לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2006, 17:28
  -tay- -tay- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל -tay-
דחו לי ת'גיוס ל8.5..נמאס לי שדוחים לייייי מה עושים??

שלום, קודם כל רציתי לשאול אם יש לכם שמץ מה התאריך הזה השמיני למאי? זה כלל צה"לי?
דבר שני, יש לי חברים שהייתי אמור להתגייס לפניהם, אבל כשאני סופסוף אתגייס, הם יהיו בצבא מעל חצי שנה!! מה עושים? לא פעם ראשונה שדוחים לי ככה...הייתי אמור להתגייס ב21.11 ודחו לי את זה ל29.11 כי רציתי מג"ב ואז דחו לי את הגיוס שוב ל19.3 יום לפני הגיוס!! יום! כבר הכנתי תיק... עכשיו מגיע לי מכתב שאני מתגייס בכלל בשמיני למאי...כבר אין לי מה לעשות בבית, אני עובד, סבבה אבל רק יומיים בשבוע ואני לא יכול כל פעם לחכות מחדש לגיוס...ממש מבאס אותי לחשוב שאני אשתחרר מצה"ל קרוב לגיל 22, אין דרך להקדים? אוף זה ממש מתסכל, ושמתקשרים ללשכת גיוס הם עונים כאילו הערת אותם משנה וכאילו הם חייבים לך משהו!

בקיצור אני אשמח לקבל קצת עזרה וחוות דעת..תודה רבה לכם...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2006, 18:39
  אנונימי 2006 אנונימי 2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -tay- שמתחילה ב "דחו לי ת'גיוס ל8.5..נמאס לי שדוחים לייייי מה עושים??"

הדבר היחידי שאתה יכול לעשות זה לפקסס מכתבים ללשכ"ג, וזו הבעיה בעצם של מלש"בים שאין דרך אחרת, כי דרך הטלפון אתה לא יכול לדבר עם אף אחד, כמובן חוץ מחיילות וחיילים שלא מבינים כלום ולא יכולים לעזור בכלום.
ולהשתחרר בגיל 22 זה מצויין, היום הרבה אנשים מתגייסים בגיל 19, אם בגלל שהם מסיימים תיכון בזמן הזה, או בגלל שדוחים להם.ולי בכלל דחו את הגיוס כמעט בשנה, בגלל בעיות רפואיות, ואני מתגייס בגיל 20 ואני אשתחרר אחרי גיל 23, אז תאמין לי שאתה במצב טוב מאוד,ואני גם יודע מה זה שדוחים ודוחים, ואת ההרגשה המבאסת להשתחרר בגיל מאוחר, אבל אין הרבה מה לעשות כי בצבא אין מי שיקשיב לך.

נערך לאחרונה ע"י אנונימי 2006 בתאריך 25-01-2006 בשעה 18:42.
ישן 25-01-2006, 19:04
  -tay- -tay- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל -tay-
מה?????????????????
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -tay- שמתחילה ב "דחו לי ת'גיוס ל8.5..נמאס לי שדוחים לייייי מה עושים??"

חיל הים????? אתם בטוחים???? כאילו הייתי בגיבוש של סטילי"ם ולא פרשתי..אבל אחרי מספר שבועות הם שלחו לי מכתב שלא התקבלתי (לשימחתי האין סופית!!)...יכול להיות שהם התחרטו?? אני לא רוצה סטילים בכלל, חתמתי אותו יום של הגיבוש שאני אלך אם יוחלט שהתקבלתי אבל רק בגלל שהחברים שלי מהגיבוש לחצו עליי...אבל בסוף לא קיבלו אותי..כל הספינות האלה גורמות לי לבחילות...
רשמתי במנילה את מג"ב כאופציה ראשונה ואחרכך רשמתי חילות רגליים...(גבעתי,כולני וכו)
5.8 זה בכלל קרבי?? בכל אופן תודה רבה לכם!

נ.ב
אנונימי..אתה צודק, מחר ב"ה אני אשלח פקס על הבוקר
ואדם, אני מתלונן מסיבה אחת, אני בא מבציפר דתי (אומנם אני חילוני) וישיבה הייתה האופציה הראשונה שלי, אבל הייתה לי מוטיבציה לשרת בצבא, וכל כך מכעיס שהם מורידים ככה את המוטיבציה, במיוחד הג'ובניקים מלשכת הגיוס..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר