לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2008, 01:55
  EJ Wells EJ Wells אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
חייב את עזרתכם.

אז ככה, בקרוב אני כנראה אגיע לעריקות ואני בונה על להישאר 70 יום, ככה שאני אהיה עריק ורציתי לדעת מה כדאי לקחת איתי ביום שבו אני מסגיר את עצמי.

הסיפור :
הכל התחיל בכך שרציתי להיות חייל קרבי ותאמינו או לא - הסכמתי ישר לשריון.
הבעיה הייתה שקיבלתי פרופיל 72 פסול יח"ש וזה על אסמה שבכלל אין לי.
* מעולם לא היה לי משאף ובנוגע לספורט בואו נאמר שהייתה מס' 1-2 בריצות ארוכות.

מפה לשם התחלתי לעשות בדיקות על מנת להעלות את הפרופיל, תוך כדי שאני ממשיך את שירותי הצבאי כרגיל רק שהבעיה הייתה שכל פעם שהייתה לי הפנייה החליטו לומר לי לדחות אותה.
לפני שהגעתי לתפקיד שאני נמצא בו עכשיו עשיתי בדיקה קטנה שהובילה להפנייה נוספת, ואז כשכבר היה לי תפקיד כל הזמן אמרו לי לדחות את ההפנייה.
פעם ראשונה עד שלישית באמת דחיתי ואז הגיע הפעם הרביעית שאמרו לי גם לדחות ללא שום סיבה ופה כבר לא יכולתי והלכתי לעשות את הבדיקה, לאחר הבדיקה הרופא אמר לי שלפי מה שהוא רואה אין לי כלום ויש לי לעשות בדיקת מטכולין ולאחר מכן כנראה יעלו לי את הפרופיל ל97.

כפי שאתם מבינים שמחתי באותו יום אך במקרה באותו יום גם הלך לי הארנק ולא יכולתי להגיע לבסיס, מזל שבמקרה היה מישהו מהמקום שלי ויכל להקפיץ אותי הבייתה באותו יום.
יום לאחר מכן מתקשרים אליי ואומרים לי שאני נפקד, אני מסביר את העניין שהלך לי הארנק אך הקצין אומר שזה לא משנה לו ויכולתי להיות בבית החייל,לבקש כסף ולהגיע לבסיס (איך אני אמור לדעת זאת), אז נשארתי בבית ואז יום לאחר מכן לקחת כסף מההורים ויצאתי לבסיס כי אמרו לי שאני אשפט רק אצל הקצין שלי.
* רצוי לציין שאני גר במקום שאין בו אוטובוסים והתחנה הכי קרובה היא במרחק של כ-12 ק"מ, ואם אין לי אף-אחד בבית אז באמת שכמעט ואין לי אפשרות להגיע לתחנה אלא אם כן אני עושה את זה ברגל או לוקח טרמפים.
* בימי ראשון יש לנו הסעה מאורגנת לב"ש וככה יש לי אפשרות להגיע לבסיס.

בכל מקרה..הגעתי לבסיס ונשפטתי אצל הקצין, הקצין הביא לי ריתוק 21 ושלח אותי למח"ט בכדי להישפט על נפקדות - המח"ט הביא לי 28 ימי מחבוש על תנאי לשנה.

למרות שזה לא היה מוצדק כי אחרי הכל זה לא שהייתי באמת נפקד והכל קרה בגלל שאיבדתי את הארנק וזה באמת מוגזם לתת 21 ריתוק על כך שהלכתי להפנייה, נשארתי את הזמן הזה ולאחר מכן יצאתי הביתה.
מאז עבר כמעט חודש, הגיע תקופת החגים והייתי בבית איזה 3 שבועות כי מישהו הסכים לעשות לי טובה, בזמן הזה שכביכול הייתי ברגילה, רצו שאני אגיע להזכרה ולא יכולתי להגיע מכיוון שלא היה לי אף אחד בבית והסתמכתי על חבר שהיה אמור להגיע למרכז ובסוף לא נסע.
אז שלחתי הודעה לקצינה שאיני יכול להגיע והיא אמרה לי שאני חייב להגיע, אז שלחתי לה שוב שבאמת שאני לא יכול והיא לא חזרה אליי.

ההזכרה שלא באמת הייתה קשורה אליי ואני בנאדם שלא נכנס לבתי קבורה ובטח ובטח לא של אנשים שאני לא מכיר כי אני מרגיש שזה לא נקרא לכבד מישהו אם אתה מגיע ולא מכיר את הבנאדם.
לאחר כמה ימים נגמרה לי הרגילה והייתי צריך לחזור לבסיס אז חזרתי מן הסתם רק בכדי לגלות שהקצין הולך לשפוט אותי על סירוב פקודה, נשפטתי ואמרתי לו את הסיבות וכל מה שהיה לו לומר זה שאם באמת הייתי רוצה לבוא אז הייתי יכול ללכת את זה ברגל ולכן הוא שפט אותי ל28 ריתוק.
יום לאחר מכן תפסתי אוטובוס ראשון בגלל שבאמת זה כבר היה נמאס, בנאדם מגיע בכדי להיות קרבי וכל מה שעושים זה לירוק עליו בפרצוף.

* כל הסיפור הזה קרה מתחילת הגיוס שלי וכרגע עברה כבר שנה וקצת מאז הגיוס.
כל המקרה של הארנק קרה באוגוסט ואז המקרה השני קרה לאחר החגים והנה אנחנו פה...

אז הנה אני כבר לאחר 35 יום בבית במטרה להגיע ל70 יום ואז להסגיר את עצמי, וכל זאת בכדי להישפט בחוץ ולא בבסיס ועל מנת להשיג תפקיד אחר וטוב יותר מבחינת יציאות הביתה, מבחינת התפקיד אפשר לומר שהצלחתי לצאת ממנו מכיוון שהיה לי סיווג בטחוני גבוהה ועכשיו אני בדרך לכלא אז זה משנה את העניין לפי מה ששמעתי.
ממצב של בנאדם שרוצה קרבי ונלחם על שריון הגעתי למצב שאני מעדיף להיות טבח ולעשות שבוע שבוע לאחר היחס שקיבלתי באותו בסיס.
* התפקיד שהיה לי זה תפקיד שבמספר מקומות הוא עושה שבוע שבוע,ללא מטבחים ושמירות...
ובאמת שבכל הנוגע למטבחים ושמירות לקחתי את זה בקלות כי יש אנשים שנמצאים שם בחוץ ועושים את זה כל יום ויום ולנו אין על מה להתלונן.

השאלה שלי אליכם היא מה לומר במשפט ומה לקחת איתי ביום שאני הולך להסגיר את עצמי מבחינת ציוד ומספר דברים כגון הלבשה ודברים להעביר את הזמן.
* אני יודע שאני הולך לקחת איתי מספיק ספרים בכדי להעביר את הזמן וזהו בעיקרון, אשמח לקבל את עזרתכם בנושא.

תודה מראש
E.J
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2008, 04:05
  recoilnadav recoilnadav אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EJ Wells שמתחילה ב "חייב את עזרתכם."

הכנסת את עצמך לבוץ ידידי, ולא מבחינת הצבא - אלא בגלל שכתבת שאתה עריק בפורום הזה.
הפורום הזה ידוע בהיותו מדכא עריקים שלא לצורך, אז אל תיקח קשה הודעות של אנשים כאן שלא יבינו אותך.

אני לא אייעץ לך מה לעשות לגבי העריקות, זה נוגד את כללי הפורום כאמור,
אבל אני אוכל לומר לך שגם אני שאפתי גבוהה ורחוק - אבל הצבא הנחית עליי סלע.
אם תצטרך עזרה כלשהי - דבר איתי בהודעות פרטיות אני אשמח לעזור לך.
לרוב השאלות שמן הסתם יש לך עכשיו, מצאתי תשובות לפני כמה חודשים.

לגבי מה לקחת לכלא - בערך כל מה שאתה לוקח איתך לטירונות, אבל יש יוצאי דופן:
1. אסור להכניס אוכל/שתיה/סיגריות לבנות.
2. אסור להכניס שמיכות/כריות.
3. אסור להכניס אביזרים הפועלים באמצעות חשמל. (מכונת גילוח/MP3 וכו')
4. שמפו/סבון - רק בבקבוקים שקופים.
5. הלבשה - תביא בגדים ארוכים (גופיות לבנות ארוכות, 20 תחתונים, מספיק גרביים)

יש עוד דברים, אם אני אזכר אני אגיב שוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר