לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2011, 06:27
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל חתני פרס ישראל ואנשי רוח יברכו על הצהרת העצמאות הפלסטינית בגבולות 67'

"בארץ ישראל קם העם היהודי, בה עוצבה דמותו. בפלסטין קם העם הפלסטיני, בה עוצבה דמותו" נכתב בהכרזה שתיחתם מחר בת"א

מעבר לדברי הבלע הרגילים בדבר "עוולות הכיבוש" - מקומם אותי יותר מכל המיקום שבו זה מתוכנן להיות (שדרות רוטשילד בתל אביב - עוד בטרם הפכה לקולוניה של האיחוד האירופי), לא רחוק מן המקום בו הוכרזה מדינת היהודים והציונים. ניסיון אוטו אנטישמי לקעקע את זכותינו על שטחי א"י. "ולכפר" על פשעי תקומתנו..

רק אנחנו אשמים!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-04-2011, 11:14
צלמית המשתמש של KRIDoron
  משתמש זכר KRIDoron KRIDoron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.09
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, ההבדל הוא במספר האנשים ליד הגבול. ככל שיתקרב לריכוז אוכ', יהיו יותר אנשים בקרבתו"

אתה מציג פה את הטיעון שלי בצורה נאיבית (ננגב חומוס וגו') כי ככה יותר קל להביס אותו אבל אני לא מעוניין לנגב חומוס ברמאללה, אני רוצה שלא יירו עליי טילים. ההבדל בין הדברים האלה הוא גדול מאוד. כנראה שהסכסוך הארוך, וההשפעות הקשות שלו על שני הצדדים לא ישכחו במהירות, לא על ידינו ולא על ידם גם אחרי הסכם. אבל לתחושתי, העולם הערבי והעולם בכלל רק נהיה יותר ויותר עוין כלפינו, ולמרות שיש מדינות שאומרות "לעזאזל העולם" ומבודדות את עצמן אני לא רוצה ואני חושב שגם אתה לא רוצה לחיות במדינה כזאת. במצב כזה לא נראה לי שלהפסיק את החתירה לשלום יהיה נכון, לאור המטרה שהיא קיומנו כעם חופשי בארצנו וכל המשתמע מכך.

ישן 21-04-2011, 11:27
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אבל בודאי הבחנת בכך ש'לא יורים עלינו טילים מרמאללה' ודווקא כן עושים זאת מעזה.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "אתה מציג פה את הטיעון שלי..."

אני לא חבלן אבל סביר להניח כי לפעמים הנסיון לפרק מטען מורכב מדי - מוליך לאסון.

המזה"ת [ורק כחלק ממנו הסכסוך הישראלי-ערבי וכחלק מתוך החלק הסכסוך הישראלי-'פלשתיני'] - הינו הרבה יותר ממטען חבלה מורכב.

כרגע לא יורים עליך טילים מרמאלה? נשום לרווחה ואל תנסה לתקן את השעון העובד.

זה לדעתי היה נכון גם לאוסלו ולהתנתקות וראה תוצאותיהם.

לאחר כל הסיכונים שנטלנו ונכווינו - אנו צריכים לשמר את הקיים או לקוות שמישהו בצד השני יתכוון במילה 'שלום' או 'הסכם' למה שמתכוונים אליו אנשים רגילים בשפה פשוטה.
ישן 21-04-2011, 11:44

הנסיון לפעול ללא הסכם הרי התרחש לאחר הכשלון הנוראי לפעול עם הסכם [אוסלו]
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "ההתנתקות היא לא דוגמה טובה-זו..."

ועצם ההגעה שלנו לאותו מקום [בפעם השניה ומעלה] התרחשה לאחר פעילות עויינת מסכנת מאותם איזורים עוד טרם ידעו כיבוש מהו.

אם מישהו גר במושב ומהבית הסמוך אליו בו גרה משפחת פשע בוקעת מעת לעת מוסיקה רועשת - מוטב כי לא ינסה להגיע עימם להסדר כלשהו. גם לא תמורת הסטת הגדר לכיוון חצרו, ויתור על חנייתו או תשלום כספי קבוע בעבור שקט. הפושעים השגרתיים כמו גם הפושעים השולטים בעמי ערב וחביבים כל כך על עמיהם ואף נבחרים על ידם - חושבים אחרת ממך ושואפים לדברים שונים ממך.

לתפישתי: אם ניסינו ללא הסכם וזה כשל וניסנו עם הסכם וזה כשל - מוטב שלא לנסות עוד בשל הסכנה הרבה הכרוכה בכך. עם פארטנר רציני היה מושג שלום זה מכבר. מאומה לא מפריע לעזתי לקבל כל שירצה מהגבול המצרי ולרמלאי ולשכמאי לקבל את שירצה מהגבול הירדני ולחיות באושר ובעושר ואם היו חדלים מטרור היו המחסומים נעלמים אט אט והמעברים הרשמיים לארצות ערב [המחברים את הערבים-מוסלמים שגרים כאן לשטח הגדול מאות מונים משטח ישראל אליו הם לוטשים עיניים] היו הופכים לחופשיים לחלוטין והקנטונים הערביים בארץ זוכים לרווחה.

הם לא מעונינים בכך. הם מעונינים בך ובביתך וגם אם סאלם פיאד חושב ומבין אחרת - הרי שהוא עדיין ממנהיגיו של עם המחלק סוכריות כשילדים יהודים נשחטים או מרקד כאשר מעי מוצא מבטן חיל ישראלי שתעה בדרך ונתלה כשרשרות על צוואר חוגגים בשוק. פיאד שהוא הטוב ביותר לו אתה יכול לצפות מהפלשתינים - לא יוכל לייצב כל הסכם ולעמוד מאחריו ולשרוד במקביל.

העוינות והבידוד הבינלאומיים כלפי ישראל ימצאו צידוק לקיומם גם אם תיסוג מאיזור לטרון, מהעיר העתיקה ומהבקעה, תגרש מאות אלפי יהודים, תביא 'פליטים' ערבים לתל אביב, תמלא את גוש דן בפולשים סודנים, ו'תפצה' את הערבים על כל מה שעוללו לנו.

הרוב האוטמטי לעולם השלישי הנחשל באו"ם, האינטרסים של מדינות אירופה התלויות בנפט וכעת גם בקול הערבי במדינותיהם, התפיסה הבחשנית של רוסיה והצרכים הפנימיים של שפע הדיקטטורות האיסלמיות האלימות שסביב - ינציחו זאת בכל מקרה.

אגב גם האינטרסים הכלכליים והנשמה המעוותת של 'היהודים' מהזן שרץ לחבק טרוריסטים ומשפחותיהם - יגרמו להם להמשיך להאשים אותך, אותי וכל ישראלי בכל דבר כל עוד נשמה באפו.

כמו בבדיחה הישנה על הפיל והשועל המרביצים לשפן 'כי אין לו כובע' [ואפרופו 'כובע' - אני מקווה שכשאתה רואה מ.צ בטרמפיאדה את שם כובע כלשהו על השיער הזרחני הזה. אחרת זה מסביר מדוע אתה נעדר מכאן כל כך הרבה שבתות ]

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 21-04-2011 בשעה 12:07.
ישן 21-04-2011, 11:27
צלמית המשתמש של רועי AZ

אם אתה רוצה שלא יירו עלייך טילים - תדאג שתהיה ממשלה חזקה שתדאג שלא יירו עלינו
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "אתה מציג פה את הטיעון שלי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KRIDoron
אתה מציג פה את הטיעון שלי בצורה נאיבית (ננגב חומוס וגו') כי ככה יותר קל להביס אותו אבל אני לא מעוניין לנגב חומוס ברמאללה, אני רוצה שלא יירו עליי טילים. ההבדל בין הדברים האלה הוא גדול מאוד. כנראה שהסכסוך הארוך, וההשפעות הקשות שלו על שני הצדדים לא ישכחו במהירות, לא על ידינו ולא על ידם גם אחרי הסכם. אבל לתחושתי, העולם הערבי והעולם בכלל רק נהיה יותר ויותר עוין כלפינו, ולמרות שיש מדינות שאומרות "לעזאזל העולם" ומבודדות את עצמן אני לא רוצה ואני חושב שגם אתה לא רוצה לחיות במדינה כזאת. במצב כזה לא נראה לי שלהפסיק את החתירה לשלום יהיה נכון, לאור המטרה שהיא קיומנו כעם חופשי בארצנו וכל המשתמע מכך.

הסכסוך לא הסתיים ולא יסתיים. זה סכסכוך בין תרבויות..

תרבות נחותה ורצחנית שרוצה לחסל את התרבות המערבית המתקדמת ואנחנו המכשול הגבוה בדרך למטרה..

מדינות ערב עוינות אותנו יותר מבעבר? מעניין כמה עויינים הם יותר - לעומת 48' 56' 67' ו 73' ו בל נשכח גם את 82' ולמעשה בכל 63 שנות הקיום שלנו פה.

אף אחד לא השלים ואף אחד לא ישלים עם הנוכחות שלך פה, כמה נאור שלא תהיה אתה, היפה, והפרופלורים שמחפשים תשומת לב ולהאדיר את שמם האינטלקטואלי על חשבוני.

ישן 21-04-2011, 11:32
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הטיעון שלך הוא חסר ערך, בכל צורה שלא תציג אותו. אנחנו במזה"ת, אתה מבין...

אני יודע שזה בעסה לחשוב שכרגע אין סיכוי לדו-קיום ואחווה, וכל שאר השטויות שמספרים בתנועות
נוער, ועליהם כותבים שירים ומציירים ציורים - אבל אלה החיים.

לקבל את המציאות ולהתאים עצמך אליה, זה הרבה יותר חכם מאשר לחבוש קסדת VR ולספר לעצמך
שיש פתרון מדיני שיגרום להם להפסיק לירות עלינו...
התחושה שלך כאילו העולם הערבי נהיה יותר עויין כלפינו, היא משעשעת. אני מניח שזה ביקור ראשון שלך
בארץ מאז 1948, הא?
המערב נהיה יותר עויין כלפינו ללא קשר אלינו. אנחנו כיום ה-ר-ב-ה יותר וותרנים מכפי שהיינו אי-פעם.
יחס העולם המערבי כלפינו קשור בשפע סיבות פנימיות שאין שום מהלך שנעשה שיגרום להן להשתנות
(אלא אם כן יש לך ברזרבה מאה מליון מהגרים יהודים שאתה יכול לשגר למדינות מערב אירופה, באופן
שיטה לטובתנו את המאזן הדמוגרפי...).

אגב, אם אתה רוצה לשכנע מישהו ברצינות הטיעונים שלך, עדיף להימנע מביטויי-שלומיזם חסרי שחר כמו
"שני הצדדים". בצד השני קוראים כיכרות על שם רוצחות המונים ומעבירים מדי חודש כסף למשפחות
רוצחים. אין כאן שני צדדים. אם היו כאן שני צדדים שמתנהגים דומה, אזי או שהיה כאן 60 שנות שלום,
או שהיה טבח נוראי בערבים (מהטעם הפשוט שלו התנהגנו כמותם, אזי זו התוצאה היחידה האפשרית
לאור יחסי הכוחות). יש צד אחד שוצה שקט, וצד שני שרוצה בחורבן הצד הראשון.

בקיצור, בוא "נחתור לשלום", תוך הבנה ששלום לא יהיה - ועל כן, לעת-עתה, מוטב ש"נחתור לשקט",
גם אם זה אומר שלנצטרך להכאיב מאוד-מאוד למי שיורה עלינו, עד שפחות יתחשק לו להמשיך לירות...
ישן 21-04-2011, 12:04
צלמית המשתמש של KRIDoron
  משתמש זכר KRIDoron KRIDoron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.09
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הטיעון שלך הוא חסר ערך, בכל צורה שלא תציג אותו. אנחנו במזה"ת, אתה מבין..."

האם כל רצון לחשוב על משהו מעבר לעצם הקיום שלנו כאן, על איך נראה הקיום שלנו, לעד יקוטלג כ"שטויות של תנועת נוער"? אולי. זוהי לבטח דרכם של אלה שנותנים למציאות להוליך אותם, ולא עושים מאמצים לשנות אותה. האמירה שלך לגבי השימוש שלי במונח "שני הצדדים" היא לא רלוונטית, ואני חושב שהכנסת רק מתוך ניצול ההזדמנות שראית להכניס עוד קצת דוגמאות לכמה ש"הם" מנוולים בהשוואה אלינו. מה אתה מכחיש פה בדיוק? שיש בסכסוך הזה שני צדדים? שיש לסכסוך השפעות על שניהם? שהשפעות הן קשות? (וכולנו יודעים מי לעד ינצחו בתחרות המסכנות, רמז-לא הצד שיש לו מדינה, צבא ומערכת ביוב נורמלית)
סיפורי ה"כרגע" וה"לעת עתה" אין סיכוי אז לא נשקול את האופציות בכלל מפחידים אותי פשוט בגלל שאני יכול לראות את הכרגע הזה נהפך לנצח, או לחלופין עד שנקבל איזו כאפה ברמת מלחמת יום כיפור...

ישן 21-04-2011, 12:30
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

תודה על הרמז! עכשיו הכל מובן והגיע הזמן לעשות שלום...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "האם כל רצון לחשוב על משהו..."

בוא אני אספר לך משהו על המציאות - היא מורכבת, וניסיון לשנות אותה הוא קשה ומורכב עוד יותר. בדר"כ
אלה שרצים לשנות אותה, מחמירים את המצב. יודע למה? כי הם פועלים נגד הטבע. בדר"כ הטבע חזק
מאיתנו, בין אם זה הטבע-טבע ובין אם זה הטבע האנושי.

אתה יכול לספר לי עד מחרתיים על "שני הצדדים" ואני אמשיך להניד ראשי בשעשוע קל - אבל האמת היא
שיש רק צד אחד לסכסוך הזה, בעוד שהצד השני מוצא עצמו בתוכו בעל כורחו. אמרו אלפי פעמים, וזה
עדיין נכון, שאם הערבים יפרזו עצמם - יהיה שלום. אם ישראל תפרז עצמה - היא תושמד.

במקום לפחד מכך שנשרוד כאן לנצח ללא שלום, עדיף שתפחד מכך שבמסגרת החיפוש הבלתי נלאה למצוא את פיסת הנייר הקדושה שהערבים אשכרה יכבדו, אנחנו נושמד. עד עתה, כל חיפוש אחרי פיסת נייר
קדושה, קירב אותנו להשמדה הרבה יותר מכפי שהוא קירב אותנו לשלום...

תראה, אני יודע ש"התקווה חשובה", אבל כשמתים, אזי כל תקווה אבודה. הסיכוי שלך להשאר בחיים
באזור החביב הזה הם גדולים יותר אם אשכרה תפקח עיניך ותסתכל מסביב, במקום לפזם לעצמך מזמורי
שלום ולספר לעצמך ש"גם הם צריכים ורוצים שלום".

הבן, מבחינת הפלסטינים בפרט והערבים בכלל - עצם הקיום שלך אי שם בגוש-דן/גליל/נגב/שפלה, הוא
דבר חמור לא פחות מישיבתם של בני משפחת פוגל באיתמר. מבחינות מסויימות קיומך הוא אפילו
גרוע יותר - כי הקיום שלך, איפה שאתה לא גר, קשור הרבה יותר ביצירת "בעיית הפליטים" (שאותה אין
לפתור מבלי להתאבד קולקטיבית), מאשר ההתיישבות על פיסטין ריק בגב הר השומרון...
ישן 21-04-2011, 12:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

LOL, בונה יישובים? אתה מקבל את התעמולה של הצד בלי פירושים, הא?:)
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "מה עם הצד שבונה ישובים בצד..."

ספר נא לי, מה הופך את אפרת ל"צד השני", ומה הופך את אריאל ל"צד השני"?
אתה יודע על סמך נקבע הקו הירוק? אתה יודע מה היה המו"מ שהפך אותו למשאת הנפש של השמאל
ולקו הגבול המובטח לאבותינו עוד משחר האנושות?

קו הגבול הזה הוא ציור בטוש של המקום המשוער בו נעצרו צבאות צה"ל והצבאות הערביים בסוף מלחמת
העצמאות - בתוספת שינויים שנכפו באמצעות מהלכים צבאיים חד-צדדיים בשנים הבאות (למשל, בתקרית
חמת גדר ב1951, קרא עליה...).

אנחנו "הורגים פי שניים"? אנחנו הורגים הרבה יותר מפי שניים, אבל הרבה פחות מכפי שכל צבא אחר
היה הורג, בהתחשב ביחסי הכוחות. לך וקרא על יחס ההרוגים האמריקני-טרוריסטי באפגניסטן ועראק,
כדי לקבל פרופורציות לגבי יחס הרוגים בין צבא מערבי לארגוני טרור ומגיניהם האנושיים...

המרחק בין פירוז ישראל לבין המצב הנוכחי הוא אדיר. אין ספק שאוסלו והמשכיו עשו רבות כדי לצמצם את
הפער. כל הסכם מקרב אותנו אל היעד הנכסף. לך בדוק כמה ישראלים נרצחו בידי פלסטינים לפני שמסרנו
להם שטח ונשק (אני מתכוון בדוק ממש מהתחלת הסכסוךך, אי שם בשנות העשרים), ובדוק כמה נרצחו
מאז שמסרנו להם נשק ושטח (1994). אני יכול לחסוך ולגלות לך שמאז ההסכם שחיזק אותם צבאית
והחליש אותנו צבאית (כן, תופתע לגלות שמסירת שטחים שולטים, בסיסים בעומק השטח, והיכולת
לפקח מקרוב על המתרחש בערים, הם הגבלת היכולת הצבאית - דהיינו, סוג של פירוז), יש לנו יותר
הרוגים מאשר בכל השנים שקדמו להסכם.

מה לעשות, פירוז מרצון זה לא רק כיתות החרבות לאתים, אלא גם סתם מסירת חרבות לאוייב, וויתור
על יכולות צבאיות שהיו קודם.
ישן 21-04-2011, 14:14
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "יתכן שמוצדק אך עדיין הורג פי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
יתכן שמוצדק אך עדיין הורג פי הרבה.
אמרתי את זה כדי להדגים שישראל אינה פאסיבית, אלא היא צד בסכסוך.

נגיד ותגובותיה של ישראל מוגזמות. האם הצד השני, הקורבן שלנו, לא אמור להסיק מכך מסקנות? אולי עדיף לעזוב את הנשק? אולי מספיק לנסות לפגוע בחיילים במחסומים? לאט לאט יורידו את רב המחסומים, הקסנופיביה כלפי הערבי תקטן(תמיד ישארו גזענים טהורים, על רקי לאומני או דתי), נקבל אותם והם אותנו - בתור הלאום הראשי פה. כלומר, הלאום, בלעדיו לא תהיה ישראל.
מכיוון שהסכסוך התחיל לא מ67 ולא מ48, אני גם לא רואה פיתרון לסכסוך באזור שנים אלה ומה שהתחולל אז. חיפוש אחר פיתרון צריך להיות עמוק יותר, לפחות בכיוון של מאה שנה אחורה מהיום.

*. יהודים ידועים כצד לא פאסיבי לא רק בישראל. ראה ערך מהפכות.

ישן 21-04-2011, 13:13
צלמית המשתמש של רועי AZ

מחשבות פסאודו פילוסופיות ונאורות, על "עצם הקיום"
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי KRIDoron שמתחילה ב "האם כל רצון לחשוב על משהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KRIDoron
האם כל רצון לחשוב על משהו מעבר לעצם הקיום שלנו כאן, על איך נראה הקיום שלנו, לעד יקוטלג כ"שטויות של תנועת נוער"? אולי. זוהי לבטח דרכם של אלה שנותנים למציאות להוליך אותם, ולא עושים מאמצים לשנות אותה. האמירה שלך לגבי השימוש שלי במונח "שני הצדדים" היא לא רלוונטית, ואני חושב שהכנסת רק מתוך ניצול ההזדמנות שראית להכניס עוד קצת דוגמאות לכמה ש"הם" מנוולים בהשוואה אלינו. מה אתה מכחיש פה בדיוק? שיש בסכסוך הזה שני צדדים? שיש לסכסוך השפעות על שניהם? שהשפעות הן קשות? (וכולנו יודעים מי לעד ינצחו בתחרות המסכנות, רמז-לא הצד שיש לו מדינה, צבא ומערכת ביוב נורמלית)
סיפורי ה"כרגע" וה"לעת עתה" אין סיכוי אז לא נשקול את האופציות בכלל מפחידים אותי פשוט בגלל שאני יכול לראות את הכרגע הזה נהפך לנצח, או לחלופין עד שנקבל איזו כאפה ברמת מלחמת יום כיפור...

ו"מאמצים לשינוי מציאות" - הביאו עלינו את אסון אוסלו. והולכים ומביאים עלינו חורבן... בינתיים ה"צד השני" מסרב להכיר ב-א-מ-ת ברצונך הכן לשנות את המציאות... מבחינתו שנוי המציאות יתרחש כשתחזור למקום ממנו באת... (או לים)

אנא התייחס בכובד ראש למה שכתבתי לך בטרם תענה והשתדל להתייחס לטיעונים גופא ולא לרשום קלישאות..

ישן 21-04-2011, 10:55
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

יפה, אחרי "בגדול", בבוא ננסה "בקטן", שכן ההסכם הזה מלא בחורים:
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני תומך כללית בקווים אלו"

1. ההסכם הופך את הרובע היהודי למובלעת, מה דעתך?
2. ההסכם הופך את גילה למובלעת, מה דעתך?
3. ההסכם הופך את מעלה אדומים למובלעת, מה דעתך?
4. ההסכם הופך את גבעת זאב למובלעת , מה דעתך?
5. ההסכם הופך את נווה יעקב ופסגת זאב למובלעת, מה דעתך?
6. ההסכם הופך את המטה הארצי של המשטרה ואת קריית הממשלה לנקודות גבול, מה דעתך?
7. ההסכם קורא לגירוש אלפי תושבי אריאל, מה דעתך?
8. ההסכם קורא לגירוש אלפי תושבי אפרת, מה דעתך?
9. ההסכם קורא לגירוש אלפי תושבי עפרה ובית אל, מה דעתך?
10. ההסכם מעביר לפלסטינים שטחים בתוך הקו הירוק, אבל לא כאלה שמאוכלסים בערבים.

ההסכם הוא אנטי-דמוגרפי. עם זאת, כל ההסתייגות שלך ממנו הוא "בקשה" שלא יעקרו את רבבות תושבי
אריאל. העובדה שההסכם הופך למעלה בערך רבע מליון ישראליפ לתושבי מובלעות בסגנון נצרים, לא
נראית לך מוזרה. טוב נו, אתה לא באמת מכיר את המפה, או שאתה רוצה שרבע המליון הללו ייאלצו לעזוב בתיהם בירושלים וסביבתה, כדי למסור גם אותן.

דן, לא נורא. לאט לאט אנחנו מגלים היכן אתה עומד באמת. ציוני, הא?
ישן 21-04-2011, 13:48
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
על זה אומרים מזיין (סליחה על הבטוי) ובוכה
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "יפה, אחרי "בגדול", בבוא ננסה "בקטן", שכן ההסכם הזה מלא בחורים:"

תחילה יוצרים פלונטר מכוון על מנת שיהיה קשה להתירו ואח"כ בוכים שנוצרות מובלעות.
אינני גרופי של אף אחד וישנן לי עמדות משלי. אינני נוהג כמוך, שלמעט שב ואל תעשה אין לך כל עמדת עשיה ראלית בכוון שיביא לרגיעה.
באשר לאריאל כתבתי בפרוש את עמדותי כמו גם לגבי אפרת, שהיא חלק אינטגרלי מגוש עציון. אי העשיה "שלך" תומכת בזכות השיבה וכמקדמה כללה למעלה מרבע מליון ערסים פלסטינאים כתושבי מדינת ישראל.
באשר להעברת שטחים על יושביהם - לי אין כל בעיה עם זאת ואני אפילו תמכתי לא אחת ברעיון. הזהרתי רק שבמהלך הזה אזרחי מדינת ישראל החיים בשטחים הללו יעברו לגור במקומות אחרים במדינת ישראל. כך שגם נאכל את הדגים המסריחים וגם נגורש מן השוק. להבהרה זוהי פתגם המבטא מעשה הזוי בלתי רצוי ושאיננו במקומו.

באשר להכרת ארץ ישראל המערבית - כאיש שבילה ועדין מבלה חלק לא מבוטל בשטח, לא אתה תלמד אותי מהי כסותה ותכסיתה של מדינת ישראל על שטחיה הכבושים.

בהקשר לציונות האולטימטיבית - כמי שעסק ועוסק בעשיה הציונית, לא אלמד דבר. מעשי ההתנחלות בשטחים הכבושים הנצבע בהילה ציונית היא זאת שתביא לקיצו של המפעל הציוני המרשים ולחיסולה של מדינת ישראל. אפילו ביבי שאינו עושה דבר בנושא מבין את מה שחייבים לעשות - אנשים שכמותך בולמים אותו מעשיה חיובית.
כאשר ניפול על הקרשים יהיה קשה להתרומם אבל ללא ספק נשתחרר מהכבלים, נעשה את המעשים הנכונים ונתרומם במלוא עוצמתנו חזרה.
ישן 21-04-2011, 14:04
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "על זה אומרים מזיין (סליחה על הבטוי) ובוכה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
תחילה יוצרים פלונטר מכוון על מנת שיהיה קשה להתירו ואח"כ בוכים שנוצרות מובלעות.
אינני גרופי של אף אחד וישנן לי עמדות משלי. אינני נוהג כמוך, שלמעט שב ואל תעשה אין לך כל עמדת עשיה ראלית בכוון שיביא לרגיעה.
באשר לאריאל כתבתי בפרוש את עמדותי כמו גם לגבי אפרת, שהיא חלק אינטגרלי מגוש עציון. אי העשיה "שלך" תומכת בזכות השיבה וכמקדמה כללה למעלה מרבע מליון ערסים פלסטינאים כתושבי מדינת ישראל.

רבע מיליון ערסים? כוונתך לתושבי קבע של אל קודס?זה לא קצת כוללני, בכל זאת?

ישן 21-04-2011, 15:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אז הקמת גילה, פסגת זאב, נווה יעקב, הר חומה, מעלה אדומים וגבעת זאב זה "מזיין ובוכה"...
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "על זה אומרים מזיין (סליחה על הבטוי) ובוכה"

אם כך, אז לפחות תהיה ישר ותגיד: צריך לעקור את המקומות הללו, שיצרו פלוונטרים. אל תציע להפוך אותם למובלעות בחסדי הפלסטינים, אלא קרא לעקור אותם, וכך לפחות ייחסך מאיתנו מצעד הצביעות של "אנחנו
מאפשרים ל300 אלף מתנחלים להשאר בבתיהם"...

אם תשאל את רוב תושבי שכונות צפון ודרום י-ם, הם בכלל לא יידעו שהם מתנחלים, עד לרגע שהשמאל
הקיצוני, בלהיטותו להסוות את המגה-טרנספר שהוא מחתכנן, הפך אותם לכאלה...

כתבת ש"צריך להתאמץ להשאיר את אריאל". לא כתבת מה תגיד אם הם ידרשו עקירה כתנאי לחתימה.
לגבי אפרת לא כתבת כלום, אבל במפת ההסכם היא נעקרת, חד וחלק, כי היא שוכנת ממזרח לכביש 60, אותו
מייעדים הוזי ההסכם, להיות כביש האורך הפנימי של הפלסטינים...

דן, אני לא טוען שאף פעם לא היית ציוני. בצעירותך היית ציוני. גם אורי אבנרי. הוא חדל מלהיות כזה, וגם אתה
חדלת. הגיע הזמן להכיר בכך. כיום עשייה ציונית היא בעיניך עקירה של יישובים יהודים, וקליטת מסתננים סודאניים...
ישן 22-04-2011, 04:27

לדאבונך אני כותב בדיוק מה שאני חושב-אתה למעט בקורת אינך כותב
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אז הקמת גילה, פסגת זאב, נווה יעקב, הר חומה, מעלה אדומים וגבעת זאב זה "מזיין ובוכה"..."

אם ציונות לדידך היא "סטגנציה" , חתירה לעימות, "קליטת פלסטינאים ( הפיכה למדינה דו לאומית ) , הזנחת הפיתוח של מדינת ישראל על חשבון חלומות מגלומניים, מעשים שיביאו להרס מדינת ישראל בעליל - אז זאת איננה הציונות שלי.
הציונות שלי מתמקדת במדינת ישראל ובהבטחת קיומה כמדינה יהודית ודמוקרטית.

אינני "מתבייש" לכתוב את מי מהמתנחלים יש להחזיר הביתה (אל תוך גבולות הקבע של מדינת ישראל) ואת אלו התנחלויות יש לכלול בתוך גבולות הקבע של מדינת ישראל - אפילו אם לדעתך הם מצויים במובלעות. הרי כוונת המכוון הייתה להביא לדחיקתם של הפלסטינאים וליצור בעבורם מובלעות. מה לעשות כאשר אתה יוצר מובלעת לאחד נוצרת המובלעת אצל השני ( היוצר ). בכל מקרה לא אתה תקבע מה אני אגיד - אני אומר בדיוק מה שאני חושב.

אם הייתה מתייחס לנכתב היית רואה שאינני מקבל את התוכנית כמקשה אחת וישנן לי גם השגות קלות לגביה. אכן כתבתי ש"צריך להתאמץ להשאיר את אריאל". אם אכן אריאל תשאר אבן הנגף האחרונה לגבי הסכם לאחר שתפתרנה הבעיות הקשות והמורכבות של: ירושלים, הפליטים, המשך נוכחות בנקודות קריטיות לתקופת זמן לאחר חתימת ההסכם, אז אין להתעקש על הכללת בתוך גבולות מדינת ישראל. הזכרת מובלעת - אריאל היא סופר מובלעת.
נכון לא כתבתי הפעם לגבי אפרת מאחר ואצלי היא נכללת כחלק מגוש עציון ולא פעם כתבתי שהגוש חייב להיות כלול בתוך מדינת ישראל. באשר לכביש 60, כביש איננו הר וניתן להזזה. אגב בימינו גם מזיזים הרים .

ללכלוכיך אינני מתכוון להתייחס - אני מנסה לקיים דיון רציני
ישן 22-04-2011, 10:47
צלמית המשתמש של רועי AZ

טוב.. בוא ואומר לך משהו..
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לדאבונך אני כותב בדיוק מה שאני חושב-אתה למעט בקורת אינך כותב"

שאני בטוח שהרבה כאן חושבים כמוני..

בוא וניקח את התרחישים הכי גרועים שאנחנו מציעים ונגיע היישר אל תרחישי הקיצון - ובכן, אני מעדיף להכנע לצבאות מערביים מאשר לצבאות ערב ואני מוכן להיות הכי מבודד והכי לא "מקובל" בעולם (לא שקורה עכשיו ההיפך) ובלבד שלא לוותר על מדינתי לאויב שלא קיים..

ואגב - הסיכוי שיקרה תרחיש קיצוני שבו נבודד ע"י העולם הוא 70% - יתר ה 30 - הם הסיכויים שמדינות המערב לא יוותרו על המדינה הנורמלית היחידה באזור המטורף ביותר בעולם... (אני בכוונה לא נותן חמישים חמישים, כי יש לנו הרבה שונאים בעולם בעמדות מפתח שיכולים להשפיע)

הסיכוי שנותקף ע"י אוייבנו כשנחזור לגבולות 67' - 100 (מאה) אחוז - למצוא עילה הם יודעים מצויין..

הרי מה שאתה מציע זה הסוף של מדינת ישראל וההתנגדות שלנו לכל הסכם כפי הנראה תוביל אותנו לצרות (ואולי גם סוף למדינת ישראל) - לדידך...אז איך שלא תסובב את זה אכלנו אותה.

לכן - על משקל המשפט הישן "עדיף שארם אל שייח' בלי שלום משלום בלי שארם" (שהיום מתחיל לקבל שוב משמעות - ולא בגללנו)

עדיפה מדינת ישראל בלי שלום מאשר שלום בלי מדינת ישראל

ישן 22-04-2011, 12:00

שאני בטוח שהרבה כאן חושבים כמוני
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "טוב.. בוא ואומר לך משהו.."

למעט ראשי ממשלות ישראל - לפחות בהתבטאויותיהם ובמדיניות המוצהרת.

על פי הנחותיך הערבים היו צריכים לקבל כל הצעה המוגשת להם מטעם מדינת ישראל - האם הם מבינים פחות ממך. הרי מאז ערב הסכם השלום עם מצרים, הגיעו מדינות ערב למסקנה, שהן לא תוכלנה לחסל אותנו במלחמה. האם בשנת 1967 הם לא התקיפו אותנו ויכולנו להם.

אני שב חוזר ומדגיש מה שמטריד אותי במצב הנוכחי הוא קיומה של אוכלוסיה ערבית-פלסטינאית בשטחים הכבושים. אוכלוסיה זו מתרבה והולכת. באופן שלא ירחק היום שהמיעוט היהודי ישלוט על הרוב הערבי - מזה אני חרד. כי רק מצב זה יביא לחיסולנו.

מאחר וטרנספר אינו בא בחשבון - אין ברירה אלא להפרד מהם אפילו על חשבון פרידה מחלקים בארץ ישראל המערבית.
ישן 22-04-2011, 12:27
צלמית המשתמש של רועי AZ

הרוב במדינת ישראל לא רוצה מדינה פלסטינית..השמאל והערבים הם מיעוט ואויב..
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "שאני בטוח שהרבה כאן חושבים כמוני"

ציטוט:
למעט ראשי ממשלות ישראל - לפחות בהתבטאויותיהם ובמדיניות המוצהרת.

על פי הנחותיך הערבים היו צריכים לקבל כל הצעה המוגשת להם מטעם מדינת ישראל - האם הם מבינים פחות ממך. הרי מאז ערב הסכם השלום עם מצרים, הגיעו מדינות ערב למסקנה, שהן לא תוכלנה לחסל אותנו במלחמה. האם בשנת 1967 הם לא התקיפו אותנו ויכולנו להם.

אני שב חוזר ומדגיש מה שמטריד אותי במצב הנוכחי הוא קיומה של אוכלוסיה ערבית-פלסטינאית בשטחים הכבושים. אוכלוסיה זו מתרבה והולכת. באופן שלא ירחק היום שהמיעוט היהודי ישלוט על הרוב הערבי - מזה אני חרד. כי רק מצב זה יביא לחיסולנו.

מאחר וטרנספר אינו בא בחשבון - אין ברירה אלא להפרד מהם אפילו על חשבון פרידה מחלקים בארץ ישראל המערבית.

ועוד מפלגה של קופירייטרים - לא נחשבים בעיניי...

האויב רק מחכה לחולשתנו - אל לנו ליצור לו אותה.. בכל המלחמות ניצחנו, משום שהעם היה מלוכד סביב הצבא ונחוש לעמוד איתן בפניי המתקפות הרצחניות של האויב. לא היה צל של ספק בדבר צדקת מעשינו ובדבר זכותינו לקיים כאן מדינה. מרגע שאתה (ואחרים) בא ומטיל ספק בכל אלה - אל תתפלא לחוסר הלגיטימיות שלנו בעיניי האירופים והערבים עצמם.. במילותייך אלה אתה יוצר קרע בעם ואת אותה חולשה מדוברת שתתעמק לכלל חוסר יכולת כאשר נקים עבורם מדינה - בסיס לטרור ולהתקפות רצחניות.

מטרידה גם אותי קיומה של אוכלוסיה אויבת בשטחים הכבושים. אבל להעביר להם אותם זאת בפירוש הליכה אל השוחט.. עם השטחים או בלעדיהם הרוב ימשיך לגדול ולשנוא! העברת השטחים לא תשנה כלום מבחינתם.. הם רוצים אותך בים.. ככה הם רוצים אותך כבר 100 שנות סכסוך.

אז נכון שאורי ואני לא מציגים פתרון.. אבל לא תומכים בפתרון שיזרז את סופנו כאן... אלא בסטאטוס קוו שהיה עד עכשיו משנת 67'...

ישן 22-04-2011, 13:40

סטאטוס קוו דינמי - אין סטגנציה בחיים האמיתיים
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "הרוב במדינת ישראל לא רוצה מדינה פלסטינית..השמאל והערבים הם מיעוט ואויב.."

נכון, אתה צודק, שהאויב רק מחכה לחולשתנו - אל לנו ליצור לו אותה.העם חייב להתלכד ולהיות נחוש בהגנה ושמירת אופיה של מדינת ישראל. אנו מחוייבים בצבא חזק שיוכל לעמוד בכל משימות ההגנה הנדרשות ממנו ולא "לרוץ" ו/או לשמור על התנחלויות המצויות בשטחים הכבושים.
לי אין כל צל של ספק בדבר זכותינו לקיים כאן מדינה יהודית ודמוקרטית - היא מדינת ישראל. חוסר הלגיטימיות שלנו בעיניי האירופים וכמעט כל העולם כולו, הוא בגין שאיפות של אלו ש"רוח אלוהים שורה עליהם" ונספחיהם, שאינם מתחשבים בקיומו של עם נוסף, בעל שאיפות לגיטימיות מבחינתו ואינם מוכנים לכל הפרדות ממנו.
את הקרע בעם יוצרים אלו הדבקים בהרחבת מוטת השליטה של מדינת ישראל על הגדה המערבית כולה ולא אלו הדבקים בשמורה וחיזוקה של מדינת ישראל מכל הבחינות.

נכון הם רוצים אותי בים למעלה ממאה שנים ומה שקרה בפועל, אנחנו הקמנו מדינה לתפארת והם הפכו לפליטים קשי יום. גם אם יקימו מדינה באותם השטחים שאנו נשאיר להם, הם עשויים להמשיך בשנאתם אלינו. אבל, הפחד שלך מן ה"שוחט" איננו במקומו. לאור נסיונות העבר - עמדנו במצבים הרבה הרבה יותר קשים והתגברנו. הפטרותנו מהשטחים הכבושים הוא צורך חיוני בשבילנו ואינו עשיית טובה לאף אחד. הם רוצים אותנו בים אנחנו רוצים שהם "יתנדפו" מנגד עינינו - לא זה ולא זה הוא בר בצוע, רק התנתקות תביא את ה"ישועה".
ישן 22-04-2011, 14:09
צלמית המשתמש של רועי AZ

משימות ההגנה על ההתנחלויות הן כאין וכאפס לעומת משימות ההגנה שנצטרך להן כשהאויב יתקוף
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "סטאטוס קוו דינמי - אין סטגנציה בחיים האמיתיים"

ציטוט:
נכון, אתה צודק, שהאויב רק מחכה לחולשתנו - אל לנו ליצור לו אותה.העם חייב להתלכד ולהיות נחוש בהגנה ושמירת אופיה של מדינת ישראל. אנו מחוייבים בצבא חזק שיוכל לעמוד בכל משימות ההגנה הנדרשות ממנו ולא "לרוץ" ו/או לשמור על התנחלויות המצויות בשטחים הכבושים.
לי אין כל צל של ספק בדבר זכותינו לקיים כאן מדינה יהודית ודמוקרטית - היא מדינת ישראל. חוסר הלגיטימיות שלנו בעיניי האירופים וכמעט כל העולם כולו, הוא בגין שאיפות של אלו ש"רוח אלוהים שורה עליהם" ונספחיהם, שאינם מתחשבים בקיומו של עם נוסף, בעל שאיפות לגיטימיות מבחינתו ואינם מוכנים לכל הפרדות ממנו.
את הקרע בעם יוצרים אלו הדבקים בהרחבת מוטת השליטה של מדינת ישראל על הגדה המערבית כולה ולא אלו הדבקים בשמורה וחיזוקה של מדינת ישראל מכל הבחינות.

נכון הם רוצים אותי בים למעלה ממאה שנים ומה שקרה בפועל, אנחנו הקמנו מדינה לתפארת והם הפכו לפליטים קשי יום. גם אם יקימו מדינה באותם השטחים שאנו נשאיר להם, הם עשויים להמשיך בשנאתם אלינו. אבל, הפחד שלך מן ה"שוחט" איננו במקומו. לאור נסיונות העבר - עמדנו במצבים הרבה הרבה יותר קשים והתגברנו. הפטרותנו מהשטחים הכבושים הוא צורך חיוני בשבילנו ואינו עשיית טובה לאף אחד. הם רוצים אותנו בים אנחנו רוצים שהם "יתנדפו" מנגד עינינו - לא זה ולא זה הוא בר בצוע, רק התנתקות תביא את ה"ישועה".

אותנו מגבולות 67' אל תוך הים ולא משנה עד כמה צבא חזק יהיה לנו.. קיים גם הצורך בעומק אסטרטגי שמתבטא בישיבתינו באותם שטחים.

אחרי שנתנו את סיני תמורת שלום שיכול ועלול בהחלטה אחת רגעית חסרת שיקול דעת, להתבטל ע"י צד אחד - אנו נוכחים לדעת עד כמה קל להם לבטל הסכמי שלום בלי באמת לתת תירוץ. ולהופכנו לאויב מר ויעד למתקפה, מה ששולל את הטיעון בדבר "התנתקות תביא את הישועה". מזלנו ששטח סיני גדול מספיק לאפשר לנו איכשהוא להתארגן ולנסות להדוף מתקפה.

חוסר הלגיטימיות שלנו בעיניי האירופאים נעוצה בעובדה שאנחנו מפריעים לערבים בעצם קיומנו כאן ומפריעים להם לפתח עסקים ראויים עם המדינות הסובבות אותנו...

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 22-04-2011 בשעה 14:12.
ישן 22-04-2011, 17:53
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

דן, דן, דן - אתה ממשיך להתחמק ולהתפתל...
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לדאבונך אני כותב בדיוק מה שאני חושב-אתה למעט בקורת אינך כותב"

כליאת רבע מליון יהודיםך במובלעות, ואז הצגת המצב כאילו "הם יכולים להשאר בבתיהם", היא בדיחה
גרועה מאוד.

אני יודע שבעיניך בנייה בשכונת רמות, ליד הכניסה לעיר היא "חלום מגלומאני", אבל זה בגלל שאין לך מושג
היכן נמצאת שכונת רמות...

בוודאי שאתה מתבייש להגיד את מי צריך לגרש מהבית - בעיקר בגלל שהתכנית שלך גורסת גירוש של
כמעט חצי מליון יהודים: מאה עשרים אלף מגורשים ממש, ועוד רבע מליון שיגורשו באמצעות הפקרתם למגורים במובלעת באמצע המדינה הטרוריסטית שאתה רוצה להקים פה.
אני לא צריך לקבוע מה אתה אומר - אתה כ"כ מתחמק מלהגיד משהו, שמהעדר דברים, ניתן לקבוע מה
אתה אומר, בדרך האלימינציה הפשוטה.

יפה מצידך שאינך מקבל את כל התכנית כמקשה אחת, אבל הסייגים שלך הם כ"כ רפים (על אריאל אתה
מתפשר לך בקלי קלות - 25,000 יהודים), שבדיחה להתייחס אליהם. אין לך קו אדום רציני אחד.

אני שמח לשמוע שמזיזים הרים. אולי זה יקדם תכנית פלסטינית נאורה להזזת יהודים לעבר הים, כפתרון
קבע של שלום לאזורנו...
ישן 20-04-2011, 07:21

הגדה עלובה המעליבה את הכותב אותה
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב ""אנשי רוח". האם זאת מילת סלנג..."

אנשים שתרמו רבות בתחום החינוך, האומנות והתרבות הישראלית = לכאלו שלא באמת עשו משהו אמיתי

ההתייחסות לנושאי ה"רוחניים" לכאורה - היא אחת משורשי הבעיה של מדינת ישראל. לא היה מזיק להעלות את קרנם. נכון, שהילת הבטחון הפיזי אינה שורה עליהם - אבל הבטחון הרוחני אינו נופל מזה הפיזי. שניהם חייבים לשלב ידיים ולהעלות את מדינת ישראל על פסים ראויים.
לצערי מדינת ישראל דומה לרכבת ישראל נוסעת נוסעת, גומעת מרחקים ולפתע פתאום יורדת מהפסים וחוזר חלילה. חייבים לתקן ולהשמיש את הפסים על מנת שנגיע ליעדנו שלמים ( פיזית ורוחנית ) ובריאים.
ישן 20-04-2011, 07:28
צלמית המשתמש של רועי AZ

אז תפסיקו לחבל בפסים - אתה והפרופלורים למינהם שחושבים שהם נאורים....
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הגדה עלובה המעליבה את הכותב אותה"

ציטוט:
לצערי מדינת ישראל דומה לרכבת ישראל נוסעת נוסעת, גומעת מרחקים ולפתע פתאום יורדת מהפסים וחוזר חלילה. חייבים לתקן ולהשמיש את הפסים על מנת שנגיע ליעדנו שלמים ( פיזית ורוחנית ) ובריאים.

ואז אין מה לתקן והרכבת נוסעת בבטחה!

ישן 20-04-2011, 08:51
צלמית המשתמש של Gumble
  משתמש זכר Gumble Gumble אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "חתני פרס ישראל ואנשי רוח יברכו על הצהרת העצמאות הפלסטינית בגבולות 67'"

הבעיה עם אנשי רוח היא שהם לא יהיו אחראים לתוצאות האמירות שלהם, מי שיצטרך לתת את הדין במקרה של כישלון מהלך כמו הכרה במדינה פלסטינית הם הפוליטיקאים ואנשי הצבא.
אני רוצה שכל השמות שמוזכרים בכתבה יעמדו מאחורי דבריהם ויהיו מוכנים לשלם קנס כבד (אני לא מדבר על קנס כספי) שיחסל את חייהם הציבוריים במקרה של כישלון כל מהלך שאותו הם קידמו.

מצב כזה שכל אחד יכול לשבת ביציע ולמכור לציבור רעיונות שנשמעים נחמדים אבל לא מוכן לשאת בתוצאות (כי הוא רק ביציע) מגדל נוכלים ושקרנים תאבי בצע שלא יכולים להפסיד.
צריך למצוא שיטה שתחייב אותם לקחת אחריות על דבריהם.
ישן 20-04-2011, 14:01
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

איזה אופן שונה ואיזה נעליים? בקליקה שלהם, כל מחשבה/אמירה שאינה כזו - משמעה אובדן הפרס
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זה ילמד אותם לא לחשוב באופן..."

אני יודע שהתקשורת ממשיכה לקדוח לגבי ה"אומץ" של הרוחניים למיניהם בביטוי עמדות האדיוטיזם המועיל,
כאילו היו מפגן של גבורה שלא היה כמותו - אבל המציאות הפוכה בדיוק.
בתוך המגזר הקטן והמגעיל הזה, ישנו עולם של דיעה אחת שלמחות עליה, משמעה חרם בפועל, אובדן
הסיכוי לזכות בג'ובים, אובדן הסיכוי לקבל פרסים - והגדרת הכופר כפאשיסט...

המסמך הזה הוא בדיחה נוספת בשרשרת המסמכים המפגרים (חרם על אריאל, החרמת חברות שמייצרות
מעבר לקו הירוק ועוד אלף מסמכים מטומטמים הכוללים את מילת המפתח "כיבוש" בתוכם), וראוי לאותו
בוז.
ההתנהלות בנוגע לאותם "רוחניים" לא צריכה לכלול עיסוק במכתבים מהמטופשים שמישהו מבקש את
חתימתם עליהם, אלא רק וידוא שייצוגם בוועדות שמכריעות חלוקת כסף ציבורי ותפקידים במגזר הציבורי,
תהלום את חלקם היחסי באוכלוסייה - דהיינו, 3% ומטה...

ביום שהמעיקים הללו יגלו שהם לא מונים 100% מחברי הוועדות שמחלקות פרסי ישראל, פרסי ספיר,
וועדות למינוי בכירים ושאר מגדנות - פתאום יתברר שהרבה פחות נוטים להתלהב מחתימה על מסמכים
שרוב הציבור נגעל מהם...
ישן 20-04-2011, 09:31
צלמית המשתמש של רועי AZ

מוזיל? לא קוראים אותי רמי לוי...
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "אתה מוזיל את המונח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עופר123
אתה מוזיל את המונח "אנטישמיות".
חלק גדול מהעם חושב שהקמת מדינה פלסטינת היא אינטרס ישראלי.
גם אני "אנטישמי" שכמותי חושב ככה, למרות שלא הייתי חוגג הקמת מדינה פלסטינית.

ובכן, תקרא שוב על מה התקוממתי ותבין על מה אני כותב אוטואנטישמיות...

אתה אולי לא אנטישמי אלא סתם "אידיוט מועיל"....

ישן 20-04-2011, 13:20
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

ואחר כך כשיחרימו אותם - הם יבכו.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "חתני פרס ישראל ואנשי רוח יברכו על הצהרת העצמאות הפלסטינית בגבולות 67'"

ויטענו שזו סתימת פיות. כשמישהו יערער על חובתה הקדושה של מדינת ישראל לממן לאפסים האלה את החיים - הם ייללו וישתמשו בהמון מילים לועזיות כמו מקארתיזם ופאשיזם.

בשביל לחשוב שמדינה פלסטינית (בגרסתה המלאה ועל כל שטחי 67) היא אינטרס ישראלי צריך להיות אידיוט שימושי במיוחד, אבל גם מי שסבור כך איננו חייב לחגוג. מי שחוגג את העצמאות הפלסטינית שאם תתקיים תהיה על חשבון מדינת ישראל - שייך לצד הפלסטיני . זוכי פרס ישראל האלה (שחילקו אותו לעצמם) הם בדיוק אותו דבר כמו מוטרפי הקרן החדשה לישראל שיצאו להפגין בעד BDS boycot , divestment, sanctions ובעברית - החרמת ישראל, פגיעה כלכלית וסקנציות.

השמאל הקיצוני הוא היום האיום הגדול ביותר על שלום מדינת ישראל ומי שתומך בו בשתיקה בטיעון שקרי כאילו יש לזה קשר לחופש הביטוי, מסייע לו להתעצם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-04-2011, 15:25
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

התעלמות מהנטייה של גורמים לקבל כסף מגורמים שפועלים דרך קבע נגד המדינה...
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "מה נחשב לתמיכה בשתיקה?"

עמידה מן הצד כשגורמים כאהל מסייעים באופן פעיל לחבר דו"ח שתכליתו המוצהרת היא הצגת צה"ל כפושעי
מלחמה.
הזדעקות כנגד יוזמות שתכליתן השגת שקיפות בנוגע למימון אותם גופים.

כל מי שנוקט במהלכים אלה, בעצם מתנגד לדמוקרטיה במהותה המשעממת (אתה יודע, זכותו של הרוב
במדינה לבחור בממשלה עפ"י דרכו - תוך התנגדות להתערבות זרה בהליך הפוליטי הפנימי באמצעות מימון
מי מהמחנות).

אם אתה רוצה הגדרה קצרה: מי שלא תומך בפעילות שנועדה לבלום את ההתערבות הזרה של שונאי ישראל
בתהליכים הפוליטיים התקינים בה באמצעות תמנון הNIF ושלוחותיו, הוא תומך בשתיקה בשמאל הקיצוני, גם
אם הוא לא מבין זאת...
ישן 20-04-2011, 18:35
צלמית המשתמש של רועי AZ

אם אתה חושב שאנחנו אידיוטים גזעניים..
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי Robinbad שמתחילה ב "כדי לאזן ימין רדיקלי צריך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Robinbad
כדי לאזן ימין רדיקלי צריך שמאל רדיקלי, לא כך?
ולדרך אגב אני לא שמאלי ולא ימני.

אז אתה אולטרא שמאל... לפחות כמו אבנרי ושות'. לדידם - אידיוט גזען = מי שלא חושב כמוהם.

אתה מצפה שניישר קו עם עוכרי ישראל כי הם נאורים? שנקבל את פשעיהם כי הם אנשי רוח?

על איזה עם פלסטיני הם מדברים..מה עיצב העם הפלסטיני בדמותו חוץ מעושק, גזל, רצח ועוד רצח?

ישן 21-04-2011, 14:33
צלמית המשתמש של רועי AZ

במיוחד בשבילך.. ריכוז תמצית תגובותיהם של מתנגדי "מדינה פלסטין בגבולות 67'"...
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי Robinbad שמתחילה ב "אני לא מבין למה אתם מתנגדים..."

ציטוט:
אני לא מבין למה אתם מתנגדים להכרה במדינה פלסטין בגבולות 67?

מתוך דברים שנכתבו באשכול הזה..

1. ההסכם הופך את הרובע היהודי למובלעת, מה דעתך?
2. ההסכם הופך את גילה למובלעת, מה דעתך?
3. ההסכם הופך את מעלה אדומים למובלעת, מה דעתך?
4. ההסכם הופך את גבעת זאב למובלעת , מה דעתך?
5. ההסכם הופך את נווה יעקב ופסגת זאב למובלעת, מה דעתך?
6. ההסכם הופך את המטה הארצי של המשטרה ואת קריית הממשלה לנקודות גבול, מה דעתך?
7. ההסכם קורא לגירוש אלפי תושבי אריאל, מה דעתך?
8. ההסכם קורא לגירוש אלפי תושבי אפרת, מה דעתך?
9. ההסכם קורא לגירוש אלפי תושבי עפרה ובית אל, מה דעתך?
10. ההסכם מעביר לפלסטינים שטחים בתוך הקו הירוק, אבל לא כאלה שמאוכלסים בערבים.

ההסכם הוא אנטי-דמוגרפי. עם זאת, כל ההסתייגות שלך ממנו הוא "בקשה" שלא יעקרו את רבבות תושבי
אריאל. העובדה שההסכם הופך למעלה בערך רבע מליון ישראליפ לתושבי מובלעות בסגנון נצרים, לא
נראית לך מוזרה. טוב נו, אתה לא באמת מכיר את המפה, או שאתה רוצה שרבע המליון הללו ייאלצו לעזוב בתיהם בירושלים וסביבתה, כדי למסור גם אותן.

דן, לא נורא. לאט לאט אנחנו מגלים היכן אתה עומד באמת. ציוני, הא?

************************************************** *****************************************

מחשבות פסאודו פילוסופיות ונאורות, על "עצם הקיום"
ו"מאמצים לשינוי מציאות" - הביאו עלינו את אסון אוסלו. והולכים ומביאים עלינו חורבן... בינתיים ה"צד השני" מסרב להכיר ב-א-מ-ת ברצונך הכן לשנות את המציאות... מבחינתו שנוי המציאות יתרחש כשתחזור למקום ממנו באת... (או לים)

אנא התייחס בכובד ראש למה שכתבתי לך בטרם תענה והשתדל להתייחס לטיעונים גופא ולא לרשום קלישאות..

************************************************** ****************************************

ועצם ההגעה שלנו לאותו מקום [בפעם השניה ומעלה] התרחשה לאחר פעילות עויינת מסכנת מאותם איזורים עוד טרם ידעו כיבוש מהו.

אם מישהו גר במושב ומהבית הסמוך אליו בו גרה משפחת פשע בוקעת מעת לעת מוסיקה רועשת - מוטב כי לא ינסה להגיע עימם להסדר כלשהו. גם לא תמורת הסטת הגדר לכיוון חצרו, ויתור על חנייתו או תשלום כספי קבוע בעבור שקט. הפושעים השגרתיים כמו גם הפושעים השולטים בעמי ערב וחביבים כל כך על עמיהם ואף נבחרים על ידם - חושבים אחרת ממך ושואפים לדברים שונים ממך.

לתפישתי: אם ניסינו ללא הסכם וזה כשל וניסנו עם הסכם וזה כשל - מוטב שלא לנסות עוד בשל הסכנה הרבה הכרוכה בכך. עם פארטנר רציני היה מושג שלום זה מכבר. מאומה לא מפריע לעזתי לקבל כל שירצה מהגבול המצרי ולרמלאי ולשכמאי לקבל את שירצה מהגבול הירדני ולחיות באושר ובעושר ואם היו חדלים מטרור היו המחסומים נעלמים אט אט והמעברים הרשמיים לארצות ערב [המחברים את הערבים-מוסלמים שגרים כאן לשטח הגדול מאות מונים משטח ישראל אליו הם לוטשים עיניים] היו הופכים לחופשיים לחלוטין והקנטונים הערביים בארץ זוכים לרווחה.

ישן 21-04-2011, 15:53
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי Robinbad שמתחילה ב "לא משנה מה הם עשו עושים או מה..."

ציטוט:
לא משנה מה הם עשו עושים או מה שלא יהיה, לא איכפת לי מפלסטיינים, שילכו לעזאזל כל הערבים! אך לא בעזרתינו אלא בזכות כישלון אישי שלהם, כל עוד הם כבושים והם כן תחת כיבוש ישראלי האשמה ונטל אחריות הוא עלינו! היה צריך לחשוב טוב טוב לפני שהתחילו ליישב שטחים כבושים כי בארץ לא מקובל לחשוב קדימה, עכשיו צריך לשלם את המחיר
DIG OURSELVES OUT OF SHIT WE IN THANKS TO OUR IMPOTENT LEADERSHIP

ZIONISM NAZISM THEY ARE FORM OF NATIONALISM

נמשוך את זה עד הסוף. ברגע שבאמת נצטרך לתת להם שטחים, לא ישאר הרבה. אם, לדוגמא, נספח לנו חצי מיהודה ושומרון(שמות עבריים, דרך אגב, ולא פלסטינאיים וגם לא ערביים) עם אזרחים יהודים ומיעוט קטן של ערבים, מה יכול להיות טוב מזה? לערבים בכלל לא מגיע שום שטח עצמאי כאן, מאז מה שעשו ב - 48. תהיה להם אוטנומיה מסכנה, התלויה בנו. זהו זה.

עוד פעם אתה מכניס את המונח נאציזם, בלי לדעת, מהו אומר, ולמה הובילה התנועה.

ישן 21-04-2011, 08:25

בדקת קודם עם מי אתה משוחח? :) אני חושב שמגע עם תומכי טרור בעייתית מבחינתך כעובד מדינה
בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא כתבת "מתלהמים". מי שלא כתב "מתלהם" לא יצא ידי חובתו..."

Robinbad תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_3968641", true);
חבר מתאריך: 16.06.08

מסכים, לחלק את ירושלים ולהחזיר את מתנחלים לשטחי ישראל או להשאיר אותם לחיסדי פלסטיניים(שזאת אופציה יותר מקובלת עליי)

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...641&postcount=1

30-03-2011, 20:33
Robinbad תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_3968695", true);
חבר מתאריך: 16.06.08

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "כן אה.. שישחטו בסכינים או יירו בראשם..."
סיפוק? ממש לא! אך גם לא דמעה מזיל ולא צער או כעס מרגיש אני... האחריות כולה על מות שלהם מוטלת עליהם והממשלה שמתירה להם להתגורר שם.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...695&postcount=7
ישן 21-04-2011, 09:58
צלמית המשתמש של רועי AZ

אז זהו.. שהוא כתב את זה עלינו המגיבים...
בתגובה להודעה מספר 117 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לבטח אינם חבורת אידיוטים ולבטח שאינם גזענים"

ציטוט:
נכון שהמלך הנוכחי ואולי גם מהלכים אחרים בטעות יסודה ויש לבקר אותם על כך.

אבל בשום פנים ואופן לא בדרך שאתה בחרת. יצאת לידי חובה באמירה בוטה החוזרת כבומרנג אל כותבה.

הוא כתב "אתם".. ולא "הם"

ישן 21-04-2011, 14:55
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
אם אתה היית מרוויח כמו אלמגור והוייברגר לא היית נלחם??
בתגובה להודעה מספר 119 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "[b]מאות אנשי שמאל מתכנסים..."

תתבייש לך ,

האם אתה לא מרחם על אנשים יקרים אלו, הם מרוויחים 700000 ש"ח לשנה.

http://www.nrg.co.il/online/47/ART2/205/618.html

(בעוד שחקנים צעירים ומבוגרים בארץ, גרים בדירות טחובות ועובדים משמרות לילה כמלצרים\מאבטחים

בשביל להתקיים.)

כיצד אתה יכול להיות כלכך אכזר ולדרוש מהם לפורר את חומת הקליקה שתחת מעטה של

אידיאולוגיה והומניות, מטרתה האמיתית היא המשך בזיזת הקופה הציבורית,

עם תיאטרון מיושן וגרוע.

מי ישלם את המשכנתאות המנופחות שלקחו?

אתה ?

נורא נוח להסתתר מאחורי המקלדת, ולבקר אנשים שכל רצונם הוא בסה"כ

בהמשך הקיום כאצולה רוחנית.

נערך לאחרונה ע"י hayal pashot בתאריך 21-04-2011 בשעה 15:01.
ישן 21-04-2011, 18:50
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
אין לי בעיה עם דעה שונה
בתגובה להודעה מספר 120 שנכתבה על ידי hayal pashot שמתחילה ב "אם אתה היית מרוויח כמו אלמגור והוייברגר לא היית נלחם??"

אבל כן יש לי בעיה רצינית, כאשר בעל דעה שונה משלי גם מחליט לעשות מעשה מתוך גחמה, צורך בפירסום, גיל (ואולי גם כל תרגיל..) וכן, גם מסיבות הומניטריות גרידא.
תיאטרון האבסורד
כאילו לא חסרים אנו צרות, כאשר החברה האלה, שכל כך טרחנו לטפח במשך השנים וכה הערפנו עליהם כבוד והערכה וגם פרסים ותארים לרוב חילקנו להם.. ואף עזרנו להם כלכלית להמציא את עצמם..
דווקא החברה האלה פנו לנו עורף בטיימינג הכי גרוע מבחינתנו, ממש כאילו היו מתואמים עם הבית הלבן..
זה הטיימינג היחידי הבולט בכל ההמולה.
בעסה.

נערך לאחרונה ע"י looopy בתאריך 21-04-2011 בשעה 19:08.
ישן 21-04-2011, 19:56
צלמית המשתמש של רועי AZ

יש על מה בכלל?
בתגובה להודעה מספר 122 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "אין לי בעיה עם דעה שונה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looopy
כאילו לא חסרים אנו צרות, כאשר החברה האלה, שכל כך טרחנו לטפח במשך השנים וכה הערפנו עליהם כבוד והערכה וגם פרסים ותארים לרוב חילקנו להם.. ואף עזרנו להם כלכלית להמציא את עצמם..

בעסה.

יאיר גרבוז? איש רוח?

אם בעינייך נפיחות = רוח.. אז איט מייקס איט סנס..

ישן 21-04-2011, 15:59
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

זה בגלל שברמאללה מחנה השלום הוא בשלטון, ולא באופוזיציה כמו כאן (בחיי שזה הנימוק שלהם)
בתגובה להודעה מספר 124 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "כנראה שזה קורה במקביל לעצרת למען השלום שנערכת היום ברמאללה...מה?... לא?...."

אני מודה שבהתחלה כששמעתי את הנימוק הזה, רציתי להתחיל להביא דוגמאות לכך שהשלטון אצלם דווקא
לא באמת עויין את הטרור (למשל, קריאת כיכרות ע"ש מחבלות וכיו"ב), אבל אחרי מבט נוסף לאתר השקרי
של יוזמת ז'נבה (אותו אתר שקיים רק בעברית, בעוד שבערבית הוא לא באמת קיים, למרות שכביכול יש לינק
אליו מהאתר בעברית), הגעתי למסקנה שאין תוחלת.

"תהליך השלום" הוא פרה חולבת שמפרנסת לא מעט עסקני שלומיזם ממולחים. הם יודעים בדיוק עם מי יש
להם עסק, אבל היום שבו יודו שהתהליך הוא הונאה, הוא היום שבו הצ'קים מחו"ל יפסיקו להגיע. חוצמזה,
זה לא שהם נוסעים באוטובוסים או משהו כזה...
ישן 21-04-2011, 19:34
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא, אורוול הוא לא דו-צדדי...
בתגובה להודעה מספר 129 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "והמלחמה הוא - הוא..."

מה לעשות שאוסלו לימד אותנו שכל מלחמה קשה מתחילה ב"תהליך שלום" עסיסי שכזה?
אתה צריך להבין, בשביל מלחמה צריך נשק - בלי אוסלו אין נשק.

תהליך אוסלו מפרנס הרבה אנשים חסרי מוסר, ועל כן לעולם לא תשמע אותם מודים בכשלון שלו, גם כאשר
אוטובוסים מעשנים מפוזרים בכל פינה כאן.

דמיין לך ישראל נטולת "תהליך שלום": ארגוני הקרן לא מקבלים סיוע מחו"ל בשביל ללמד אותנו כמה אנחנו
פושעי מלחמה, פקידים לא מקבלים מימון ללימודים בחו"ל בתחומי "זכויות האדם", זכיונות ענק למונופולים
בתחומי הרש"ף לא נמסרים לטייקונים מקורבים, ולפקידי מדינה בשלב המעבר מהמגזר הציבורי לפרטי.

זהו אסון שיש למונעו - ואם כמה אוטובוסים יעלו באש תוך כדי, so be it...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:51

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר