לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2006, 21:58
  -tay- -tay- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל -tay-
יש לי כמה שאלות כלליות

יש לי כמה שאלות כלליות, אז אני אנסה לציין את כולם...
1. באוגוסט 05 עשיתי גיבוש בסטילים, לאחר כמה שבועות קיבלתי מכתב שלא עברתי את הגיבוש..ממש שמחתי כי ירד לי מסטילים..בכל אופן קיבלתי את התאריך 21.11(תאריך כללי) ואז שינו לי אותו ל29.11 ככל הנראה למג"ב כמו שביקשתי, בכל אופן יום לפני דחו לי את הגיוס ל19.3, כששאלתי למה אמרו לי כי רצית ללכת לישיבה :\ (מה שבכלל לא נכון) קיצר עם עצבים אני מחכה עוד 4 חודש, לפני כמה ימים דחו לי שוב את הגיוס ל8.5 התקשרתי ללשכת גיוס, משם למדור סיירות ומשם לחיל הים, שם אמרו לי שיבדקו למה שינו לי את התאריך אם לא התקבלתי ויחזרו אליי, לפני כמה שעות חזרו אליי איזה אחד...הוא עושה לי יש לי בשורה טובה בישבילך, כשאתה עשית את הגיבוש היו אנשים שקיבלו ציון גבוה משלך ולכן לא קיבלנו אותך, אבל נכון להיום יש לך ציון יחסית גבוה ואנחנו מעוניינים בך...אמרתי לו שאני לא מעוניין, (הוא התבאס יותר ממני) ושברגע שהם לא קיבלו אותי פעם ראשונה השתנו לי העדפות...אז החוצפן הזה עושה לי, פעם ראשונה דחינו לך את הגיוס בישביל לקבל אותך לסטילים עכשיו..אמרתי לו שדחו לי בגלל ישיבה או משהו אז הוא שתק..קיצר הוא אמר לי לחשוב מה אני רוצה ובמידה ואני לא רוצה לשלוח פקס...אז זה המקום לדעתי להתייעץ איתכם..כולי בבלבלות מהצבא הזה כבר..מה אתם אומרים?
2. התקשרתי ללשכת גיוס בבוקר וכרגיל ענה לי איזה ג'ובניק שחושב שהוא עושה לי טובה שהוא עונה לי על שאלות, אבל הפעם זה ממש עבר כל גבול...אני מדבר איתו והוא מפהק לי :\ אז ממש התעצבנתי ובוא נגיד שלא ממש הסתרתי את זה...עכשיו השאלה שלי אם הוא יכול לשנות לי פרטים במחשב?
3. אין על סטיל בנות נכון? מה הטירונות של סטיל? 05?...ונגיד אחרי הטירונות, לאיזה דברים אני יכול להגיע חוץ מדבור וסטיל? אני פשוט לא יכול כל כך הרבה זמן לשהות בים..אין משהו יבשתי??

באמת באמת תודה על העזרה...וסליחה על החפרנות יום טוב אנשים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר