לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2016, 18:42
  משתמשת נקבה סיון 2016 סיון 2016 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.16
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "לימודי היהדות חשובים מלימודי המדעים - נפתלי בנט"

הוא די ליצן הייתי אומרת.. מצד אחד הוא מעודד תלמידים לגשת לחמש יחידות במתמטיקה ומצד שני יוצא באמירה כזו, שמזכירה מאוד את השקפתה של הכנסייה הקתולית בימי הביניים באירופה:
קחו מן ההמון את אפשרות הגישה לידע (ידע אמיתי, לא סיפורי מעשיות), תאכילו אותו רק דת ומסורת וכך תצליחו לשלוט בו בצורה היעילה ביותר.
באיזה סרט הוא חי? מתמטיקה ומדעים זה הבסיס להכל:
זה הרופאים של העתיד
זה המדענים של העתיד
זה אנשי המחשבים והטכנולוגיה של העתיד
אלא האנשים שלהם זקוקה חברה מתקדמת, ולא לבטלנים שלומדים תורה כל היום.

אילו היו לי ילדים, הייתי מודאגת מכך שמשרד החינוך (בראשותו של הליצן הזה) מעוניין להפוך אותם לbrainwashed morons.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-09-2016, 10:13
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
בוודאי ללימוד הנדסה ומדמ"ח
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "זו קצת הגזמה. יש לי לא מעט..."

אני יודע שאצלנו, בוגרי 4 יחידות ממש סבלו מהקורסים המתימטים (שמבחינתי רק אחד מהם היה קשה, וכל השאר קלילים),
והם - נלחמו כדי להשיג ציון עובר, וגם זה בקושי.
מבחינת האוניברסיטה זה משמעותי - זה מייצר לחץ להוריד את הרמה של הקורס והמבחן, להפחית תכנים וכו',
כי הרי לא סביר שיותר מחצי מהסטודנטים נכשלים, בטח לא בקביעות ומספר קורסים מתימטיים עם מרצים שונים.
אבל קורסי המשך צריכים את החומר הזה - ואם לא למדו אותו טוב - צריכים ללמד אותו בקורס ההמשך - ואז גם קורסי ההמשך חוטפים ירידה ברמה.

יצא לי גם להכיר מישהו שהתואר שלו התארך באופן בלתי-סביר בעליל: עקב כשלונות קבועים בקורסים המתימטיים הוא סולק מהחוג אחרי 4 שנים,
ואז עבר לחוג מקביל, שקיבל את רוב הקורסים שלו ושם הצליח לסיים - כי שם רמת המתימטיקה הייתה קשה פחות..

אין לי מושג מה קורה במדעי הטבע,
אולי הורידו את הרמה מראש כדי לא להסתבך,
ואולי באמת הפוקוס אחר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:17

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר