לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2016, 08:39
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
הבחירות בארה"ב: פילוח עומק

http://www.investors.com/politics/i...-election-poll/
האתר מתהדר בכך שבעקבות פילוח העומק - תחזיותיו נמצאו המדוייקות ביותר בבחירות עבר.
הם מנסים להשיג תמונה מדוייקת - ע"י הבנת דפוסי ההצבעה, והשלכתם על שיעורי האוכלוסיות השונות.
המודל מוצא ששני המועמדים נמצאים בשוויון בכל הנוגע לפופולריות.

הדבר יוצר מודל רב-מימדי, מודל שמאפשר חיזוי טוב בבינה מלאכותית.
הבעיה במודל - היא שהבחירות הן ארציות, ולכן יש ליישמן בכל מדינה בנפרד כדי לבצע חיזוי (דבר שהם לא עשו).

אם נתייחס רק לפערים השווים/גדולים מ5%:
הילרי משיג יתרון קל רק במערב (בזכות קליפורניה), בשאר - הנתונים קרובים.
קלינטון פופולרית יותר בקרב צעירים (עד 44) וטראמפ בקרב הבוגרים יותר (עד 64).
טראמפ מוביל בקרב גברים, הילרי בקרב נשים (אבל לא בקרב נשים-לבנות, ולא בקרב נשים נשואות)
טראמפ מוביל בקרב לבנים, קלינטון בקרב שחורים ולטינים.
הילרי מובילה בקרב בעלי משכורות גבוהות במיוחד, ובקרב עניים במיוחד. טראמפ בקרב המקבלים מעט מתחת לשכר החציוני.
טראמפ מוביל בקרב בעלי השכלה תיכונית או טכנית, הילרי בקרב בעלי תואר אקדמי.
הילרי סוחפת יותר מצביעים שאינם ליברלים או שמרנים.
עירוניים אוהבים את הילרי, כפריים - את טראמפ.
חברים באיגודים-מקצועיים אוהבים את הילרי - מי שלא- אוהבים את טראמפ.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2016, 20:49
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בפעם האחרונה שבדקתי, לא כיוונתי לאף אחד אקדח לרקה והכרחתי לצפות בסרטון :)
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "לא חידש כלום, בזבזת לנו את..."

הדיעות של פאט קונדל ידועות, ומי שלא רוצה - שלא יצפה בו.
על כל פנים, ממך אני רגיל לזחיחות דעת ונחרצות (לאו דווקא באופן רע, לפעמים אלה תכונות טובות), אז לא הופתעתי מהתגובה שלך - רק אוסיף שאת אותה הנחרצות גם ראינו אצל ה"עיתונאים" שלנו בבחירות בשנה שעברה, שהכתירו את בוז'י כראש הממשלה הבא עוד ביום פתיחת הקלפיות, והיו אף "עיתונאים" שהגדילו לעשות ושיחקו ב"בואו ונרכיב קואליציה הזויה, רק שבוז'י יהיה ראש הממשלה".
בינינו, גם אני חושש שקלינטון העבשה תיבחר בסופו של דבר, אבל אל יתהלל וגו'...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 25-10-2016, 21:25
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "בפעם האחרונה שבדקתי, לא כיוונתי לאף אחד אקדח לרקה והכרחתי לצפות בסרטון :)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי efekt
הדיעות של פאט קונדל ידועות, ומי שלא רוצה - שלא יצפה בו.
על כל פנים, ממך אני רגיל לזחיחות דעת ונחרצות (לאו דווקא באופן רע, לפעמים אלה תכונות טובות), אז לא הופתעתי מהתגובה שלך - רק אוסיף שאת אותה הנחרצות גם ראינו אצל ה"עיתונאים" שלנו בבחירות בשנה שעברה, שהכתירו את בוז'י כראש הממשלה הבא עוד ביום פתיחת הקלפיות, והיו אף "עיתונאים" שהגדילו לעשות ושיחקו ב"בואו ונרכיב קואליציה הזויה, רק שבוז'י יהיה ראש הממשלה".
בינינו, גם אני חושש שקלינטון העבשה תיבחר בסופו של דבר, אבל אל יתהלל וגו'...

אותי לא שמעת בבחירות האחרונות אומר כלום כל בוז'י ועל מי הולך לנצח, אז לא רואה קשר לנושא. שהרי על על נושא בעולם מישהו אמר משהו.
מייקל גורדן יכול להתהלל על דובי גל גם לפני המשחק (אני לא מתכוון אלי במטאפורה, אלא למועמדים)
כאמור הסכמתי לגבות את דעתי הנ"ל בהרבה כסף. לא ראית אותי עושה זאת כמעט מעולם בפורום בשום נושא. במקרה הזה יהיה ניצחון חד משמעי לקלינטון מול הפסיכופט הזה.

ישן 25-10-2016, 21:58
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
השלמת תואר ברפואה עם התמחות בפסיכיאטריה?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=efekt]הדיעות של פאט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
הפסיכופט הזה.

פעם שלישית (שאני רואה) שאתה מכנה אותו "פסיכופט". אנא, חלוק עימנו מתובנותיך האדירות, בעיקבות הניתוח המעמיק שעשית לו בשיחת אחד-על-אחד, כפסיכיאטר מורשה. או שזה סתם הרגל של שנים, לכנות את הימין "משיחי/הזוי/קיצוני/פסיכופט" (מחק את המיותר, אם בכלל יש) ואת השמאל כ"שפויים" ואת מעשיהם כ"מחזירים את השפיות". אתה יודע כיצד תיאר אלברט איינשטיין את הטירוף, נכון? חזרה על מעשה שוב ושוב תוך ציפייה לתוצאה שונה? כך נראה ה"שמאל" של ימינו. דוחפים שוב ושוב לכיוון שלום עם הפלסטינים ולוויתורים רק מצד אחד, למרות הכשלונות החוזרים ונשנים. למרות שמנהיגיהם מצהירים השכם והערב כי "אין להם האפשרות" לעשות וויתורים מוויתורים שונים, שכן "XYZ שייך לכל העם הפלסטיני". אז בשביל מה הם נחשבים מנהיגים? מעניין שרק ממנהיגים ישראליים מצפים ל"צעדים אמיצים" (לגבי "מחוות" כבר וויתרתי, זה סתם "בקטנה"). זה כנראה באמת נכון - העולם מתייחס לפלסטינים (ולמוסלמים בכלל) כמו אל הילד בן ה 15 בסופר שעושה סצינות שלא מהעולם הזה - פשוט מוותרים לו ומבקשים מהאח השני "להיות בוגר ולוותר". זה לא עובד ככה.

נ.ב:
השמאל הישראלי הם חבורת הבלתי שפויים היחידה בעולם שצורחת מעל כל במה שסותמים להם את הפה ועד כמה הם השפויים היחידים. זה כבר נהיה מעורר חמלה.

ישן 25-10-2016, 22:59

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "השלמת תואר ברפואה עם התמחות בפסיכיאטריה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cohort
פעם שלישית (שאני רואה) שאתה מכנה אותו "פסיכופט". אנא, חלוק עימנו מתובנותיך האדירות, בעיקבות הניתוח המעמיק שעשית לו בשיחת אחד-על-אחד, כפסיכיאטר מורשה. או שזה סתם הרגל של שנים, לכנות את הימין "משיחי/הזוי/קיצוני/פסיכופט" (מחק את המיותר, אם בכלל יש) ואת השמאל כ"שפויים" ואת מעשיהם כ"מחזירים את השפיות". אתה יודע כיצד תיאר אלברט איינשטיין את הטירוף, נכון? חזרה על מעשה שוב ושוב תוך ציפייה לתוצאה שונה? כך נראה ה"שמאל" של ימינו. דוחפים שוב ושוב לכיוון שלום עם הפלסטינים ולוויתורים רק מצד אחד, למרות הכשלונות החוזרים ונשנים. למרות שמנהיגיהם מצהירים השכם והערב כי "אין להם האפשרות" לעשות וויתורים מוויתורים שונים, שכן "XYZ שייך לכל העם הפלסטיני". אז בשביל מה הם נחשבים מנהיגים? מעניין שרק ממנהיגים ישראליים מצפים ל"צעדים אמיצים" (לגבי "מחוות" כבר וויתרתי, זה סתם "בקטנה"). זה כנראה באמת נכון - העולם מתייחס לפלסטינים (ולמוסלמים בכלל) כמו אל הילד בן ה 15 בסופר שעושה סצינות שלא מהעולם הזה - פשוט מוותרים לו ומבקשים מהאח השני "להיות בוגר ולוותר". זה לא עובד ככה.

נ.ב:
השמאל הישראלי הם חבורת הבלתי שפויים היחידה בעולם שצורחת מעל כל במה שסותמים להם את הפה ועד כמה הם השפויים היחידים. זה כבר נהיה מעורר חמלה.

אכן יש לי תואר בפסיכולוגיה. ואכן מדובר בעבריין פסיכופט. כל שאר הדברים הם נכונים או לא, אין לי מושג, לא היה להם קשר למה שכתבתי. ראה את הפוסטים שלי, לא חושב שאי פעם כיניתי מישהו שחושב אחרת ממני פסיכופט. ואם כן, זה בוודאי מקרים חריגים. אל תכניס לי בבקשה מילים לפה.

ישן 26-10-2016, 06:46

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "קראת מה שכתבו על אובמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
קראת מה שכתבו על אובמה וקלינטון, עוד משהו ויקויליקס חשפו...
לפני שאתה אומר משהו על הצד השני שווה לך לקרוא מה עכשיו חשפו על קלנטון ואובמה.

למהההה?? אני אמרתי משהו טוב על הצד השני? הצד השני גרוע אז טראמפ בסדר ואני צריך להתייחס לצד השני? למה אי אפשר לגלוש כאן בלי ששום נושא לא יהפוך לאישי או לענין השמאל הישראלי? לא פלא שהמקום הזה הוא מדבר שומם.

אני הצגתי 2 וחצי טיעונים סה"כ:
1.טראמפ הוא חשוך (במובן היחס שלו לנשים ומיעוטים) ובעיקר חולה נפש שבגלל זה (ולא בגלל דעותיו הפוליטיות הישירות, שאליהן מעולם לא התייחסתי) אינו כשיר להוביל את ארה"ב.
2. הילרי תנצח והבחירות הללו הסתיימו בעצם. טראמפ לא יכול לנצח כבר.
3. הילרי היא מועמד בעיתי מאוד בהיבט הרקורד שלה. לא תשמעו אותי מגן עליה ולא ממש הגנתי עליה כאן.
מישהו יודע בפורום לנהל דיון עניני או שהתגובה הלכת להיות על בצלם ובוז'י?

ישן 26-10-2016, 19:04
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=cohort]פעם שלישית..."

ציטוט:
אכן יש לי תואר בפסיכולוגיה. ואכן מדובר בעבריין פסיכופט. כל שאר הדברים הם נכונים או לא, אין לי מושג, לא היה להם קשר למה שכתבתי. ראה את הפוסטים שלי, לא חושב שאי פעם כיניתי מישהו שחושב אחרת ממני פסיכופט. ואם כן, זה בוודאי מקרים חריגים. אל תכניס לי בבקשה מילים לפה.

נגיד שאנחנו מאמינים שיש לך תואר בפסיכולוגיה, מעבר ללימודי המשפטים, ההנדסה וכו'.
זה לא קשור למה שקוהורט כתב. תואר (שני) בפסיכולוגיה אולי יעזור לך להגיע לפנקס הפסיכולוגיה, אבל לא יהפוך אותך לפסיכיאטר מורשה בישראל. באותה מידה לזה שקוהורט היה שואל אותי ממתי אתה פסיכיאטר מורשה יכלת לענות לו שיש לך תואר ברפואת שיניים או בריפוי בעיסוק.

אתה טוען שאתה פסיכיאטר? אני צריך רק מספר רישיון כדי לבדוק תוך שניות שאתה אכן רופא מורשה עם רישיון בתוקף והתמחות בפסיכיאטריה בפנקס.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 28-10-2016, 00:45

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=emile-a]אכן יש לי תואר..."

אני כתבתי פעם שלמדתי הנדסה?
הניסוח ״נגיד שאנחנו מאמינים לך״ הוא נראה לך קביל? אתה רומז שאני משקר כי הדעות שלי לא מוצאות חן בעיניך?
עמדתי תמיד מאחורי מה שאני כותב כאן. הדיון הזה לא צריך להיות עלי וזה שהוא בכלל הפך עלי במקום על הנושאים הוא עלוב.
לך תברר עם האנשים שמכירים אותי, אתה יודע מי הם.
הרמיזה הזאת עלובה ואתה עלוב. עושה אבו עלי על חשבוני כדי לזכות בעוד קצת נקודות.
לך תחפש את עצמך ואת הפורום המטומטם הזה. באמת שפשוט דוחה לגלוש כאן.
תמשיכו לאונן אחד לשני עם אותן דעות ותדחפו הצידה כל מי שחושב אחרת. כל פעם אני חוזר לקצת, ומיד הדיון לא נהיה עניני. במקרה הזה אני כותב רק על הילרי וטראמפ. הדעות לא מוצאות חן אז זה נהיה אישי.
ורמיזה לזה שאני שקרן.
אתה פטתי.
להתראות.

ישן 28-10-2016, 12:05
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "אני כתבתי פעם שלמדתי..."

ציטוט:
אני כתבתי פעם שלמדתי הנדסה?
הניסוח ״נגיד שאנחנו מאמינים לך״ הוא נראה לך קביל? אתה רומז שאני משקר כי הדעות שלי לא מוצאות חן בעיניך?
עמדתי תמיד מאחורי מה שאני כותב כאן. הדיון הזה לא צריך להיות עלי וזה שהוא בכלל הפך עלי במקום על הנושאים הוא עלוב.
לך תברר עם האנשים שמכירים אותי, אתה יודע מי הם.
הרמיזה הזאת עלובה ואתה עלוב. עושה אבו עלי על חשבוני כדי לזכות בעוד קצת נקודות.
לך תחפש את עצמך ואת הפורום המטומטם הזה. באמת שפשוט דוחה לגלוש כאן.
תמשיכו לאונן אחד לשני עם אותן דעות ותדחפו הצידה כל מי שחושב אחרת. כל פעם אני חוזר לקצת, ומיד הדיון לא נהיה עניני. במקרה הזה אני כותב רק על הילרי וטראמפ. הדעות לא מוצאות חן אז זה נהיה אישי.
ורמיזה לזה שאני שקרן.
אתה פטתי.
להתראות.
אז אני מבין שאין מספר רישיון.
נו, טוב. לפחות אני יודע לאיית...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i.imgur.com/gM2tyFJ.gif]

מקווה שמשטרת הניסוחים הקבילים לא תעצור אותי על התגובה הזאת...

ישן 27-10-2016, 20:34
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

יש את זה ביותר אידיוט?
ברגע שנדב איל אומר שלא הכל אבוד לטראמפ - זה הזמן של טראמפ להבין שהמצב אבוד...
כל השטות הזאת על אובאמה שניצח ב-3.9% וזה במסגרת טעות הדגימה לא קשורה למציאות בשום צורה. בבחירות האלה לא מנצחים ב-popular vote אלא במנגנון האלקטורים המתחכם על כל השטיקים שלו.
למי שהספיק לשכוח (או כמו נדב איל - מעולם לא ידע): http://www.realclearpolitics.com/ep...esults_map.html

ישן 27-10-2016, 21:51
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "להסתכל על יחס האלקטורים כרגע..."

ציטוט:
להסתכל על יחס האלקטורים כרגע זה חסר משמעות בלי להסתכל על המצב בכל מדינה.
להסתכל על "המצב" בכל המדינה (כשהמצב זה ה-popular vote) בלי להסתכל המצב בכל state ו-state זה חסר משמעות תמיד, לא רק כרגע.

ציטוט:
בגלל אחוזי ההצבעה הנמוכים, שכנראה יהיו, זה לא מופרך שטראפ יצליח להפוך כמה מדינות ולהפתיע.
לא אמרתי שלא, אבל זה גם לא קשור לכלום.
ולמה אתה מתנגד לאגרת גודש בתל אביב?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:18

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר