לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-01-2016, 13:00
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
במחאה על הענקת הפרס לאריאל זילבר: אחינועם ניני פורשת מאמ"י

בשבוע שעבר הודיע ארגון אמני ישראל על החלטתו להעניק פרס מפעל חיים לזמר והיוצר אריאל זילבר - אלא שההחלטה הזו כבר מעוררת סערה. כצעד מחאתי, החליטה המוזיקאית אחינועם ניני לפרוש מהארגון: "זו התרפסות ופחדנות, גועל נפש וחרפה. לא אשתייך לממסד העלוב הזה"

קישור

הזמינו אותה לשיר ביום ירושלים ושילמו לה על זה הרבה מאוד כסף אחרי מה שהיא אמרה על ישראל, ככה שעדיף שהגברת הזאת תשתוק ומהר מאוד לגבי אנשי ימין שהם אמנים.
היא מוזמנת גם לרדת מהארץ עם הדעות שלה כלפי ישראל.,אם אנחנו כל כך הוגנים כלפי הערבים ופוגעים בהם.
עכשיו נשאר שכל שאר האמנים שמדברים כמוה יעשו כמוה ויוותרו על כל התקציבים שמדינת ישראל נותנת להם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 24-01-2016 בשעה 13:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2016, 09:05
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מצטער, עבורי הוא תמיד היה צורמני ופתטי...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "ברצינות? הוא בהחלט נחשב עבורי..."

הדבר הטוב היחיד שאני מייחס לו הוא קירבתו היצירתית למאיר אריאל ז"ל....
בעיני הוא רחוק מאוד מלהיות בשורה אחרת עם הגדולים באמת בתחום הרוק והפופ בישראל כמו אריק אינשטיין, שלום חנוך, מאיר גבריאלוב, רמי פורטיס, חברי כוורת, ואפילו שלמה ארצי. יודע מה? אפילו ערן צור וחברי להקת נושאי המגבעת שהקדימו את זמנם.
אחת ההשפלות הגדולות בילדותי הייתה כשאימא שלי התעקשה לבקש ממנו חתימה בעת מפגש מקרי בסופר מרקט...
מה שכן-יצא לי להיות בהופעה שלו והוא בהחלט פרפומר חביב מאוד

למען הסדר הטוב, כדי שאוסיף שהטעם שלי לא בהכרח מקובל. אני גם לא סובל את מתי כספי (בעיקר כמבצע-הבעיה העיקרית שלי גם עם זילבר) שכל כך נחשב בעיני רבים.

נערך לאחרונה ע"י קגנס בתאריך 25-01-2016 בשעה 09:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:44

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר