לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2007, 22:05
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06
המשך לפרולוג / אפילוג

עדיין לא החלטתי איפה לשלב את הקטע שפרסמתי קודם. בינתיים הנה הפרק הראשון מתוך רבים (אני מקווה) שיהוו בסוף את כל הספר שלי.
אני מקווה שתהנו לקרוא - הערות מכל סוג ייתקבלו בברכה.
לינק לפרולוג/אפילוג:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=297765
פרק 1:

חושך. שוב הפסקת חשמל.

הסתכלתי בשעון הזרחני שעל השידה הקטנה ליד המיטה. 03:17. נהדר, גם ג'ט - לג, וגם הפסקת חשמל.

עשרים וארבע שעות מוקדם יותר עוד הייתי בלב העיר הסואנת L.A., הגעתי חזרה לארץ רק לפני כמה שעות.

הנחתי את השלט האדום-שחור של HOT עד השידה ועברתי למצב מאוזן במיטה. בחוץ, ברחוב היה כמובן חשוך. בשעה כזו מאוחרת אף אחד לא יסתובב בחוץ. אלא אם כמה בני נוער שתויים יחזרו ממסיבת לילה במקום כזה או אחר.

שקט.

הרגשה משונה דווקא למי שהיה רגיל לשאון הבלתי פוסק של העיר. שינוי מתקבל בברכה.

התבוננתי בחלון לעבר השמים השחורים עד שהתרגלו עייני לחושך והחלו לראות את שקורה בחוץ. הירח היה מלא בחציו, והיה די מעונן. לא ראו כוכבים. התהפכתי לצד השני וניסיתי לישון.

אחרי חצי דקה שיניתי תנוחה.

גשם התחיל לרדת. הוא נכנס בתחילה דרך התקרה, אח"כ דרך החלון ואפילו דרך החריץ שמתחת לדלת. כולי נספגתי מים. ניסיתי לעצור את הזרימה אבל לא הצלחתי ברק הופיע בחוץ וחיכיתי לבוא הרעם.

...

התעוררתי ספוג זיעה כאשר זה קרה. עדיין חשוך. הרגשתי שכל הבית רועד. הרצפה עצמה זזה. קמתי מהר והשתטחתי מתחת לשולחן. רעידת אדמה? בישראל? דווקא אחרי 5 שנים בL.A. היית חושב לעבור רעידת אדמה. אור החל לבקוע מבחוץ. ייתכן שהחשמל חזר? החדר התחיל להתמלא אור. הוא לא בקע מהמנורות בחוץ.

זריחה?.

לא ייתכן, זריחה היא יותר איטית.

האור התחיל למלא את החדר, החלון היה בדיוק מולי.

הרצפה התחילה לרעוד חזק יותר.

עצמתי עיניים – לא יכול להסתכל יותר, האור היה מסנוור מידי.

התחלתי להרגיש עקצוץ בפנים. האור היה ממש חזק עכשיו, הכאיב בעיניים גם כשהיו עצומות. העקצוץ התפשט לצוואר ולידיים.

נהייה לי חם והרגשתי בחילה.

הרגשתי כאילו יש לי כוויות בכל הגוף, ולא הייתי מסוגל לזוז – שכבתי בתנוחה עוברית כשהיידים מכסות את העיניים. לא מסוגל לזוז, לא מסוגל לראות, התחלתי לאבד תחושה.

צעקתי.

צעקתי מכאב.

צעקתי הכי חזק שרק אפשר.

התחלתי לשמוע קול, כעין רעם מתגלגל.

איבדתי את ההכרה.

שניות לאחר מכן גופי נחרך ונשמתי שסירבה לעזוב את העולם הזה לא משנה מה עשיתי לגופי – הסיגריות, ג'אנק פוד, אלכוהול ואפילו סמים, נשמה ששרדה אהבות נכזבות, וחלומות שהתנפצו – השתחררה ברגע אחד שהכל מסביבה רתח והפך לנוזל.

נערך לאחרונה ע"י marin בתאריך 04-04-2007 בשעה 22:09.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר