לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2016, 08:26
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
עוכרי ישראל הפריעו לנאומה של רגב כנקמה על שסירבה לשמוע שיר של שונא ישראל

http://m.ynet.co.il/Articles/4858560

שרת התרבות עלתה אחר כך לבמה ונאמה - ואז המהומה רק התגברה. "אני רוצה לפני שאתחיל לנאום את הנאום שהכנתי ולהסביר מדוע יצאתי במהלך הטקס", אמרה - בזמן שבקהל רבים שורקים לה בוז, ואחרים מוחאים כפיים. "יש לי הרבה סבלנות לאחר, אבל אין לי סבלנות לדרוויש". היא טעתה בשמו של אחד האמנים, מה שהוביל את הקהל לצחוק, ואת רגב להגיב בציניות: "אנחנו טועים, אתם אף פעם לא טועים".

"בסוף השיר נאמר - 'אני אוכל את הבשר של כולנו, של העם היהודי. לזה לא אני ולא אתם צריכים להסכים. על זה בדיוק נלחם ראש הממשלה בנאום שלו", אמרה רגב כשהיא מתייחסות לנאום באו"ם של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

*

בהתחלה רציתי לכתוב בכותרת "שמאלנים", אבל לא רציתי להעליב שמאלנים, כי לפי מה שאני מכיר שמאלנים, אין מהם כאלו דיגידו משפטים כאלו. ובטח עוד להתעקש שחייבים לשמוע את זה. לכן בחרתי את המילה היותר מתאימה "עוכרי ישראל". אולי הם לא עוכרי ישראל, אלא סתם מבולבלים, תינוקות שנשבו. נראה בהמשך.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-09-2016 בשעה 08:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-09-2016, 16:57
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אירוע מגוחך שנראה כמו סרט שבוים ומשוחק באופן גרוע במיוחד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "עוכרי ישראל הפריעו לנאומה של רגב כנקמה על שסירבה לשמוע שיר של שונא ישראל"

הכל נראה שם מבוים מראש-
מאיפה רגב יודעת שבשיר המדובר יש שורות של דארוויש? איפה הייתה האבטחה באולם? מדוע ה"ההסתערות" של השחקן רועי אסף כל כך לא נחושה (בניגוד גמור לזעם הכביכול בלתי נשלט שהוא מנסה לשדר) עד שמגע קל של איזה צלם מספיק על מנת שישנה כיוון והשרה רגב בזמן אמת כלל לא נראית שזה מזיז לה? ובכלל, נראה שרגב מתענגת על כל רגע.
ומה לעזאזל רגב רוצה בכלל? הרי אין תחום שבו יש יותר ייצוג שוויוני לקבוצות השונות בחברה הישראלית מאשר תחום הקולנוע? תחום שבו רוב הכוכבים הגדולים אינם ממוצא אשכנזי, שבו הסרט הזוכה בפרס עוסק בכלל בנשים בדואיות... שבו זוכה פרס השנה הקודמת לשחקן הטוב ביותר ומי שהתנפל עליה באופן מחשיד הוא עצמו ממוצא מזרחי?
אז מה יש לנו כאן? שרה ממוצא מזרחי שמתלוננת מול קהל על קיפוח כאשר חלק גדול אם לא רוב הקהל זוכה הכיבודים, התקציבים והפרסים הוא שמשתייך לקבוצות המקופחות כביכול....
פשוט קומדיה
ישן 26-09-2016, 17:54
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
מה זה איך?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אם היא נשואה לאשכנזי, איך היא אנטי-אשכנזית?"

אני באמת צריך להסביר?

מרבית המזרחים בארץ מגיעים מרקע של משפחות מצוקה, משפחות שגדלו במעברות כמו חורנים.

מבחינתם זה נחשב באותם זמנים (לפני 20\30 שנה) גאווה להתחתן עם אשכנזים - אירופאים, זה היה כמו קפיצת מדרגה עבורם, והם ידעו שנישואים כאלו רק יקדמו אותם.

מירי הכלבה היא לא שונה, סביר מאוד להניח ששם המשפחה של בעלה (רגב) פתח לה לא מעט דלתות, כולל במערכת הביטחונית.

מעניין לגלות שפתאום לאחר שירות של כל כך הרבה שנים, היא החליטה ששם המשפחה שלה כבר לא רלבנטי, ושהיא מתגאה יותר בשם המשפחה המקורי שלה - סיבוני.

מה שקרה פה, זה שמירי היקרה היא בסה"כ צבועה שרמוטה, שחברה במפלגה עם עם קהל המצביעים המזרחי הגדול ביותר בארץ, אז לצרכי פוליטיקה היא הפכה להיות השגרירה הלאומית שלהם.

ופתאום היא אויבת האשכנזים, ומלכת המזרחים.

*מחכה ליום שאיזה יודנאצי ישפיל אותה בLIVE (מכות \ יריקה לפרצוף \ שפיכת כוס מים).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 27-09-2016, 13:08
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
זה כי היה לך גם לא מעט מזל
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אני די בטוח שהIQ שלי יותר גבוה משלה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אני מרוויח היום הרבה יותר מחברי (וחלקם כבר לקראת סיום התואר ה2), ובעוד פחות משנה אני מתחיל לבנות את הבית שלי - בית ללא משכנתא, ועם אפס עזרה מההורים.

מעניין כמה חבר'ה בני 30 בארץ הגיעו להישגים האלה.

המבחן האמיתי הוא כמה כמוך יש. גם השכלה גבוהה ואפילו דוקטורט אינם הבטחה למשכורת גבוהה ולעיתים אפילו לא לתעסוקה. הם ישפרו סיכוייך פלאים לא להשתעמם בעבודה ולהגדיל את הסיכוי למשכורת גבוהה יותר מהממוצע. גם "קוף", כהגדרתך הציורית משהו, שהרים באסטה בשוק או שעובד בשיפוצים ועובד קשה גם יכול להגיע לבית משלו ללא כל הלוואה לפני גיל שלושים. אבל בהישג שלך, שהוא הישג - ללא ספק, אין דבר המאפשר לך להתנשא על שאר האנשים.

נ.ב:
אתה נהנה מהעבודה שלך? האם אתה משתעמם בה?

ישן 27-09-2016, 13:20
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "זה כי היה לך גם לא מעט מזל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cohort
אתה נהנה מהעבודה שלך? האם אתה משתעמם בה?

בכנות?

כשהתחלתי לעבוד במקצוע נכנסתי לחובות, לא ידעתי לפקח כמו שצריך על קבלני משנה, לא ידעתי לעמוד בלוחות זמנים, לילות רבים לא ממש הצלחתי לישון, וחשבתי בעיקר איך אני מסיים את כל הסיפור ויוצא מהבלאגן.

ולאחר מכן הגיעו עוד פרויקטים, בכל פעם הצבתי לעצמי מטרה שאני אהיה הרבה יותר טוב מהפרויקט הקודם, עם הזמן והניסיון אתה כבר מצליח לבנות לבד את המערכת שלך, ועכשיו הכל דופק כמו שעון שוויצרי, את כל חמשת הפרויקטים האחרונים שלי סיימתי לפני המועד המוסכם, ב2 מהם בוצעו ביקורות של מהנדסים פרטים שהיו בשוק מרמת הביצוע (רגילים לבניה רגילה).

וזהו, ממשיכים האלה.

סה"כ אני עובד בתחום עם ביקוש רב, ושאין בו המון תחרות, כי מרבית הקבלנים בארץ מתעסקים בעיקר בבניה רגילה (מבוססת בטון \ בלוקים).

אבל אין פתרונות קסם, לעבוד כקבלן היא עבודה לא פשוטה, אומנם יש רווחים, אבל יש גם אחריות רבה מאוד (גם שנים לאחר הבניה!), אתה צריך לדעת איך לעבוד עם תקציב ללא חריגות, אתה צריך לדעת כל פסיק בתקן (ויש מיליון תקנים), אתה צריך להיות נאצי עם הקבלני משנה שלך ולהשגיח עליהם עם זכוכית מגדלת אחרת הם ידפקו אותך או שפשוט לא יעשו עבודה תקנית.
בימים של פרויקט אתה צריך לקום בפאקינג 3 וחצי לפנות בוקר, ולחזור בערב - אין לך ממש חיים.

בגלל זה אני מקצה לעצמי חופשות בין פרויקטים, כסף זה דבר שחשוב לי, אבל אני לא אהרוג את עצמי בשביל זה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 27-09-2016 בשעה 13:22.
ישן 27-09-2016, 17:51
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
אני למשל הגעתי ליותר מהישגים האלו.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אני די בטוח שהIQ שלי יותר גבוה משלה"

בגיל 28 היו לי שתי דירות,
אחת מהן 120 מטר,
השנייה דירת קרקע.
היו לי בנוסף גם תואר ראשון (בהצטיינות), הייתי בתחילת תואר שני (אחרת הייתה מגיעה גם דירה שלישית)
ובאותה שנה התחתנתי.

אין לי מושג מה בדיוק הקב"א והדפ"ר שלי,
היות והתקבלתי לקורס תכנות צבאי, אני עומד בתנאי הקבלה לקורס זה.
ממה שכתבו פה פעם נתוני הקבלה המינימלים הם: קב"א 52, דפ"ר 70
לטייס תנאי הקבלה הם מעט גבוהים יותר - קב"א 54.
מה שכן - בבגרות במתימטיקה אנגלית ומחשבים - כולם 5 יחידות קיבלתי מעל 90.
ופסיכומטרי של 714.
אז כנראה שהקב"א והדפ"ר שלי לא נמוכים.
הפרופיל שלי כן, ולכן לא היה לי סיכוי להתמיין לטייס.

משום מה השמטת את ההישג הכי גדול שלך:
בנית עסק עצמאי, רווחי מאוד, המפרנס גם עובדים.
וזה הישג מדהים!
גם אשתי עצמאית, אבל הרווחים שלה היו די נמוכים עד כה ורק השנה היקף העבודה הצדיק העסקת עובדים.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 27-09-2016 בשעה 18:00.
ישן 25-09-2016, 22:06
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
אולי יש יצוג "הולם" לכל גווני החברה בישראל,
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אירוע מגוחך שנראה כמו סרט שבוים ומשוחק באופן גרוע במיוחד"

אבל זה שיקבל את הפוקוס הוא גוון ספציפי מאוד. הבראנז'ה של התרבות בישראל מאוד לא סלחנית לאמנים המביעים דיעות ימניות, או לא שמאלניות מספיק. זה אני אומר לך מחבר לעבודה שמעורה היטב בבראנז'ה. היחידים שאצלם זה נחשב "בסדר" להיות ימניים הם זמרים מזרחיים - אל השאר, היחס יהיה כתף קרה במיוחד.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 26-09-2016, 01:56
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
אכן התקציבים של הבראנז'ה מסודרים לאנשי שמאל וכאלה עם השם משפחה הנכון בעיקר
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אולי יש יצוג "הולם" לכל גווני החברה בישראל,"

יש לי קרוב משפחה, שאם ההורים שלו לא היו שייכים למפא"י/עבודה ולא היו להם את הדעות הנכונות... לא היו נותנים לו לעבוד בתחום שלו, כאשר הוא שייך לתחום הזה דרך אגב. אתה מכיר את העבודה שלו כמו כולם פה, והוא יודע היטב שבלי הקשרים של ההורים שלו גם עם תואר שני ותיק עבודות מלא לא היו סופרים אותו בתחום הזה בישראל.
היה בזמנו דיון בפרש על התקציבים של בתי הספר לאומנות בישראל על אחוזים של סטודנים מימין ושמאל ואם יבדקו כמה מעדות המזרח נמצאים באותם בתי הספר הנתונים יגידו את האמת שיש גם גזענות נגד אנשי ימין ועדות המזרח עד היום באותם בתי ספר במימון המדינה.
אני מקווה שבממשלה הבאה יהיו עוד כמה שרים כמו רגב שיעשו לנריון ולמחנה שלו את המוות, כאשר נריון והמחנה שלו זכו לקבל מה שמגיע להם באיחור של כמה עשורים טובים!
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:52

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר