לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2015, 15:46
  משתמשת נקבה simply sivan simply sivan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.15
מצעד השמות הפופולריים בישראל בשנה החולפת

הקישור לכתבה
בכתבה מתייחסים משום מה ל-2014, אבל אני רוצה להאמין ש-ynet פשוט התבלבלו.. או שמא עשו קופי-פייסט על כתבה משנה שעברה? כך או כך זה לא משנה יותר מדי, כי לא השתנה הרבה
בשנה האחרונה בגזרת השמות שהורים ישראלים נותנים לילדיהם, ונועה ויעל עדיין מככבות להן בראש הרשימה, לצד מאיה, שירה ותמר. לא ברור לי מדוע ההורים בישראל מתעקשים להמשיך
להעניק לבנותיהם את השמות הכל כך טחונים, נפוצים ומאוסים עד לזרא "נועה" "ויעל"? :/

ואני חושבת שהשם "אדל" (בעקבות הזמרת) לילדה ישראלית הוא מכוער, "פרחי" ועדרי, וממש לא יפה או מגניב.

אגב, רשום שהשם "רומי" נמצא במגמת עליה... כזכור לכם, אני מכירה רומי אחת

ולגבי השם הפרטי שלי, well, הוא היה פופולרי בתחילת שנות השמונים (עת הגעתי אני לעולם), בעקבות שירו המפורסם של יגאל בשן.

אם אי פעם יהיו לי ילדים (שניים בלבד, בן ובת), אין שום סיכוי שאתן להם שמות שיש לעוד אלפי ילדים כמוהם. בגדול, לבני אעניק את השם עודד (וכמו שכבר ציינתי, אני לא אתן לאף אחד
להתקרב אל בין רגליו עם סכין בהיותו בן 8 ימים, אבל זה כבר נושא לדיון אחר), ולבתי אעניק את אחד משלושת השמות הבאים:
ליה (שזה סוג של ורסיה מהממת לשם "לאה")
מיקה (שם של היפסטרית תל אביבית מגניבה)
ירדן (על שם הנהר הארוך והיפה ביותר בארץ)

זהו, אלו היו השני סנט שלי בעניין שמות ישראליים. אסיים בשיר בהקדשה לכל הנועות באשר הן, שההורים שלהן היו עצלנים מדי בשביל לצאת מהקופסה ולחשוב על שם מקורי יותר ;-)

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:04

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר