לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2016, 16:49
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
מעתיק מה שענו על זה כבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב "1600 דולר שזה 6000 ש"ח לתספורת. אני משלם 50 ש"ח"

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...822#post4627136
ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
אז מה? אתה מצפה שמועמד לנשיאות ילבש בגדים של הומלס? המינימום שבמינימום המצופה ממי שמתכוונת להיות נשיאה, זה ללבוש חליפות מעצבים. מי שחסוך על עצמו, יחסוך גם על ציבור הבוחרים שלו. אתה כותב "פאדיחה" חח. אני לא רוצה לדעת מה גודל הפאדיחה המתוארת אילו הייתה לובשת איזו חליפה מזארה או משהו דומה.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 15-06-2016 בשעה 16:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2016, 22:30
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
חודשיים? איפה היה כתוב? באל-עארד?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב "למה ראש הממשלה מנע את הצגת החשבון במשך חודשים?"

זה לא אותו העיתון שמפזר שקרים על ימין ועל שמאל (בעיקר על שמאל) השכם וערב? אני בטוח שתמצא פינה בליבך הרחום לסלוח לי על כך שאני לא מאמין אפילו לתאריך שכתוב על שער נייר הטואלט המפואר המתקרא "הארץ".
על כל מקרה, אין לי מושג מדוע התעכבה שליחת פירוט ההוצאות - יתכן ממניעים טהורים (כמו אולי להתדיין על מה מותר מבחינה בטחונית להציג בחשבונית ומה לא), ויתכן כי מלשכת נתניהו החליטו להתענג על משיכת הזמן הזו, מידיעה שזה הולך להתפרסם על פלטפורמה כ"כ אחראית ואוהדת (לא באמת), אז שיזיעו קצת.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 16-06-2016, 19:45
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

אויש, כמה חבל שהאינטרנט זוכר הכל, אה?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב "את העתירה הגיש עו"ד שחר בן יאיר ולא עיתון הארץ."

נראה שאותו שחר בן מאיר מנהל מעין מסע צלב נגד כל מה שקשור לנתניהו כבר כמה שנים טובות, ובאופן לא מפתיע - כמעט תמיד הוא מתייצב להגן על אינטרסים של אל עארד (אם כי באופן משעשע הוא טוען ש"אין מאחוריו אינטרסים פוליטיים"). אין פה "ביקורת" על רוה"מ, אלא רדיפה לשם הרדיפה. פשוט כך, אז, במחילה מכבודך...
http://www.themarker.com/markets/1.1982984
http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1001008640

ציטוט:
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 16-06-2016, 21:07
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

לצורך העיניין אני מוכרח לציין שאני כלל לא מחובבי ביבי, וגם לא הצבעתי לו בבחירות
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב "זה לא משנה את העובדה העצובה שראש ממשלתנו הוציא"

בנוגע לכמה שעלו האיפור והתסרוקת וכל שאר הדברים - לדעתי זה מחיר סביר לגמרי בהתחשב במעמד. כל זאת כמובן על אפם וחמתם של אלה שרודפים אחריו דרך הכיס שלו, בעוד שלא היה עולה על דעתם לבקר את הבזבזנות של אנשי-שלומם... הנקודה שלי היא, שמילא אם כוונות הרודפים היו טהורות - היינו, לחשוף עוולות - אבל הן לא. אני לא נמנה על מגלגלי העיניים, אני מעדיף לומר את האמת והאמת היא שזו רדיפה ותו לא, אז את הסימפטיה שלי ל"מגלי העוולות" האלה לא תקבל.

ציטוט:

ישן 17-06-2016, 09:10
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חה. אתה חושב שנולדתי אתמול?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי בגירה שמתחילה ב "פה אתה טועה, לא מדובר ברדיפה אחרי הכיס שלו"

למעשה, מזל שבשמאל יושבים אנשים שהם כ"כ אליטיסטים ומנותקים, כך שהם חושבים שהם ישתמשו בטריקים המלוכלכים שלהם וה"עמחא" ילכו אחריהם שולל. באמת מזל, כי זה לא עובד.
לצורך העיניין, הרי ברור לכל אדם מהשורה שגם אם נתניהו היה מתקיים רק ממסטיק אחד בחודש שעולה 10 אגורות, גם אז בשמאל היו יורדים לו לחיים.
החירטוטים שלכם לא עובדים על אף אחד. נקסט.

ציטוט:

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:56

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר