לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2009, 18:54
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
FXP זה סיפור אחד גדול ועצוב |אויש|

היה לי משעמם, נכנסתי לFXP ופתאום אני רואה עיתון FXP של הקיץ.
אמרתי "וואלה נראה שיש להם קצת אנטילגנצחה אחרי הכול..."

נכנסתי וקראתי את ה"יומן השבועי" - איזה אחד המנהלים כותב על עצמו.

לא יודע אם לצחוק \ לרחם או פשו להיות בהלם ממה שיש

באדום סימנתי קטעים מיוחדים XD.

לשיופטכים

יומני היקר,
קמתי היום בבוקר ותהיתי לעצמי: האם אתה באמת כזה יקר?
אני בן 15 וחצי, וכמו נקבה מדבר אל ערמת דפים עם כריכה. זו בעיה, יומני היקר, מכיוון שאין מי שיקשיב לי, לא הרבה מבינים את האמת מאחורי השם "FXP".
אני בקרוב שנתיים בהנהלה, יכול להיות שזה באמת עשה אותי משוגע? או שפשוט... זה עשה אותי מיוחד.
היה לי בוקר קשה, יומני היקר, מצאתי את עצמי קופץ מהמיטה שלי מזיע ומתנשף, היה לי סיוט שאני מעדיף לשכוח. חלמתי שטרולים וילדים חסרי חיים ללא חברים מהאתר שאוהבים להרוס הנאה של אחרים, חטפו אותי, לקחו אותי בשבי. הרגשתי נורא, ומושפל, לא תיארתי לעצמי שאגיע למצב שאני מושפל יותר מהם... כן, זה הזוי.
בתחילת החלום, מצאתי את עצמי במקום לא ידוע. עירום, קשור לכיסא ועיניי היו מכוסות. בהתחלה חשבתי לעצמי: איזה כיף, הולך להיות לי לילה סוער במיוחד. התחלתי להריץ שמות בראש- מי כבר הספיקה לאגור כל כך הרבה חשק ומאיפה הדבר הזה בא?
לאחר כל הציפיות, הורידו לי את הכיסוי ושמתי לב לאנשים נמוכים עם שפם בר מצווה מוזנח. אותם גמדים גררו את הכיסא שלי והצמידו אותי למחשב שהיה על השולחן, הם אמרו לי בקול משתנה "תרשום מיד את הסיסמא שלך!".
תחילה, לא הבנתי מה לעזאזל הם רוצים. סיסמא? לאחר שהבטתי במסך וראיתי FXP, הכל היה ברור.
נכנסתי לפרופיל שלי, ראיתי שאני משתמש כבוד ושתת הכותרת שלי היא "נקטף בטרם עת". הייתי בשוק.
סירבתי לתת את סיסמתי, אך הם היו רציניים בנוגע לזה... נתנו לי שיחת טלפון אחת לבצע. בחרתי להתקשר למור, יו"ר האתר. היא הייתה בהלם, לא האמינה שאני חי! הם דרשו את הסיסמא שלה תמורתי. צעקתי לה שהיא לא תתן שום סיסמא, והם פשוט שברו את הטלפון עלי.
הם היו רציניים לחלוטין בנוגע לסיסמאות, הם היו להוטים להכנס ללוח בקרה שלנו, להשתלט על האתר לכן הם החליטו לענות אותי.
לקחו אותי לחדר מוזר ולא ברור, שם הם קשרו אותי לכיסא מול מחשב ללא אפשרות לנוע ימינה ושמאלה, והכריחו אותי בכח להכנס ולקרוא אשכולות בפורום יעוץ מיני. זה היה הדבר הכי קשה שעשיתי בחיים שלי, אבל עמדתי בזה.
הם הבינו שזה לא יעזור להם ושהם לא יצליחו להוציא ממני את הסיסמא, לכן הם עברו לעינוי הבא שאמור היה להיות קשה הרבה יותר. ירדנו אל מתחת לאדמה, שם הכניסו אותי לחדר קטן וחשוך כשאני לבד, ושוב מצאתי את עצמי קשור מול מחשב. החדר היה חשוך ואפל, ולא הייתה לי אפשרות לזוז או לעשות משהו, פשוט התחרפנתי!
הפעם זו הייתה קטגורית לימודים והשכלה, היה טיימר מחובר לכיסא שלי, בכל מספר דקות הכיסא שלח אלי זרם חשמלי רציני, אך הייתה לי אפשרות למנוע את הזרם החשמלי, וזאת ע"י פתירת תרגילים במתמטיקה בקטגורית לימודים והשכלה. בכל מספר דקות תרגיל, וכל פעם שסיימתי תרגיל לפני שהטיימר הפסיק, מנעתי מהכיסא לשלוח אלי זרם חשמלי.
זה היה פשוט בלתי אפשרי, הזמן היה כה קצר... קיבלתי מכות חשמל אדירות, וכשאבדה תקוותי שמתי לב להודעה מבהבהת בצד ימין. הגעתי לעכבר עם האצבע והצלחתי ללחוץ על ההודעה המבהבהת. התקווה שלי חזרה.
סער, מפקח תיכנות ובניית אתרים וארז, בעל אתר, הצליחו לאתר את מיקומי לפי האיפי של הודעות הספאם. הם גם הצליחו לפרוץ ללוח בקרה שלהם ולהשתלט על המבנה.
לאחר כמה דקות המחשב נכבה, והתחלתי לשמוע צעקות "הם באים! הם באים!". לפי מה שהצלחתי לשמוע היה קרב מטורף שם למעלה, בצד ימין שלי שמעתי כמה מפקחים צועקים למנהלים שלהם "תתקוף! תתפוס אותו!" וכך גם מהצדדים האחרים עד שלפתע הדלת בחדר נפתחה, אלה היו תמר מתחביבים, עומר ממוזיקה ועמית מלימודים והשכלה ששמר על הכניסה. תמר ניסתה להרגיע אותי ולדבר אלי עד שלפתע קיבלתי מכה חזקה בראש ככל הנראה מטרול שהסתתר מאחורי הכיסא שלי.
לאחר המכה בראש, פתחתי את העיניים לאט לאט ומצאתי את עצמי קופץ מהמיטה שלי מזיע ומתנשף, מיהרתי להדליק את המחשב ולראות מה קרה. רק אחר כך הבנתי שהכל היה חלום (סיוט).
ואיך היום עבר עלי לאחר סיוט ובוקר הזוי שכזה? שגרתי כמו שאתה יודע. ארוחת בוקר טובה, כמה כפיפות בטן ושכיבות סמיכה, קצת ים עם הכלב שלי, קצת עם הגיטרה היפיפיה שלי, קצת לימודים, קצת הרבה עם החברה היפיפיה שלי ואיך לא – קצת FXP.
המסקנה שניתן להסיק מהסיפור שלי יומני היקר, היא שלא כדאי להיות ילד כאפות בלי חברים עם שפם בר מצווה מוזנח, ואולי להיות כמוני.

כול הנגרם מקריאת טקסט מוזר זה לא באחריות שלי.

נערך לאחרונה ע"י Mnemosyne בתאריך 24-08-2009 בשעה 19:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:22

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר