לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-04-2010, 10:44
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
האמת שלמעשה אנו משתפים פעולה עם סילוף חמור של האמת
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אלו לא לחצים פוליטיים, אלו..."

לא דובר היה על לחצים על הרשת לא למכור את ה"ספר" (שכן אז היינו אמורים "ללחוץ" להעיף משם קודם את "המדריך ליונה פצועה" או הספר הזוועתי והמסית של עקיבא אלדר) אלא להוריד אותו מערכה "בלתי ספרותית" הנמכרת כ"אפ-סייל" בקופות החנות. זה משול לאותם חוקים המגבילים מכירת אלכוהול במתכונת "זמינה", לעומת "לא זמינה" בכמה מדינות לא נאורות בכלל (כמו אנגליה שם, לפחות נכון לפעם האחרונה שאני הייתי, לא מכרו פחיות בירה בודדות בסופר, אלא רק שישיות, מתוך כוונה להגביל אפשרות צריכה מיידית של אלכוהול זול ע"י אנשים מועדים לפורענות).

אין פה שום השתקה, רק מניעת מכירת חומר פוליטי תעמולתי מובהק שלא על מדף ה"פוליטיקה ומדינאות".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-04-2010, 14:07

וכפי שכבר כתבתי לך, גם אם לא קראת
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "לזה התכוונתי בזה יכול לחזור"

"לא מפחידים זונה עם זין" (אז כתבתי את זה בלשון נקיה). האקדמיה תחרים "אותי"? אני ממש רועד מפחד... עוד מעט תגיד לי שבחודש יולי הולך להיות חם ומגעיל.

"יחזור אליך", אני שוב חוזר, מופנה דווקא אליך. המיאוס שבא לידי ביטוי במקרתיזם המתגבש כנגד השמאל, צמח ישירות על קרקע שדושנה היטב בידי אותם אנשים ש(עאלק) מוחרמים בצומת ספרים. גם אתה איש נחמד וישר (אני לא מכיר אותך ואין לי סיבה להניח שלא), עדיין במידה ואתה מכיר את המציאות, אז אין מניעה אלא לכנות את הטענה שלך במשפט "זעקת הקוזאק הנגזל".

בכל מקרה: אני בעד שה"אקדמיה" תחרים עוד שורה של מקומות ואנשים, ואני רציני בכך. תפישת העולם שלי מזה כמה שנים היא שהתמודדות אמיתית מול השמאל הקיצוני תוכל להתרחש רק אם "החרא יפגע במאוורר" כפי שאומר הביטוי האמריקאי הנפוץ. בשביל צריך שמפלס הלעומתיות שמפגין השמאל הקיצוני יחצה קו מסויים, שעוד לא הגענו אליו, גם אם קרובים.

ישן 13-04-2010, 19:41
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
אני לא תמים.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "וכפי שכבר כתבתי לך, גם אם לא קראת"

ואני מכיר את המציאות.
אני גם לא חושב שאתה תמים.
אבל הפתרון שאתה מציע לא מחפש צדק, ולא ניזון משום ערך מלבד זה שהחזק יותר ינצח.
אתה בעצם אומר הם יארגנו את האקדמיה ואת החברים שלהם, אני אארגן את החברים שלי ונראה מי יותר חזק.
להערכתי, אתה מנתח נכון את יחסיי הכוחות, נכון לעכשיו אתה יותר חזק.
יש יותר ישראלים ימניים מסורתיים, מאשר שמאלנים חילוניים. (אגב, בחלוקה כזאת אין לי מושג באיזה מחנה ישימו אותי, אני רק מקווה שזה לא יהיה מחנה השמדה)
לשיטתי, הבעיה בגישה שלך היא שאחרי הניצחון, (או אחרי שכל החרא יעוף), תגלה שאתה חי בחברה שאני לא בטוח שתרצה להיות חלק ממנה. ולא בגלל שהיא חברה ימנית.
אלא בגלל שהיא חברה שמאמינה בביטול הזכויות הבסיסיות של הפרט, כדי לשרת איזו מטרה לא ברורה שהוגדרה על ידי משהו שהאינטרס שלו לא ברור.
והתשובה שככה עשה השמאל במשך שנים. (ואני מכיר היטב את ההיסטוריה מהימים של מפא"י ועד לימנו בו המשרות בבית המשפט ובתקשורת תפוסות על יד "אנשי שלומנו") היא לא תשובה טובה, היא בחירה לברוח מערכים בסיסיים כדי לנצח מאבק לא מספיק חשוב.
המקום בו השמאל נמצא היום הוא תוצאה של ההתנהלות שלו בעבר.
הפתרון שלך ייתן איזה שהוא תור זהב לאנשי שלומך ולתפיסת עולמך. אבל הוא יגמר במקרה הטוב בסלידה, זהה לסלידה שיש היום לרבים ממה שנקרא שמאל. במקרה הרע זה יסתיים במשטר שצריך להגן על עצמו מפני האזרחים שהוא משתיק.
ישן 13-04-2010, 20:44

אני חושב שאתה מאוד מאוד אופטימי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אני לא תמים."

התיאור שלך של "יום אני יום אתה" נשמע כמו הדרבי התל אביבי, או אולי משהו דומה לרפובליקנים-דמוקרטים בארה"ב לכל היותר. זה לא המצב, ולא היה כזה לפני עשור או חמש עשה שנה. ישנה הטיה ברורה ומתמשכת נגד הישראליות הלאומית. מי שמתעלם מכך הם בחלקם (היותר קטן) אופטימיסטים מושבעים או לא מעט אנשים שפשוט נוחה להם הפוזיציה הזאת (חלק נכבד מבני האדם ידבקו בכל דעה, מגוחכת ככל שתהיה, כל עוד היא משרתת אותם אישית) וממש לא מגרה אותם לגלוש למחשבה ביקורתית כמו "אולי בכ"ז יש משהו בקיטורים האלה אי שם מימין על "ייצוג חסר".

במקרה של התקשורת ישנה גם תופעה נרחבת של הגחכת המחנה הלאומי: מתן יתר פתחון פה לאנשים, או במצבים שבהם די ברור ש(עם או בלי עריכה)המסר שיועבר יציג באור מגוחך את כל הרעיון. הייתי עד אישית (לא פעם ולא פעמיים) ל"סלקציה" שנועדה לכלול בפאנל כלשהו דובר "ימני" שהיה ברו שלא "יתחבר" לקהל, בעוד מישהו ש"כן יתחבר" סונן.

בכל מקרה זה דיון תאורטי בלבד, משום שמה שיש לנו כאן הוא לא "השתקה" אלא כאמור החזרת פרסום פוליטי אקטואלי חזרה למקומו הטבעי: מדף ספרי ה"הגות הפוליטית" שם יאלץ להלחם על תשומת ליבו של הקורא עם "סיפור עצוב", "דרך ארוכה קצרה" או "המדריך ליונה פצועה". אם אתה לא מבין מה רע בדחיפת תעמולה פוליטית מובהקת בתחפושת של "ערכת יום העצמאות לאיש ולילד", אז אנחנו באמת בדרך לא טובה. כך בדיוק פועלת "דיקטטורה נאורה": נותנת עדיפות מוחלטת לשפת האימפריה בכל מקום רשמי וחשוב, ומניחה לפשוטי העם לשוחח בשפתם בביתם ובבית המרזח תוך מכירת מציאות שקרית של "אנו נותנים לכל אחד לדבר באיזו שפה שהוא רוצה, אבל עובדה שבסוף כולם לומדים רוסית".

ישן 13-04-2010, 21:13
מנהל פורום סטודנטים

אני מודה שאני לא יודע איך נראית הערכה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני חושב שאתה מאוד מאוד אופטימי"

כך שעליה ספציפית קשה לי לחוות דעה. אם יש כאן גזל דעת ובתור מתנה ליום העצמאות אתה מקבל מניפסט, אז זהו תרגיל שיווקי מכוער. ואני גם אומר שהוא די מתאים לקבוצות מסויימות בשמאל שבעבר ניסו לנכס לעצמם את "הישראלי היפה". הייתי מעדיף שבמקרה כזה גורם מהימין ירים את הכפפה ויחלק ערכה משלו.
אגב, הימין מנסה לעשות את אותו הדבר ביצירת המשוואה בין ימני לציוני.
שנים של עבודה קשה והמושג שמאל ציוני נשמע כמו אוקסימרון.

יש עיתון שלם שמחולק כל יום בחינם על ידי חבר אישי של רה"מ, ואדם שמזוהה עם הימין.
אין לי בעיה עם זה ששלדון אדלסון יחלק את העתון שלו, או שאלו שכתבו את המניפסט יחלקו את שלהם.
(את שניהם אני לא קורא)

ולפסטן, לגבי המחנה שלי, שנראה לך שנראה לי שהוא משתקף...
האמת שלא לגמרי הבנתי מה אתה רוצה, אבל אני בכל זאת אנסה להסביר.
אני בהחלט לא חלק טבעי מהשמאל הישן ששלט במדינה. וגם לא רוצה להיות.
gish בעצמו תיאר את האוירה היום כמקארטיזים כנגד השמאל. אני לא בא להגן על הזכות של השמאל להביע את דעתו
אני מגן על הזכות להביע את דעה.
אם כל דעה שלא תתאים לקו הכללי, יובילו מייד להתארגנות לחרם, וזהו לא חרם ספונטני. (ביטול המנויים להארץ זהו כן חרם ספונטני) אז זאת בעייה.
ישן 14-04-2010, 06:18

אז ישראל היום משווה אצלך לעלון הפוליטי הזה?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אני מודה שאני לא יודע איך נראית הערכה"

מידתיות? "יחי הבדל הדת"? נראה לי שאתה פשוט מאוד מאוד רוצה שלא יעשה כלום כי זו הדרך הקלה ביותר שלא להקלע לייסורי מצפון ורגשות אשמה. אם מיתן לקיצוניים להשתולל, אז לפחות לא נהיה צריכים להרגיש רע עם זה שסתמנו להם את הפה... גם כן הישג.

ככה לא מנהלים מדינה: ככה לכל היותר מנהלים שבט בצופים. מי שרוצה "לשים ניוטרל", העיקר לא לזוז לא לפה, ולא לשם, גם אם לא חושב ככה, בפירוש הוא משתף פעולה עם אחד הקיצוניים.

אתה מתעקש שלא להבין מה רע בדרך השיווק של הפמפלט הזה (שאתה מודה שלא ראית איך הוא שווק, אבל לא מודה בעובדה הפשוטה שעד היום שיווקו בכל דרך אחרת לא נמנע...) ומנסה באותו הזמן לשכנע אותי שאני לא מודע לסיכונים... אין אני אמור להשתכנע בצורה כזאת? אם מה שאני תיארתי כ"מקרתיזם מתפתח כנגד השמאל" הוא מקרתיזם במלוא מובן המילה (לשיטתך) אזי שכנגד הימין המתון יש מתרטיזם די מלא כבר זמן לא קצר, ואני מכיר אוו אישית. לפי השיטה שלך בתאוריה אנו צריכים לרסק אותו משום שהוא "יחזור אלינו". אבל בפועל מה שאתה מציע הוא לא לעשות כלום, ולקוות שלא תבוא תגובה טבעית מן הצד שכנגד: תגובה שרק עכשיו מתגבשת. משהו פה לא רק הגיוני אלא יותר מכך: זו התנשאות כנגד המוני אנשים שהם לא בדיוק מיעוט... אתה מבקש מהם שלא להיות נסערים, אבל ממש לא מציע להם דרך טובה להרגע...

ההיבריס הזה כנגד הזרם העיקרי של הימין - זה עם היידישקייט שמיוצג היטב פה בפורום - אנשים שבעצם ברור שהם מאוד רוצים להיות "חברים שלך" אם רק תהיה טיפה פחות גס כלפיהם, באמת מובילה את המחנה שלך להתמודדות עם המיעוט במחנה הימין "אני" לצורך העניין - שאין לו שום רגשי אווחה יהודית על השמאל הקיצוני, רואה בהם אוייב וממש לא מתרגש מזה שלא טוב להם. וגם אצלי התחושה הזו צפה אחרי שנים של התעקשות לחשוב ש"כולנו אחים". אז אם כבר אתה מדבר על "יחזור אליך", או "מדינה שאתה לא רוצה לחיות בה" קח בחשבון שהמשך עצימת העיניים (שלך) וההתנשאות (של אחרים מהמחנה שלך) יביאו לכך שיהיו הרבה יותר g.l.s.h והרבה פחות "ישראלה היפיפיה".

ולחשוב שכל זה רק בגלל התעקשות על ספרון, או איזו ענת קם, או איזו קרן שהחתרנות שלה שקופה כמו מים... חבל, חבל, חבל. מצעד האיוות בהתגלמותו.

ישן 14-04-2010, 08:35
מנהל פורום סטודנטים

אני צריך לחשוב על זה
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אז ישראל היום משווה אצלך לעלון הפוליטי הזה?"

האם אני מעדיף פאסיביות?
אני חושב שבאיזה שהוא אופן אתה צודק.
אקטיביסטים כמעט מכל סוג מייד נחשדים אצלי כאופרטוניסטים. שבמקום לצאת לעבוד וללמוד ולנהל חיים נורמלים מנסים לחיות על חשבון הכלל במסגרת האידיאלים המזוייפים שלהם. (לא הייתי צריך את התחקירים על הקרן החדשה לישראל כדי לדעת שבראש כל עמותה יושב משהו שמושך משכורת + אחזקת רכב + מזכירה ופלאפון. ואני די בטוח שבעמותות מימין ואפילו בעמותות המחלקות מזון לנזקקים תמצא בד"כ את אותם טיפוסים.)
בדרך כלל, אנשים שעובדים בלהיות אידאליסטים עושים לי בחילה.
גם אלו הצועקים ומארגנים חרמות וקונמות עושים לי צמרמורת.
ובעיקר אלו שיודעים יותר טוב ממני מה טוב בשבילי ומה טוב בשבילך.
שלא להוסיף את אלו שאומרים שזה לא הם שיודעים, אלא הם פשוט יודעים מה רצון האל והם כאן כדי להעביר לי את המסר.

אבל האם בעצם אני מתנהל ככה כי בעצם אני סתם עצלן ופחדן?
אני צריך לבדוק את עצמי, לא מבטיח בכלל לחזור עם תשובה.
ישן 14-04-2010, 08:49

מבחינה פוליטית "מקרתיסטית"
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אני צריך לחשוב על זה"

בתקופתינו שורשי החרמות/רדיפות/ניגוחים הם במחנה השמאל הקיצוני, שחלק נכבד ממנו שורשיו ההיסטוריים הלא רחוקים הם בשמאל ה"רגיל". אדם כמוני - שמבחינת שלילתו את הערכים בהם אתה מאמין הוא מישהו שנגרר לשם צווח וצועק, לפני שהבין ש"אין ברירה" - נמצא בתחום סטיית התקן של מי שתגובתו "צפויה לנוכח הנסיבות". בעיניים מדעיות אני מביט מסביב בשלווה ורואה שעוד 2-3 שנים הדעה שלי כלל לא תחשב קיצונית: אני יודע את זה בפירוש כי אותם אנשים שלפני 4-5 שנים היו בידידות מבטלים את דברי אודות "היהודים, ואפילו ישראלים שהם שעומדים בראש החץ של מסע השיסוי האנטי ישראלי", או על "הקרן הזאת שאתה מדבר עליה שהיא יענו ה ZOG שלנו, עאלק..." (בעוד שהיו מעבירים לי במייל את הענתיקות האלה על "חייבים לקרוא ולהעביר! "אירופה מתה באושוויץ") היום, והזכרון של האנשים הנחמדים הללו כמובן לא ממוקד בפוליטיקה, אלא פרנסה וילדים, מעבירים לי אי מיילים של "חובה לקרוא עד הסוף! הקרן החדשה לישראל מממנת ארגונים אנטי ישראליים!". אני לא "מקדים" אותם כי אני חכם מהם, אני מקדים אותם כי אני זה שלפעמים מאחורי "חשיפת" הסיפור שעוד שנה-שנתיים הם יפיצו ברשימת התפוצה שלהם באי מייל...

ישן 14-04-2010, 08:55
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Swinger7714 שמתחילה ב "לא קראתי את הספר, אבל אפשר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Swinger7714
לא קראתי את הספר, אבל אפשר לחשוב לרגע שהטיעונים שלו כל כך טובים, שהימין פשוט החליט להשתיק אותם במקום לנסות ולהתמודד איתם. כמו שמישהו מתווכח איתך ואתה יודע שהוא צודק ואין לך מה להגיד, אז אתה אומר לו "שתוק שתוק אל תתערב".

תקרא כדאי לך
זה תערובת של ימין ושמאל ודביליות של בחורים קווקזים שיכורים.
ספרון שאם ילד יקרא אותו הוא יצא מסטול לכל החיים

(תחפש בגוגל שמאל לאומי את כבר תמצא)
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:43

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר