לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > שאלות נפוצות > שאלות נפוצות אודות vBulletin
חפש ב FAQ חפש ב FAQ
חפש מילה(ים):
אפשרויות התאמה:
חפש ב:

האם ישנם קודים/תגים מיוחדים שבהם אני יכול להשתמש כדי לעצב את ההודעות שלי?

בדרך כלל, הודעותיך יכללו טקסט פשוט בלבד, אך לעתים, ייתכן ותרצה להדגיש מילים או ביטויים מסויימים על ידי סימונם (לדוגמא) בכתב שמן או אלכסוני.

תלוי בחוקי הפורום, ייתכן ותוכל להשתמש בקוד HTML כדי ליצור אפקטים אלה. אך, לרוב, מנהלי האתר יבטלו את אפשרות קוד ה HTML ויבחרו להשאיר רק את קוד ה vB: סט מיוחד של תגים שבאפשרותך להשתמש בהם כדי ליצור את אפקטי הטקסט הפופולאריים ביותר. לקוד vB יש את היתרון שהוא פשוט מאוד לשימוש, והוא חסין לקטעי קוד javascript זדוניים והפרעה למראה הכללי של הדף.

ייתכן וגם תמצא שמנהלי האתר הפעילו את אפשרות הסמיילים, אשר מאפשרים לך להשתמש בצלמיות קטנות כדי להעביר רגש מסויים, ובקוד ה [img], שמאפשר לך להוסיף תמונות להודעותיך.

עבור מידע נוסף אודות קוד vB, לחץ כאן.


מה זה התראה ב E-Mail?

אם אתה פותח אשכול או שולח תגובה לאשכול קיים, אתה יכול לבחור לקבל יידוע ב E-Mail כשמישהו אחר מגיב לאשכול הזה. אתה גם יכול לבקש לקבל יידוע ב E-Mail עבור תגובות חדשות באשכול בלי לשלוח הודעה לאשכול בעצמך, על ידי לחיצה על הקישור 'הרשם לעדכוני אשכול זה' שמוצג בדף האשכול.

אם תבחר להפסיק לקבל יידועים ב E-Mail מאשכול מסויים, אתה יכול לבטל את האפשרות על ידי עריכת ההודעה שלך או הסרת הרישום מהאשכול כאן.

רק משתמשים רשומים יכולים לקבל יידוע על עדכונים ב E-Mail, והם יכולים להגדיר אם הם רוצים לקבל יידועים ב E-Mail באופן קבוע על ידי עריכת האפשרויות שלהם.

יידוע ב E-Mail נקרא לעתים גם כ"רישום לאשכול".


מה הם סמיילים?

סמיילים הם סימנים גרפיים קטנים שבאפשרותך להכניס להודעותיך כדי להעביר רגש או מצב רוח, כמו בדיחה או מבוכה. לדוגמא, אם הכנסת הערה צינית, במקום לכתוב 'זו הייתה בדיחה', תוכל להוסיף סמיילי 'קורץ'.

אם השתמשת ב E-Mail או במערכות צ'אט באינטרנט, אתה בוודאי מכיר כבר את הקונספט של סמיילים. מספר צירופים של תווי טקסט, נהפכים לפרצופי סמיילי. כדי להבין קודים של סמיילים, כדאי להזיז את הראש הצידה והסתכל על הטקסט: אתה תבחין ש :) מייצג שתי עיניים ופה מחייך.

כדי לקבל רשימה של הסמיילים שיש בהם שימוש בפורום, לחץ כאן.

לעתים, ייתכן ותרצה למנוע מטקסט בהודעותיך לההפך לסמיילים (למשל, אם אתה מפרסם קוד של תוכנה). במסך שליחת ההודעה אתה תראה תיבת סימון, שאם תסמן אותה, תאפשר לך 'לבטל סמיילים'.


כפתורי קוד וסמיילים שאפשר ללחוץ עליהם

כפתורים אלה מאפשרים לך לכניס קוד vB להודעותיך במהירות ובקלות. כדי להשתמש בהם, פשוט לחץ על הכפתורים המתאימים או בחר פריטים מהרשימות כדי להכניס קוד vB

ישנם שני מצבים זמינים: מצב רגיל ומצב מועשר.

כשמשתמשים במצב הרגיל, לחיצה על כפתור תקפיץ דיאלוג עבורך כדי למלא בו את הטקסט. לאחר מכן הטקסט יוכנס עם תגי קוד ה vB הרצויים בסוף ההודעה שלך.

כשתמשים במצב המועשר, לחיצה על כפתור תכניס את תג ההתחלה עבור הקוד, ותתן לך להכניס את הטקסט לתוך אישור ההודעה. כשתסיים את הטקסט ותרצה לסגור את תג העיצוב, פשוט לחץ על הכפתור סגור תג נוכחי (alt+c). כמו כן באפשרותך לקנן מספר תגים אחד בתוך השני, ואז להשתמש בכפתור סגור את כל התגים (alt+x) כדי לסגור את כל התגים הפתוחים. שים לב שכפתורי סגירת התג יסגרו אך ורק קודים שהוכנסו באמצעות כפתורי הקוד.

כדי להשתמש בסמיילים, פשוט לחץ על סמיילי שאתה רוצה להוסיף להודעתך, או לחץ על הקישור הצג את כל הסמיילים (אם קיים) כדי לגשת לרשימה המלאה של הסמיילים.


איך אני יוצר ומצביע בסקרים?

בוודאי שמת לב שבאשכולות מסויימים ישנו חלק שבו אפשר להצביע על עניין או על שאלה. אשכולות אלה נקראים 'סקרים', וכך יוצרים אותם:

יצירת סקר חדש

כשאתה מפרסם אשכול חדש, ייתכן ותהיה לך האפשרות ליצור סקר.

פונקציה זו מאפשרות לך לשאול שאלה ולציין מספר מסויים של תשובות אפשריות. גולשים אחרים יוכלו להצביע לתשובה שבה הם בוחרים, והתוצאות של ההצבעה יוצגו בתוך האשכול.

דוגמא לסקר יכולה להיות:

מה הצבע האהוב עלייך?

  1. אדום
  2. כחול
  3. צהוב
  4. ירוק
  5. תכלת סגול עם נקודות צהובות

כדי ליצור סקר כשאתה פותח אשכול, פשוט לחץ על תיבת הסימון 'כן! שלח סקר' בתחחתית הדף, ובחר במספר התשובות האפשריות שברצונך לכלול.

כשתלחץ על כפתור השליחה, אתה תלקח לדף יצירת הסקר, שבו תוכל לציין את השאלה ואת רשימת התשובות שברצונך שיהיו בסקר.

כמו כן תוכל לציין הגבלת זמן לסקר, כך ש(לדוגמא) הוא יישאר פתוח להצבעה רק במשך שבוע ימים.

הצבעה וצפייה בסקר

כדי להצביע בסקר, פשוט בחר את האפשרות שבעבורה ברצונך להצביע, ולחץ על הכפתור [הצבע!] תוכל לראות את התוצאות הנוכחיות לפני שתצביע על ידי לחיצה על הקישור 'הצג תוצאות'. הצבעה בסקר היא רשות לחלוטין. באפשרותך לבחור אחת מהאפשרויות הזמינות, או לא להצביע עבור אף אחת מהן

בדרך כלל, אחרי שהצבעת בסקר, לא תוכל לשנות את ההצבעה שלך מאוחר יותר, ולכן יש להצביע בזהירות!


מה הם קבצים מצורפים?

ייתכן ומנהלי האתר אפשרו לך להשתמש בפיצ'ר הקבצים המצורפים בפורומים אלה, המאפשר לך לצרף קבצים מסוגים שונים להודעותיך. הקבצים יכולים להיות תמונה, מסמך טקסט, קובץ zip, וכו'. יהיה גבול לגבי גודל הקבצים המצורפים שבאפשרותך להעלות, כיוון שהפורומים לא אמורים להיות תוספת לדיסק הקשיח שלך...

כדי לצרף קובץ להודעה חדשה, פשוט לחץ על הכפתור [Browse] בתחתית דף הוספת ההודעה החדשה, ואתר את הקובץ שברצונך לצרף מהדיסק הקשיח שלך.

לא ניתן להעלות את כל סוגי הקבצים! הקבצים שבאפשרותך להעלות יהיו רק עם הסיומות הבאות: bmp doc gif jpe jpeg jpg pdf png psd txt zip.

לאחר שליחת ההודעה, הקבצים המצורפים יוצגו בגוף ההודעה. כדי לראות את תוכל הקובץ המצורף (אם איננו מוצג כבר), פשוט לחץ על קישור שם הקובץ שמופיע ליד צלמית הקובץ המצורף .


מה הן צלמיות הודעה?

ייתכן שמנהלי האתר איפשרו להוסיף צלמיות הודעה לאשכולות חדשים, לתגובות, ולהודעות פרטיות. צלמיות משתמש מאפשרות לך לציין צלמית קטנה שתלווה את ההודעה שלך, שנועדה להעביר רגש או תוכן של ההודעה ברפרוף עליה. אם אינך רואה רשימה של צלמיות הודעה כשאתה במסך משלוח ההודעה, סימן שמנהלי האתר חסמו אפשרות זו.


האם אני יכול לערוך את ההודעות שלי?

אם נרשמת, תוכל לערוך ולמחוק את הודעותיך. שים לב שמנהלי האתר יכולים לבטל פונקציה זו אם הם מעוניינים בכך. היכולת שלך לערוך את הודעותיך גם יכולה להיות מוגבלת בזמן, תלוי בהגדרות שקבעו מנהלי האתר.

כדי לערוך או למחוק את הודעותיך, לחץ על הכפתור ליד ההודעה שברצונך לערוך. אם הודעתך הייתה הראשונה באשכול, ייתכן ומחיקתה תגרום למחיקת כל האשכול.

אחרי שעשית את השינויים, ייתכן ותופיע הערה, שמודיעה למשתמשים אחרים שערכת את הודעתך. מנהלי האתר ומנהלי הפורומים גם יכולים לערוך את הודעותיך אבל ייתכן ולא יהיה על כך חיווי כשהם יעשו זאת.


מה הם מנהלים?

מנהלים מסתכלים באופן מיוחד על פורומים ספציפיים שבאחריותם. בדרך כלל יש להם את היכולת לערוך, למחוק, להעביר ולבצע שינויים שונים באשכולות. להפוך למנהלים זוכים בדרך כלל משתמשים שעוזרים ובעלי ידע רב בנושא הפורום שבו הם משתתפים, ונתונה לשיקול מנהלי האתר, ומנהלי האתר בלבד. לרוב, מי שמציק ומבקש להיות מנהל, לא יהיה מנהל אף פעם...


למה חלק מהמילים בהודעות שלי צונזרו?

ייתכן ומילים מסויימות צונזרו על ידי מנהלי האתר. אם הודעותיך מכילות מילים מצונזרות, המילים יימחקו, ובמקומן יופיע הסימן: ****.

אותן המילים מצונזרות עבור כל המשתמשים, והצנזור נעשה על ידי תוכנת מחשב בפשטות על ידי חיפוש והחלפת מילים. אין כאן שום 'אינטיליגנציה'.כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:34

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 8 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2020 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר