לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-06-2015, 20:19
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
מאות הפגינו בתל אביב נגד אופניים חשמליים: "זה כלי נשק"

ציטוט:
תושבי שכונת ביצרון שבמזרח העיר מחו נגד נסיעת אופניים חשמליים על המדרכה, כמה ימים אחרי שנפצעה ילדה בת 3 מפגיעת אופניים בשדרה. "אנחנו יודעים שהאופניים האלה יכולים להרוג"

קישור
לא הבנתי עד כמה הכלי הזה מסוכן עד שפעם אחת חלף ליד הרכב שלי נהג "צעיר" על כלי כזה ולא הבנתי מה זה בכלל עד שהאדם שישב ליד אמר לי מה זה.
אחרי שהוא אמר לי מה זה הבנתי למה רופאים של חדרי מיון, רכבת ישראל, הולכי רגל, נהגים של כלי רכב פרטיים ומעלה לא אוהבים את הדבר הזה. אופניים חשמליים לא עושים רעש בניגוד לאופנוע והם מגיעים למהירות גבוה יחסית לכלי כזה.

נקווה שמשרד הרישוי יחליט שצריך רישיון ומספר רכב לכלי הזה וכל מי שיתפס בלי אחד מהם דו"ח ואם צריך מעצר ובית משפט.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-06-2015, 17:10

יש לך טעות ai22, קרא תוכן:
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "האופניים החשמליים מסוכנים ערך כמו כל אופניים אחרים"

ציטוט:
רופאים נגד אופניים חשמליים: 'זה נשק, נמאס'
רופאים מצטרפים למחאה הגוברת נגד רשלנות הרוכבים, וקוראים גם להורים לגלות אחריות. "נמאס לנו, פשוט נמאס לנו. גב הגמל נשבר מזמן", הצהיר מנהל המיון באיכילוב פרופ' פיני הלפרין אחרי מותו של אנטוניו רעיה בן ה-85, שנפגע מאופניים חשמליים. עמיתו הדגיש: "האופניים האלה הם פשוט טיל מונחה מטרה, זה כלי נשק".

קישור
זה בלי לדבר על החלק של האופניים חשמליים בתאונות הדרכים עם כלי רכב פרטיים, כאשר אי אפשר לשמוע אותם בגלל שהכלי הזה לא עושה רעש בניגוד לאופנוע או רכב אחר על הכביש והוא מהיר מאוד ,ככה שזה ממש לא אופניים רגילים בניגוד לדברים שלך.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 05-06-2015, 21:59
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "האופניים החשמליים מסוכנים ערך כמו כל אופניים אחרים"

אתה חצי צודק לכן טועה .
אופניים על המדרכה אכן מסוכנים מכל סוג ומקומם על הכביש, כל סוג.
בעוונותי (מסתבר שיש הרבה) התעסקתי בתחום הכלים החשמליים האלה.
אני עצמי רכבתי על קורקינט חשמלי שמגיע ל 60 קמ״ש ואני לא יכול להגיד שרכבתי רק על הכביש.
השתדלתי לפחות, במזל לא פגעתי באף אחד, נפצעתי בעצמי קלות פעמיים או שלוש בגלל נהיגה פרועה או התחמקות ממכשול אנושי/דומם , וללא ספק היו צריכים להוריד אותי מהכביש , או המדרכה, או שניהם.
שלא נדבר על המגון הלא המלא אם בכלל
הכלים האלה מהירים מאד ושקטים מאד.
כמו כל מכשיר חשמלי, כולם יודעים איך לשנות ולבטל הגבלות
הכלים האלה מאיצים מהר ונוסעים מהר ומגיעים בשקט. בעת המפגש עם הולך רגל לאף אחד אין את הפריבילגיה לחשוב מה יעשה ולאן יברח.
תאר לך כלי שנוסע 30 קמ״ש על המדרכה והולך רגל יוצא לפתע במהירות מחנות לעבר הכביש.
אין סיכוי לשני הצדדים.
אז אתה צודק בזה שצריך להסדיר את כל הקטע של אופניים על הכביש, אבל הם הרבה יותר מסוכנים מאופניים רגילים.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 05-06-2015 בשעה 22:02.
ישן 08-06-2015, 12:51

מספר לאופניים ופיקוח עליהן זה פשוט למען האמת
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אינשאללה. עכשיו נשאלת השאלה איך בדיוק יאכפו את זה"

א, כל האופניים החשמליים חייבים לעבור חריטה של מספר כמו שיש לשילדה של רכב ולקבל מספר מוצמד לשילדה בדומה לרכב.
ב, מערכת שנותנים למשטרה ממוחשבת לבדיקה, בדומה לזאת של הרכבים איזה מספר הולך לאיזה שילדה ומי הנהג של הכלי.
ג, שולחים שוטרים ולא פקחים עם כלי הובלה של אופניים בשביל להחרמה של אופניים חשמליות לבתי ספר כגון חטיבות ותיכונים ומוסדות של המל"ג, כשכל אופניים בלי מספר או אופניים עם מספר לא תואם מחרימים
ה, התנאים לשיחרור מהגרש של הכלי
1, הוכחה שיש לך רישיון, מספר שלך ואופניים החשמליים עם מספר שלך, במקרה של גניבה של המספר, האופניים החשמליים או שניהם.
2, אם לא היה לך רישיון ונסעת שלא כחוק, בית משפט צריך לתת לך שלילה לחצי שנה עם קנס וקנס נוסף על הזמן שהכלי מוחזק אצל המדינה ואתה משלם על הזמן החזקה של הכלי, כשאחרי השלילה אתה חייב לעשות רישיון שמחייב תאוריה וטסט ואחרי זה לקבל מספר חוקי. חוץ מזה שצריך לעקב ולמנוע מאותה אדם להוציא רישיון על רכב/אופנוע אם עוד אין לו ולקחת רישיון ובמקרה ההפוך.
ד, כל מי שאין לו רישיון על אופנוע קל או כבד לעבור טסט ואחרי הטסט מקבלים רישיון כחוק על אופניים חשמליים ולא משנה כמה נהגת על הכלי בעבר, וכמובן לשלם על מספר לכלי כחוק.
ה, בעלי רישיון לאופנוע הם היחידים שעל פי היגיון יש להם זכאות לקבל רישיון לכלי בלי טסט, אבל גם אצלם חייב לעדכן את הרישיון והם צריכים לשם על מספר לאופניים החשמליים.
ו, אם משהו נתפס עם הכלי בשלילה או עשה תאונה איתו ויצא אשם למנוע ממנו להוציא רישיון רכב/אופנוע ואפילו מאסר בפועל כולל לבני נוער אם משהו מת בגללו הרוכב.
אם הוא נהג בכלי של חבר ובאישור שלו גם את החבר צריך לעמוד לדין, אותו דבר כמו רכב רגיל.

במילים אחרות לתת לזה יחס של כלי רכב רגיל לחלוטין, עם יחס של משטרת תנועה, משרד הרישוי, בתי משפט.
היתרון כאשר יש מספר רישוי לרכב כחובה, הוא שיהיה ניתן לזהות למי זה שייך ואם ילד, מבוגר או זקן נפגעו או מתו בגלל כלי כזה, ובגלל שיש מספר רישוי יש את מי להעמיד לדין כולל כקטינים מתחת לגיל 18.

כל עוד משטרת התנועה תעשה את זה ותכנס למוסדות חינוך בלי להודיע,תעצור רכבים כאלה על הכביש ותבדוק רכבים חונים בלי פקחים ובלי שוטרים רגילים, זה יעבוד ועל הצד הכי טוב.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 08-06-2015 בשעה 12:55.
ישן 10-06-2015, 02:16
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "יש כבר חלוקה כזו"

אתה חצי צודק שוב, ולכן שוב טועה.

הסייג היחיד הוא שאני לא בקיא במה הולך על הכביש, או על המדרכה בשנים האחרונות, אבל את הטכנולוגיה אני מכיר מצוין.

אז קודם כל אתה צודק שעל פי התקן המנוע החשמלי אמור להיות רק מנוע עזר, ולא מנוע עצמאי.
עדיין, אופניים חדישים יאיצו את עצמם מאד מהר בעזרת המנוע הזה. דיווש קל מאפשר לך להכנס למצב האצה, ומצערת משמשת כמו ידית התאוצה באופנוע.
התאוצה הרבה, הרבה, הרבה יותר מהירה מסתם אופניים רגילים בדיווש רגלי.
שנית, וכאן לדעתי אתה טועה, מרבית האופניים שנמכרו בא נגיד עד לפני חמש שנים, היו עם מנוע עצמאי.
כלומר הכלאה של אופניים ואופנוע. אתה יכול לדווש בנפרד, ויכול להאיץ אך ורק בעזרת המנוע החשמלי.
המתוחכמים ביטלו את הפדלים בשעת מנוע, שלא יהיה מצב שתשבור את הרגל בניסיון לדווש פתאום ב40 קמ"ש.
ככה בדיוק עובדים הקורקינטים שם המנוע הוא הכל, ואין תאוצה ידנית/רגלית.
כל הכלים החשמליים, מהתקניים ועד הלא תקניים מאיצים הרבה יותר מהר ממה שהולך רגל או הרוכב עצמו יכולים להגיב לו בעת היתקלות על המדרכה.
וכמובן יש שוק שחור של שדרוגים ושחרור חסימות שהופך כל אופניים עם מנוע עזר לאופנוע קטן מידות ומהיר ביותר.
אגב, רכבת אי פעם על כלים כאלה ?

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 10-06-2015 בשעה 02:19.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר