לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2007, 22:59
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
לא מדוייק בכלל
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי GREEN APES שמתחילה ב "[QUOTE=shadowboy]את המבחנים ,..."

מעבר לזה שלפי דעתי המבחנים בוטלו או שהם מתקיימים במתכונת שונה (ובשביל זה נצטרך לחכות לסוף השבוע כדי שטירונים משם יחזירו לנו תשובה)

אין מבחן שאתה עובר או לא עובר, וזו טעות מאוד נפוצה -
יש מבחן שמקבלים עליו ציון, הציון הזה קובע אם אתה יכול להיות במנתץ או לא.
בין כל אלו שעברו את המבחן (וזה לא מעט בכלל, לא מדובר במשהו מיוחד) חלק יגיעו למנתץ בלי קשר לציון שלהם - זאת אומרת שיכול להיות שגם מי שהגיע מקום ראשון במבחן יקבל "דוהר".

כמובן שמתחשבים ברצון של החיילים- אך בסופו של דבר החלוקה היא על פי צרכי הצבא - כשהרעיון העיקרי ש"רמת" כל הסוללות תהיה זהה (כמובן שזה אף פעם לא יוצא שווה - אבל גם לא תהיה סוללה של דפ"רים וסוללה של גאונים)

בקשר לעדיפיות - העצה הכי טובה שלי - אל תקשיב לאנשים שאומרים לך מה יותר טוב - לכל אחד יש את הדעות שלו וכל אחד יכול להוכיח לך שהיחידה שלו הכי טובה. לכל יחידה יש את האופי שלה ואתה לומד לאהוב את האופי הזה ולחשוב שהוא הכי טוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-01-2007, 13:31
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
סבבה, לא באתי לתקוף אותך או משהו
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי shadowboy שמתחילה ב "high hopes לא אמרתי את דברי רק"

כשאני הייתי מפקד אז המבחנים האלו לא בדקו רק mlrs אלא גם מ.ט ועוד כל מיני דברים, ושמנו לב שחלק מהאנשים שכן עברו את המבחנים לא היו מבריקים בצורה מיוחדת ולכן ביררנו עם השלישות על פי מה מתבצעת החלוקה, אז הם אמרו לנו את מה שכתבתי בהודעה הקודמת - לוקחים רק את האנשים שעברו את המבחן אך לא בהכרח את אלו שקיבלו בו את התוצאות הגבוהות ביותר.

כפי שכבר אמרתי יש דבר שנקרא "השבחת גדודים" מנסים ליצור מצב שכל הגדודים יהיו שווים ושבכל התפקידים (תותחן, מ.ט, משגר, איכוניסט וכו) יהיו גם אנשים עם נתונים גבוהים.

בקשר למפקד של חבר שלך - או שהוא אמר את זה להרעיל אותו או שהוא פשוט לא יודע (אף אחד לא הסביר לנו, היינו צריכים לגשת ולשאול). בקשר לאיכוניסטים - עוד דעה מוטעת שרווחת בחיל, שנובעת מגאוות יחידה גבוהה ייחסית (בעבר לפחות) והעובדה שלרוב התותחנים לא יוצא להיפגש איתם ולהכיר את אופי העבודה שלהם, האיכוניסטים הם לא אנשים מיוחדים יש להם לא מעט דפ"רים כמו בכל יחידה.

ישן 25-01-2007, 21:01
  chaikr chaikr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.07.06
בנוב 05 לא היו מבחנים לשום דבר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GREEN APES שמתחילה ב "שלום לכולם יש לי שאלה בקשר לחיל התותחנים"

מה היה מחזור הזה אני לא יודע.
בכל מקרה כיום, כמו שאמרו פה, באמת שסתם שמים את האנשים בגדודים. אין איזה משהו מיוחד.
מה שכן, אם אתה נעול על גדוד מסויים בדוהר (סיכויים גבוהים) או רוצה MLRS (סיכויים פחות טובים כי הרבה רוצים את זה) תציק כל הזמן למפקדים שאתה רוצה לעבור. תגיד למש"קית ת"ש שאתה רוצה לעבור ותקווה לטוב. אם יש לך פרוטקציות בגדוד אז בכלל...

לפי דעתי באמת שהכל זה די אותו דבר, חוץ מזה שבMLRS העבודה עם הכלים היא לא פיזית בכלל בהשוואה לתומ"תים אבל מצד שני הם לא עושים קווים עם הכלי שלהם בניגוד לתומ"ת וגם שם אתה בטוח תהיה בירי חי ויש גם סיכוי שבירי מבצעי שלא כמו בMLRS שבקושי יורים. איכון הם די ג'ובניקים אבל אני לא כ"כ יודע מה הם עושים בתאכלס אז אני לא אגיד סתם.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן
ישן 26-01-2007, 13:44
  dibi dibi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GREEN APES שמתחילה ב "שלום לכולם יש לי שאלה בקשר לחיל התותחנים"

אני לא מכיר שום מבחנים שעושים ע"מ להתקבל ל MLRS, וגם אם כן אין שום דבר שיצדיק את זה.
חוץ מזה אני גם לא מבין למה כ"כ הרבה אנשים רוצים להגיע לשם.

העבודה הפיזית בגדודי התומ"תים היא הרבה הרבה יותר קשה, במלחמה המון אנשים פשוט נשחקו, כי בסופו של דבר לא פשוט להעיף פגז לאוויר, במיוחד כשאין שעה שלא מפעילים אותך, לעומת זאת, בוא אני יגלה לכם סוד קטן, אם אנחנו הדחפז"ים סוחבים, טוענים, ונוקרים את הפגזים, MLRS בסה"כ לוחצים על כפתור והרקטה יוצאת, בדר"כ חלק מהאנשים שמגיעים לשם הם פשוט כוסיות שקשה להם להרים פגזים.

עוד פרט קטן, בקורס מפקדים בחת"מ, שכולם עושים במקביל, המשמעת של MLRS ממש נמוכה, הקורס שלהם ביזיוני, ורואים כמה הרמה שם נמוכה לעומת הדחפז"ים.
ובואו אני גם יסביר לכם מה הסיבה, מפקד משגר מפעיל 2 אנשים בצוות, לעומת זאת, מפקד תומ"ת, אחראי על 2 כלים ו8 אנשים, ויש לו אלף דברים על הראש כי כל טעות קטנה יכולה לעלות בחיים של אחרים.

אז מי שמחפש קצת אתגר בחיל האפור הזה שיגיע לגדודי הדוהר
ישן 26-01-2007, 17:33
  office office אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.06

אני ברשף נוב' 06 ואנסה לעזור לך:

אין שום מיונים לmlrs נקודה.
יש גיבוש למיתר ולפני שבועיים או שלוש היו מיונים ליחידה מיוחדת שלא אפרט עליה- אף אחד לא התקבל או לפחות אף אחד מרשף אבל בכללי נראה לי שפשוט אף אחד...
במערך הדוהר יש שם לרשף ולקרן...
בעיקרון בבקו"ם (כבר שם יסתובבו חברה מהסגל) תמלא איזה שאלון לאיפה אתה רוצה להגיע...אני לא בטוח שזה מה שקורה כי המחלקה שאני הייתי בה לא עשתה כך..הגענו לשיבטה ושאלו אותנו מה אנחנו רוצים ועד השיבוץ קבעו שאנו ב"דרקון" באותו היום בערב אמרו לי כבר שאני ברשף והלכנו לחתום ציוד עם המפקצ"ים ומשם למגורים... בקשר לרצון הטירונים- הרוב רצו mlrs אזי ביקוש רב ומספר מקומות מגבל ולכן הסיכוי להגיע לשם לא גדול זה עניין של מזל. כשאתה מגיע לגדוד סיפרו לי שמפקדי הצוותים בחנו אותנו כנראה לרושם ראשוני מי בשוק מי לא - כולם היו בשוק, אמרו לי שבחנו בשביל שכל מפקד צוות ינסה למשוך את הטובים בעיניו אליו,אבל בכל מקרה בשבוע הראשון זה אקראי אתה יישן ביבלה- מגורים עם חברה שלא בטוח שיהיו בצוות שלך בשבוע השני שזה כאילו הראשון זה השבוע שתקבל צוות איתו תישן -יש שש מיטות בחדר שלוש זוגות של קומותיים בחדר. שני חדרים לצוות.(אין ארונות אבל יש מפזר אוויר). וסה"כ 12 איש בצוות וכמובן מפק"צ. יש מצב שלא בכל הצוותים יהיו על ההתחלה 12 ובטח שלא בסוף הטירונות אבל זו האידאליה..דרקון ומיתר ישנים באוהלים.

בקשר לתפקיד שלך בהמשך אני לא יודע עדיין לא הגענו לקורס תותחן.

נערך לאחרונה ע"י office בתאריך 26-01-2007 בשעה 17:40.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר