעשה, אם אתה כזה גיבור גדול.

ודווקא מהצד שלך, (על זה התחיל הדיון איתי אם לא שמת לב) מופגנת שנאה תהומית לבני עמך בני דתך.
אנשי שמאל לא קוראים בגלוי להשמדת דתיים וימניים.
אתה עושה את זה בלי להתבלבל בכלל.
אתה רושם שאין לי זכות קיום, אתה רושם שהשמאל הוא גידול פרא (שידוע מה סופו) ואתה מחזיק מעצמך יהודי טוב ?
אתה לא יהודי טוב ואתה לא טוב בכלל, אתה שונא ישראל בזוי בשם האלוהים שלך.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 13-05-2015, 13:51
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני חושב כך כן...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה שולל ממני את זכות הקיום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
אתה שולל ממני את זכות הקיום ?
יש לך אומץ לעשות מעשה או שאתה רק גיבור מקלדת שפולט שטויות ?
לך תעשה מעשה, אם אתה כזה גיבור גדול.

אני?! חבל על המאמץ ועל האמצעי.. יש בשמיים מי שמשלם על הכל. על הכל!!

ודווקא מהצד שלך, (על זה התחיל הדיון איתי אם לא שמת לב) מופגנת שנאה תהומית לבני עמך בני דתך.
אנשי שמאל לא קוראים בגלוי להשמדת דתיים וימניים.

ואתם עושים זאת לא בגלוי, בסתר! ובשת"פ עם הגרועים שבאויבינו!

אתה עושה את זה בלי להתבלבל בכלל.

ואתה עושה זאת בדם קר ובמחשבה רק על עצמך! בניצול ציני נבזי ומכוער של מה שמתקרא דמוקרטיה וערכיה!

אתה רושם שאין לי זכות קיום, אתה רושם שהשמאל הוא גידול פרא (שידוע מה סופו) ואתה מחזיק מעצמך יהודי טוב ?

אני רושם את מה שאני חושב.

אתה לא יהודי טוב ואתה לא טוב בכלל, אתה שונא ישראל בזוי בשם האלוהים שלך.

ואתה לא בנאדם!!

ישן 13-05-2015, 14:38
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "את מה, את הרצון שלך להתקרב? כן!"

בקיצור רק דיבורים.
דיבורים נגועים, אבל רק דיבורים.
מקווה מאד שתשמור את ההשתלחויות שלך לרמת הכתיבה פה ושם (אני מקווה שתפסיק לכתוב אבל לא אוכל לעצור בעדך), מקווה שכל איום בהשמדה של מישהו הוא לא באמת ולא נקרא עליך שהלכת ואשכרה פגעת במישהו, כי מהדברים שלך אתה מוכן לחלוטין לעשות את זה.
כפי שהתחיל הדיון, אתה שונא ישראל ויהודים שאינך מסכים עימם, יותר ממה שאתה מייחס להם שנאה לך.
אולי מישהו טועה בהבנתו את מה טוב, אצלך אין טעות, אתה קורא לכרות את כל הענפים, לכרות את הידיים והרגליים עד רמה של השמדה עצמית שלך, מתוקף השנאה שלך.
זה לא כזה חכם לדעתי

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 13-05-2015, 16:46
צלמית המשתמש של רועי AZ

מיוחד ובלעדי לסקופים בפרש - אני גם מצהיר שיש לי 98 מיליון דולר בבנק בשוויץ ....
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "למה אתה שוב מציק ? תוך כדי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
למה אתה שוב מציק ?
תוך כדי דיון הצהיר רועי שהוא תומך טרור, למה אתה נטפל רק אלי, כאשר מישהו מודה באשמה ?
זה כי אתה חד צדדי, שבלוני ומחפש להציק. בחיי, שום מילה רעה על רועי מאפסת את המשוואה שלך.

אבל באיזה טרור אני תומך? בזה שמופנה בתדירות רצחנית נגד העם שלי ושאתה ושכמוך משמנים אותו בתמיכתכם הכספית המלשנית והנבזית?

או בזה שהיה כמס' האצבעות כפות ידי ורגליי נגד האויב הרצחני ביותר, אחרי שבמרבית המקרים המבצעים נגררו אחר האויב?

ישן 13-05-2015, 08:16
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
ניסית לחיות ללא כעסים ושנאות?
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אי אפשר שלא לשנוא אתכם.."

פעם, כשרק התחלתי לעבוד, סבתא שלי שאלה אותי מה שלומי,
כשעניתי לה שהכל טוב, אבל קצת חסר מנוחה בגלל הלחץ בעבודה,
פתאום קיבלתי נאום כמה רע לתת לדברים להכעיס אותך ולהפוך אותך לעצבני.
ועד אז - לא שמתי לב עד כמה הייתי עצבני.

מאז,
התפטרתי מאותה עבודה,
חזרתי בתשובה,
התחתנתי,
נולדו לי ילדים,
וככל שהתקדמתי גיליתי - שכל דבר אפשר להפוך לכעסים עצבנות ושנאה,
עד כמה זה מיותר ומזיק,
עד כמה זה "כוחי ועוצם ידי".

ועד כמה הרמב"ם צדק כשאמר:
"וכן הכעס מידה רעה היא על למאוד וראוי לאדם שיתרחק ממנה עד הקצה האחר, וילמד עצמו שלא יכעוס ואפילו על דבר שראוי לכעוס עליו, ואם רצה להטיל אימה על בניו ובני ביתו או על הציבור אם היה פרנס ורצה לכעוס עליהם כדי שיחזרו למוטב, יראה עצמו בפניהם שהוא כועס כדי לייסרם ותהיה דעתו מיושבת בינו לבין עצמו כאדם שהוא מדמה כועס בשעת כעסו והוא אינו כועס".
ישן 13-05-2015, 09:14
צלמית המשתמש של רועי AZ

שיפסיקו הם לשנוא את עצמם ואת עמ"י.. ויהיה בסדר.
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "ניסית לחיות ללא כעסים ושנאות?"

בגמרא (פסחים קיג ע"ב) נאמר שאדם שעבר עבירה במזיד מצוה לשנאותו. הלכה זו נאמרה רק ביחס לאדם שמודע לכך שהוא עבר עבירה ומבין את משמעות הדבר, וכן שהוכיחו אותו אחר כך (בצורה נכונה, המתקבלת על הלב) והוא לא קיבל את התוכחה. כמובן שהדברים אינם שייכים במי שמכונים "חילונים", ובדרך כלל לא נחשפו כלל ליהדות בצורה עמוקה ונכונה, ולהם ההגדרה ההלכתית המקובלת היא "תינוקות שנשבו" (ולדעתי כך הוא גם ביחס לחוזרים בשאלה, שהרבה פעמים עושים זאת משום שלא הכירו את היהדות בצורה נכונה). ..
************************************************** **

הרמב"ם כותב בפירוש המשנה סוף מסכת סנהדרין (מהד' הגר"י קאפח, נזיקין דף קמ"ה, בסוף י"ג יסודות, פרק חלק): "וכאשר יהיו קיימים לאדם כל היסודות הללו ואמונתו בהם אמיתית, הרי הוא נכנס בכלל ישראל, וחובה לאהבו ולחמול עליו בכל מה שציוה ה' אותנו זה על זה מן האהבה והאחוה, ואפילו עשה מה שיכול להיות מן העבירות מחמת תאותו והתגברות יצרו הרע; הרי הוא נענש לפי גודל מריו ויש לו חלק [לעוה"ב], והוא מפושעי ישראל. וכאשר יפקפק אדם ביסוד מאלו היסודות, הרי זה יצא מן הכלל וכפר בעיקר ונקרא מין ואפיקורוס וקוצץ בנטיעות, ומצוה לשנאותו ולהשמידו, ועליו הוא אומר 'הלא משנאיך ה' אשנא' (

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 13-05-2015 בשעה 09:18.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:46

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר