לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2008, 20:21
  yuval_d2 yuval_d2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.06
עזרה נקבע לי יום מיון בתל השומר לחובלים.. מה מצפה לי שם?

אהלן חברים,
בשבוע שעבר סיימתי יום סיירות בווינגייט, שבסיומו זכיתי לקבל המשך מיונים לחובלים.
נקבע לי לעוד יומיים 17.1 יום מיונים בתל השומר, מבחנים פסיכוטכניים כאלה אני מתאר לעצמי שאתם יודעים בבירור על מה מדובר ולכן אני שואל אתכם פה, רציתי לדעת מה מצפה לי שם?
הבנתי שאני אשאל על מושגי יסוד של חיל הים, כל מיני מושגים שקשורים לספנות וכאלה.. מישהו יכול אולי לתת לי דוגמאות למשפטים כאלה ואחרים שאני רוב הסיכויים אשאל עליהם? ואם יש לכם אתרים מסויימים שאני יכול לקחת אותם כמקורות מידע לכל מה שהולך לקרות לי שם זה יהיה מעולה. חשוב לי מאוד לעבור את זה.
הבנתי גם שאני אצטרך לציין תכונות רעות וטובות. איזה תכונות רעות אפשר לציין? אני יודע שזו שאלה שאני אמור לענות עליה מה שאני מרגיש, אבל אני באמת (בלי להשתחצן או משהו..) לא מוצא תכונות רעות יותר מאחת, לפחות כזו שאני יכול לציין בלי להיפסל בגללה.. מה אתם חושבים שאפשר להגיד שם? ואל תגידו לי "פרפקציוניסט" כי אף אחד כבר לא אוכל את השטות הזאת...אני אצטרך מאוד את ההמלצות שלכם ואת המידע שלכם.. אני יודע שזה פורום מעולה לשאול בו את השאלות האלה. מצפה לתשובות מכם חבר'ה, לפי מה שראיתי אתם לא מאכזבים! הבנתי שיש גם שאלון מידע כללי כזה, אשמח אם תתנו לי עליו מידע ועל השאלות ששואלים בו.
תודה רבה!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-01-2008, 20:39
  ליס ליס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yuval_d2 שמתחילה ב "נקבע לי יום מיון בתל השומר לחובלים.. מה מצפה לי שם?"

דבר ראשון יהיה לך מבחנים פסיכוטכניים בדומה לצו הראשון..
יהיה לך השלמת משפטים..תקבל מלא משפטים לא גמורים ואתה צריך להשלים אותם עדיף ביותר ממילה אחת..הם בודקים בעיקר את העקביות שלך..
השאלון על ימאות וזה לא כל כך חשוב באמת שרוב מי שבא לא יודע את התשובות..כמובן שאם אתה יודע זה בונוס..יש חומר באתר של חיל הים מושגים וכאלה
יש שאלון ידע כללי בנושאים כמו ספרות ביולוגיה אומנות פיזיקה גאוגרפיה מושגים..
בקשר לתכונות רעות..באמת שזה לא כל כך ישפיע אם תרשום תכונה אחת או 10 אבל אתה חייב לרשום משהו..בטוח תמצא תכונה..כל תכונה יכולה להיות טובה במובן אחד ולא טובה במובן אחר
יש גם שאלון 300..ושאלון על ימאות שאתה צריך לראות כמה ספינה עברה בהתחשב ברוח זרם וכל זה..פשוט שים לב להוראות
בהצלחה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר