לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2016, 10:13
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
סוף לפרשת הילד שנולד לאם יהודיה ואבא בלגי, ושלטונות בלגיה ניסו לחטוף את הילד מאמו

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4847434,00.html
התייצב הילד היהודי-בלגי בתחנת המשטרה והודיע שאינו רוצה לשוב לאביו הנוצרי בבלגיה

תחילת הסיפור לפני 20 שנה. ו', עיתונאי בלגי בכיר, הכיר צעירה ישראלית שעבדה כעיתונאית בבלגיה. הם התחתנו ושנה לאחר מכן נולד בנם היחיד.

אחרי ארבע שנים יחד השניים נפרדו, תוך מאבק משמורת קשה שנסוב סביב השאלה באיזה אורח חיים יגדל הילד: נוצרי או יהודי. בית המשפט בבלגיה קבע שהילד יועבר לחזקת האב, אך האם סירבה להשלים עם ההחלטה. היא חטפה את בנה לישראל ועברה להתגורר עמו בבית הוריה בדרום הארץ.

בית המשפט המחוזי זיכה את האם מחטיפה, אך המדינה ערערה לעליון וזכתה. התיק הוחזר למחוזי וב-2013 נגזרו עליה חמש שנות מאסר.

לאחרונה חלה תפנית בפרשה כשהרשויות בישראל הסכימו לקצר את עונש המאסר של האם בשנתיים, ובתמורה הבן יתייצב במועד שייקבע בתחנת המשטרה. האם שוחררה לפני כמה ימים והבן, כיום בן 17, אכן התייצב והודיע לרשויות שאינו רוצה לשוב לבלגיה. לפי אמנת האג לא ניתן לכפות על ילד שנחטף לחזור לאחד מהוריו אחרי גיל 16.

לכתבה במילואה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4847434,00.html

*

כדאי לקורא תגובה 5 בכתבה בYNET:
למה בית הדין הבלגי העביר את משמורת הילד בן 3 לאבא? האם היתה עיתוניאית אז היא לא מישהי לא שפויה שגרה ברחוב - מה היה הסיבה שהאם לא קיבלה משמורת גיל הרך של התינוק שלהם? שזה מה שנהוג בכל העולם! היא גם לא היתה חרדית (התחתנה עם נוצרי). לבית דין הבלגי לא היה סיבה לתת משמורת לאב בגלל טובת הבן אלא אם כן זה היה בגלל שהאב נוצרי והאם יהודיה והבית דין אנטישמי! למרות שאני תמיד נגד חטיפה של אחד ההורים, זה המיקרה היחיד שאני ממש לא! בית הדין הבלגי עשה פה תרגיל מסריח בגלל שהאם יהודיה או ישראלית והאב קיבל את מה שמגיע לו בגלל בית הדין האנטישמי

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-08-2016 בשעה 10:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-08-2016, 10:24

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי יוספוס פלביוס השני שמתחילה ב "דרך דיונים בבתי משפט כמו..."

כדאי לך לקרוא תגובה 5 בכתבה בYNET:
למה בית הדין הבלגי העביר את משמורת הילד בן 3 לאבא? האם היתה עיתוניאית אז היא לא מישהי לא שפויה שגרה ברחוב - מה היה הסיבה שהאם לא קיבלה משמורת גיל הרך של התינוק שלהם? שזה מה שנהוג בכל העולם! היא גם לא היתה חרדית (התחתנה עם נוצרי). לבית דין הבלגי לא היה סיבה לתת משמורת לאב בגלל טובת הבן אלא אם כן זה היה בגלל שהאב נוצרי והאם יהודיה והבית דין אנטישמי! למרות שאני תמיד נגד חטיפה של אחד ההורים, זה המיקרה היחיד שאני ממש לא! בית הדין הבלגי עשה פה תרגיל מסריח בגלל שהאם יהודיה או ישראלית והאב קיבל את מה שמגיע לו בגלל בית הדין האנטישמי.

ישן 29-08-2016, 12:04

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי יוספוס פלביוס השני שמתחילה ב "זאת עדין לא חטיפה ובמיוחד לא..."

המקום הטבעי של הילד היא האמא, ומי שניסה לקחת מהאימה הוא חוטף. ולא משנה אם זה בחסות בית משפט. אם הבית משפט הוא זה שמנסה לחטוף אז הוא החוטף.

ומי שכל דבר שהשלטונות רק יגידו זה קדוש אצלו בלי לחשוב לרגע, הוא גובל בפשיזם.

תגובה 5 בכתבה בYNET:
למה בית הדין הבלגי העביר את משמורת הילד בן 3 לאבא? האם היתה עיתוניאית אז היא לא מישהי לא שפויה שגרה ברחוב - מה היה הסיבה שהאם לא קיבלה משמורת גיל הרך של התינוק שלהם? שזה מה שנהוג בכל העולם! היא גם לא היתה חרדית (התחתנה עם נוצרי). לבית דין הבלגי לא היה סיבה לתת משמורת לאב בגלל טובת הבן אלא אם כן זה היה בגלל שהאב נוצרי והאם יהודיה והבית דין אנטישמי! למרות שאני תמיד נגד חטיפה של אחד ההורים, זה המיקרה היחיד שאני ממש לא! בית הדין הבלגי עשה פה תרגיל מסריח בגלל שהאם יהודיה או ישראלית והאב קיבל את מה שמגיע לו בגלל בית הדין האנטישמי.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-08-2016 בשעה 12:07.
ישן 29-08-2016, 21:54

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "קראת את נימוקי בית המשפט הבלגי לעניין המשמורת?"

אם האם הצליחה לשרוד את כל הטרטורים, היא גיבורה אמיתית, וזה הילד שלה בהחלט. אי אפשר לקחת ילד מאימא שלו.

יש גם פסוק מפורש בתורה שאפילו אם מדובר בעבד, אסור להסגיר אותו. ובטח שלא לקרוע ילד מאימו שילדה אותו.

לֹא תַסְגִּיר עֶבֶד אֶל אֲדֹנָיו אֲשֶׁר יִנָּצֵל אֵלֶיךָ מֵעִם אֲדֹנָיו.
(דברים כג טז)

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-08-2016 בשעה 22:02.
ישן 29-08-2016, 13:53
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "סוף לפרשת הילד שנולד לאם יהודיה ואבא בלגי, ושלטונות בלגיה ניסו לחטוף את הילד מאמו"

סיפור הזוי. גם אם נסיר את הפילטר הבעייתי של YNET בכל מה שקשור לחרדים, הסיפור פשוט לוקח את כל הסטריאוטיפים שאי פעם המציאו על יהודים ומאמת אותם אחד אחד.
1. יהודים חוטפים ילדים
2. ליהודים לא אכפת מחוקי המדינה שהם חיים בה.
3. ישראל תומכת באופן קבוע בפושעים ומסתירה אותם מרשויות החוק, בגלל שהם יהודים.

"ואולם, בתקופה זו הילד נעלם והאם טענה שאינה יודעת היכן הוא. בשלב מסוים נשלחה האם למעצר בית בביתו של הרב אורי זוהר, שהסכים לערוב לה, אך פרקליט האב טען כי ביקר בבית ושהאם אינה שם וגם זוהר אינו יודע היכן היא."

לא מאמין שקראתי את זה. מה זו הבדיחה הזו ומה קשור אורי זוהר? איזה עוד פושע מקבל כזה יחס סלחני מהמדינה? סיפור מסריח עד לשמיים.

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

ישן 29-08-2016, 21:44

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי סיורניק שמתחילה ב "סיפור הזוי. גם אם נסיר את..."

לכזו נפילת רוח לא ציפיתי מימך.

תקרא תגובה 5 בכתבה בYNET:
למה בית הדין הבלגי העביר את משמורת הילד בן 3 לאבא? האם היתה עיתוניאית אז היא לא מישהי לא שפויה שגרה ברחוב מה הסיבה שהאם לא קיבלה משמורת גיל הרך של התינוק שלהם? שזה מה שנהוג בכל העולם! היא גם לא היתה חרדית (התחתנה עם נוצרי). לבית דין הבלגי לא היה סיבה לתת משמורת לאב בגלל טובת הבן אלא אם כן זה היה בגלל שהאב נוצרי והאם יהודיה והבית דין אנטישמי! למרות שאני תמיד נגד חטיפה של אחד ההורים, זה המיקרה היחיד שאני ממש לא! בית הדין הבלגי עשה פה תרגיל מסריח בגלל שהאם יהודיה או ישראלית.

*

אבל בהחלט הפתיעה לטובה התקשורת השמאלנית, וגם ynet, איך הם לא קפצו אוטומטי נגד היהודים, כהרגלם. אני תוהה וחושב לעצמי אם האמא לא הייתה אשכנזיה חילונית, עיתונאית, יש לי חשש שאז העסק היה נגמר חמור פי כמה. ופה רואים שזה לא כמו שהשמאל מציג את זה שהם אוטומטית תמיד נגד היהודים והמדינה, כי לא מסוגלים אחרת, שיש להם פחד אימים מכל שונאי ישראל ו"ידידי ישראל" במרכאות. הנה כאשר מדובר באישה שהיא משלהם, הם ידעו טוב מאוד איך להגן על האישה והילד, ואיך לא להעלות את זה כל כך לסדר היום כמו שהם עושים בפרשיות אחרות.

אבל עכשיו מתקרב חודש אלול, חודש הסליחות, ובואו נלמד זכות על כל השמאלנים שגם אם היה מדובר על יוצאת עדות מזרח ולא עיתונאית, גם אז הלב שלהם לא היה נותן לחטוף חס וחלילה ילד יהודי מאמא שלו, ולהסגיר אותו להתחנך להיות גוי חס וחלילה.

לֹא תַסְגִּיר עֶבֶד אֶל אֲדֹנָיו אֲשֶׁר יִנָּצֵל אֵלֶיךָ מֵעִם אֲדֹנָיו.
(דברים כג טז)

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-08-2016 בשעה 22:12.
ישן 29-08-2016, 23:15

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי יוספוס פלביוס השני שמתחילה ב "אתה מבין שהטוקבק הזה שכתבת..."

הטוקבק באתר ynet לא אני כתבתי. בשום אופן לא הייתי כותב שלילי על כלל החרדים ולשבח את האישה על זה שהיא לא חרדית. וכולם פה בפורום מכירים אותי שאני לא הייתי כותב כזה דבר. מה שאני כתבתי הם לא פרסמו. כתבתי שהכותרת מטעה, ששלטונות בלגיה הם שניסו לחטוף את הילד מאימו.

אני מצטט את הטוקבק, בגלל שאר הדברים שהם מאוד נכונים, לא יכולתי לסנן משם את ההשפלה שמשפיל את החרדים. מאוד לא יפה מצידו. החרדים היו היחידים שהצילו את הטפשה החילונית שהתחברה לבלגי להוליד ממנו ילד. וככה לזרוק בוץ על החרדים זה לשלם רעה תחת טובה.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-08-2016 בשעה 23:18.
ישן 30-08-2016, 08:32
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "לכזו נפילת רוח לא ציפיתי..."

תראה, גם ככה נקודת המוצא שלך שהילד צריך אוטומטי להיות עם האם שגויה בעיניי. גם במדינתנו יש נטייה מוגזמת לתת את הילדים לאמא (גם אם היא זו שפירקה את המשפחה, אני מכיר אישית דוגמאות כאלו).
בדרך כלל בויכוח משפחתי ובגירושין אין רעים וטובים באופן מוחלט, שני הצדדים בני אדם, ולפעמים שניהם "מתלכלכים" כדי לנצח בעימות, ולאו דווקא בגלל טובת הילד, אלא מתוך כעס, בעצת עורכי דין, או מתוך נקמנות ותחושת "מגיע לו/לה".
אני לא רץ להגן על בחורה כזו בלי לדעת פרטים נוספים, וחבל שאתה מרגיש צורך לעשות זאת בגלל שהיא יהודייה והוא גוי.

שים לב למשפט האחרון שכתבתי - לא אני ולא אתה נקבל כזה דיל נחמד מהמדינה אם נבצע פשע. לא יביאו לנו את אורי זוהר שיעיד לטובתנו וייתן לנו לשהות ב"מעצר בית" אצלו בבית בכאילו.
הנה באה אישה שצוחקת על החוק וכולם באים לקראתה, מוותרים לה, מבינים אותה, תומכים בה כלכלית ומשפטית...מזכיר לי את פרשת ענת קם ואורי בלאו שמעזים לנהל מו"מ מול המדינה על חומר סודי שהם גנבו, במקום להגיד תודה שלא מוציאים אותם להורג.

בסופו של דבר מדובר בפושעת, לא במישהי שחילצה את בנה מעבדות אצל דאע"ש או ממערכת המשפט המעוותת בסעודיה, אלא חטפה אותו ממדינה אירופית מתוקנת תוך צפצוף על החוק, והעבירה אותו אל איזה חור במזרח התיכון, תוך שהיא מסתירה אותו גם מהרשויות בישראל. ממש לא סיפור גבורה.
כמו בפרשת סמואל שיינביין הרוצח המתועב, לדעתי עבר כאן כסף גדול כדי שיאפשרו לה את כל הפארסה הזו וכדי ש"בכירים" בעדה החרדית יתערבו לטובתה.

עניין היהדות שלה ושל הילד לא משחק כאן תפקיד בעיניי, ולדעתי גם לא בעיני מי שתומך בה כלכלית ומשפטית. זו רק הסיסמה שמוכרים לציבור הרחב כדי להכשיר את השרץ.

דבר נוסף - אחרי דריסת לי זייתוני עלתה צעקה גדולה מדוע ממשלת צרפת לא מסגירה אלינו את הדורסים הרוצחים ומגינה עליהם. דובר רבות על אנטישמיות ושנאת ישראל מצד ממשלת צרפת. הכתבה הזו היא חומר למחשבה.

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

נערך לאחרונה ע"י סיורניק בתאריך 30-08-2016 בשעה 08:34.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר