לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2006, 14:56
  צביליך צביליך אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 31.12.04
אימו של הרוצח : "גלי לא רצח את רבין"

11 שנים חלפו מאז נרצח ראש הממשלה יצחק רבין, ולראשונה מאז אותו לילה נורא אומרת אמו של יגאל עמיר, גאולה, כי לדעתה לא בנה הוא שהתנקש בחייו. "אני בטוחה שלא יגאל עשה את זה, וכמוני הציבור ששואל שאלות. לא גלי רצח את רבין", היא אמרה היום (ה') בשיחה עם ynet.

"מי אמר שזה הכדורים של גלי שרצחו אותו? גלי אמר שהוא רצח כי השב"כ אמר לו שהוא זה שרצח אותו, אבל הוא לא ראה את רבין נופל. גלי ביקש לראות את צילום הרנטגן של רבין, אבל השב"כ פוחד פחד מוות. אין לי מושג מי כן עשה את זה -שישאלו את השב"כ".

עמיר אומרת כי אמנם בנה הלך לכיכר כדי לפגוע ברבין, אבל לא לרצוח אותו. "הבעיה היא שכולם פוחדים לדבר על זה", היא אומרת. "הייתי בתוכנית בערוץ 2 שעסקה במה שהיה שם, אבל פתאום היא הופסקה. למה? אני מתנחמת בזה שלשקר אין רגלים - עוד שנה-שנתיים הסיפור יתפוצץ להם בפרצוף. לי לא אכפת מי זה שרצה במותו של רבין, אבל שיודה בכך".
אמו של עמיר טוענת כי ישנן שאלות רבות שנותרו ללא פתרון, בהן "היכן מי שצעק 'זה סרק, זה סרק'?" ו"למה אף אחד ממי שהיה שם לא מדבר".

בנוגע לסקר שפורסם לאחרונה ב"ידיעות אחרונות", לפיו אחד מכל שלושה ישראלים תמוך בהענקת חנינה ליגאל עמיר אומרת אמו: "הסקר הזה אינו משקף את האמת לאמיתה, הוא לא מייצג את כולם. אם היו שואלים את כולם - זה היה 90 אחוז מהאוכלוסייה שתומכים ביגאל".

ביום השנה לרצח לעמיר יש איחול לעצמה ולמשפחתה: "אני מאחלת לעצמי שעוד השנה הילדים שלי יחזרו הביתה ושימצאו את הרוצח האמיתי. אני סומכת על הקדוש ברוך הוא שמשלם לכולם. אפשר לקחת את הנשיא קצב כדוגמה שבתחילת הפרשה הצהיר בריש גלי שהוא מעדיף לתת חנינה לברגותי ולא ליגאל עמיר - עכשיו זה הוא שצריך חנינה".

האח הצעיר, אמיתי עמיר, מנסה להסביר את הסקר: "בשנים הסמוכות לחיסול, ההשפעה התקשורתית, בהדגשת המאפיינים הרגשיים של המאורע, השפיעו על ההתבוננות האובייקטיבית על המקרה. אך ככל שהזמן עובר, ההסתכלות פחות מושפעת מהרגש וניתן לבחון האם הרוצח שפל כל כך, או שמא אפילו אינו נקרא רוצח. כאשר רואים שההסכמים שרבין התחיל הביאו אותנו להתדרדרות בלתי פוסקת, שהביאה אותנו למבוי סתום, ולצדנו בגלל מפלצת שהולכת ומתחזקת על חשבוננו"
האח הוסיף: "אין ספק שהתמיכה בנו הולכת וגוברת, והיא גדולה יותר ממה שנראה לעין. כיום קשה להציג את מורשת רבין כחיובית. מיום ליום המציאות מוכיחה שמורשתו היא מוות, דם ושכול. לכן, במקרים רבים מעדיפים להצניע את הדיון במורשתו ולי זה חבל כי אני מקווה מאוד שיזכרו את רבין ואת פשעיו. שילמדו את זה ושלא ישכחו".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3322898,00.html

נערך לאחרונה ע"י צביליך בתאריך 02-11-2006 בשעה 14:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2006, 18:24
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
נו עוד הפעם התחלנו עם השטות שיגאל עמיר רצח את רבין?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Jay שמתחילה ב "מה הבעיה ?!"

מספיק עם הקונפירציות המטופשות האלו.
ישנם מועמדים הרבה יותר רציניים לתפקיד.
יגאל עמיר היה במקרה הזה בובת חוטים בלבד.
לאחר כל השנים שעברו מאז הרצח אני די משוכנע ש:
1. יגאל ירה כדורי סרק. (יש דו"ח משטרתי המראה שאין סימני ירי על ידיו של עמיר). וכן עדויות שה"יריות" שעמיר ירה לא נשמעו כמו יריות.
2. אז מי ירה ברבין ומתי?:
א. המאבטח שנבהל (קצת קלוש שכן רבין נראה מסתובב אחר הירי (כאילו לשאול מה קרה) ונכנס בריא ושלם לרכב).
ב. האישיות הנוספת שישבה ברכב המילוט בנוסף לנהג דמתי (נהגו של פרס שהוחלף באופן חריג באותו הלילה בלי לתת הסבר לנהגו הקבוע של רבין). ושהייתה אחראית בין השאר לסגירה המסתורית של הדלת האחורית שהרכב הנראית בסרט הרצח. (כנראה שלא, האישיות הנוספת שנמצאה ברכב היא רעות דמתי בתו של הנהג שישבה שם בניגוד לנהלים אם מאמינים ליפעת ברק).
ג. מישהו בדרך לבית החולים (כאשר דמתי הוריד את ביתו מהרכב).
ד. מישהו בבית החולים בהוראת איזה אנטיוירוס בלי קס חתרן.

בנוסף השב"כ ידע שיגאל עמיר ינסה לירות (בכדורי סרק) ברה"מ.
הכל היה מוכן למופע הגדול בו ינסה איש ימין לפגוע ברה"מ שבעקבותיו יגייסו את דעת העם (שהיה חצוי עם מיצובישי אחד בעד ה"שלום") נגד הימין.
רק מה, משהו התפקשש.
או שלא! ומישהו דאג לגייס את העם נגד הימין "על בטוח" ע"י חיסול רבין.

ישן 02-11-2006, 17:26
  גנרל גנרל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "כל מה שהיא אומרת זה שצריך למצוא את הרוצח האמיתי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ck5760
מה הבעיה עם זה?

אני אחד מאלו שלא הסכימו לשמוע על תיאוריות הקונספירציה כי אחרי הכל
כולנו ראינו את הסרט בערוץ 2 באותו ערב ממש
אבל!!! לפני שנה נזכרו לומר לנו שהיה עוד כדור במקטורן של רבין שלישי במספר
ורק בשנה שעברה זה הותר לפרסום...
מה עדיין לא ניתן לפרסום??? מה עוד מסתרים?
המיידע הזה גרם לי לעצור לחשוב ולהיזכר באותו לילה ולחפש מיידע שמסתירים
באימיול מצאתי משהו "מי רצח את יצחק רבין" ברי חמיש (הוא גם כתב ספר)
מציג בסרט בן 2 חלקים תאורייה ששווה צפייה
אני כבר לא יודע למי להאמין ולמה להאמין בנושא הזה אבל דבר אחד ברור לי
יש פה משהו מסריח מאוד

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר