לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2016, 20:41
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
טראמפ חוזר בתשובה ומקבל 346 אלף לייקים בפייסבוק

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

לעומת זה הסרטון של קלינטון נגד טראמפ מקבל 63 אלף לייקים.

בטוויטר
טראמפ מקבל 91.4 אלף לייקים

לצפייה בציוץ המקורי באתר Twitter, לחצו כאן.

וקלינטון מקבלת 57.4 אלף

לצפייה בציוץ המקורי באתר Twitter, לחצו כאן.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 08-10-2016 בשעה 21:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2016, 22:04
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "הוא אמר שבגלל שהוא כוכב נשים..."

1. כמו שאני הבנתי את הדברים שלו, אלה דברים ש"נעשים" בניגוד לרצונן, אבל מוותרים לו בגלל מי שהוא
2. אין לי ספק שהוא הגזים והשתחצן וזה לא ככה באמת
3. זה לא כזה גרוע בשביל אדם כללי, זה כן די גרוע בשביל אדם שרוצה שיבחרו בו על-פני אדם אחר
4. בעלה של הילארי ביצע דברים חמורים יותר, טראמפ סתם מדבר. לכן, היא חתיכת צבועה, וככה כל התקשורת והמחנה המצדד בה. קלינטון ביצע לכאורה מעשים מגונים, אבל ידע לדבר יפה כשזה נחשף. כמו כן קיים רומן עם כפופה לו, ובזה הודה לחלוטין, ושוב, התנצל וכו'. טראמפ סתם דיבר, וכשנחשף שהוא סתם דיבר, הוא לא דיבר יפה על איך שהוא דיבר. ככה זה בעולם היום, לא חשוב מה אתה עושה, חשוב איך אתה מדבר.

ישן 16-10-2016, 16:21
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "ופרס ראש ממשלת ישראל?"

מה הקשר לפרס?
אני כלל לא הבעתי דעה מי יותר טוב.
כל מי שמבין קצת בארה"ב מבין שהמערכת בחירות הזו סגורה.
הרפובליקנים בחרו פסיכופט מטרידן ועכשיו הם תקועים איתו למרות המועמדת הביעתית של הדמוקרטים.
אין לי ספק שהם יעשו בדק בית רציני, מבחינת הרפובליקנים זאת טרגדיה. עם כל הבעיות שמביאה קלינטון כל שהם היו צריכים זה מועמד עם דופק. אפילו את זה הם לא הצליחו. כריס כיסטי היה נותן לה פייט מטורף לדוגמה ומקיין (שלא היה רלוונטי הפעם) היה מנצח אותה.
במקום זה בחרו את הליצן הזה ועכשיו הם דופקים את הראש בקיר.
המערכת בחירות הזאת סגורה, וגם ככה מתחילים עם יתרון לדמוקרטים בגלל כמות האלקטורים במדינות הליברליות...פשוט לא הולכים לעבור בכמויות שצריך מלהצביע למוסלמי שחור ליברלי, ללהצביע למטורף שמטריד נשים. זה לא הולך לקרות, אין מתמטיקה שתומכת בזה לכל מי שמאמין כאן במדעים. ולכל מי שמאמין כאן בעבודת אלילים דתות וכל השטיויות הללו, אכן רק כוח עליון (התקף לב או מוות של הילרי) ימנע ממנה להיות הנשיאה הבאה.
"הכל יכול לקרות" יתכן. מוכן לשים על זה 10000 ש"ח. תנאי יחיד הוא שאם הילרי מקבלת התקף לב או מקביל לזה ההתערבות מבוטלת. כל שאר המקרים אני משלם. אז קדימה, מי מקשקש ומי מוכן לעמוד מאחורי מה שהוא רושם? אחד המנהלים כאן יהיה השופט שאליו נשלח את הכסף מבעוד מועד כדי שאי אפשר יהיה להשתפן.
איפה אתם אנשים שרוצים לתת לי את ה10000 שקל הכי קלים של חיי?

ישן 17-10-2016, 04:33
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
לא קשור ללהביע דעה מי יותר טוב
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "מה הקשר לפרס? אני כלל לא..."

קשור לאמינות של סקרים וסוקרים. לפי זה - ראה"מ נתניהו כבר צריך היה להיות מזמן בפנסיה ובמקומו פרס, ולאחרונה בוז'י, היו צריכים להיות ראשי הממשלה. אני לא עומד להיכנס להתערבות של אפילו 10 שקלים אם איני יודע את הסיכויים וזה בדיוק מה שאני מנסה להעביר פה. הסקר היחיד שקובע, הוא זה שנקרא "ספירת הקולות הרשמית". כמה פעמים הלכנו לישון עם חבורת עיתונאים זחוחים, שאתה יודע שהם כרגע גמרו לתוך החצאית שלהם מרוב עונג על שנסיון הסיכול הממוקד שלהם הצליח, ושמצהירים כי יש לנו ממשלת שמאל וקמנו בבוקר עם בנימין נתניהו כראש הממשלה? איך לד"ר מינה צמח יש עדיין עבודה ואיך כל העיתונאים הללו מכים על חטא מעל כל במה בשבוע שלאחר הבחירות, אולם חוזרים לסורם ככלב השב אל קיאו? אני עדיין זוכר את השמחה הגלוייה בבחירות האחרונות, מצד מפלגת העבודה, רק כדי לראות את פרצוף-הפופו של איתן כבל ושאר הבכירים כאילו השמיים נפלו. על הרגל שלהם.

אני לא אומר כי טראמפ עדיף, אלא רק ססגוני יותר. אני גם לא אומר כי הוא בוודאות יפסיד, אלא רק שיש להמתין ל 09/11 ולשמוע שני דברים ברדיו: "סיגליות" של דייוויד ברוזה (כבכל שנה) ומי מסתמן כנשיא של ארה"ב בהתבסס על ספירת הקולות הרשמית.

ישן 17-10-2016, 09:13
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "לא קשור ללהביע דעה מי יותר טוב"

אני לא מתבסס על סקרים. הסברתי על מה אני מתבסס. אין שום אפשרות שטראמפ מנצח.
לכתוב הכל יכול להיות את זה אנחנו יודעים כמובן בלעדיך.
לא קרה שום דבר שלילי במיוחד בארהב ב 4 השנים האחרונות, וכאמור גם ככה מתחילים שם ביתרון דמוקרטי עוד לפני הכל. אין שום סיכוי שארה"ב עברה מליברל מוסלמי שחור למטריד נשים גזען ובעל פתיל קצר. אין שום אפשרות שזה יקרה בנסיבות של השנים האחרונות. לא הייתי כותב זאת עם היה מועמד רפיבלוקני "רגיל" כל הענין הוא שזה לא מועמד רגיל ואין לו קולות ליברלים רגילים ועכשיו אין לו נשים ואין לו שחורים ואין לו היספנים וגם ככה זה מתחיל ביתרון דמוקרטי...לא יקרהההה
זה כל כך לא יכול לקרות שאני מוכן לשים 10000 ש"ח מול 5000 ש"ח בהתערבות הזאת. יחס של 1:2..מי נכנס איתי במקום לכתוב "אי אפשר לדעת"? אפשר לדעת, לא תמיד צריך את התמונה המלאה כשכל הסימנים ברורים.

ישן 09-10-2016, 06:35
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "מערכת הבחירות הזאת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
מערכת הבחירות הזאת הסתיימה.
אם היא לא תמות במקרה, הילרי היא הנשיאה.
אז תסיק אתה את המסקנות.

מהמטה של קלינטון שלפו את זה כקונטרה לפרסום המיילים של הילארי (מיילים שבהם היא מזלזלת לא מעט בבני המיעוטים בארה"ב וביכולת שלהם להשתלב בחברה האמריקאית).

הם יודעים שהאמריקאים אוהבים צהוב, והרבה.

אז אין כמו להביא ציטוט של טראמפ מלפני יותר מ10 שנים על זה שהוא אוהב לתפוס נשים במנוש (מי שישמע איזו אמירה).

סביר מאוד להניח של2 הצדדים יש עוד תחמושת, ושניהם ידאגו לעורר פרובוקציות לקראת הקלפי.

מה שעצוב בכל הסיפור הזה, זה שהתקשורת האמריקאית מתייחסת בעיקר לסקנדל של טראמפ, ועם אפס התייחסות להילארי הנכה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 10-10-2016, 11:25
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
שאלה אתה מבין שהיא ואובמה יחסית דומים פחות או יותר?!
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "חשבתי על זה. אני בעדה, ואמן..."

זה אומר תקציבים בלתי מוסברים כמו אצל אובמה והגדלת החוב של ארה"ב וכמובן היא אנטי ישראלית, כאשר ממשל חסר כל אחריות כמו של אובמה וקלנטון יש לו תוצאות ולא לטובה. האם אתה עדיין בעד קלנטון עכשיו?

אומרים על הבוחר הישראלי שהעם לא חכם והעם משלם על זה, אבל בארה"ב המצב לא שונה כל כך אם היא תכנס לבית הלבן ואובמה נכנס בזכות הבוחרים יותר מפעם 1 לבית הלבן ומי שבחר באובמה ועכשיו בקלינטון יום אחד יבין כמה החוב הלאומי הפך ליותר גרוע וכמה נזק נוסף ה 2 המדוברים האלה עשו ויעשו לארה"ב בעתיד.

ברגע שסין ומדינות אחרות באותו סדר גודל יפסיקו לקנות דולרים ובית הנבחרים לא יתן לקלנטון להגדיל את החוב הלאומי, ארה"ב תהיה בבעיה גדולה מאוד והעולם יכנס שוב למשבר סביר מאוד להניח בגלל הבעיה של ארה"ב בדומה למה שקורה באירופה כיום עם יוון, איטליה ומדינות אחרות אם אינך זוכר מה קורה באירופה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 10-10-2016, 11:57

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "הסיבות שאני מעדיף את קלינטון..."

קלנטון תמשיך לעשות נזק לכלכלה שלהם כמו אובמה פחות או יותר עם כספים למהגרים, חיזוק העשירים וככה הלאה

טראמפ יותר טוב לדעתי, כאשר הוא רוצה לנסות להחזיר את הייצור לארה"ב... דבר שרוב החברות בארה"ב לא כל כך בעד.
תחשוב שכל העבודה שארה"ב/חברות מארה"ב מספקת בקנדה, מקסיקו, סין, הודו וכדומה בשביל לבנות סמלי דגל של ארה"ב החל מרכבים עד טלפונים כל אותן עבודות או חלקן הגדול חוזר לארה"ב. אתה יודע כמה עבודות חדשות יהיו לאזרחים בתוך ארה"ב במדינות שצריכות את זה בתוך ארה"ב וכיצד זה הולך לעזור לכלכלה שלהם מעבר לזה כמו עם החוב הלאומי בסופו של דבר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 10-10-2016, 12:53

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אין סיכוי להילחם..."

תרם לכלכלה אובמה? מתי בדקת את החוב של ארה"ב במקרה בתקופת אובמה כולל כאשר קלנטון הייתה חלק מאותו ממשל או את הבעיות שהיו לו עם התקציב?!
אם טראמפ כדוגמא יתקוף את קלנטון על האופן שהיא קרסה ולא אמרה את האמת לציבור בארה"ב, הוא יהיה הנשיא הבא. הכל זה עניין של שיווק וחבל שהוא לא עשה את זה באימות מול קלנטון והכניס אותה לפינה בשידור חיי ועדיין אפשר בפרסומות לעשות את זה.

למכור מוצר Benjamin Willard זה אומנות.
אם ראית את המתיחה של קמבל למשתמשי האייפון בארה"ב, היית מבין שאפשר לשווק הכל ובמחיר גבוה יותר. הוא מכר למשתמשי איייפן את האייפון הישן שלהם כאילו הוא האייפון החדש והם בכלל לא הבינו שזה המכשיר שלהם בכלל.
כדוגמא האייפון ורכבים של ארה"ב שכיום מיוצרים מחוץ לארה"ב, אם תוסיף לזה שיווק נכון ימשיכו לרכוש אותם גם כאשר המפעלים שלהם יהיו בארה"ב וזה יעלה עוד קצת כסף.

ישן 12-10-2016, 02:44
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

לא, אנחנו לא
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הערבים לעולם לא יאהבו אותנו ויאלצו לחיות אתנו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
רק חייבים לאפשר גם לאחר להגשים את רצונותיו באותו חבל ארץ קטנטן ( כ- 22% מהשטח שבין הים לנהר ), שנותיר לו.

אנו לא צריכים "להותיר" להם דבר. זו הארץ שלנו. הם רוצים הגשמה לאומית? להקים מדינה משלהם? שיחיו במדינת לאום ערבית - ברוך השם יש להם 22 מדינות כאלה ושטחם המשותף גדול משל אירופה. מביעים שמחה על פיגוע או מבצעים אחד? לחלט את ביתם ולשכן בו פלוגת מג"ב, לנפנף אותם ואת המשפחה הקרובה לעזה/סוריה ולמשפחה המורחבת לעשות את המוות: מס הכנסה, מע"מ חיפושי נשק וכו'. יש כבר מדינה פלסטינית. היא נקראת ירדן.

והם לא "יאלצו" לחיות איתנו, אלא יזכו לזה. ואם הם לא מסוגלים להוקיר תודה על שהם חיים באחת המדינות היותר טובות במזה"ת, בה היחס אליהם הוא עדיף בהרבה מכל מדינות ערב שבאזור, שמלאות ב"אחיהם", אז שיעופו מפה וטובה שנה אחת קודם.

ישן 13-10-2016, 16:17
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

לא שנאה
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "יש להם 22 מדינות המסוכסכות מבפנים ומבחוץ - עוד מעט יהיו 44 מדינות"

נסיון העבר (אני יודע שזה כואב כשמנפצים לך את האשליות, אבל - תתגבר). עליהם נאמר - כבדהו וחשדהו, שכן הזהירות היא אם כל כלי הזכוכית. אני מתחיל להבין למה צרחתם והתגוללתם על "אחמד אוהב ישראל" וכותבו, עמיר בניון - הוא הראה לכם את האמת שאת מסרבים לקבל שה"אזרחים הללו" הם חופן סוכריות שרק 10% מהן רעילות. 89% הנותרים "סתם" ישלחו אותך לשטיפת קיבה.

בנוסף - אם הערבים לא יכולים לעשות שלום בינם לבין עצמם, למה אנחנו צריכים לעשות שלום איתם? הרי גם ככה ירצחו את המנהיג ויבוא אחר שירוקן כל הסכם מתוכנו. עדיין - יש 22 ארצות ערביות, שהם יקחו את הפלסטינים. אלו שביפו, ירושלים וכד' ואת אלו שבחברון ויריחו.

ישן 09-10-2016, 06:36

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "טראמפ חוזר בתשובה ומקבל 346 אלף לייקים בפייסבוק"

האיש שהתאבד לכאורה באותו יום שאשתו הלכה לחפש עבודה אצל קלינטון, והוטרדה מינית על ידו.
http://www.richmond.com/news/local/...6d50905f5e.html

On “60 Minutes” in 1998, Willey claimed that on Nov. 29, 1993, Bill Clinton fondled and tried to kiss her in a private study off the Oval Office.
She had approached him to ask for a paying job because her family faced a financial crisis.
Her husband, Richmond attorney Edward E. Willey Jr., faced hundreds of thousands of dollars of debt and was being investigated by the Virginia State Bar.
Edward Willey’s body was found in woods in King and Queen County on Nov. 30, 1993. Authorities ruled that he had shot himself on the day his wife met with Clinton.

עוד...
http://www.inquisitr.com/3572517/ju...t-bill-clinton/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 09-10-2016 בשעה 06:41.
ישן 09-10-2016, 07:05

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "טראמפ חוזר בתשובה ומקבל 346 אלף לייקים בפייסבוק"

למה רק מחר, למה לא היום?

ציטוט:
“I pledge to be a better man tomorrow"

אצל עם ישראל, אין להם סבלנות, הכול היום ומייד.

כִּי הוּא אֱלֹהֵינוּ וַאֲנַחְנוּ עַם מַרְעִיתוֹ וְצֹאן יָדוֹ הַיּוֹם אִם בְּקֹלוֹ תִשְׁמָעוּ. (תהילים צה ז)
עוד..
http://www.mashiach.org.il/advanced...ch-in-rome.html
ציטוט:
שכאשר יגיע זמנו של המשיח לבוא לא יעכב את ביאתו אף לרגע

וְיָדַעְתָּ הַיּוֹם וַהֲשֵׁבֹתָ אֶל לְבָבֶךָ כִּי יְהוָה הוּא הָאֱלֹהִים בַּשָּׁמַיִם מִמַּעַל וְעַל הָאָרֶץ מִתָּחַת אֵין עוֹד. (דברים ד לט)

ואילו פרעה מלך מצרים

וַיֹּאמֶר מֹשֶׁה לְפַרְעֹה, הִתְפָּאֵר עָלַי, לְמָתַי אַעְתִּיר לְךָ וְלַעֲבָדֶיךָ וּלְעַמְּךָ, לְהַכְרִית הַצְפַרְדְּעִים מִמְּךָ וּמִבָּתֶּיךָ: רַק בַּיְאֹר, תִּשָּׁאַרְנָה. וַיֹּאמֶר, לְמָחָר; וַיֹּאמֶר, כִּדְבָרְךָ--לְמַעַן תֵּדַע, כִּי-אֵין כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ. (שמות ח ה-ו).

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 09-10-2016 בשעה 07:28.
ישן 09-10-2016, 07:26

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אגב, זה מצטרף לרשימת האנסים..."

תלוי לאיזה תפקיד הוא רץ.

אם היו מריצים אותו להיות רב הראשי, בהחלט לא הייתי תומך בו. אבל להיות מנקה רחובות, בהחלט כן!

כיום, תפקיד הנשיא של ארה"ב הוא בראש ובראשונה לנקות הרחובות של העולם מסכנות איומות.

או דוגמה אחרת: אני נוסע לפעמים במונית או באוטובוס. נהגי המוניות והאוטובוסים לא כולם כאלו צדיקים גדולים, הדיבור של רובם לא משהו... אבל אם הייתה לי ברירה לנסוע עם נהג חרדי שחובש שטריימל ומעולם לא הסתכל על נשים, ולא שעושה את עצמו ככה, אלא שזה ממש אמת. אבל הנהיגה שלו מאוד איטית, ובנוסף לזה בכבישים מהירים ומפותלים הוא מתבלבל, גם צפירה של נהגים אחרים מבלבלת אותו ומפחידה אותו עד מוות. ולעומתו יש נהג אחר שיודע לנווט היטב גם בין נהגים וכבישים מסוכנים. את מי הייתי בוחר כנהג?

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 09-10-2016 בשעה 07:35.
ישן 13-10-2016, 08:21

כומר קיבל את הווידוי שלו
http://www.christianpost.com/news/b...robison-170650/

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://images.christianpost.com/full/98670/ben-carson.jpg]

נזכרתי על סיפור יהודי של ווידוי אצל הכומר:

היו היה רב שהיה בידידות עם הכומר. יום אחד הכומר היה צריך לנסוע לטיול ולא היה לו למי למסור את טקס הווידויים. הוא ביקש מהרב שיואיל בטובו לקבל את אנשי קהילתו לווידויים. הרב הסכים.

נכנס כפרי לרב, וביקש סליחה על גניבה של חבל.

זה היה נשמע משהו פעוט, אבל הרב היה חכם, ושאל למה היה קשור החבל?

הכפרי ענה שהחבל היה קשור לעגלה.

ומה היה בעגלה? שאל הרב.

הכפרי: העגלה הייתה רתומה לשני סוסים והיו שם המון דברי יוקרה, כסף זהב ובגדים יקרים.

הרב: ומה עשית איתם?

הכפרי: הובלתי אותם עם הסוסים ביחד עם העגלה.

הרב: ומה עוד היה בעגלה? איפה היו הבעלים?

הכפרי: העגלה הייתה ריקה מבני אדם, ורק תינוק אחד ישן לו שם בפינה.

הרב: ומה עשית עם התינוק?

הכפרי ענה שהוא פחד שהתינוק יתחיל לצעוק, ולכן הוא רצח אותו....

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 13-10-2016 בשעה 08:37.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:51

הדף נוצר ב 0.60 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר