לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > שאלות נפוצות > שאלות נפוצות אודות vBulletin
חפש ב FAQ חפש ב FAQ
חפש מילה(ים):
אפשרויות התאמה:
חפש ב:

מדוע אני צריך להרשם?
כדי לנצל לחלוטין את יכולות הפורום, מנהלי האתר כנראה ידרשו שתרשם כחבר. ההרשמה היא חינם, והיא מאפשרת לך לעשות את הדברים הבאים:
 • פתיחת אשכולות חדשים
 • תגובה לאשכולות של אנשים אחרים
 • עריכת ההודעות שלך
 • קבלת התראות ב E-Mail על תגובות להודעות ולאשכולות שתציין
 • שליחת הודעות פרטיות לגולשים אחרים בפורום
 • הכנסת אירועים ללוח השנה
 • הגדרת 'רשימת חברים' כדי לראות במהירות מי מחבריך מחובר כעת.
כדי להרשם, תצטרך לציין שם משתמש וסיסמא, וכמו כן כתובת E-Mail חוקית. הכנסת כתובת ה E-Mail שלך לא תאפשר לשלוח לך 'ספאם', משום שבאפשרותך לציין שאתה רוצה להחביא את כתובת ה E-Mail שלך, והודעות שישלחו אלייך דרך E-Mail לא יחשפו את הכתובת שלך בכל מקרה. (כדי לוודא זאת, אתה יכול לנסות לשלוח הודעת E-Mail ממשתמש אחר). ייתכן מאוד ומנהלי האתר הגדירו שאת שלב הרישום הסופי תהיה חייב לעשות דרך E-Mail, ולכן אתה חייב לוודא שכתובת ה E-Mail שאתה נותן במהלך הרישום היא תקינה ועובדת.

אם אתה מתחת לגיל 13, ייתכן ומנהלי האתר ידרשו שהוריך או האפוטרופוס שלך יסכימו לרישומך לאתר לפני שתוכל להשלים את תהליך הרישום. עוד מידע בנושא זה יהיה זמין במהלך תהליך ההרשמה.

האם הפורום הזה משתמש בעוגיות?
השימוש בעוגיות הוא אופציונלי, אך יגביר את החוויה שלך באתר. עוגיות משמשות למשל לפונקציות כמו חיווי האם יש הודעות או אשכולות חדשים מהביקור האחרון שלך, או כדי להכניס אותך בחזרה לאתר אחרי שלא היית בו זמן מה, מבלי שתצטרך להכניס את פרטייך שוב. כשאתה נרשם לפורומים, תהיה לך האפשרות 'הכנס אוטומטית כשאתה חוזר לאתר'. אפשרות זו תשמור את שם המשתמש והסיסמא שלך בעוגיה שנשמרת על המחשב שלך. אם אתה משתמש במחשב שיש לו משתמשים נוספים, כמו בספריה, בית ספר, או אינטרנט קפה, או שיש לך סיבה לא לבטוח במשתמשים אחרים שעשויים להשתמש במחשב זה, אנו לא ממליצים שתפעיל אפשרות זו. פורום זה גם מאפשר לך להשתמש בעוגיות כדי לעקוב אחרי הכניסה הנוכחית שלך לפורומים, ולוודא שאתה נשאר מחובר לאתר במהלך הגלישה בו. אם תבחר לא לאחסן מידע זה בעוגיה, המידע יצורף לכל הקישורים באתר שעליהם תלחץ. הבחירה לא להשתמש בעוגיה עשוייה להוביל לבעיות אם חיבור המחשב שלך לאינטרנט משתמש בשרת גישור (proxy) ואתה שולח קישורים מהאתר למשתמשים אחרים שגם עוברים דרך אותו שרת גישור (proxy). אם אתה בספק, אנו ממליצים שתבחר 'כן' כדי לאפשר עוגיות. אחרי שנרשמת, באפשרותך לשנות את אפשרויות העוגיות שלך בכל זמן על ידי שינוי ההגדרות בדף זה.

כיצד אני מנקה את העוגיות שלי?
באפשרותך לנקות את כל העוגיות שלך על ידי לחיצה כאן. אם אתה חוזר לדף הראשי ואתה עדיין מחובר למשתמש שלך, תהיה חייב למחוק את העוגיות שלך באופן ידני..

הנה הוראות עבור משתמשי Internet Explorer 5 בחלונות:
 1. סגור את כל חלונות Internet Explorer.
 2. לחץ על כפתור ה "Start".
 3. לחץ על "Find" ולאחר מכן על "Files or Folders" מהתפריט שהופיע.
 4. בחלון החדש שנפתח, בשדה "containing text", הקלד את שם המתחם של הפורום בלי החלק "http://" או "www." לדוגמא, אם כתובת הפורומים היא "http://www.fresh.co.il/vBulletin", אזי יש לכתוב "fresh.co.il" (ללא המרכאות)
 5. בשדה "look in" כתוב "C:\Windows\Cookies\" (ללא המרכאות) ולחץ על "Find Now"
 6. בסיום החיפוש, סמן את כל הקבצים (לחץ על קובץ ואחר כך על CTRL+A) ומחק את כולם (לחץ על כפתור ה "delete" או SHIFT+DEL)


כעת העוגיות שלך אמורות להיות מחוקות. ייתכן ותרצה להפעיל מחדש את המחשב ולבקר מחדש בפורומים כדי להיות בטוח.

למשתמשי דפדפנים שאינם מבוססים על Internet Explorer, לא אמורות להיות בעיות כאלה.

כיצד אני משנה את המידע שבפרופיל שלי?
באחריותך לשמור על המידע בפרופיל שלך מעודכן. במיוחד עלייך לוודא שכתובת ה E-Mail שלך נשמרת עדכנית. באפשרותך לשנות את כל השדות בפרופיל שלך, למעט שם המשתמש. אחרי שרשמת את שם המשתמש שלך, הוא הופך לשלך לעולמים. במקרים נדירים מאוד ייתכן ותוכל לבקש ממנהלי האתר לשנות את שם המשתמש שלך, אבל הם יצטרכו סיבה טובה מאוד כדי לעשות דבר כזה.

ערוך את הפרופיל שלך כאן.

מה מטרת החתימה?
אחרי שתרשם, תוכל להגדיר את החתימה שלך. החתימה הינה טקסט מסויים שתרצה שיופיע בכל ההודעה שאתה שולח.

אם מנהלי האתר אפשרו את אופציית החתימה, אזי תהיה לך האפשרות לכלול את חתימותיך בכל הודעה שאתה שולח. אם ציינת חתימה, הפורום יוסיף אותה באופן אוטומטי לכל הודעה שאתה שולח. תוכל לבטל את החתימה על בסיס הודעה והודעה על ידי הורדת הסימון מתיבת הסימון 'הצג חתימה' כשאתה עורך את ההודעה שלך.

באפשרותך להפעיל ולכבות את החתימה שלך בהודעות שכבר שלחת על ידי עריכה של ההודעה ושינוי מצב האפשרות 'הצג חתימה'.

אתה יכול להגדיר את חתימתך על ידי עריכת הפרופיל שלך.

שכחתי את הסיסמא שלי, מה אני יכול לעשות?
אם שכחת את סיסמתך, אתה יכול ללחוץ על הקישור 'שכחתי את הסיסמא שלי' בכל דף שדורש ממך למלא סיסמא.

פעולה זאת תציג לך טופס שבו אתה תצטרך להכניס את כתובת ה E-Mail שאיתה נרשמת לאתר, ואחרי שתשלח את הטופס, תישלח אלייך באופן אוטומטי הודעת E-Mail עם הסברים כיצד לשנות את הסיסמא לסיסמא חדשה.

כיצד אני מוסיף סטטוס מותאם אישית בפרופיל שלי?
אם מנהלי האתר אפשרו כותרות משתמש מותאמות אישית, אז תוכל לציין את הטקסט שברצונך להציג על ידי עריכת הפרופיל שלך והכנסת הטקסט שאתה רוצה תחת השדה 'כותרת משתמש מותאמת אישית'.

איך אני עושה שתופיע תמונה ליד הכינוי שלי?
תמונות קטנות אלו נקראות צלמיות משתמש. הן מוצגות ליד הכינוי שלך בכל ההודעות שאתה שולח. ישנם שני סוגים של צלמיות משתמש: אלו שניתנו לך על ידי מנהלי האתר, ואלו שאתה מעלה לאתר בעצמך.

אם מנהלי האתר הפעילו את אפשרות צלמיות המשתמש, וסיפקו סט של צלמיות משתמש, תוכל לבחור צלמית משתמש שהכי מתארת את האופי שלך.

ייתכן ומנהלי האתר הפעילו את אפשרות צלמיות המשתמש המותאמות אישית, אפשרות שנותנת לך להעלות צלמית משתמש כרצונך ממחשבך.

עבור עוד מידע אודות צלמיות משתמש, לחץ כאן.

מה הן רשימות החברים ורשימות ההתעלמויות?
רשימת החברים נועדה כדי לבצע מעקב אחר חברים שהתחברת אליהם בפורום. אם תלך ל"פתח רשימת חברים" תחת התפריט הנגלל "קישורים מהירים", תוכל לראות מי מחבריך מחובר כעת, ותוכל לשלוח אליהם הודעות פרטיות. הוספת אנשים לרשימת החברים שלך גם מאפשרת לך לשלוח הודעות פרטיות למספר חברי פורום בו זמנית. אתה יכול להוסיף כל גולש בפורומים לרשימת החברים שלך על ידי לחיצה על כפתור זה בהודעותיו של החבר.

רשימת התעלמויות נועדה עבור האנשים שאינך מעוניין לקרוא את הודעותיהם. אם תוסיף מישהו לרשימת ההתעלמויות שלך, הודעות שנשלחו על ידי אנשים אלה יוחבאו כשאתה קורא אשכול.


כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:11

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 8 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2020 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר