לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2015, 20:47
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "מה החלופות שאתה מציע? אני לא..."

ולגבי החלופה שלי: יש חלופה אחת צודקת, והחלופה היחידה האפשרית - מדינה אחת, יהודית, מהים עד הירדן. לא יקרה מחר. גם לא מחרתיים. אבל זה הפתרון אליו אנחנו מתכנסים.

ועד אז, כמו שמישהו כבר כתב פה פעם:
ציטוט:
אז מה עושים? במזרח התיכון רצוי כמעט תמיד 'לא לעשות'. אל תנסה במזה"ת לתקן שעון שממהר או מפגר ברבע שעה. כל הזזה של אבן או חתירה לשנוי מצב מהיסוד יכולה להפוך לחרב פיפיות. כמו שלא המשכת במלחמת תמרון צבאות לאחר מלחמת השחרור, ששת הימים ויוה"כ [שגם בה לא מוגרה כל יכולתם ההתקפית צבאות ערב] והעדפת 'מלחמת התשה' או זליגת פידאיון או 'קרב על המים' – כך גם הפעם. פעל נקודתית, לחץ נקודתית, תתפשר ותנגח לסרוגין. תשיג הסכם לשנתיים ותעזר בסיסי כל זמן שניתן. יהיו עוד הרבה סיבובים בקרב על א"י ועל קיומה של מדינת ישראל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2015, 14:44
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "30% ערבים זה נסבל אני חייב..."

יש לי בעיה עקרונית עם חוקים שמפלים (לרעה או לטובה) בין אנשים לפי קריטריונים כמו גזע.
אבן הבוחן פשוטה,
בעירק עודדו יהודים לעזוב את המדינה ב 1949-50.
לא רצחו את מי שנשאר, אפילו יש לי משפחה רחוקה שעלתה רק ב 67, אבל עשו כל דבר אפשרי לעודד אותם לעזוב.
מה שעירק של נורי אלסעיד עשתה זה טיהור אתני. לדעתי זה לא לגיטימי.
אז אם אני אטען שפה זה כן לגיטימי כי זה משרת את האינטרס שלי - לכל הפחות אני שקרן, רמאי וצבוע.

מעבר לכך, אם לגיטימי להפלות נגד מוסלמים כי יש רוב בפרלמנט שתומך בזה,
מי יערוב לי שבזמנם של נכדי לא יהיה רוב בפרלמנט שיהיה בעד אפליה נגד יהודים?
תעודת הבטחון הטובה ביותר לנכדי היא לוודא שבחוק ובתרבות יהיה ברור שגזע ודת הם לא בסיס לגיטימי לאפליה.

ישן 27-10-2015, 10:37
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "לגבי חוקים שמפלים בין יהודים..."

לא השוותי בשום שלב את היהודים בגולה לערבים בארץ ישראל, למרות שאם תלך אחורה מספיק תמצא מספיק דוגמאות שאותן כן נתן יהיה להשוות (מרד התפוצות לדוגמא).
השוותי בין שתי דוגמאות של טיהור אתני באמצעות עידוד הגירה.

אין קשר בין העובדה שהמדינה היא מדינת לאום לבין שוויון זכויות בין אזרחיה השונים.
אני מכיר את הטענה של המפלגות הערביות וחלק מהח"כים בשמאל שאם יש שוויון בין האזרחים, אז אסור שהמדינה תייצג חלק מהאזרחים יותר מאשר את האחרים.
לא רק שהטענה הזו מוטעה - היא מהווה שקר ברור.

בכל מדינה מערבית שקיימת היום, המדינה וסמליה לא מייצגים את כל אוכלוסייתה, ועדיין יש שוויון זכויות בין אזרחיה.
מהמנון הולנד בו כתוב שהולנדי אמיתי נשבע אמונים למלך ספרד, דרך הצלב בדגל של רוב מדינות מערב אירופה, ועד לחותם המדינה של צרפת שבמרכזו אלילה רומאית.

מדינת ישראל היא מדינת הלאום היהודי/עברי, כולל העובדה שלישראל יש דת מדינה רשמית (בדיוק כמו לאנגליה ולדנמרק), וסמליה מייצגים את האתוס הזה ולא את כלל תושביה - בדיוק כמו כל מדינה מערבית אחרת.

ועדיין כל אלו יכולים לבוא במקביל לשוויון זכויות בין האזרחים, כמו בכל המדינות המערביות,
או במצב בו לחלק מהאזרחים יש זכויות יתר וחלקם מופלים על פי חוק.

לכן אני חוזר על עצמי - יש לי בעיה עקרונית עם חוקים שמפלים (לרעה או לטובה) בין אנשים לפי קריטריונים כמו גזע. ואם אני בעד טיהור אתני כשזה משרת את האינטרס שלי, ונגדו כשזה לא - אז אני צבוע ושקרן.

תעודת הבטחון הטובה ביותר לנכדי היא לוודא שבחוק ובתרבות יהיה ברור שגזע ודת הם לא בסיס לגיטימי לאפליה.

אני אשמח להתייחסות לטענות שלי.

ישן 27-10-2015, 17:15
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "לא השוותי בשום שלב את היהודים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cre666
לא השוותי בשום שלב את היהודים בגולה לערבים בארץ ישראל, למרות שאם תלך אחורה מספיק תמצא מספיק דוגמאות שאותן כן נתן יהיה להשוות (מרד התפוצות לדוגמא).
השוותי בין שתי דוגמאות של טיהור אתני באמצעות עידוד הגירה.

אין קשר בין העובדה שהמדינה היא מדינת לאום לבין שוויון זכויות בין אזרחיה השונים.
אני מכיר את הטענה של המפלגות הערביות וחלק מהח"כים בשמאל שאם יש שוויון בין האזרחים, אז אסור שהמדינה תייצג חלק מהאזרחים יותר מאשר את האחרים.
לא רק שהטענה הזו מוטעה - היא מהווה שקר ברור.

בעולם אידאלי הייתי נותן תושבות לכלל ערביי הארץ ולא מנסה לבצע טיהור אתני. אך לא זה המצב.
הסיבה היא שהערבים בבסיסם תמיד יתנגדו לקיום היהודי בארץ ישראל, ולכן עלי לשפר את המצב הדמוגרפי בארץ. כך אני מצדיק את אותו טיהור אתני שאני מבקש לעשות.
רובד אחר הוא (שוב - בעולם אידאלי) הרצון לתת תושבות לכלל ערביי הארץ. הסיבה היא פשוטה - העיקרון שהעם היהודי הוא הריבון היחיד על ארצו, ולכן הזכויות הפוליטיות בארץ ישראל יינתנו ליהודים בלבד. זה לא הולך לקרות במציאות בשנים הבאות, ולכן המסלול הריאלי הוא לתת אזרחות. כדי להגיע למצב של מתן אזרחות, יש צורך להבטיח את הרוב הדמוגרפי היהודי בין הים לירדן. ולכן יש לבצע מדיניות ממשלתית שכזו כפי שתיארתי קודם.

בכל מדינה מערבית שקיימת היום, המדינה וסמליה לא מייצגים את כל אוכלוסייתה, ועדיין יש שוויון זכויות בין אזרחיה.
מהמנון הולנד בו כתוב שהולנדי אמיתי נשבע אמונים למלך ספרד, דרך הצלב בדגל של רוב מדינות מערב אירופה, ועד לחותם המדינה של צרפת שבמרכזו אלילה רומאית.

אוקי. אז אני לא רוצה להיות ככל מדינה מערבית שקיימת כיום. אבל כמו שהסברתי קודים, זה כנראה מה שיקרה בעתיד, כשיובטח הרוב הדמוגרפי היהודי.

מדינת ישראל היא מדינת הלאום היהודי/עברי, כולל העובדה שלישראל יש דת מדינה רשמית (בדיוק כמו לאנגליה ולדנמרק), וסמליה מייצגים את האתוס הזה ולא את כלל תושביה - בדיוק כמו כל מדינה מערבית אחרת. ועדיין כל אלו יכולים לבוא במקביל לשוויון זכויות בין האזרחים, כמו בכל המדינות המערביות,
או במצב בו לחלק מהאזרחים יש זכויות יתר וחלקם מופלים על פי חוק.

לכן אני חוזר על עצמי - יש לי בעיה עקרונית עם חוקים שמפלים (לרעה או לטובה) בין אנשים לפי קריטריונים כמו גזע. ואם אני בעד טיהור אתני כשזה משרת את האינטרס שלי, ונגדו כשזה לא - אז אני צבוע ושקרן.

לא מסכים, ופה בדיוק אנחנו חלוקים. שמירה על האינטרס של הלאום שלך לא הופכת אותך לצבוע ולשקרן.
הצגתי עקרונות ברורים. אם אני קונסטסטני איתם, אני לא צבוע, ולא שקרן.

לא לגיטימי להפלות נגד ערבים מוסלמים כי יש רוב בפרלמנט. לגיטימי כי זה לגיטימי. ועל כן, שאלתך לא רלוונטית.
לגבי המשפט האחרון - כמובן שאני לא מסכים.

ישן 19-10-2015, 19:32
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "איש הפתח ג'יבריל רג'וב:פיגועי הבודדים הם מעשי גבורה"

עצוב שכל הפצועים בבאר שבע ושאר הארץ צריכים לסבול בגלל ה 70% שנגד קיום מדינת ישראל.

אני מקווה שאחרי שאבו מאזן הבוס שלו ביטל את אוסלו עכשיו אנחנו גם נבטל את אוסלו לחלוטין ונגביל את התנועה של הערבים בלי ת.ז הרבה יותר מאשר עכשיו ואולי צריל לשקול אפילו משטר צבאי שוב על ערביי ישראל ה 70 אחוז שנגד מדינת ישראל וללא לתת לערבים מהשטחים לקבל פה ת.ז כולל עם נישואים לישראלי.

המחבל האחרון היה תוצאה של נישואים של ערבי ישראלי עם ערבייה מהשטחים ואולי הגיע הזמן לבטל לבג"צ את הסכמות להתערב בנושאים פוליטים לחלוטין שקשורים לביטחון המדינה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:16

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר