לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2015, 16:14
  משתמשת נקבה simply sivan simply sivan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "מרצים באוניברסיטה העברית: "איילת שקד היא חלאה ניאו נאצית""

גם אני לא ממש מאוהדיו הגדולים של חוק העמותות ועוד רבות מהצעות החוק של איילת שקד, אבל מיותר לציין שזו ממש לא הדרך. גם התלהמות טוקבקיסטית מתובלת בקללות, גם תמונה מסיתה..
מלבד העובדה שח"כ שקד לא תישאר חייבת וכבר הגישה תלונה במשטרה, זה ממש לא מכבד את המעמד של שניהם.
הם מעוניינים שיבדקו את מקורות המימון שלה? שיפנו בצינורות המקובלים ויפעלו לשקיפות מלאה מצדה, בדיוק כמו זו שהיא עצמה דורשת מהעמותות השונות.
יש להם סייג ועוררין כבדים על מהלכיה? יתכבדו ויזמינו אותה לעימות באוניברסיטה, מול הסטודנטים של מדעי המדינה, או לעימות מעל במה אחרת, שבה ישטחו טענותיהם. בשפיכת דברי בלע
שכאלה בפייסבוק הם בטח ובטח שלא ישיגו שום דבר. הדבר היחיד שכן ישיגו הוא תלונה במשטרה ותביעת דיבה. בתור מרצים באוניברסיטה, they should know better. שיתנהגו כמו אנשי
אקדמיה ולא כמו אחרוני הטרולים. מצד שני, כבר היה לנו אמיר חצרוני אחד, שהתנהג כמו ליצן החצר
בכל מקרה, אני לא הייתה פותחת כזה פה על איילת שקד, היא ממש לא פראיירית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר