לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2009, 05:11
  jiddisch2005 jiddisch2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.05
איך יוצרים Router בחלונות שרת?

רציתי לבדוק איך אפשר לחבר 2 מחשבים שיש להם מקטע של כתובת IP שונה, קראתי שהדבר נעשה על ידי Routers. כדי לבדוק זאת, התקנתי על המחשב שלי windows 2008 עם hyper-v, והתקנתי 2 מערכות הפעלה (Windows 2008) וירטואליות. חיברתי רשת וירטואלי בין המחשב הראשי לאחד המחשבים הוירטואליים, כמו כן חיברתי רשת רק בין המחשבים הוירטואליים.

את המחשב הראשי עשיתי Domain ונתתי לו כתובת 192.168.1.1.
את המחשב השני צירפתי ל-Domain ונתתי לו כתובת 192.168.1.2 ובDNS רשמתי 192.168.1.1.
במחשב השלישי נתתי כתובת 192.168.2.1 וב-Default Gateway רשמתי 192.168.1.2 וב-DNS לא רשמתי כלום.
כרגע אני מצליח לעשות פינג בין המחשב הראשון והשני ובין המחשב השני לשלישי, אבל לא בין המחשב הראשון והשלישי.

במחשב השני התקנתי את ה-Role שנקרא Routing and Remote Access כדי שישמש בתור נתב בין שני המחשבים והוספתי שם את הפרוטוקול RIP. עכשיו כשאני פותח את ה-Routing and Remote Access אני לא רואה בכלל את הכרטיסי רשת שיש על המחשב השני, אני רואה רק loopback ואת Internal . מישהו יכול לומר לי איך צריך להגדיר נכון כדי לסדר את הבעיה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר