לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2007, 22:27
  בולזר בולזר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל בולזר
סיפור אישי...:)

שלום אני איתי בן 19 יש לי סיפור כיוון שאני מכיר את הפורום הזה עוד לפני הגיוס וכבר כתבתי פה דברים..אז החלטתי לספר גם את זה..
מקווה שתאהבו אותו... בעצם יש 2 ...תהנו..

1)
התגייסתי ב18/4/07(צעיר מת) לגיוס של חובשים היה לי פרופיל 64..והייתי אמור להיות גובניק...כן כן מה לעשות...גם אני לא אוהב את זה...גמרתי את הקורס בהצלחה רבה..האמת אני ממליץ לכולם זה אחד הדברים המעניינים שיש...משו בן זונה....אחד הכיפים היה לי..
בכל מקרה אחרי הקורס הגיע זמן שיבוץ..ושובצתי אחרי שבקשתי חטמ"ר(חטיבמה מרחבית למי שלא יודע..זה יעני תומך לחימה בשטח לא גובניק רגיל)
קיבלתי בה"ד 11..חיל השלישות רק בנות יעני משק"יות ת"ש/חינוך/שלישות רק בנות מכל הסוגים..האא ומש"קי דת..
וזה אחרי שרציתי להיות קרבי לוחם יעני גולני /גבעתי..נח"ל כאלה ולא היה פרופיל מתאים..קיצר הגעתי למרפאה הלכתי לרופא אמרתי לו "אני פה לא רוצה להיות...אני רוצה קרבי תעשה משו"...מפה לשם..כל הבסיס יעני מהסמב"ס ועד לחיילות הרגילות..כולם ידעו שאני רוצה קרבי..
ואז אחרי חודש...החלטתי שאני מעלה פרופיל ועף משם..לקח לי בדיוק שבוע...וניהיה לי 97
מחר אני צריך להיות במז"י לראיון לראות איפה ישימו אותי.. כי אני הולך להיות קרבי...
זהו זה סיפור קצר על מוטיבציה..

בלי קשר סיפור קצת לא נעים..

אני חובש..כמו שכבר קראתם..ההורים שלי טסו לחו"ל והשאירו אותי בבית ריק לשבוע ..חלום ממש..סבתא שלי גרה בבית שלי יעני יחידת דיור. כזאת משו מגניב..והיא כבר זקנה יעני 93 היא הרגישה לא טוב שבוע שלם...רופאים רואה אותה..והכל היה בסדר..עד שביום שבת בשע 5:15 הפיליפינית שלה העירה אותי בצרחות הסטריות.."איתי איתי " ממש הסטרי...קמתי מהר רצתי לראות מה קרה..
מסתבר שסבתא שלי לא נושמת...התקשרתי מהר למד"א..ושניה אחרי זה...התחלתי בהחייאה...כמו שלמדתי בקורס...אחרי נסיון של החייאה משו קטן ..ואחרי שלא מצאתי דופק..הבנתי שזהו...סבתא שלי נפטרה...5:25 הגיע פאראמדיק של מד"א ושראיתי אותו אמרתי לו "שמע אין מה לעשות...לך תקבע את השעה כי זה לא בסמכותי בתור חובש"..באותו ערב ספרתי להורים שלי...שחזור יום למחרת..
את הגופה והכל..דאגתי לפנות לחדר קירור בשבת ב8:00 בבוקר...

זהו קצת סיפור אישי...

מקווה שאתה אוהבים..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר