לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2016, 07:55
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אהבתי את פיצול האישיות בינך ובין "מדינאי"
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "הם כלל לא היו מתעניינים ומראיינים אותו לולא התמיכה העצומה שיש לו"

האובססיה של מדינאי עם הומואים קיימת אצלך באותה מידה עם אוכלי טרפות. זה מעניין....
על כל פנים, הם מראיינים את גופשטיין מסיבה מאוד פשוטה- רייטניג. עם כל הכבוד לאידיאולוגיה, הרייטינג הוא מעל לכל....
אני לא חושב שרוב האזרחים בישראל מסכימים עם גופשטיין ועובדה היא שתאומיו הפוליטיים לא הצליחו לעבור את אחוז החסימה. רוב האזרחים הישראלים כן ככל הניראה חשים איבה בסיסית לערבים וכן יש להם סטריאוטיפים לגביהם וזה אולי מצער אבל טבעי לחלוטין אפילו אם לא היה מצב עימות כפי שיש כיום, והרבה יותר כשכן יש. כבר כתבתי בעבר על כך שדיעות קדומות ואיבה לאחר מבוססת על מנגנונים פסיכולוגיים בסייסיים שנשותפים לכולנו.
אבל מה? רוב הישראלים מבינים שהתחושות האוטומטיות שלהם אינן בהכרח רציונליות או מועילות ולכן בסופו של דבר דוחים את אופן ההתבטאות ודרכי הפעולה של גופשטיין ודומיו.
ושוב חשוב לי לכתוב לך-
במקום עבודתי, ובבית החולים שבו אושפזה ביתי לתקופה, יש אחוז גבוה מאוד של ערבים. לא רוב, אבל שיעור בולט מאוד בהתאם לאיזור הגיאוגרפי. מעולם לא נתקלתי בבעיה ומעולם לא חשתי מאוים. אני חושש שהסיכוי שערבי יעשה משהו פוגעני בעבודה שלי נמוך מאות מונים מהסיכוי שאפגע בכניסה לעבודה בגלל תאונת דרכים לאור התשתית הקלוקלת וטירוף הנהגים בישראל. לכן, אני לא מוצא לנכון להסכים לאמירות ולמעשים שיפגעו בהם באופן כוללני. פשוט לא הוגן ברמה הכי פשוטה וחברית. לא מוצא שום סיבה בעולם להעליב למשל את סגן מנהל המחלקה, שבמקרה היה ערבי, ושטיפל בביתי במסירות עצומה ובנחמדות וסבלנות לא אופייניים למערכת הבריאות הלחוצה שלנו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר