לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2010, 18:12
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
סחתין - צומת ספרים בעצם גילתה לנו כעת מיהו קהל הלקוחות החשוב ביותר שלה כיום...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "גם לא בשקל: צומת ספרים הסירה ספר השמאל"

רשת צומת ספרים היא רשת פרטית של אנשים שרוצים להרוויח כסף.
העובדה שהיו מוכנים לשים את הפמפלטון הזה ל"מכירה" (מכירה, עלק,
במחיר כזה שווה לשאול מי בעל הממון שעומד מאחורי האט"ד החדש
הזה...), מרמזת שאידיאולוגית הם מהמחנה הנכון.
אלא מה? אידיאולוגיה זה חשוב, אבל לאכול זה חשוב עוד יותר - וכנראה
שציבור הלקוחות שעלול להחרים את הרשת, אם תוסיף לקדם את כתב
השטנה המביך הזה, הוא משמעותי למדי...

אגב, מי שמבקר כחנויות ספרים באופן קבוע, יודע שהאגדות שמספרים לנו
על ציבור הקוראים עגול המשקפיים, כבר מזמן לא נכונות. מאסת הקוראים
הגדולה ביותר, היא אותה מאסה שאורי תובל כ"כ שונא כשהיא משרתת
בצבא. מדובר בכיפות הסרוגות. כן, גם בקריאה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2010, 18:39
  oa123 oa123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.07
היי אורי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "סחתין - צומת ספרים בעצם גילתה לנו כעת מיהו קהל הלקוחות החשוב ביותר שלה כיום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
רשת צומת ספרים היא רשת פרטית של אנשים שרוצים להרוויח כסף.
העובדה שהיו מוכנים לשים את הפמפלטון הזה ל"מכירה" (מכירה, עלק,
במחיר כזה שווה לשאול מי בעל הממון שעומד מאחורי האט"ד החדש
הזה...), מרמזת שאידיאולוגית הם מהמחנה הנכון.
אלא מה? אידיאולוגיה זה חשוב, אבל לאכול זה חשוב עוד יותר - וכנראה
שציבור הלקוחות שעלול להחרים את הרשת, אם תוסיף לקדם את כתב
השטנה המביך הזה, הוא משמעותי למדי...

אגב, מי שמבקר כחנויות ספרים באופן קבוע, יודע שהאגדות שמספרים לנו
על ציבור הקוראים עגול המשקפיים, כבר מזמן לא נכונות. מאסת הקוראים
הגדולה ביותר, היא אותה מאסה שאורי תובל כ"כ שונא כשהיא משרתת
בצבא. מדובר בכיפות הסרוגות. כן, גם בקריאה...

קראתי (אמנם לא הגבתי) הרבה מן התגובות שלך, אהבתי רבות מהן גם אם איני מסכים להמון מהם ואני הבנתי מהן שאתה שונא, אפילו מתעב, את ההכללות שעושים כנגד הציבור הימני(דתי, מסורתי, חילוני וכו', לא באמת רלוונטי). במיוחד שזה נוגע להשכלה, יכולת חשיבה וכו'..
אני הסכמתי הרבה פעמים עם הדברים שרשמת על הנושא ואני חושב שכאן אתה נפלת למשהו שאתה בעצמך שונא.
אני עבדתי בחנות ספרים וגם מבקר לעיתים קרובות בחנויות ספרים ואני חייב להגיד שהמאסה הגדולה ביותר של לקוחות הם אנשים מבוגרים שקונים ספרים במבצעים מגוכחים ולא נראה לי שאחד מהם חושב על שייכות פוליטית לכאן או לכאן שהוא בא לקנות את הספר החדש של אשר קרביץ.. יש גם "סתומים" ובורים בין דתיי עמינו וכיפה היא לא סממן לאהבת הקריאה.
אני בתור "איש שמאל" ציוני גם לא הייתי רוצה פתקונית זולה כזאת בחנות ספרים- א' כי היא מזלזלת בעצמה (שקל אחד.. שיחלקו את זה כבר חינם) וב'- כי ההתנסחות שלה דוחה, והרעיון של למכור דעות בתור עובדות בלי שם סימוכין הוא פטתי ודוחה.
אני לא חושב שאתה צריך לקפוץ למסקנות לגביי השקפתם הפוליטית של קוראיי הרשת או בעליי הרשת מההחלטה הנכונה הזאת .

נערך לאחרונה ע"י oa123 בתאריך 11-04-2010 בשעה 18:41.
ישן 11-04-2010, 19:16
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא יודע מה זה "מבצעים מגוחכים" - איש לא מכריח חנויות ספרים לעשות מבצעים...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי oa123 שמתחילה ב "היי אורי"

הן עושות מבצעים כי גילו שאנשים לא מוכנים לשלם מחירים הזויים עבור
ספרים (1000 שקל עבור ספר קריאה בכריכה רכה - זה אבסורד לשמו).

לא עבדתי בחנות ספרים מימיי, אבל אני נכנ אליהן לעתים מאוד קרובות,
ואיכשהו ישנה תחושה שתמיד יש מאסה גדולה (זה לא חייב להיות רוב מוחלט
- גם מיעוט עצום הוא דבר מורגש) של הציונות הדתית.

אני מוקיר את עמדותיך בנוגע לפמפלט ההסתה של יניב והספרי, אבל אני
מרשה לעצמי לנחש שלא מחאת השמאל הציוני היא שהובילה להורדת
המוצר מהמדפים - כשם שלא אהבת א"י השלמה היא שהובילה להנחתו
על המדפים מלכתחילה...
מה שקרה, זה שברשת גילו שפוטנציאל הנזק הכלכלי מהמשך הפצת
מסמך ההסתה, הוא גדול. הנחישות שלהם להסירו הייתה כה גדולה, עד
שבמסגרת הניסיון לכפות עליהם להשיבו - גוייס האתר של ידיעות כדי
לפרסם כתבה שמשווקת את המוצר הנחות הזה, ולהציגו כmust read.

אגב, קראתי את המסמך השלם. הופתעתי. הספרי הוא כותב איכותי בדר"כ
(שושלת שוורץ זה סרט מהמענגים שנעשו כאן), וכאן הוא היה שותף
למסמך ירוד ברמתו, הן תכנית והן סגנונית.
לא ממליץ לאיש לקרוא. לא תמצאו שם בדל של חידוש. זהו ניסיון "נועז"
לנסות שוב לשווק לנו את השמאל הקיצוני, הפעם באריזה לאומית-עלק...
ישן 11-04-2010, 19:23
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא יודע מה זה "מבצעים מגוחכים" - איש לא מכריח חנויות ספרים לעשות מבצעים..."

משעשע לגלות שהספרי היה דתי ואיש ימין בצעירותו.
משעשע גם לגלות שיניב היה עיתונאי בידיעות...

בנוסף, קראתי ראיון איתם ב"הארץ", אין ספק שיש להם מה להגיד:

"הסמול הוא אות קין, גנאי למשת"פ, אוהב ערבים, שונא ישראל, עוכר ישראל, לא פטריוט, אומו, קאפו, פלצן, מה לא.
זה מה שאוהדי בית"ר ירושלים אמרו על השמאל וזה מה שהשמאל לאט לאט הפך להיות. השמאל הלך לישון. השמאל אמר: אני לא שייך לכל מה שקורה פה. אלה שהפילו אותי, לא רוצה להיות חבר שלהם. שונא את כולם. לכן אני יורד מהארץ לאינטרנט. אני נכנס לתוך המסך, אני לא פה. אני משוטט לי בעולם. כבר לא שייך, לא בונה, לא ערב לשומדבר. כלומר אני, השמאל, לא משתתף יותר בהצגה. סמול זה לא שמאל. זה ליברל, כל אחד לעצמו, וזה דבר מגעיל. זה לא ישראלי, זה לא יהודי, זה לא פטריוטי, לא כלום. אלה אנשים שעוסקים רק בעצמם. שום דבר לא מעניין אותם, שום דבר לא מזיז אותם מהספה. שמעת את ג'ומס (חבר הכנסת חיים אורון ממרצ) אומר משהו על האתיופים? שמעת את יוסי ביילין אומר משהו על הילדים האתיופים בפתח תקווה? "

"ביילין הוא תעשיין שלום. הליבה העסקית שלו היא להשיג שלום. לכן הבייליניזם הוא חד ממדי. אבל אנחנו אומרים שהשמאל אינו שלום והשלום אינו שמאל. כי מה אם אי אפשר להשיג שלום? כל הג'ומסים האלה לא יכולים להיות בפתח תקוה עם האתיופים, כי תעשיית השלום השתלטה עליהם. ותעשיית השלום כל היום נוסעת לחו"ל לכנסים עם הפלסטינים ובתוך תוכה היא מקווה שלא יהיה שלום, כי אם יהיה שלום לא יהיו נסיעות לחו"ל. התעשייה הזאת יכולה לתפקד רק כשאין שלום. מכון פרס לשלום יכול לתפקד רק כשאין שלום. תאר לך שיהיה שלום, איזה אסון יקרה להם""

ישן 11-04-2010, 18:53
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

למען האמת, כולם קוראים.
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "סחתין - צומת ספרים בעצם גילתה לנו כעת מיהו קהל הלקוחות החשוב ביותר שלה כיום..."

יכול להיולת שחובשי הכיפות הסרוגות קוראים יותר מכולם, אבל מאז שיש תחרות בענף - כל הציבור קורא יותר (בניגוד ללפני 7-8 שנים שאז באמת הרבה מהקוראים היו אנשי שמאל) בדיוק למציאות הזאת רוצה "חוק הספר" להחזיר אותנו, להפוך את הספר ל"מוצר על" כזה שרק מכורים לדבר יקנו ומכיוון שאף מו"ל לא יהמר על סופר חדש במחירים האלה - רק הסופרים הותיקים והעשירים יוכלו לכתוב (או סלבז) זה מה שנקרא חוק "חברתי" , יזמו אותו בשביל החבר'ה)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-04-2010, 00:06
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
בושה

לא נעים לי לקלקל לך את השמחה ולעצור את זרם הריר הניגר מפיך לנוכח שליטתם של סרוגי הכיפות בקריאת הספרים (נניח). אבל זה משנה משהו? גם אם הם קוראים ספרים רבים יותר, האם הם קוראים גם ספרים שלא עומדים בתקן האידיאולוגי שלהם? האם הם מוכנים לקרוא גם פילוסופיה שקוראת תגר על הדוגמה שלהם? הם מוכנים לקרוא גם ספרים העוסקים בסוגיות לא נעימות כמו צדדיה הפחות יפים של החברה הישראלית? אני בספק.
גם החרדים קוראים הרבה. אני מניח שאפילו יותר. ראינו איזה ערך יש לקריאה שלהם.

ולעניין עצמו, לא קראתי את הספר, אבל מהתיאורים ב-ynet נראה שמדובר בתוצרת מביכה למדי שמתבססת על לא מעט דעות קדומות ובורות. ולמרות זאת, אני חושד שעיקר הפניות הגיע מאנשים שלא טרחו לקרוא את הספר אבל התקשו לעכל את העובדה שמציבים להם מראה מול הפרצוף (למרות או ללא קשר לעובדה שהיא מעוותת). כניעה ללחץ הזה ראוי לגינוי. זה מתחיל בהספרי ואיפה זה ייגמר? ומה השלב הבא? החרמה של ספרים? גריסה של ספרים? ההמשך ידוע.

ישן 12-04-2010, 00:36
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "על ה"השוואות" שלך ועל..."

אני חושד שיכולת החשיבה וההקשה הלוגית שלך קצת מוגבלות, אז אשתדל לא להקשות עליך מעבר למשפט הבא: לא הבעתי בשום מקום תמיכה "במניפסט הפתטי הזה" (קרא שוב את ההודעה הראשונה שלי), אלא הבעתי הסתייגות מהכניעה של צומת ספרים ללחץ שהופעל עליה.

(עריכה)
טוב, לבי רך, אסביר שוב: יתכן שהספר מעליב ולא נעים לציבור שלם, אבל אף אחד לא מכריח אותו לקרוא אותו. העובדה שהוא שוכב שם לא צריכה להפריע לאיש. מה הם מפחדים? שמישהו יקרא "ויתקלקל"?

לפני כמה שנים שהיתי בארה"ב כשיצא ספר מאוד לא מחמיא על הלובי היהודי - ספר שהפך לרב מכר. במשך חודשים היה מאוד לא נעים לעבור בחנויות ספרים בארה"ב. אבל אני לא חושב שמישהו העלה בדעתו ללחוץ על חנות כלשהי לגנוז אותו.
מה כן אפשר לעשות? לכתוב מאמרים נגד הספר, לגלוש בפרש ולקעקע אותו, לכתוב ספר שסותר אותו או לכתוב ספר שמציג תזה אחרת, נכון יותר לדידך. חזרה לארה"ב, היה נעים מאוד אחרי כמה חודשים שהספר משל בכיפה, להיכנס לחנות ספרים ולראות את הספר של אלן דרשוויץ מוצג ממול.

נערך לאחרונה ע"י Spinoza בתאריך 12-04-2010 בשעה 00:46.
ישן 12-04-2010, 23:39
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כל עוד קיימים מגיבים כמותך - אסור להחליף את הדיסקט"

איזה לקחים?אתה-עד לשואה ו\או להשלכותיה הישירים.הנכדים שלך רק שמעו על כך.עוד 10 שנים,עוד 10 שנים-זה יהפוך לארוע היסטורי טהור גרידא. לקחים,אתה אומר...שצריך להיות מוסרי?שצריך לא לתת לזה לקרות?שצריך להיות חזק?
את השואה יש ללמוד ולחקור,אבל בענייני הפנמת לקחים מהיסטוריה היתי חושד,כשמדובר בייצור חייתי כמו בן אדם.קרה לפנינו,יקרה גם אחרינו(זה גם עכשיו קורה,אבל רחוק מהעין,ומהעיתונות.ולא במתכונת פדנטית-גרמנית).
הייחוד של השואה היה לא מספר הקורבנות העצום,אלא האריתמטיקה שלה:לא סתם אלף יהודים הרוגים,אלא 327 גברים,353 נשים, 200 ילדים ו 120 זקנים.החישוב הקר של הרג. אתה חושב שזה לא יכול לחזור על עצמו?למה? אופי האדם השתנה?דברים רעים לא יכולים לנצח לנוע מעל ראשינו,מתישהו זה מתפוגג.ואז באה השיכחה,וסיבוב חדש של שפיכות דמים.אולי מצדנו,אולי אותנו,אולי צדדים שלישיים.בסופו של דבר מדובר רק בחיי אדם,וכשמדובר בחיי האחר,הערך שלהם מתגמד עוד יותר.
לא שמתי לב,שעם הזמן אנחנו נעשים מוסריים יותר.אולי צבועים,זה כן.
שואה זה חלק מהיסטוריה וגם חלק מהטבע.לא היתה מקריות,אלא צירוף מקרים נדיר,לשמחתנו.לא נוכל למנוע את זה בעתיד.

שריפת ספרים מובילה לרצח עם רק אם הרבה פקטורים נוספים נכנסים למשחק.כמו שהעישון הוא לא הסיבה להתקף לב,אלא רק גורם סיכון,כך גם שריפת ספרים היא רק צעד קטן לכיוון ג"נוסייד,אשר אין בו שום דבר דטרמיניסטי.רב הפעמים זה נגמר בכלום.

דרך אגב:אני לא קראתי את הספר,לא ידוע לי,האם תוכנו באמת כזה דמוני. רק להגיד,שאני נגד חופש מילה מוחלט.

ישן 13-04-2010, 17:51
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
צלב הקרס וגם מגן דוד הם סמלים נפוצים במזרח אסיה
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בראבו - גם צלב הקרס קדם לנאצים. אני מניח שגם הוא, לשיטתך, קביל, בגלל זה..."

הם קדמו לאימוצם ע"י אחרים.

באשר למשפטו של היינה - הוא נועד לכל מי ששורף/שרף ספרים וישנן על כך קבלות לא רק בתקופת הנאצים.

אתה זה המשווה תמיד או מגונן על פגיעה באנשים ו/או במבצע פשיעה נגד אנשים - למעשי הנאצים. זאת על מנת למנוע בקורת בונה. ברגע שאתה מנופף בדגל הנאצים אתה מטיל טאבו ואימה על כל דיון רציני וסותם פיות בטענות שוא.

הנאציזם היא תופעה ייחודית אין דומה לה ואין שווה לה בכל הדורות. מכונת מוות יעילה, משומנת ומתועדת כמותה לא הייתה ואני מאד מקווה שלא תהיה לעולם. לכן כל השוואה לנאצים היא משוללת כל יסוד ופרי דמיון קודח של המשווה.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 13-04-2010 בשעה 18:02.
ישן 12-04-2010, 10:03
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
ממה אתם כל כך מפחדים?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "גם לא בשקל: צומת ספרים הסירה ספר השמאל"

אני מפחד מזה שבמסגרת הריצה לבניית בית בטוח בארץ ישראל אנחנו מוכנים לוותר על החופש שלנו.
אומנם גיבוב השטויות שבספר לא עושה לי את זה, ואין לי כוונה לבזבז את זמני עליו.
אבל אני מוטרד מזה שנראה לכם הגיוני להפעיל לחץ על מנת למנוע פרסום של דעה של אנשים אחרים.
זאת המדינה שאתם רוצים לחיות בה?
הרי גם אם רוב הקונים בצומת ספרים הם ימניים, אף קונה לא הלך באופן אישי ואמר אני לא ארכוש בחנות הזאת אם תחלקו את המניפסט.
אנשים שהגדירו את עצמם כמנהיגים, יצרו וויב שבמסגרתו מונעים הפצה של ספר
לא ככה הדברים צריכים להתנהל, יש לכם בעיה עם המניפסט/ספר תפרסמו אחד משלכם. ממה אתם כל כך מפחדים?
ישן 12-04-2010, 10:21
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כן זו המדינה שאני רוצה לחיות בה!
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "ממה אתם כל כך מפחדים?"

ואני מדבר ברצינות, ואחרי הרבה מחשבה וכאדם שיצא מנקודת מוצא של אמונה די רבת שנים בעקרונות שאתה אומר שאתה מאמין בהם. למען האמת? כבר כמה זמן שאני רוצה ללכת עוד יותר רחוק מאשר לגלגל מכל המדרגות פמפלטים פוליטיים המופצים באמצעים נכלוליים. למה? כי אני מרגיש שאת ה"חופש" שאני האמנתי בו בלב שלם (אתה יודע, "אני לא מסכים אתך אבל אלחם על זכותך להביע את מה שאתה מאמין בו" וכל הסלוגנים האלה) ניצלו באופן ציני אנשים שכלל לא התכוונו להחזיר לי באותה המטבע. ומאחר ואת "זכותי" לעשות דברים מתונים בהרבה, מנעו ממני פעם אחרי פעם, אני לא רואה שום סיבה לדבוק בקנאות בכללי אתיקה שאין לי מהם שום דבש, רק עוקץ.

ישן 12-04-2010, 20:24
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
לשריפה ממש אולי לא
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE]ובעתיד הממש רחוק יהיו..."

אבל בימי הבניים הוציאו בקלות להורג אנשים שהיו שונים מהזרם הכללי. היד הייתה מאוד קלה על ההדק.
מספיק שאישה הייתה טיפה יוצאת דופן, והיא הואשמה כמכשפת ומצאה את עצמה על המוקד.
תשאל את היהודים בתקופת הפוגרומים.

התייחסות קיצונית לתפיסות עולם ולמחשבות של אנשים אחרים לא מובילים מייד להרג, אבל הם צעד חשוב.
אבל מה אני מבין, נפתח אשכול שלם בנושא. האשכול מסביר למה המצווה החשובה ביותר היא שריפת ספרים. בעצם הגאולה כפי שהיא מתפרשת מהרמב"ם בהלכות מלכים מסביר שהאור הגדול של ימי המשיח יגיע מאלפי ספרים בוערים שנכתבו על ידי מינים.
רק חסר שלאחר פסק ההלכה החשוב הזה, יציינו את מאמרו של מדינאי "שלשה סימנים באומה זאת וכו'"
ישן 12-04-2010, 20:39
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
האם ב"זה יחזור אליך" אתה מתכוון שמשהו שכרגע
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "רק שתדע שזה יחזור אליך"

אינו ברשותי/אצלי/פועל עלי, עתיד להגיע אלי ל"ביקור"??? אתה רשאי ללגלג, בקול או בינך ובין עצמך, אבל הייתי אומר ש"תזהר זה עשוי לחזור אליך" לא היית אמור להגיד לי, אלא דווקא לאנשים מן הצד השני...

בכל מקרה הסר דאגה בלבך בעניין החשש ש"במקום שבו לא נותנים לתועמלנים לדחוף את משנתם הפוליטית, עוד יסתמו פיות לכולם". אני מכיר מדינה שבה זה בערך המצב, ואפילו נגד אנשים שדעתם אינה בדיוק דעת מיעוט מבוטל, ועדיין לא גררו בה אנשים מביתם רק בשל דעותיהם הפוליטיות, פרט אולי לכמה שבועות בודדים באיזה סתיו באמצע איזה עשור בסוף המאה העשרים.

ישן 12-04-2010, 23:14
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ודאי, מצביעי הליכוד הם בעצם אנשי מרצ מדוכאים ששליטת המתנחלים בתקשורת בלבלה אותם...
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "קראתי את המניפסט. אני בעד"

אין ספק שאותם מליונים יקומו כאריות ויקימו תנועת שמאל חדשה, ויקראו
לה "התנועה החדשה"...

אותם מצביעי ליכוד ששונאים מתיישבים, כגבר מזמן לא מצביעים לליכוד, אלא
למפלגת הבלוף שעבורה נועד הפמפלט המטופש והעילג הזה (אני מניח
שיניב ניסח, והספרי רק חתם - הטקסט עילג מדי בשביל הספרי, ויניב מוכיח
עילגותו מדי שבוע על המסך...).

הרבה יותר ישראלים נגעלים מהתיעוד שרוחשים בשמאל למתיישבים (תיעוב מהסוג שמוביל "ציוני מסור" לגדף משפחה שאיבדה שני קצינים
במסגרת שירותם הקרבי).
צר לי, אבל רוב עם ישראל קרוב הרבה יותר למשפחת פרץ, מאשר
ליחצ"נים שמממנים את הפצת הפמפלט הזה, ושאיש לא מספר לנו מי הם
ומהיכן הגיעו...
ישן 13-04-2010, 00:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ודאי שלא. הם בסה"כ כתבו אמת נטולת סילופים והסתה...
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "[QUOTE=ori] צר לי, אבל רוב עם..."

יש לנו כאן פמפלטון פתטי שנכתב לפני יותר מחצי שנה, ואיש לא שמע עליו -
ופתאום קיבל קידום מכירות ענקי בתקשורת. אתה יכול לטעון שזה מקרי,
ואני יכול לחייך בביטול...
אי אפשר לקחת ברצינות מסמך שניסח מישהו שהיה דבוק לישבנו של ברק,
והחל להשמיץ אותו, שתי דקות אחרי שברק פיטר אותו בשיחת טלפון...

אתה מבין, זו אחת הבעיות העולות מכל דבר שעושים אנשים לא-ישרים - לא מאמינים להם. התקשורת אמנם מנסה לעזור ליניב ולהשכיח את
העובדה שכל מילה שלו על ברק (בדיוק כמו כל מילה של אייל ארד על ביבי)
נגועה בעלבון אישי על פיטורין, אבל מסתבר שלא תמיד זה מצליח...

המסמך הזה הואע מה שמכונה באנגלית preaching to the quire.
אין ספק שאתה מצאת בו עניין רב - הוא מלא שנאה למתיישבים, וכולל
אתה כל הקלישאות הנכונות (אפילו הרעיון המבריק שרבין היה מביא לנו שקט ושלווה לולא נרצח...). למרבה צערך, אתם מיעוט קטן בציבור היהודי.
זה לא מקרה שהמסמך הזה מלא כ"כ בחנפנות לערביי הביטוח הלאומי -
גם שני ה"לאומיים" יודעים שבלי הקולות של טיבי ואל-צאנע - מחנה
השמאל היה, הוא הוא בין מחצית לבין שני שליש ממחנה הימין.לא רוב, ולא
קרוב לכך..
ישן 15-04-2010, 21:23
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מפתיע לשמוע אנשים רציניים מתייחסים להפסקת הפצה אקטיבית של מנשר פוליטי בחנות ספרים
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, כמו רוב מה שהם כתבו שם - גם זה לא נכון"

כאל מניעת מכירת ספר.

הרי מובן ששקל אינו מצדיק כלכלית את מכירת המוצר מבחינת החנות ומובן כי המוצר אינו בבחינת ספר ואפילו ספר פוליטי קיצון שגרתיים.

החנות נקטה תעד פוליטי בהסכימה להפיץ מניספט קיצון ולהפוך את קהל לקוחותיה יעד לתעמולת שמאל קיצון. מעניין לדעת מה היה השיקול מאחרי ההחלטה. מ שבטוח הוא שהשיקול הכלכלי של הרחקת X לקוחות שלא אוהבים שדוחפים להם פלקט של מה שהם מפרשים כאיום קיומי או אויב פנימי - עשה את שלו.

הזבל יכול לעמוד על מדף ככל הספרים האחרים ולהמכר או שלא להמכר בעלותו האמיתית [כתיבה=0, עריכה= 0, הדפבסה=?, הפצה=?, שיווק=?, מקום מדף=?].

לך תדע. אנשים שמשווים מחאה כנגד שימוש לא ספרותי בקדמת חנות ספרים ל'מניעת חופש דיבור' ול'שריפת ספרים בידי הנאצים' עוד עלולים לטעון שנאום יוהנסבורג הינו לצורכי פנים ושברגותי יביא שלום.

ישן 13-04-2010, 00:45
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בידיעות, מעריב, הארץ, רשת ב', גלי צה"ל, ערוץ 1,2 ,10 וכד'...
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "איפה אני יכול למצוא את..."

הטקסט עצמו יצא בקול ענות חלושה לפני חצי שנה - ועבר ללא התייחסות
מחוץ לברנז'ב - אבל כעת החליטו לקדמו במרץ - למרות שכאמור, הוא לא
יחדש לך כלום. אותו שלומיזם ערמומי, רק שהפעם הוא עלק מתנער מהשלום
(כשם שבשעתו התרחקו מהמילה שלום כשרצו לגייס תמיכה בגירוש מגוש
קטיף...). שום חידושים. שום רעיונות מקוריים. אם תמכת בשמאל קודם, לא תנטוש אותם בגלל המסמך המזהיר - ואם התנגדת לרעיונות השמאל
קודם - אם המסמך הזה ישכנע אותך שטעית, אז יש מקום לתנחומים...

תכתוב בגוגל "שמאל לאומי" ותמצא את כל הפרסומים שלהם. זה טקסט
ארוך, משעמם, מנוסח באופן מסורבל להפליא - ולא מחדש כלום.

מה שבטוח - לא תתקשה למצוא אותו, למרות שמניסיון אני יכול לומר לך שזה
יהיה בזבוז של 10 דקות מחייך...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:40

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר