לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2016, 10:04
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מספיק עם התרוצים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "הממשלה לא תביא את הפלשמורה האחרונה בזמן הקרוב"

הם טוענים שהם יהודים
הם רוצים לחיות במדינת ישראל כאזרחיה
צאצאיהם ילמדו/לומדים בבתי ספר ישראליים ( = חייבים לאפשר להם בחירת בית הספר ולא כפי שנהוג היום )
הם רוצים לתרום למדינה
יש לאפשר להם לעלות ארצה, להשתלב בה, להוכיח את עצמם ולאחר תקופת הכשרה של 3 עד 5 שנים לתת להם אזרחות. הצעתי לגבי מתן האזרחות הוא לגבי כל מי שעולה למדינת ישראל ( על פי חוק השבות ו/או מסיבות אחרות ). למעט מתן "סל קליטה" ואולפן ללימוד השפה אסור להזדרז במתן האזרחות. זה לא יתכן שמי שמקרוב בה יוכל להצביע ולהשפיע. דרושה תקופת לימוד והסתגלות והוכחה עצמית של כוונות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2016, 15:54
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תפנה למחלקות ההגירה לי אין את הרשימות"

בקיצור אתה לא מדבר על מה שאני מדבר.
אתה כתבת שצריך להעלות את האתיופים שנשארו באפריקה, כי הם מרגישים יהודים ורוצים להיות פה.
אני אמרתי שאין שום מדינה בעולם שעושה דבר כזה.
אתה הבאת כדוגמה את ארה"ב, גרמניה קנדה...
אני אמרתי שתביא לי דוגמה קונקרטית שבה אחת מהמדינות האלו נהגה במצב דומה לשל האתיופים - להעלות אדם ממדינה אחרת מבלי שום קשר ישיר למדינה, רק כי הוא רוצה ומרגיש חלק.
אתה שלחת אותי לבדוק את רשימות ההגירה.
אתה מבין למה מקבלים תחושה שאתה מסיט את הדיון ומגמגם?

וכן, השאלה האם האדם המועמד לאזרחות נמצא וחי במדינה אליה הוא מועמד זו שאלה שיש לה משקל. אם אדם חיי פה כל חייו, פה ילד את ילדיו, מרגיש חלק מהתרבות ורוצה להיות חלק ממנה, הוא יקבל יחס אחר מאדם במדינת עולם שלישי, שהכרטיס שלו לצאת משם זה להצהיר איזו הצהרה מעורפלת על שייכות לעם שהוא אינו קשור אליו כלל, ולקבל סימפטיה ורחמים מרכי לב כמוך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 25-02-2016, 22:09
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "ל - yishain11 קשה הלב"

הסיפור עם הפלאשמורה הוא הרבה יותר מרוכב, ולרבים מאלו שנשארו אין שום משפחה בארץ, וועדת בדיקה של הכנסת קבעה כי לא נותרו יותר אתיופים הקשורים בקשר כלשהו לישראל.
מבלי להתייחס נקודתית לשאלה מי הוא יהודי, הגישה שלך תוביל לפתיחת שערי המדינה לכל אזרח עולם שלישי, שתמיד יעדיף לשקר ולומר שהוא מעוניין להיות יהודי, ולבוא לכאן ולעבוד בעבודות בזויות, רק כדי לצאת מהחור שהוא גר בו. כל עוד הקריטריון שלך הוא מעורפל כמו תחושה (כלומר, "מרגיש יהודי"), בשם הרצון שלך לתת לאנשים להתקרב ללאום ולתרבות שלך, אתה רק מחיש את אובדנה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 25-02-2016, 17:53
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "באוניברסיטת בר-אילן עומד..."

באמת שאם היו מביאים רב רציני, שהיה מדבר על פילוסופיה, ותאולוגיה, זאת הייתה יכולה להיות הרצאה מרתקת, ולגמרי ראויה. אם היו מביאים רב, שהיה מדבר על מדע (באמת וברצינות), על פילוסופיה של המדע, ועל מה התיאולוגיה והפילוסופיה היהודית אומרות על המדע, זה יכול היה להיות אפילו יותר מרתק.

אפילו היו מביאים רב, אינטלקטואל, שהיה מנסה בצורה לוגית (פילוסופית) להוכיח ולשכנע בקיומו של אלוהים (אריסטו, רמב"ם, שפינוזה), זה לגמרי ראוי, ובוודאי אתגר אינטלקטואלי לסטודנטים.

אם היו מביאים רב, שיגיד מה שבא לו, אבל מעמידים מולו אדם רציני, ועושים דיבייט, דיינו.

אבל, הם בחרו להתבזות, ולהביא שקרן, רמאי, ושרלטן.
ישן 26-02-2016, 11:42
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "אני חושב שהרב זמיר כהן פועל..."

הוא לא פועל בתום לב. כאשר הוא אומר "מדען אמר לי..." דבר שאין סיכוי שמדען אמר לו, זה שקר.
כאשר הוא אומר שבגמרא רשמו שלשמש יש "נרתיק" זה מסתדר עם זה שלשמש יש אטמוספירה ולזה כיוונו חז"ל, אבל משמיט את החלק באותה מסכת שבה הם אמרו שהשמש שוכנת בתוך אוקיינוס שמקרר אותה, זה לא בתום לב.
כאשר הוא אומר תיאוריה מדעית=השערה, אין סיכוי בעולם, שאפילו אם בהתחלה הוא חשב שזאת הכוונה, מישהו לא תיקן אותו מאז.

הוא לא פועל בתום לב. זה סתם נדמה ככה בגלל הטון המתחנחן שלו והעובדה שהוא לא מתלהם ומקלל כמו אמנון יצחק.

ישן 26-02-2016, 11:40
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "זה די רגיל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
אבל היו מקרים שבהם מרצה בכיר ניצל לרעה את תפקידו והשתמש בתפקידו כדי להסית נגד המדינה או אוכלוסיות שלא היו לרוחו,
ובשם החופש האקדמי והיותו שייך לקבוצה הנכונה לא נעשה דבר.

במקרה הזה מדובר על האגודה - שנבחרה בידי הסטודנטים שיכולים להביע מחאה נגד ההרצאה דרך נציגיהם.
אם זה לא מטריד את הסטודנטים - למה שזה יטריד אותך?

מה הקשר? אם מרצה עושה דברים אסורים, אז צריך להביא עוד מרצה מין החוץ שיעשה אותם?

וזה מפריע לי, כי שרלטנים שקרנים מפריעים לי. לך לא? הגיוני, הרי יש פרשנים של "מדבר שקר תרחק" שאומרים שהכוונה מדבר שמרחיק מאלוהים, ושמותר לשקר בעצם כדי להחזיר בתשובה. ככה שלהגיד דברים שהם הפוכים מהאמת זה לא באמת שקר.

ובכלל, מבחינתי אין שום מקום להתבטאות פוליטית של מרצים.

נערך לאחרונה ע"י Cfox בתאריך 26-02-2016 בשעה 11:43.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר