לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2009, 02:06
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
אגד, שקרים ווידאוטייפ

לאחרונה נתקלתי בתופעה מוזרה.
מעניין אם מישהו מכיר את זה גם...

יום אחד, חזרתי לתומי ברכבת הביתה (כמו כל יום) ועליתי על קו אוטובוס פנימי של אגד.
כיוון שנגמרה לי הכרטיסיה, ביקשתי כרטיסיה חדשה והנהג טען כי 'בדיוק נגמרו לו'.
פעם כבר שמעתי את המשפט הזה והוא די הכעיס אותי כיוון שהוא מכריח אותי לשלם מחיר נסיעה בודדת שהיא יקרה משמעותית ממחיר נסיעה בכרטיסיה.
כיוון שחשבתי לתומי שזה חד פעמי, וויתרתי וקניתי כרטיס רגיל.

בפעם הבאה כשעליתי על אוטובוס מהרכבת, הנהג (נהג אחר) שוב טען כי אין לו כרטיסיה.
במקרה הגיע קו נוסף לרכבת ורצתי לנהג השני, אולי במקרה יהיה נהג עם כרטיסיה וגם הוא ענה לי שאין לו.
באותו הרגע ממש התעצבנתי והתכוונתי כבר לצעוק על הנהגים ולעשות סרט, רק שבדיוק התקשר חבר שלי שאמר שהוא בעיר והוא אסף אותי הביתה.

בפעם שלאחר מכן, שוב עליתי על הקו הנ"ל של אגד ושוב הנהג אמר לי שאין לו כרטיסיה.
כיוון שהייתי לבד, הזדמנה לי האפשרות להתחיל להתעצבן ולצעוק שזה לא בסדר שהוא הנהג הרביעי ברצף שאין לו כרטיסיה וכי זו זכותי לקנות כרטיסיה וכו' וכו'.
הנהג עוד מסתלבט איתי ומציע לי (אני לא יודע כבר אם הוא צחק או לא) לקנות כרטיסיית נוער (עד גיל 18... אני עוד שניה בן 28...) ולבסוף אחרי שהוא רואה שאיתי יהיה לו רק עצבים (אני כבר תכננתי להגיד לו שאני לא מוכן לעלות על הנסיעה במחיר נסיעה רגילה. מצידי שימכור לי כרטיס במחיר של נסיעה בכרטיסיה או שיתן לי לנסוע בחינם), אז הוא מסנן משהו כמו "אוף, למה אתה כזה נודניק" ומוציא כרטיסיה מסטפה שהיתה לו, תוך שהוא רומז לי שהוא בכלל עושה לי טובה שהוא מוכר לי כרטיסיה.

זה קרה גם לכם שהתעצבנתם על נהג שטען שאין לו כרטיסיה, ואז גיליתם שהוא שיקר וכן יש לו כרטיסיה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2009, 13:14
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "[QUOTE=שמוליק]תזכירו לי מה זה..."

1. לישון בדרך ? הנסיעה באוטובוס גורמת לי בחילה, ואני מעדיף לא להגיע כל יום לעבודה עם כאב ראש.
2. ביום של פקקים (כמו היום) לוקח לי 45 דק' להגיע לעבודה, באוטובוס ביום רגיל ייקח לי שעה וחצי ואני אצטרך להחליף אוטובוס באמצע ובסוף ללכת עוד כברת דרך כדי להגיע למשרד.
3. יותר זול- אני לא בטוח. יותר נוח בטוח שלא.
4. אני מחפש טרמפיסטים לקחת, אבל אף אחד לא רוצה .
5. גמני מאחל לחיילת בהצלחה

אם התחבורה הציבורית בארץ הייתה כמו במדינה מערבית, הייתי שמח להשתמש בה.
אבל היום לוקח לי יותר זמן להגיע עד תחנת הרכבת הקרובה אלי ואז אני אצטרך להחליף רכבת מאשר להגיע לעבודה. וגם זה בהנחה שהם לא החליטו לשבות, או סתם לסגור את הקו לשבוע עקב עבודות במסילה

ישן 05-02-2009, 17:37
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "[QUOTE=שמוליק]תזכירו לי מה זה..."

בשבילי זה ליסוע במשך שעה נסיעה שהייתה צריכה לקחת לי 15 דקות (כי האוטובוס מסתובב בכל העולם ואשתו)
בקו שמגיע פעם בשעתיים וקצת בממוצע
ועובד רק עד שש בערב
ולאחר מכן צריך 2 אוטובוסים
שזה כבר נהיה שעתיים בדרכים במקום 15 דקות..
ובכמעט 7 וחצי שקל לנסיעה (בכרטיסיה!)
(ולמעלה מ-11 וחצי שקל לנסיעה ב-2 קווים, שוב, עם כרטיסיות)

לקו אחר עם מסלול שונה אכן לוקח כ-15-20 דקות לנסיעה
הבעייה היא שהוא מגיע פעם ביום :\

נוסע באוטובוסים ושונא כל רגע..

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 05-02-2009 בשעה 17:40.
ישן 05-02-2009, 17:53
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אגד, שקרים ווידאוטייפ"

לא נתקלתי בכזו בעיה. בכל אוטובוס של אגד היו המון כרטיסיות...

אבל יש לי דעה חלוקה על אוטובוסים.
כי מצד אחד יש חסכון ענקי בכך שלא צריך להתחיל לשלם על תחזוקה שוטפת של מכונית, ומצד שני זה כ"כ מבאס לקום חצי שעה לפני הזמן בשביל האוטובוס...
(וזה בלי לדבר על לעמוד בו- במידה והוא עמוס לחלוטין, ועל איחורים וכל מיני דברים חביבים למיניהם)

בעיה של זמן ארוך באוטובוס- אין לי, כי בעיר שאני גרה בה יש אוטובוס כמעט לכל חור, וגם אם אין אוטובוס
תמיד ניתן להחליף לאוטובוס אחר.

וגם בעיה של כסף אין לי כ"כ, כי אני משתמשת בכרטיסיית נוער (מחיר רגיל זה 6 שקלים לנסיעה! זה לא נורמלי...)

09.07.00-16.07.12

ישן 05-02-2009, 19:30
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זה שמחירי הכרטיסים עולים..."

זה לא כזה פשוט...
א. רכב עולה כסף, ולא מעט. למעשה, רכב עולה בשנה יותר ממה שאני מוציא על תחבורה ציבורית.
ב. רכב צריך להחנות. מה שגם עולה הרבה כסף, וגם לא תמיד נוח ומסתדר. הרכבת / אוטובוס זורקים אותך בתחנה קבועה המרוחקת מרחק סופי, מוגדר וקבוע מהמקום אליו אתה צריך להגיע. חניה לא תבטיח לך את זה לעולם.
ג. רכב מזהם את האוויר בזמן שקווי הרכבת / אוטובוס / מונית שירות גם ככה עושים את המסלול הזה בין אם תעלה עליהם או לא. משמע, אם תעלה עליהם ולא תסע באוטו - אתה עוזר לשמור על איכות הסביבה.
ד. פקקים. כל אותם חוכמולוגים שיוצאים ב 7 מהבית ומגיעים ב 9 לעבודה בגלל שעורק התחבורה הרחב ביותר במדינה - פשוט פקוק.
רכבת יכולה אמנם לאחר לך ב 20 דקות (וזה קורה), אבל היא עדיין תגיע לפני רכב התקוע בפקק.

ישן 05-02-2009, 19:45
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "זה לא כזה פשוט... א. רכב עולה..."

עזוב אותך. אני לא רוצה ליהיות תלוי ברכבת שאולי תבוא בזמן ואולי לא, ואולי בכלל לא תעצור לי בתחנה.
אני לא רוצה להידחס ברכבת עם חצי מצבא הגנה לישראל בימי ראשון וחמישי. אני גם לא רוצה ליהיות
תלוי בקריזות של נהגים שאולי יסכימו למכור לי כרטיסיות ואולי לא, זאת בהנחה שהם בכלל עוצרים בתחנה
שלי ולא מדלגים עליה. אני רוצה לדעת שאם כתוב באתר של אגד שהאוטובוס יגיע ב 07:00, אז הוא באמת
יהיה שם. חוץ מזה מה אני אמור לעשות כשאני מסיים, או מתחיל, את העבודה בשעות שבהן אין בכלל
תחבורה ציבורית (וזה קורה לא מעט)?

ישן 05-02-2009, 21:15
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "עזוב אותך. אני לא רוצה ליהיות..."

אתה מדבר על מקרי קיצון.
נכון, הרכבת לא עובדת ממש מוקדם בבוקר או ממש מאוחר בלילה, בתדירות שהיא עובדת בשעות הבוקר הרגילות ושעות אחה"צ-ערב...
ונכון שהתחנה של הרכבת לא ממוקמת 2 מטר מהמקום אליו אתה רוצה להגיע...
וברור שעם רכב, אפשר להגיע בדיוק רב מאוד לאן שרוצים, אבל עדיין כל החסרונות שרשמתי מעלה תקפים.

ברור שמשלמים על נוחות ולכן הפתרון של רכב הוא פתרון יקר (ונוח), אם כי גם רכב לפעמים אינו פתרון נוח.
אם אני רוצה להגיע לאיזור ת"א ללמוד עם חברים, ולא בא לי לחפש מקום חניה לרכב (שיעלה לי לא מעט כסף), אני לוקח ת.צ, מגיע לאיזור ומסתדר, ותתפלא, זה אפילו לא עולה לי כל כך הרבה כסף.
אז ברור שאם יש חניה פרטית לחבר, בה אפשר לשים ת'אוטו בלי שפקח ידפוק לו דו"ח של 100 שקל, זה מגניב... אבל ברוב המקרים זו טרחה.

הלוואי והת.צ היתה עובדת כל הזמן... 24 שעות... זה היה פותר כל כך הרבה בעיות.

ישן 05-02-2009, 21:47
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני ממש לא בטוח שאלו מקרי..."

המקרים בהם תאלץ לחכות 45 דקות לאוטובוס הם נדירים, במיוחד כשמדובר על תחנות כמו רכבת.
ברחובות בד"כ יש תיאום בין הרכבות לאוטובוסים, ואתה יכול לדעת שיחכה לך קו כשתרד מהרכבת, או שהוא יגיע תוך 10 דקות. ככה זה בד"כ, אם כי לפעמים יוצא שמחכים יותר.

זה תלוי גם בתנועה בתוך העיר ולרוטציה של האוטובוס הספציפי שעושה דרכו לתחנה.
כיוון שכולנו נוהגים, אנחנו יודעים שהערכת זמן להגעה לנקודה מסויימת, תלויה בהרבה משתנים ולכן ברור לנו שגם אם אנחנו ננהג באוטובוסים (או אפילו פרייבטים) לאורך מסלול קבוע, אנחנו לא נצליח בהכרח להגיע לכל נקודה על הדקה כפי שמפורסם באתר אגד, וברור שגם אי אפשר לחכות בתחנה אם הגענו מוקדם מדי, ואי אפשר לעשות דרכי קיצור אם איחרנו (כדי לצמצם את הפער לשאר התחנות).

נכון, הרכבת והאוטובוסים אינם פתרון מושלם (ורחוק מזה) אבל אני בכל זאת מוצא את עצמי משתדל להשתמש בהם כמה שיותר במקום ברכב הפרטי (במיוחד כשמדובר בנסיעה שלי בלבד. מילא הייתי מסיע עוד אנשים אז זה אולי היה מוצדק יותר לזהם את האוויר בשביל קבוצה גדולה, אבל לזהם את האוויר רק בשביל שלי יהיה נוח להגיע ממקום אחד לשני כאשר יש אלטרנטיבה טובה יותר... זה חבל...).

ישן 08-02-2009, 01:27
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "הוא עוצר לי איפה שבא לי, זה..."

מוניות שירות לא מנפיקים כרטיסיות, והנסיעה הבודדת במונית שירות עולה כמו נסיעה בודדת באוטובוס.
אם יש לך כרטיסיה - כבר יותר משתלם כלכלית לנסוע באוטובוס, שלא לדבר על חופשיים למיניהם שעושים את הנסיעה באוטובוס עוד יותר משתלמת ככל שאתה נוסע לעיתים יותר תכופות.

הכי נוח, ללא ספק, זו מונית ספיישל, אבל זו גם עולה בהתאם. אם היה לי מלא כסף, לא הייתי קונה לעצמי רכב מפואר, אלא פשוט נוסע רק במוניות ספיישל. בלי לשבור ת'ראש על חניה, בלי להתעסק עם הרכב, עם להגיע מכל מקום לכל מקום מתי שבא לי... תענוג
זה, או מסוק פרטי |חולם-בהקיץ|

עריכה: אגב, רומק.. אני למדתי לא לשלם לנהג כל עוד הוא לא מתחיל לנסוע.
אני מתיישב במונית, משלם לנהג, והוא מחכה למשיח... אני ממהר והוא מחכה...
ואז באמת כבר הגיע אוטובוס. אמרתי לו "שמע, אני יורד לאוטובוס, תחזיר לי ת'כסף" - שום דבר. אין, מה שנכנס לתוך הקופה של המונית כבר נעול... אפשר לרדת אבל לא לראות את הכסף.
מאז הפעם הזו למדתי תמיד לשבת ולא לשלם לו עד שהוא לא מתחיל לנסוע. אם מגיע אוטובוס, אני פשוט יורד (וכדאי גם להבהיר לו ולנוסעים האחרים שזה בשביל לעלות על האוטובוס ).

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 08-02-2009 בשעה 01:29.
ישן 11-02-2009, 12:05
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אגד, שקרים ווידאוטייפ"

התגובה של אגד לתלונה שלי במייל:
ציטוט:
מתן שלום ,

הננו מודים לך על פנייתך ומצרים על המתואר בה.

לידיעתך , נהגי קווי השירות אכן מחוייבים להחזיק ברשותם כרטיסיות , אולם , במקרים בהם נהג אינו מחזיק בכרטיסיה מבוקשת, על הנוסע לרכוש כרטיס נסיעה בודד במחיר רגיל ולהעביר אל מחלקת פניות הציבור את פרטי הנהג (כפי שאכן עשית במקרה זה).
פרטי הנהג מועברים לידיעת מנהלו , אשר מזמין את הנהג לבירור משמעתי ומתדרכו בהתאם , למען לא יישנו מקרים מסוג זה.

מאחר ובפנייתך ציינת כי תופעה זו חוזרת על עצמה בקרב מספר נהגים , הנושא הועבר גם לידיעת מנהל הסניף האחראי על הקו , לצורך בדיקת נרחבת של הנושא.

אנו מודים לך על שהבאת נושא זה לתשומת ליבנו , ומאחלים לך המשך נסיעות טובות ובטוחות ב"אגד".

בברכה ,
מעין שקד
מחלקת פניות הציבור

בתשובה נא להזכיר את פניה מספר -------
ההודעה נשלחה על ידי מעיין שקד

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:03

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר