לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2006, 16:05
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
צילום סם ידידי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי san fermin שמתחילה ב "להומר - אם היית מבין בצילום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי san fermin
להומר - אם היית מבין בצילום היית אמור להבין שעליהם יש אור פלאש ואור הרקע נשאר טבעי בגלל חשיפה קצת ארוכה.
קודם כל הכינוי הוא 'האמר' ולא הומר. האמר כמו בחתימה שלי, ולא הומר כמו במשפחת סימפסון.

דבר שני, אם הייתי מבין בצילום הייתי אמור להבין שאי אפשר לצלם בחשיפה ארוכה בסביבה של אנשים שלא קיבלו הוראה כולם כאחד שלא לזוז במשך שניה.

נראה לך שהצלם אמר להם "אוקי חבר'ה, בגלל שאין תאורה עילית ואני רוצה שתצאו בתאורה טבעית יחד עם הקירות החשוכים יחסית, אני הולך לצלם אותכם בחשיפה ארוכה, אז תשתדלו כולכם לא לזוז שניה כדי שהתמונה תצא בפוקום ולא תצאו מרוחים עליה" ?

אתה יכול לראות גם על האישה (אם אתה כ"כ רוצה להתעלם מהקריח) איך האור הלבן נמצא מעל היושבים סביב השולחן. גם פלאש בודד עם רפלקטור לא יכול להאיר את כל השולחן, גם לא סביר שהפכו את המקום לסטודיו לצילום עם ריבוי פלאשים אלחוטיים כדי להשיג את האפקט בעזרת התקרה, וגם אם היו משתמשים בתקרה להחזרת האור - הוא לא היה משתקף בצורה כ"כ חדה על קרחות האנשים ועל כסאות החרדים.

אבל את כל זה הייתי כותב רק אם הייתי מבין בצילום...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-11-2006, 13:32
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מה, לא שמעת. אחמניג'אד התגייר!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי san fermin שמתחילה ב "מישהו יכול להסביר לי מה פאקינג קורה בתמונות האלה ????"

התמונות הן מטקס קבלתו לישיבת 'עור פורח' בשושן הבירה. עם התגיירותו וגילויו את היהדות, הצטרף אחמי' לקהילה האורתודוכסית המקומית. בתמונה הוא מחזיק ביד העתק של 'מגילת העצמאות' בתרגום לפרסית מאוייר ע"י עליזה אולמרט ובמסגור אוטנטי. האיש עם הדגלים על החולצה הוא נציג הסוכנות בפרס. האות בצבעי ירוק/אדום וכו' הוא 'אות מלחמת של"ג' ומתחתיו בכחול עם עיגול אדום עליו - המדבקה של 'אני ישראלי גאה , אינני מעשן'.
בתמונה בה הם ישובים מסביב לשולחן מציגים בפניו את השגיה של מדינת ישראל. האיש עם פיג'מת פסים הוא ראש הישיבה שהעירוהו משנתו באופן דחוף לקראת המאורע. האשה היא יו"ר הפורום לקידום מעמד האשה הגב' רזאלה אספאר רגע לפני שעברתה את שמה לצביה גרינפילד

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 23-11-2006 בשעה 13:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:25

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר