לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2005, 15:09
צלמית המשתמש של תוהו ובוהו
  תוהו ובוהו תוהו ובוהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
ליברמן קורא ל"התנתקות מאום אל-פחם"

ליברמן קורא ל"התנתקות מאום אל-פחם"
יום רביעי, 15 ביוני 2005, 15:01 מאת: מערכת וואלה!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://wmh.walla.co.il/w/18-200/60324-18.jpg]

אביגדור ליברמן. "כל אחד יישאר בבית שלו, אני רק מזיז את הגבול" (צילום ארכיון: רונן אנגל)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://wmh.walla.co.il/w/18-200/60525-18.jpg]

"שרון מבקש לדחות את הסדר הקבע עד אין סוף" (צילום: רויטרס)
יו"ר "ישראל ביתנו" יוצא בקמפיין לקידום תוכניתו המדינית להחלפת שטחים ערביים ביהודיים ויצירת אוכלוסייה הומוגנית

מפלגת "ישראל ביתנו" יצאה הבוקר במסע הסברה תחת הסיסמא "להתנתק מאום אל-פחם". במסגרת מסע ההסברה הוצבו שלטים בצמתים הראשיים בגוש דן, לאורך כביש ירושלים-ת"א ובכניסות והיציאות מוואדי ערה.

יו"ר המפלגה, אביגדור ליברמן, מבקש לקדם "תוכנית חילופי שטחים ואוכלוסין", כהגדרתו. ליברמן אמר היום כי חשוב להציג "אלטרנטיבה ברורה" לתוכנית ההתנתקות של הממשלה. לטענתו, ראש הממשלה מבקש לדחות את הסדר הקבע "עד אין סוף", ואילו הוא מבקש להגיע להסדר הקבע במהירות האפשרית.

ליברמן אמר כי הוא מבקש להבטיח שני דברים: "ביטחון ומדינה יהודית". את תוכנית ההתנתקות מרצועת עזה הגדיר "תוכנית בריחה, ללא שום תועלת או משמעות".

פרסומת
ליברמן אמר, כי בעיית ערביי ישראל קודמת לבעיה הפלסטינית. "הבעיה הפלסטינית היא בשבילנו הזדמנות להצמיד (אליה) את בעיית ערביי ישראל". לשיטתו של ליברמן, יש להבטיח אוכלוסיה הומוגנית ככל האפשר במדינת ישראל. "שרון", אמר ליברמן, "מקים מדינה פלסטינית נקייה מכל יהודי, מגרש את היהודים ומנקה את השטח... מצד שני, אותנו הוא הופך למדינה דו-לאומית עם 23% אוכלוסיה לא יהודית. זה דבר בלתי סביר בעליל".

ליברמן הציע להחליף את אום אל-פחם בגוש עציון, את כפר קאסם באריאל ובכך "להגיע למדינה יהודית הומוגנית עם אוכלוסיה יהודית הומוגנית". תוכניתו של ליברמן אינה כוללת גירוש, של יהודים או ערבים, אלא כל אחד "יישאר בבית שלו... אני רק מזיז את הגבול". ליברמן הוסיף, שלתוכניתו יש תקדימים בינלאומיים רבים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2005, 15:44
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
תוכנית נהדרת - אני קונה אותה בשתי ידים. רק שאינה ברת בצוע חד צדדי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תוהו ובוהו שמתחילה ב "ליברמן קורא ל"התנתקות מאום אל-פחם""

מדינת ישראל יכולה חד צדדית לצאת מהשטח - אבל איננה יכולה למנוע מאזרחי מדינת ישראל לצאת בעקבותיה.
אם כבר אז מדוע רק מהמשולש - מה עם הגליל המערבי ? מה עם הנגב ? - האם בכוונתו לחזור לתוכנית החלוקה שאושרה באו"ם - - - .
כדאי לחשוב מעט רחוק יותר לפני שמציעים תוכניות "מימיות" מרחיקות לכת ש"אינן מחזיקות מים".

מה קרה לתוכניות הימין (אינני בטוח שליברמן היה שותף להן) אודות טרנספר מרצון - אלו כבר הצעות טובות יותר. חסרונן שגם הן אינן ישימות.

התוכנית היחידה העשויה להתבצע, עדין, אפילו בצורה חד צדדית היא חזרה לתוואי הקו הירוק + תקונים באותם האזורים בהן קימת אוכלוסיה ישראלית והצמודים אליו ממזרח.
ישן 15-06-2005, 23:35
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
זה דיון של יפי נפש...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "הלוואי והדבר היה בר ביצוע בכזאת קלות."

אם כדאי, אם מותר, מה יגידו וכו'...

הבעיה היא שאם לא נפעל, גם אם זה "מנוגד" למוסר הבינלאומי או לדמוקרטיה, בסוף אנחנו
אלה שנאכל מה שבישלנו. תחשוב על זה שבעתיד, כשהפלסטינים בישראל יהיו הרוב, הם
בטח לא יתחשבו בך כפי שאתה מתחשב בהם.

צריך חד משמעית, לפעול חד צדדית מולם ולהעבירם בהסכם עם הרש"פ ללא בקשה או אישור
מהם, כפי ששרון לא מבקש אישור מהמתנחלים, כך באופן חד וחלק, להעבירם למדינה האמיתית
שלהם (וכאילו הם לא מזוהים איתה יותר...) ושזה יהיה תנאי הכרחי להסכם עם הפלסטינים.

עכשיו, אם אתה באמת חפץ בטובתה של ישראל, אתה תסכים איתי ב-100%.
אם תיקח את גישת הליברל הנאור - אז לצערינו, רחוק ישראל לא תגיע...

ישן 16-06-2005, 00:02
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
ההבדל הוא שיהיה קשה יותר להעביר פעולה כזו את מבחן בג"צ.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אתה לא קורא אותי נכון (שוב)..."

ההקרבה האישית תהיה לנוכח בידוד אפשרי של ישראל בעולם. אני לא אומר זאת בתור עובדה מוגמרת (יכול להיות שיעשו באוויר "נו נו נו", ויורידו זאת מסדר היום) ואני לא אומר שאסור לנו לעשות זאת כי העולם יחשוב שזה לא בסדר.
אבל צריך לקחת בחשבון את ההשלכות האפשריות, כולל אפשרות של פגיעה בכלכלה וירידה באיכות החיים (שזה לא דבר שלא זכינו לטעום כבר בעבר, ועברנו את זה).

כמו כן, צריך לקחת בחשבון את ההשפעה המוסרית על עצמנו. מה באמת מותר למדינה לעשות. האם מחר נשק שלילת האזרחות יוכל להיות מופנה כלפי אחד מאיתנו?

זה לא נושא שצריך להקל בו ראש, במיוחד לאור העובדה שאלו שיתנגדו בו ינסו לפגוע בדיוק בנקודות שהעלתי כרגע. עדיף שתהיה תשובה.
ישן 16-06-2005, 00:43

אפילו לא מצמצתי...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "ההבדל הוא שיהיה קשה יותר להעביר פעולה כזו את מבחן בג"צ."

כשאתה מציב מולי את המשוואה של חרם מצד אחד והכחדת ישראל כמדינה יהודית מצד
שני - אני בוחר בחרם בלי להניד עפעף...מה גם שזה תרחיש בלתי סביר לאור העובדה
שארה"ב לא תהווה חלק מאותו חרם לכאורה וכוחה עצום כך שאני בספק אם תעמוד בצד
ותיתן לזה לקרות (אחרת, לידיעתך - מזמן היה עלינו חרם בעולם...). אגב, מילת המפתח
במשפט שלך היא "עברנו" - אבל את הריסת המדינה היהודית לא נעבור, את זה אני מבטיח לך...

כלפינו ? - אני לא מבין איך תמיד אתה מצליח לקשר דברים כל כך לא רלוונטים ולא נכונים...
אני לא מתיימר למדינה עם שיוויון מלא לכל האזרחים ואני טוען שזכותי לשלול את האזרחות לאותם
מיעוטים מעצם רצוני לשמור על מדינתי כפי שהיא - מטעמי ביטחון, לאום וכו'...שלילת האזרחות
ליהודים זה דבר שונה לגמרי מאשר לערבים - למרות שבמקרים קיצוניים יש לשלול גם ליהודים.

אבל בנוגע לערבים ? - אין שאלה כלל...מה שכן, טיפש זה שהחליט לתת להם אזרחות במדינה
ולא מעמד של תושב קבע, כמו בירושלים...

ישן 16-06-2005, 09:06
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
"ניתן להציע פיצוי לאלו שיסכימו לעבור לשטחי הרש"פ"
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "הלוואי והדבר היה בר ביצוע בכזאת קלות."

זה מה שטענתי כבר המון המון זמן, רק בהבדל אחד: אם מציעים פיצוי, אין להגביל אותו רק אם יעבור למקום מסויים, גם אם ירצו לעבור לערב הסעודית או לצרפת, גם אז שיקבלו פיצוי. ככה הבאנו מאז הקמת המדינה מיליוני יהודים לארץ ישראל, וככה אפשר היה כבר מזמן לעשות גם בכוון ההפוך.

כשהצעתי את זה פה בפורום התקיפו אותי מכל הצדדים. השנאה פה בארץ היא כל כך עצומה, ואך ורק בגלל שאני חרדי התקיפו אותי. מוכנים לגרוע מכול, רק לא לקבל עצה נכונה בגלל שמישהו חרדי או כזה או כזה.
הנה הקישור איך שתקפו אותי ולא נתנו לי לנהל דיון הולם:
http://www.fresh.co.il/dcforum/dcbo...ewmode=threaded

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 16-06-2005 בשעה 09:11.
ישן 16-06-2005, 08:43
צלמית המשתמש של עוד קפה לאסד
  עוד קפה לאסד עוד קפה לאסד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
אי אפשר לעשות את זה בפועל
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, הרעיון כאן הוא בהקשר הדמוגרפי - החלפת שטחים מ-א-ו-כ-ל-ס-י-ם, ולכך השמאל התנגד."

כי הם כבר אזרחי מדינת ישראל. לפלסטינאים אפשר לתת שטחים כי הם לא אזרחי ישראל אבל אי אפשר להחזיר את (חלק מ) ערביי ישראל כי הם אזרחי מדינת ישראל.

ליברמן יכול להמשיך למכור תרופות פלא כמה שהוא רוצה. מיצידי הוא יכול להכנס לשותפות עם מוכר תרופות פלא אחר - ביילין ושניהם ימשיכו למכור לוקשים לאנשים בורים.

אני כבר יודע איך תענה אז אני כבר אגיב לך

לגבי השמאל - אתה צודק וכבר כתבתי שמדובר בתרופות פלא בדיוק מאותו סוג.

לגבי ההתנתקות - המטרה שלה הוא להוציא 8500 פנאטים שיושבים בלב אוכלוסיה ערבית וחיילים נהרגים סתם כדי שהם ימשיכו להעסיק תילאנדים ולסחוט כספים מהמדינה. מטרת תוכנית ההתנתקות היא רק אחת - להעיף משם לכל הרוחות את הפנאטים ולחסוך הרבה כסף ודם חיילים. זה גם נראה טוב בדעת הקהל העולמית. לתוכנית אין שום מטרה אחרת אבל המטרה שלה היא מוצדקת מאוד ולכן צריך לעשות אותה.

תודה!

ישן 16-06-2005, 08:53
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
וואו, הצלחת לדחוף המון בולשיט וים שנאה לתוך הודעה קטנה אחת...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי עוד קפה לאסד שמתחילה ב "אי אפשר לעשות את זה בפועל"

אזרחות אינה מתנה מאלוהים, והיו מקרים של ביטול אזרחויות. החוק מאפשר זאת, והדמוגרפיה
מחייבת זאת. לטעון שזה "בלתי אפשרי", זה כמו לטעון שאתה לעולם לא תכתוב דבר חכם: זה בלתי
סביר, אבל לא בלתי אפשרי...
לגבי ההתקפלות, כנראה שלא הצלחת להבין במה עוסק האשכול: האשכול מתאר חשיפה של
עיתונאים שאינם בדיוק מאושיות הימין, שטוענים בספרם שעומק העקירה הוא כעומק החקירה. הם
טוענים שכל מטרת ההתקפלות היא ליצור ספין שימנע העמדת שרון לדין. אתה כמובן מפספס זאת,
כי אתה עסוק בלכתוב שטויות על המתיישבים, שאין לך מושג ירוק מיהם ומהם (והוכחת זאת פעמים
אינספור בעבר).
הלוואי ואתה תהיה פנאט כמוהם - זה יצמצם למינימום את כמות השטויות שאתה כותב, וירחיב את הסיכוי שבאמת תעשה משהו טוב במדינה הזו, מלבד להשמיץ עובדים, מתיישבים, מזרחיים ודתיים
(בקיצור, כל מי שאינו אתה...).
ישן 16-06-2005, 13:03

זה פשוט כישרון לא להצליח להבין את עצמך - וגם פה את במקום הראשון בפורום...
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "LOL ,אני שקרנית ואתה לוקה בחוסר הבנת הנקרא"

ציטוט:
איזור המשולש, כולו בערבים וניתן יהיה לבצע החלפת שטחים תמורת שטחים עם הרשות הפלסטינית. מהלך זה קל יותר מההינתקות, כיוון שאין בו עקירת תושבים מבתיהם ומנכסיהם ויש בו רק החלפת רשות שלטונית, כלומר - האיזור יעבור לרשות פלסטינית ובתמורה לכך נקבל שטחים שאין בהם ריכוז של אוכלוסייה ערבית. דרך אגב, רעיון זה הועלה גם ע"י השמאל בכל תקופת נסיון לביצוע תהליך השלום.

קשה, אני מבין...
"איזור המשולש כולו בערבים"(מאוכלס), "המהלך הזה" (כן, החלפת השטחים שיחליף רשות שלטונית ולא יעקור תושבים - זה מה שכתבת...) "קל יותר" (משפט שלך) מההתנתקות. "האיזור" (על איזה איזור את מדברת הא ???...על המשולש - קשה, אני יודע...). "רעיון זה" (איזה רעיון ??? - כן, כלול בו המשולש...)...

יאללה - לכי תנסי להסביר לעצמך מה פגום אצלך...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:58

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר