לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2006, 12:02
  מקרוני מקרוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.02
פייגלין: להתקיף את אירן עכשיו! (מיוחד לזוהרת)

פייגלין: להתקיף את אירן עכשיו!

נכתב ע"י משה פייגלין
כז תמוז התשסו 23.07.2006

ציבאות אללה (חיזבאללה בערבית) תוקפים אותנו מדרום ומצפון. מול צבא אללה הפרימיטיבי, עומד צבא פרגמטי גדול ומשוכלל. הערבי נלחם בשביל אלוהיו, מטרתו ניצחון, ויש לו את כל ההקרבה והסבלנות. היהודי נלחם בשביל קצת שקט, מטרתו "הגבלת" החיזבאללה, וסבלנותו היא עניין לשבועיים לכל היותר.

מי ינצח?

בתקיפות אוויריות ניתן להוריד את כמות הקטיושות ממאה ביום ל – בואו נאמר ...10 או אפילו 1. החיזבאליסט התורן ישגר רק קטיושה אחת ביום לפני שיושמד על ידי טייסינו. פעם בשבוע קטיושה על חיפה, פעם על טבריה, ככה- מן טפטוף שכזה.

יהיה זה הישג אדיר לחיל האויר.

אבל מי ינצח?

ואם ניכנס קרקעית, ובאופן טבעי נשלם את מחירה הנורא של לוחמה בשטח בנוי והררי,

מי ינצח?

ואם ניתן מכה קשה, שאחריה יבוא משא ומתן ושחרור מחבלים ושחרור חיילנו ושקט לעוד שנה –

מי ניצח?

מי יזם? מי קבע את כללי המשחק החדשים? מי השיג את יעדיו המוצהרים (שחרור האסירים)?

צר לי – אך כל פטפוטי הפרשנים המדברים על כשבוע לסיום, לא מסתדרים לי עם העובדות. העובדות הן שהיוזמה בידיהם, אנו במקלטים, הם מנצחים ואנו מפסידים.

הבעיה האסטרטגית היא לא הקטיושות. הבעיה היא, שהאיראנים - המפעילים את החיזבאללה - בדרך להוריד אותנו על הברכיים. התבסמותנו מאהדת העולם פתטית. גם ב 91, כשישבנו בחדרים האטומים – העולם אהב אותנו. הם תמיד אהבו אותנו בחדרים אטומים...הם יאהבו אותנו מאוד, גם כשה"צעצוע" הגרעיני החדש של אחמדיניג'אד יתעופף לכאן, כדי לתת לישראל המובסת את מכת החסד.

"זו לא מלחמה" מסבירים ראשי המדינה, בכדי לפתור עצמם מהתמודדות אמיתית. האמת היא שאנו ב 'פרומו' של אם כל המלחמות, וההנהגה שלנו – במקרה הטוב - לא מבינה את זה. הם יקנו קצת שקט באמצעות תבוסה מכובדת. אבל הכללים החדשים כבר נקבעו. אפשר להפגיז את תל אביב ולצאת מזה גדול. בעוד זמן קצר "הצעצוע" החדש יהיה מוכן. הלקח שחייבים ללמוד עכשיו הוא, שאקדח המופיע בזירה הים תיכונית, במערכה הראשונה של ההצגה, יורה במערכה השלישית, גם אם זה לוקח כמה שנים. מנהיגות ישראלית שתמנף את המצב הקיים ותבצע עכשיו(!) ניתוח כואב לעקירת הגרעין האיראני, תפתור ממילא גם את בעיית הגרורה החיזבאללית. אך מנהיגות שתעדיף שוב לקנות שנות שלטון שקט, במחיר הפסקת אש ומשכון העתיד – עשויה להביא במו ידיה את קיצה של מדינת היהודים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2006, 13:15
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
תגיד לי אתה מוכן להפסיק עם הקטע של "אתה תעשה את זה"
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=kkr3]היינו צריכים..."

"אתה לא בצבא עכשיו מלש"ב"
"אני בצבא אתה אין לך זכות לדבר"
אתה נחנח לך תתגייס"
אני חושב שיישבנו את זה כבר, לא?
אתה רוצה שאני אתגייס בגיל 17 ?
ווא אתה גבר אתה בצבא אני אין לי זכות לדבר בכלל אתה זה שגבר פה לי אין זכות לדבר בכלל, דיי נשבר ממך כבר, לך תריב עם הערבים לא איתי זה שאתה לא רואה אותי חלק מהמדינה זה בעיה שלך זה רק מראה כמה אתה שונא יהודים ואוהד ערבים.
ואני יודע טוב מאוד מה זה מלחמה ואני יודע מה עושים כדי למנוע אותהף וזה לא להראות אותנו כפחדנים

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 23-07-2006 בשעה 13:18.
ישן 23-07-2006, 13:52
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "תגיד לי אתה מוכן להפסיק עם הקטע של "אתה תעשה את זה""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kkr3
"אתה לא בצבא עכשיו מלש"ב"
"אני בצבא אתה אין לך זכות לדבר"
אתה נחנח לך תתגייס"
אני חושב שיישבנו את זה כבר, לא?
אתה רוצה שאני אתגייס בגיל 17 ?
ווא אתה גבר אתה בצבא אני אין לי זכות לדבר בכלל אתה זה שגבר פה לי אין זכות לדבר בכלל, דיי נשבר ממך כבר, לך תריב עם הערבים לא איתי זה שאתה לא רואה אותי חלק מהמדינה זה בעיה שלך זה רק מראה כמה אתה שונא יהודים ואוהד ערבים.
ואני יודע טוב מאוד מה זה מלחמה ואני יודע מה עושים כדי למנוע אותהף וזה לא להראות אותנו כפחדנים

לא כתבתי מעולם שאין לך זכות לדבר ומעולם בוודאי שלא כתבתי שאתה לא חלק מהמדינה.
זה נכון שאני שונא יהודים (את גולדשטיין ופייגלין) ואוהב ערבים (את פאולה עבדול וקארין ארד) אבל מעבר לזה העולם שלי קצת יותר מורכב מאוהב שונא של ילד בן 17...
עכשיו לך תירגע ותעשה שיעורים, לצערי המשפטים שלך שלא מוכיחים כלום אבל מסתיימים ב"אתה אוהב ערבים ושונא יהודים" מוכיחות שאתה לא חכם גדול...
אמיל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר