לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2015, 07:43
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
אחמד בן ה-14 הביא שעון מאולתר לבית הספר, בסוף התברר שזו לא פצצה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4701203,00.html
נער מוסלמי מטקסס הפך אתמול (יום ד') לכוכב רשת לאחר שפורסם ברשתות החברתיות שהוא נאזק והושעה מבית ספרו השבוע כי הגיע למקום עם שעון שהרכיב בבית – והמורים חשבו שמדובר בפצצה. עשרות אלפים ברשת החלו לצלם את עצמם עם שעונים כאות סולידריות עם הנער, ולבסוף גם הנשיא האמריקני, ברק אובמה, הצטרף לגל התמיכה והזמין את התלמיד לביקור בבית הלבן, כמו גם מנכ"ל פייסבוק, מארק צוקרברג, שהזמין אותו לבקר במשרדי החברה.

*
איזה יופי, הוא לא מחבל. נקווה שגם כל החיים שלו הוא לא יהיה מחבל.

והנה אחת התגובות בכתבה:

לא אתפלא שבפעם הבאה שאחד בשם אחמד יבוא לבית הספר עים פצצה מתקתקת שתיתפוצץ על כולם והנהלת בית הספר תגיד שהם חשבו בסך הכל שזה רק שעון מתקתק

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 17-09-2015 בשעה 07:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2015, 09:16
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "השעון המדובר"

זה לאחר הפירוק שלו - כל מכשיר אלקטרוני יכול להידמות למטען מאולתר אם החוטים שלו מפוזרים ככה.

הנער לא הניח את השעון הזה בצורה חשודה בפינת רחוב - הוא קיבל מטלה מבית הספר לבנות משהו כפרוייקט הנדסי, והוא החליט לבנות שעון. יש בארה"ב תרבות Do it yourself מפותחת והרבה אנשים בונים מתקנים כאלו.

אם הדיווח אכן מדוייק ולא הייתה התנהגות אחרת של אחמד שגרמה למורה לחשוד (איומים, התנהגות אנטי-סוציאלית, תמיכה בדאע"ש בפייסבוק וכו') כל עירוב המשטרה בעיניי הזה היה טיפשי ודומה לסיפור הילד שהושעה מבית ספר כי חתך פרוסת לחם בצורה של "אקדח" ושיחק עם חבריו.

לפחות הוא לא צבע את השעון בצבעי דגל הקונפדרציה, אז גם היו מאשימים אותו בפשע שנאה.

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

ישן 17-09-2015, 10:23
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "על איזה פירוק אתה מדבר?"

לפני כמה שנים הגעתי לארה"ב בטיסה מקולומביה. אני "מוצ'ילר", לבוש במכנסי מטיילים, פליז, ונעלי טרקינג, עדיין עם לא מעט שאריות ממיטב מוצרי היצוא של התעשייה הקולומביאנית במערכת הדם.

נחתתי בפורט לוטרדייל, שלייד מיאמי, בשעת בוקר מוקדמת, עם לא מעט "היספנים", דווקא מאוד נחמדים. התוכנית שלי היא לתפוס מונית למיאמי ביץ'. למצוא ארוחת בוקר באינטרנט קפה, למצוא שם איזה הוסטל, או מלון זול, אח"כ למצוא איזה מסעדה נחמדה לתקוע לפחות שני סטייקים ענקיים, ולישון איזה יומיים עד שהניורוטרנזמיטורים בראש שלי יתחדשו.

אני מגיע לדלפקי ההגירה בנמל התעופה. מולי בחור שאיך נגיד... שכל זה לא בדיוק הצד החזק שלו. קודם כל, לקח לו לא מעט זמן להבין איך אני ישראלי ומגיע מבוגטה עם מלא קולומביאנים, או יותר חשוב למה. חפר לי קצת בשאלות, תביעות אצבע וכו', ואז הגענו לשאלה "איפה אתה הולך לשהות?". אני עונה בנונשלנטיות שאין לי שמץ. פה הבחור עבר מהבעת תמיהה, להבעה שהמחשב שלי עושה כשה WIFI נתקע. הוא נרגע רק כשהראתי לו כרטיס טיסה מניו-יורק לתל אביב, ומייד קרא לאחראי. השניים טיכסו עצה, ופסקו, שאני אחכה בצד, שבנתיים יעברו קולומביאנים, עד שהם יחליטו מה לעשות איתי.

הלכתי לעמוד בצד. פתאום מהשמיים התגלה לי WIFI חינמי כבדרך נס. הגוגל בתבונתו, כי אינסופית היא, הנחה אותי להולידיי אין שבנורת' ביץ'. אני הולך לפקידי ההגירה, ומודיע להם שאני הולך לשהות בהולידיי אין. Back Packer כן? בהולידיי אין... הממונה שואל אותי האם שם אני הולך להיות במהלך השהות שלי בארה"ב. אני מודיע לו שבהחלט כן. מעבירים אותי שוב את תהליך הכניסה מקודם, ומכניסים אותי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר