לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2008, 15:47
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי הנשר הקטן שמתחילה ב "פלטפוס קשה ולא גמיש יכול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הנשר הקטן
פלטפוס קשה ולא גמיש יכול להוריד את הפרופיל מתחת ל82,אבל אצל רוב האנשים שסובלים מפלטפוס,המצב לא חמור כל כך.

לגבי מדרסים,לצבא לא משנה אם תשים מדרסים או לא.משנה לו מצב הרגליים שלך,לא מצב הנעליים.

תודה על התשובה, יש לי 3 שאלות:

א.איך אפשר לדעת אם הפלטפוס קשה? הייתי היום אצל אורטופד והוא אמר לי שהכאבים שהיו לי בשנתיים האחרונות בשוקיים הם לא בגלל דלקת בשוקיים או שברי מאמץ כלשהם {קיבלתי את זה בהלם למען האמת- האורטופד השני שהייתי אצלו אמר לי שזה בבירור דלקת בשוקיים אז דחיתי את הגיוס למרץ כדי לטפל ב"דלקת"} אלא בגלל שהכף רגל שלי ישרה ולשוקיים אין תמיכה ראוייה, ואז בזמן מאמץ הן מתחילות לכאוב....הוא הדגיש שאין שום סיכון רפואי במצב הזה, זה משהו שנולדים איתו, אבל מדרסים יעזרו לי מאוד כדי להקל על הכאב בזמן מאמץ גופני בשירות {אני מתגייס לחי"ר, אז אני מניח שיהיה לא מעט מאמץ}......
..
ב.מה הפרוצדורה בעניין הזה? מה אני אמור לעשות עכשיו, לשלוח מכתב למדור רפואי בלשכ"ג על כך שיש לי פלטפוס? או שפשוט לדאוג למדרסים משלי { יש לי ביטוח משלים בקופת החולים, אז יש לי הנחה משמעותית על מדרסים איכותיים}? אני שואל זאת בגלל שאני לא רוצה עכשיו להסתבך בכל מיני הליכים בירוקרטים צבאיים {כבר מספיק הסתבכתי בזה}, ואני לא רוצה להגיע למצב שבו יידחו לי את הגיוס לאוגוסט, או שברגע האחרון יחליטו בכל זאת לגייס אותי למחזור של מרץ אבל אז השיבוץ שלי ייקבע אך ורק על פי צורכי הצבא בלי שקלול המנילה שלי בקביעת השיבוץ.......

ג. האם את המדרסים שאני אקנה עכשיו באופן עצמאי, אני אוכל ללבוש גם בזמן השירות? {או שייתנו לי נעליים מיוחדות עם מדרסים של הצבא?}

תודה מראש על תשובתך

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2008, 21:57
צלמית המשתמש של הנשר הקטן
  הנשר הקטן הנשר הקטן אינו מחובר  
מנהל "מה שבכיפה" בדימוס,מו"ס במיל',וסטודנטים בשוטף

חבר מתאריך: 10.06.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "[QUOTE=הנשר הקטן]פלטפוס קשה..."

א. לפי אבחנה של האורתופד. תבקש שיוציא לך דף לצה"ל ובו האבחנה שלו לגבי רמת הפלטפוס וחומרתו.
ב. כעיקרון,בלשכת גיוס אמורים להיות מודעים לזה שיש לך פלטפוס (זוכר בצו ראשון,שמבקשים ממך להרים את הרגל אחורה? אז זהו זה) אם הם לא מודעים,אתה יכול לשלוח להם פקס עם החוות דעת של האורתופד,והם כבר יזמנו אותך לוועדה רפואית,כעיקרון זה לא אמור להיות הליך בירוקרטי מסובך מדי.

ועוד בסעיף ב',ביטוח משלים בד"כ נותן הנחות משמעותיות בקניית מדרסים בהמלצת אורתופד.שאל את האורתופד\קופת החולים שלך.

ג.כן,תוכל לנעול אותם בזמן השירות (אני עדיין עושה את זה),ותוכל גם להוציא מדרסים נוספים מהצבא.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר