לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2005, 23:41
  __moshe__ __moshe__ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.04
על סמך
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי הליקופטר שמתחילה ב "וואלה.. :)"

קרוב משפחה שלי שמשרת בצה"ל בתור קצין בכיר והוא אמר לי שכיום תקציב היחידה הוא גדול מאוד ולכן היחידה משתמשת בציוד מהטובים בעולם (ואת האמת זה היה רשום גם בעלון מידע של היום סיירות) והוא אמר שכמובן שלסיירת מטכ"ל ולשייטת יש עבר מפואר יותר... אבל כל מי שנמצע בצה"ל (בדרג גבוה או ביחידות הללו) יודע שהיחידה הזאת צימצמה פערים מהם והיום היא כבר נחשבת ליחידה ברמה לא פחות טובה מהם ויש הרבה שיציינו שגם יותר טובה
אל תשכח שמדובר בקומנדו של חיל האויר... החיל שמחשיב את עצמו כהיוקרתי בצה"ל וכחיל האויר הטוב בעולם...
ברור שלחיל כזה מגיע יחידה כזאת...
ועוד דבר.. מפקד חיל הים לשעבר ידידיה יערי אמר לבנו "עזוב אותך שייטת.. שלדג זאת היחידה היום"
לא משנה שבסוף הבן הגיע לשייטת אבל המשפט אומר הכל....
בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2005, 05:04
צלמית המשתמש של Puki
  משתמש זכר Puki Puki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי הליקופטר שמתחילה ב "אם אתה פונה אליי.. :)"

אשמח לדעת מספר דברים, כמה אנשים פחות או יותר עברת לשלדג? ומה הוא שלב ההמתנה, האם הוא דומה לוועדות שבסוף גיבוש שייטת, ז"א, אתה לא נוכח שם, רק ממתין לתשובה?

בקשר לשאלה שלך, אני לא יודע אם יש חלוקה לצוותים מסויימים, אך אני מאמין שקיים כזה דבר, בנוסף, שלדג נחשבת ליחידה עם מספר בין הקטנים שביחידות המובחרות של אנשים בצוות, מדובר על משהו כמו 8-10.

בקשר לכך שלא עברת עם פרוטקציות - אני מאמין שזה מצויין ואף אומר שמגיע לך להגיע ליחידה הזו ולשרת שם, אך עצם הדבר שאתה קרוב משפחה למישהו מהיחידה, נותן לך העדפה על אחרים, מה לעשות, זה ככה, אך כמובן שזה לא משתווה לאחרים שבאמת מבקשים טובות מקרובי המשפחה למרות שלא מגיע להם.
לכן, עלה והצלח! ובאמת כל הכבוד לך!

מקווה שתרמתי לך, ואשמח אם תוכל לענות גם לי.

לא ארוך, לא קצר
לא קשה, לא קל

ישן 20-07-2005, 10:14
  הליקופטר הליקופטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.05
כמה תיקונים
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Puki שמתחילה ב "אשמח לדעת מספר דברים, כמה..."

קודם כל לא אמרתי בשום מקום שאני קרוב משפחה של מישהו ביחידה... לאבא שלי יש חבר שם ואני מכיר אנשים שיכלו לבקש עבורי.. אבל ביקשתי שאף אחד מהם לא יידע .. זה הכל.
בגיבוש מטכל עברו לשלדג בערך 20 חברה.. ועוד כחמישה עשר נכנסו להמתנה.
עכשיו שלב ההמתנה הוא שונה בכל "יחידה מובחרת" המתנה למטכל פירושה שבסוף הגיבוש נלקחים כמה חברה ואם מבין האנשים שעברו למטכל כמה ילכו לשנת שירות או יפלו ברפואי אז האנשים בהמתנה יחליפו אותם ( בדר"כ משהו כמו 7 נכנסים ככה).
המתנה לשלדג פירושה פשוט שיש לעבור ראיון על מנת להיכנס ליחידה. ( נשמע פשוט אבל מעטים עוברים... לא שיש לי מושג למה כי המראיין בסה"כ שאל אותי על עצמי איזה 3 דקות וזהו)

אתה בטוח שבצוות יש רק 8-10 אנשים??
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:37

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר