לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2010, 10:15
  montegoswagga montegoswagga אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.10
בקרוב גיבוש צוללות..

שלום,
אני לומד בטכני של חיל האויר,
ובקרוב יש לי גיבוש צוללות..
במידה ואני מסיים את הגיבוש ולא עובר- אני לא זכאי לשום ראיון כי אני משוייך לחיל האויר בעיקרון..
אז הדרך היחידה שלי היא להתגייס קודם לצוללות (שהיא יחידה התנדבותית ובגלל זה אני זכאי), ואז אחרי הגיוס לחתום ויתור..

עכשי השאלה שלי היא כזאת-
אם אני חותם ויתור תוך יום-יומיים.. יודעים מה, נגיד שבוע... תהיה לי בעיה להגיע ליחידת אגוז? כי חיפשתי קצת מידע על השבוע ראיונות ולא ראיתי שום מילה על אגוז..

עוד דבר... במידה ואני מתקבל לצוללות, הגיוס אמור להיות באוקטובר.. שבוע הראיונות יהיה קצת לפני גיוס קרבי בנובמבר.. בגלל זה אני מעדיף לחתום ויתור ישר על ההתחלה כדי לא להסחב יותר מדי עם השבוע ראיונות.. השאלה זה אם אני יקבל שבוע ראיונות ישר אחרי הויתור..

תודה למי שעונה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2010, 11:11
  nitz2005 nitz2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי montegoswagga שמתחילה ב "בקרוב גיבוש צוללות.."

אין אגוז בשבוע ראיונות, הגיוס של צוללות באוקטובר, ועד שמתחילים תקורס ואפשר לחתום ויתור יש עוד 3 שבועות טירונות 02 (שאתה לא תעשה), ככה שאל תבנה על שבוע ראיונות של נובמבר כי אין סיכוי שתגיע אליו.. מהרגע שהתחלת את הבסיסי אתה תקבל שבוע ראיונות לא משנה מתי חתמת ויתור, גם יום אחרי שהתחיל.

וקח עצה, וותר על הרעיון הזה, במידה ואתה עובר את הגיבוש, או שאתה הולך לצוללות בלב שלם או שתשאר בתפקיד הנוכחי שלך, מהשבוע ראיונות שאתה כל כך בונה עליו עם פזם כמו שיהיה לך וזה שהגעת מצוללות אתה תגיע לתותחנים / שריון כמעט בוודאות, אז תחשוב על זה כי שבוע ראיונות זה ממש לא נוצץ כמו שזה נשמע...

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=506007

בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י nitz2005 בתאריך 05-04-2010 בשעה 11:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:30

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר