לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2016, 07:49
  משתמש זכר navital navital אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.11
לפני שתרוצו למיסטיקנים לבאבות ולמתקשרים:

לפני שתרוצו למיסטיקנים לבאבות ולמתקשרים:
אורן זריף כונה רמאי. האם באמת יש לו כוחות?
תמי גולדשטיין הותירה את נתן זהבי האתאיסט פעור פה אך כשלה בתקשור פשוט עם גלית גוטמן.
לימור מרדכי הוסעה בעיניים עצומות לביתה של פנינה רוזנבלום וידעה לספר בפירוט על כל החיים בו וגם על אלו שהלכו לעולמם ועדיין נמצאים שם.
ריקי קיטארו ידעה מתי ייתפס בני סלע, מיקום ותוכנית שלו לברוח לחו"ל. כמו"כ ידעה מתי ייתפסו את זדורוב.
אורן זריף טיפל בהצלחה באלפי לקוחות והדהים את הרפואה הקונבנציונלית
הרנטגן הביא שלישייה לזוג חשוך ילדים מהצפון.
לפניכם פתרון חלקי לכל הנ"ל.
ראשית, שלא תטעו! התקשור קיים! כל תינוק יכול לתקשר (לתינוק יותר קל מלבוגר)
המידע שמתקבל ברוב המקרים נכון. בחלק מהמקרים מטעה:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

יש אנשים בעלי שורש נשמה גבוהה שיכולים לעזור לזולת. הבעיה היא שהם מתחילים לקחת כסף והרבה, ולעיתים הם נתקלים במקרים בהם לא יוכלו לסייע והם בכל זאת מקבלים את הפציינט גובים כסף ואין טיפול. הבאבא סאלי בהרבה מקרים היה אומר ליהודים שהגיעו אליו "חבל על הדרך שבאתם עד אליי, זו גזירה שלא ניתן להשיב"
אורן זריף, ריקי קיטארו, ועוד הרבה שכמותם, בטוחים ביכולתם ולא יכולים לקבל שיש שדר שקרי. גם לכסף יש כאן עניין.
ריקי קיטארו התגאתה שהרוצח (זדורוב) ייתפס היום. לאחר שנתפס היא מתגאה להגיד שזה לא הרוצח. (בכל מיני השערות)

אורן זריף מתפאר ביכולותיו המרובות, אבל למרות שנשמתו קטנה עשרות מונים מהבאבא סאלי , לעולם לא יגיד לפציינט שאין באפשרותו לסייע לו. (תשלום?)
אל הרנטגן בנתיבות הגיע זוג שמאלני חילוני ללא ילדים "כמה ילדים את רוצה?" שאל הרנטגן את האשה
3 – ענתה האשה
"קיבלת" ענה הרנטגן , ותוך שנה לאשה נולדו שלישייה ( -דקה 5:40

הרנטגן, כפי הנראה, קיבל תקשור על שלישייה השנה לאשה, ולכן אם האשה הייתה אומרת 2 ילדים, היה אומר לה כנראה "קחי 3" לו אמרה 4 היה עונה לה כנראה נתחיל עם 3
לפי דיעה אחרת למכירי הרב, יש כוח בתפילתו לבקש בשמיים על היהודי ואין לדחות דיעה זו.
אבל עובדה היא שיש עוד מאות אלפי נשים יהודיות חשוכות ילדים...
לכן שימו לב!!! גם מרחב שפלה נעזר בהם ואם תיכנסו לפורום תקשור, כאשר חיפשו את רוז פיזאם בירקון, 6 גולשות בפורום אמרו שבשאלת תקשור רוז לא בין החיים.
יש להתייחס לעזרה בערבון מוגבל מאד! לא בטוח כלל שהם יכולים לעזור לכם. חבל על הכסף! אם פונים לזריף, דעו שאכן לבחור יש כוחות, אבל מוגבלות והוא ייקח מכם כסף גם אם לא יוכל לעזור! כדאי לבדוק טוב כי יש מקרים שכוחותיו מועילים בעיקר מיחושי גפיים דלקות בפרקי גפיים וסתם ניקוי אנרגיות רעות מהגוף.

נערך לאחרונה ע"י navital בתאריך 12-04-2016 בשעה 08:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2016, 08:12
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
זה פשוט קשקוש שנובע מכך שאנשים לא מבינים בסטטיסטקה והסתברות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי navital שמתחילה ב "לפני שתרוצו למיסטיקנים לבאבות ולמתקשרים:"

אחד כמו אורן זריף והבאבות למיניהם, מעבר לכך שהם יודעים לתמרן אנשים, בונים על זה שזוכרים רק מתי שהם צודקים ושוכחים את כל הפעמים שהם טועים. אני מוכן להתערב שאורן זריף בדרך כלל טועה או נכשל, אבל הוא יודע טוב מאוד איך לשים בפרונט רק את ההצלחות. ואם אשתמש בהדגמה משעשעת:
בקיבוץ אחד הייתה אישה זקנה שבוקר אחד הודיעה "היום אני מתה". לבשה את שימלתה היפה ביותר, התיישבה במרפסת, נרדמה ולא התעוררה.
מרשים, נכון?
חסר בסיפור רק פרט אחד. שבמשך 10 שנים בכל בוקר היא הייתה מודיעה "היום אני מתה". לובשת את שימלתה היפה ביותר, ומתיישבת במרפסת...
ישן 12-04-2016, 08:18
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זה פשוט קשקוש שנובע מכך שאנשים לא מבינים בסטטיסטקה והסתברות"

באופן פסיכולוגי, להגיד את המילים "היום אני מתה", זה עצמו עלול לגרום למוות.

וכבר הזהירו שלא להשתמש יותר עם המילים "אני מת.." בכדי לבטא תשוקה עצומה, זו פגיעה קשה במערכת השפוייה שלנו.

אבל, אני יכול להביא מעצמי משהו שכתבתי פה בפרש, וזה התקיים מעל ומעבר למה שחשבתי, למרות שאני יודע בעצמי שאני לא נביא. אין לי הסבר למה זה התקיים:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=571963

עוד...
http://www.fresh.co.il/vBulletin/t-...%A8%D7%A1%D7%99

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 12-04-2016 בשעה 08:23.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר