לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2009, 21:54
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
שאלה אשכול השאלות המטרידות שלכם/ן

1, מדוע נשים נוהגות בגיפים, מיני ואן או מכוניות ככגון סופר לאנסר. מכוניות גדולות מפיאט פונטו, אם אינן יודעות להחנות אוטו בכזה גודל?
היום עמדתי עם האוטו בחניון בקניון בחיפה ואחרי האוטו שלי שורה שלמה של מכוניות, כאשר משהי עוצרת את כולם. לא מצליחה להכניס לחניה סופר לאנסר רגיל במשך 4 דקות! חניה אליה אני יכול להכניס טנדר כבד לעבודה בשטח בפעם אחת. באותו קניון ראיתי פעם אחרת על חניה שדורשת קדימה ורוורס יותר מפעם אחת. אישה עם מיני ואן, שכמעט נכנסה באוטו חונה אחר ברוורס השני שלה. יש בדגם שהיא נהגה חיישנים לרוורס וגם איתם היא לא ידעה להחנות את האוטו באותו מקום. אחרי שהיא עזבה את המקום לחפש מקום אחר, הכנסתי לאותה חניה את האוטו שלי קצת יותר ארוך מהמיני ואן בקלות. אז למה ומדוע נשים או בכלל אנשים שלא יודעים להחנות קונים רכב גדול?
2, מדוע נהגים בכביש בין עירוני עם מסלול אחד לכל כיוון עם הולכי רגל צריכים לנסוע צמוד צמוד לאוטו שנוסע לפניהם בלי לשמור מרחק? הדבר המרגיז עוד יותר כאן שראיתי 2 שוטרי תנועה מגיעים ולא עוצרים את הנהג הזה למרות אי שמירת מרחק באיזור עם הולכי רגל!

will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2009, 23:51
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול השאלות המטרידות שלכם/ן"

תעזור להם, וכך תוכל לקדם את העניינים.

לפני כמה שבועות הלכתי לאיזו מסיבה בבית של מישהו, ואנשים חנו בכל מיני זויות מוזרות.
פתאום פונה אלי בחורה ושואלת אותי אם אני יודע למי שייכת המכונית הזאת, כי היא מפריעה לה לצאת מהחניה.
הסתכלתי על מה היא מדברת, וראיתי שכן אם היא הייתה נוהגת בפול טריילר, באמת הייתה לה בעיה לעבור.
אבל לה היה רק סובארו.
אמרתי לה שאין לה שום בעיה לעבור שם, והיא הסתכלה עלי במבט של "נראה לך שהדבר הגדול בחזיה שלי זה שכל?"
שאלתי אותה, את רוצה אולי שאני אוציא לך את הרכב?
היא שמחה מאד, לא להסתבך עם הצרה שנפלה עליה.
אם הייתי במצבך אולי הייתי מפתח את הסיפור למחוזות אחרים, אבל אני מנוע מסיבות משפחתיות.

ישן 03-09-2009, 00:02
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול השאלות המטרידות שלכם/ן"

שאלות מטרידות? אני בטוחה שאני אוכל למצוא כמה בשעה מוקדמת זו!
1. מה הקטע של עטלפים לעוף מעל בריכות, לרדת, לעשות קול מוזר עם המים ולעלות חזרה?
אתם רוצים לשתות? בבקשה, שבו כמו ציפור נורמלית ליד המים, אבל למה לצלול ככה? זה מלחיץ!!!!!

2. מה הקטע של סוכריה שלא נגמרת? הרי היא נגמרת בסוף. בדוק.

3. למה אנשים לובשים לבן מלמעלה עד למטה? גאד, אתם נראים כמו מלאך החיים!!!! ואתם מסנוורים בשמש!!! ובנות, זיעה זה סוג של מים- תחשבו על זה לפני שאתן שמות חולצה עם פוטנציאל שקיפות גבוה.

4. מה הקטע של גברים? למה אתם לא יכולים להגיד מה אתם חושבים? אני אמורה לנחש?!?!?!? המוח שלי מספיק עסוק במנסות להבין למה אתם מלבישים שחקני כדורגל בפלייסטיישן, אז גם את הבעיות התבטאות שלכם אני צריכה על הראש?!?!?

5. מטריד אותי האשכול הזה. מטריד! מטריד! מטריד!
ישן 03-09-2009, 00:48

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "שאלות מטרידות? אני בטוחה שאני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
4. מה הקטע של גברים? למה אתם לא יכולים להגיד מה אתם חושבים? אני אמורה לנחש?!?!?!? המוח שלי מספיק עסוק במנסות להבין למה אתם מלבישים שחקני כדורגל בפלייסטיישן, אז גם את הבעיות התבטאות שלכם אני צריכה על הראש?!?!?

אם בחרת לקחת את זה לכיוון הזה אז ככה...
לגבי 4, אתן גם אותו דבר. למה את מדברת רק עלינו? אנחנו גם לא מבינים מדוע אתן לא אומרות מה דעתכן. בנוסף פלייסטיישן? זה כלום אני אוהב משחקי אסטרטגיה ומלחמה משחקים שיכולים לשחק שעות על שעות אפילו יומיים. לומר את האמת ישבנתי פעם על משחק 18 שעות רצוף עד שגמרתי את red alert 2, המשחק הכי טוב שיצא לי לשחק בו.
בכל הנוגע ל:
ציטוט:
המוח שלי מספיק עסוק במנסות להבין למה אתם מלבישים שחקני כדורגל בפלייסטיישן

אני הולך לצאת מזה חנון, אבל צריך לתקן אותך בקטע הזה. זה נקרא pro evolution soccer או בקיצור PES, משחקים בזה בעזרת הפלייסטיישן אפשר גם בעזרת המחשב.
אני במקרה חסיד של פיפא וכן אני גם אוהב להלביש את הקבוצה שלי בפיפא וכו... זה כייף זה הכל לא תורה מסיני. את חושבת על דבר פשוט יותר מדי יקירתי...
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 03-09-2009, 00:52

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "[QUOTE=shai.shai] 4. מה הקטע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
אם בחרת לקחת את זה לכיוון הזה אז ככה...
לגבי 4, אתן גם אותו דבר. למה את מדברת רק עלינו? אנחנו גם לא מבינים מדוע אתן לא אומרות מה דעתכן. בנוסף פלייסטיישן? זה כלום אני אוהב משחקי אסטרטגיה ומלחמה משחקים שיכולים לשחק שעות על שעות אפילו יומיים. לומר את האמת ישבנתי פעם על משחק 18 שעות רצוף עד שגמרתי את red alert 2, המשחק הכי טוב שיצא לי לשחק בו.
בכל הנוגע ל:

אני הולך לצאת מזה חנון, אבל צריך לתקן אותך בקטע הזה. זה נקרא pro evolution soccer או בקיצור PES, משחקים בזה בעזרת הפלייסטיישן אפשר גם בעזרת המחשב.
אני במקרה חסיד של פיפא וכן אני גם אוהב להלביש את הקבוצה שלי בפיפא וכו... זה כייף זה הכל לא תורה מסיני. את חושבת על דבר פשוט יותר מדי יקירתי...

אתה מבין?!?!?! 18 שעות אתם קופצים עם מריו, אבל לא תזיזו את התחת חצי שעה לקפוץ איתנו?!?!
אתם עצובים ופתאטים....

ולגבי הכדורגל, מכירה את פרו-אבולושן כמובן, וזה עצוב שגברים מלבישים גברים- זה הכל!
ישן 03-09-2009, 01:16

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]אם בחרת..."

א, חילול הקודש פשוט מצידך!!!!
ציטוט:
אתה מבין?!?!?! 18 שעות אתם קופצים עם מריו, אבל לא תזיזו את התחת חצי שעה לקפוץ איתנו?!?!
אתם עצובים ופתאטים....

את מדברת על red alert,כסופר מריו משחק וידאו פשוט ביותר??? red alert זה לא קפיצות!!! זאת מלחמה טהורה עם מחשבה לעומק. לקח לי 6 שעות לעבור את השלב, שהרוסים רוצים לעשות שטיפת מוח. השלב הכי קשה במשחק לדעתי. כמה פעמיים כשלתי במשימה הזאת.

ב,
ציטוט:
אבל לא תזיזו את התחת חצי שעה לקפוץ איתנו?!?!
אתם עצובים ופתאטים....

מה איתכן? הייתה לי ידידה טובה. שאלה אותי:
איך אני בבגד הזה שמנה או בסדר?
עניתי לה:
את צריכה להוסיף קצת משקל, שלא יראו לך את הצלעות.
היא ענתה לי:
מה אתה כבר מבין בנשים שתוק כבר.
בראש אמרתי לעצמי:
אז למה שאלת את דעתי באמת?
אחרי הכל אמרת:
ציטוט:
אבל לא תזיזו את התחת חצי שעה לקפוץ איתנו?!?!
אתם עצובים ופתאטים....

אגב יקירתי, אם הייתה לי משהי שהייתי אוהב לא הייתי משחק במשחק מחשב או וידאו, אלא הייתי איתה. אחרת למה צריך חברה ובת זוג, אם לא לבלות עם משהי שאתה אוהב...
ככה שאל תגידי עליי ועל גברים שכן בסדר דברים כאלה בבקשה.

ג,
ציטוט:
ולגבי הכדורגל, מכירה את פרו-אבולושן כמובן, וזה עצוב שגברים מלבישים גברים- זה הכל!

אני רק מתאים את הבגדים של התלבושת בית/חוץ, אם יש בעיה עם הצבע או תילבושת שאני לא ממש אוהב וזה לוקח רק כמה דקות.
אגב זה עדיף מללכת עם חברה או ידידה לבחור בגדים. נשים יכולות לבחור בגדים שעות.
ככה שכל תלונה שיש לך על גברים גם לנו יש על נשים.

ישן 03-09-2009, 07:54
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
זו הרמה להנחתה!
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "שאלות מטרידות? אני בטוחה שאני..."

ציטוט:
שאלות מטרידות? אני בטוחה שאני אוכל למצוא כמה בשעה מוקדמת זו!
1. מה הקטע של עטלפים לעוף מעל בריכות, לרדת, לעשות קול מוזר עם המים ולעלות חזרה?
אתם רוצים לשתות? בבקשה, שבו כמו ציפור נורמלית ליד המים, אבל למה לצלול ככה? זה מלחיץ!!!!!

עטלפים הם לא ציפורים! הם יונקים ומותר להם לעשות דברים שציפורים לא עושות
(למה לשפיריות מותר לרחף מעל בריכות? כי הן יפות ?!)

ציטוט:
2. מה הקטע של סוכריה שלא נגמרת? הרי היא נגמרת בסוף. בדוק.

את כנראה לא בדקת את הסוכריה הנכונה

ציטוט:
3. למה אנשים לובשים לבן מלמעלה עד למטה? גאד, אתם נראים כמו מלאך החיים!!!! ואתם מסנוורים בשמש!!! ובנות, זיעה זה סוג של מים- תחשבו על זה לפני שאתן שמות חולצה עם פוטנציאל שקיפות גבוה.

יש אנשים שהתגייסו במיוחד בשביל זה לחיל הים
זה עוזר גם כדי לעצור טרמפים

ציטוט:

אם את צריכה לנחש מה שהגבר אומר, כנראה שאת מתרגמת יותר מדי
אתן לך דוגמא:
כשאישה אומרת "לא משנה" - כנראה שזה כן משנה
כשגבר אומר "לא משנה" - זה לא משנה, תרדי מזה.
או
כשאישה אומרת "אין לי מה ללבוש" - כנראה שהיא לא מוצאת נעליים שיתאימו לעגילים החדשים ועכשיו היא צריכה לצאת לשופינג של כמה שעות
כשגבר אומר "אין לי מה ללבוש" - כנראה שארון הבגדים שלו עלה באש והוא נשאר ערום

ציטוט:
5. מטריד אותי האשכול הזה. מטריד! מטריד! מטריד!

נסי ALT-F4
(או CTRL-W אם את בפיירפוקס)
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

ישן 03-09-2009, 16:34

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי המממ שמתחילה ב "זו הרמה להנחתה!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי המממ
עטלפים הם לא ציפורים! הם יונקים ומותר להם לעשות דברים שציפורים לא עושות
(למה לשפיריות מותר לרחף מעל בריכות? כי הן יפות ?!)

את כנראה לא בדקת את הסוכריה הנכונה

יש אנשים שהתגייסו במיוחד בשביל זה לחיל הים
זה עוזר גם כדי לעצור טרמפים

אם את צריכה לנחש מה שהגבר אומר, כנראה שאת מתרגמת יותר מדי
אתן לך דוגמא:
כשאישה אומרת "לא משנה" - כנראה שזה כן משנה
כשגבר אומר "לא משנה" - זה לא משנה, תרדי מזה.
או
כשאישה אומרת "אין לי מה ללבוש" - כנראה שהיא לא מוצאת נעליים שיתאימו לעגילים החדשים ועכשיו היא צריכה לצאת לשופינג של כמה שעות
כשגבר אומר "אין לי מה ללבוש" - כנראה שארון הבגדים שלו עלה באש והוא נשאר ערום

נסי ALT-F4
(או CTRL-W אם את בפיירפוקס)

א. עטלפים עפים ולכן הם ציפורים מבחינתי . שפיריות בכלל לא דומות לציפורים ולכן הן יכולות להתנהג איך שבא להן.

ב. אני לא יודעת על מה אתה מדבר |תמים|

ג. לא הייתי עוצרת לטרמפיסט כזה.. סביר להניח שהייתי משתנוורת וסוטה מהנתיב ישר לתוך סמיטריילר.

ד. זה לא נכון! יש גם נשים נורמלייות..
ישן 05-09-2009, 02:37
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "כפרה עלייך, אני חולה..."

חומד את רואה את זה ממש הפוך מאיך שאני רואה את זה
להפך, אני מעריכה אותך על זה שאת טורחת לקרוא את ההודעות של כולם. כי אני למשל לפעמים מתייאשת ומגיבה רק למה שעניין אותי עד שהתייאשתי. אם תלכי לפורום לסביות באתר אחר ששמו נאסר בכתיבה כאן תראי שיש שם אשכול סיכום שבועי, וכולן מגיבות עליו בערך 90 נשים, אבל אולי 5 מתוכן באמת קוראות את התגובות של כולן,השאר מסתכלות על התמונות. אז אם את חושבת שזה חסר חיים, תראי את זה ככה, אני רואה את זה מוערך.
ולגבי לעצור אותך, כן מאמי, לפעמים את משרשרת הודעה אחת יותר מידי... גם לי זה קורה לפעמים, אבל אם למי שמדבר איתך זה מפריע הוא פשוט לא עונה, ואם זה לא מפריע לו, אז מה זה בעצם משנה?
וסנאי זה כולה סנאי, כבודו במקומו מונח, אבל דעתו היא לא דעת הרוב אז שיכתוב כרצונו =]
אוהבת מלא
והולכת לישון תשושה
לילה טופ@!
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:15

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר