לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2006, 15:30
  Hezibezi Hezibezi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
אני בעברי כן ראיתי גופת חבר מדמם והרבה, ומלחמה היא כן מגניבה כמו משחק מחשב
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "מה אתה לוקח את זה ברצינות"

זאת לטעמי, אחרי שהייתי בלחימה אמיתית, אני חייב לציין שזה כן מגניב וההתרגשות בעיצומה כמו משחק מחשב, אני יודע שעל פי כמה אנשים פה זה לא מקובל בעיניהם, אבל אני בתור אחד שכן היה בקרבות, וכן שיחק במחשב במשחקי מלחמה, אני יכול להגיד שההתרגשות עבורי בשתיהם היא אותו דבר, יכול להיות שלא תבינו אותי, אבל לפחות ככה זה אני, לא שאני שמח על חברים נופלים, אבל ככה אני מרגיש.
חוץ מזה הרמטכל בכבודו ובעצמו אמר לפני כמה שנים בהיותו מפקד חיל האוויר, שמלחמה זה דבר מאוד מרהיב ומרגש והוא אמר שהוא הרגיש כך במיוחד כאשר טס מעל התעלה ב73 ורעה אותה בוערת ואפופת עשן וקרבות שיריון בשריון, זה לא אומר שהוא שמח כי ישראלים מתים למטה, אלא פשוט כי זה מעורר רגשות דיי חזקים.

נערך לאחרונה ע"י Hezibezi בתאריך 06-08-2006 בשעה 15:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2006, 16:07
  Hezibezi Hezibezi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
ספר תבעיות שלך לפסיכיאטר המחוזי, אני לא אמא שלך...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי תפוח בדבש שמתחילה ב "לא ידעתי שיש שבמוסד שלך יש גישה חפשית לאינטרנט."

המוסד שאני נמצא בו נקרא בית אם כל כך מעניין אותך איך יש לי אינטרנט, למען אנשים כמוך שכבתי במארבים שנים רבות כדי לשמוע פלצן צעיר מת כמוך?
אמרתי מראש שיש אנשים שלא יקבלו את מה שאמרתי חוץ מזה לא התכוונתי ספציפית שאני נהנה לראות גופות, אבל אני בהחלט נהנה מליראות פיצוצים ולשמוע כדורים שורקים ולהיות באקשן, יש שיגידו שזה ילדותי, אבל ממש לא, בקשר למראות גופות אם הזכרת, תאמת לא מזיז לי לראות גופות זה פשוט לא עושה לי כלום ובזמן לחימה אתה לא יכול להיות נקבה ולבכות כמוך מכל גופה קטנה או פצוע, זה תוצאות לוואי של לחימה, באופן רגשי לא מזיז לי לראות כאלה דברים, אבל אם אני רואה, וראיתי לא מעט מחבלים הרוגים, אז בהחלט אני מתמלא סיפוק, עצוב שאתה רואה בי בצורה מוזרה מצידך, בכל מקרה לא מזיז לי מה אתה רוצה, כדורים אולי צריכים להיות בהישג ידך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:03

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר