לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2007, 11:40
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
טעות לכנות אותם "חייזרים"
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "אני חושב שתסכים שחייזרים מהסוג הזה יש גם בארץ"

בימינו אין משמעות למספר האבסולוטי של הקבוצה, אלא להד שהיא עושה (ולא משנה מהם הטריקים הדרושים). הקבוצות הקיקיוניות הללו נתפסות בחו"ל אצל "חובבי חדשות מהמידל איסט" כשופר משמעותי של הפוליטיקה המקומית (בלי להכנס לשאלה כמה מאותם "מתעניינים" תומכים ברעיונות הללו) ודי קשה לשכנע אותם שמדובר על פחות פסיכים (במספר אבסולוטי) מאשר "חוג דופקי אווזי הבר הכסופים הישראלי". קבוצה קיקיונית של היום, יכולה מחרותיים להתפס כמשמעותית רק בגלל קידום יעיל בגוגל ושאר טריקים ובעוד שבוע כבר יש בנק טרנספר מארגון אירופי... ההמשך מוכר.

ממש לפני כמה ימים קראתי הודעה של איזו (עוד) קבוצה בריטית "לא מזוהה פוליטית" שבאה לכאן "ללמוד על המצב ללא משוא פנים ולעזור להשכין שלום". הם כבר באו מצויידים ברעיונות "מאוזנים" כולל רעיון ש"בצלם" הוא ארגון מאוזן ומקדם שלום שמקובל כמעט על כולם (!). זה מוכיח לך עד כמה שמה שקיקיוני בעינך הוא משמעותי עבור מישהו אחר.

אגב: העצה שלי להם הייתה שלא לדבר עם "אקראיים" שמדברים אנגלית שוטפת או ארגונים שיש להם אתרי אינטרנט. במסגרת עצה של שתי שורות, אין עצה נכונה מזו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר