לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2012, 16:56
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אחרי חודשים, יאיר לפיד סופסוף מפרסם את ה"אני מאין" שלו: הוא בעד שיהיה פה טוב...

לפיד הציג את עיקרי מצעו הפוליטי: שינוי שיטת הממשל, ביטול חוק טל, מלחמה בהון השחור ויצירת מנועי צמיחה ■ "אם נחכה 12 שנה, המדינה הציונית תקרוס מעצמה" ■ "כשקבוצה של טייקונים משחקת בכספי הפנסיה שלנו - זו שחיתות"

http://www.themarker.com/news/1.1643154

----------------------------------------------------------------------------

אני מודה, מסיבות לא מובנות (בעיקר לא לי עצמי) האמנתי למה שכתב בפייסבוק, שהיום יחדש לנו משהו. ובכן, הדבר היחיד שהוא חידש לנו זה שאין גבול לרדידות שלו - וגם כאן בעצם אין שום חידוש.
האיש הזה שגורם לאט"ד להיראות כמו חבורת אידיאולוגים נחושים, בישר לנו שהוא בעד שלמדינה יהיו הכנסות גבוהות ושהחינוך יהיה מצויין ושתהיה רכבת מהירה. אני מודה, זה אומץ רב לתמוך בכך שיהיה טוב, שכן כל שאר המפלגות מחוייבות למה שהן רואות כנצחון הרוע...

אין לי מושג למה הוא משחת זמנו לריק בניסיון לקנות דוקטורט - האיש הוא בעל עומק רב כ"כ שאין שום אקדמיה בעולם שתוכל להכיל את רעיונותיו המורכבים.

אה, כן, גם הוא בעד שינוי שיטת השלטון. הוא רוצה אחוז חסימה של 6%. תשאלו למה 6 ולא 5? התשובה היא שיאיר הוא מקורי ואם כל השאר אומרים 5, יאיר שלנו ישר יגיד 6, ובכך יוכיח שהוא יודע לספור גם מעבר לכף יד בודדה, בניגוד למה שישראלה ושאר הזדוניים חשבו...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2012, 22:15
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
פוטנציאל הקולות שניתן להניעם בעזרת סחריר תקשורתי ולהביאם להצביע ל'ההיא מהפרסומת'
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אינשאללה אתם צודקים. אני לא מצליח לראות את ההיחלשות שלו אל מתחת לעשר..."

נמדד ומצא עומד על 28 מנדטים.

בנסוי מבוקר שנערך בקרב אוכלוסיה יהודית בוגרת ומשכילה ברובה - שוכנעה כמות מצביעים שדי בה ל28 מנדטים כי 'צחי הנגבי זה שמאל', 'רמון-הירשזון-אולמרט-שרון זו פוליטיקה נקיה' וש'מופז הוא איש אמין רציני'.

המתנדבים למחקר נחשפו מרצונם במשך 3 שנים לתשדירים חוזרים ונשנים בהם הועברו להם המסרים הללו וכאוטופיה צוירה בראש בפניהם דמות בדויה של אשה שנאומיה נלקחו כולם מתוך הסרט 'להיות שם'.

לפיד בסה"כ משכלל את השיטה ובמקום למכור לאנשים סתם שקרים הוא מוכר להם 'כלום'. את הרעיון הגה כמובן ג'רי סיינפלד יהודי שלמרות חוש ההומור שלו אפילו הוא לא חשב על בדיחה כמו לפיד בדמות מנהיג.

השאלה היא כמה מתוך 28 מנדטים שאהבו את הסרט 'להיות שם' יאהבו גם את תוכניתו של סיינפלד על 'כלום' שכן המאבק קשה.

קדימה טרם הרימה ידיים, 'עלווה ירוקה' ודומותיה אוטוטו יצוצו מחדש, אלה שמימנו את 'המאבק החברתי' למען הקשיש היהודי ג.ס ירצו להקים מפלגת קופון או כמה כאלה וכן הלאה. להבדיל מהפופוליסט הוולגרי שרץ בראש שינוי מבלי שיהיו סביבו הרבה מפלגות תועים-צפים הרי שבנו הפחות מחודד ומחושל נכנס לשוק רווי.

הימור שלי: שלי יחמוביץ תצליח להחזיר הביתה חלק מהמנדטים האבודים לקדימה, נקוה שלפחות 5. מפלגות ליפ-יניב-שפיר יזכו במקרה המיטבי מבחינתם ל3 מושבים יחדיו. לקדימה יש מנגנון משומן יותר וכח כלכלי-תקשורתי וקשרים טובים אפילו משל לפיד. לפיד 5, קדימה 15.
ישן 16-02-2012, 17:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
המרכז אכן נשחקה - אבל הגמלאים הלכה וגדלה ככל שהתקדם הקמפיין שלהם...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "כמו מפלגת המרכז..."

האיש המבריק שניהל להם את הקמפיין זיהה (בדומה לדרך שבה לפיד מזהה היום, וטומאש זיהה לפניו) שיש ציבור גדול ובריא של מטומטמים שיושב קבוע על הגדר, ורק מחכה להצביע לאיזה טרנד אווילי.
כדי לרתום את הדבילים לטרנד התורן, יש צורך בסיסמא קליטה, רעש סתמי - או (כמו שעשו בצורה מבריקה אצל הגמלאים) באזז גאוני של ניהליזם כלפי כל השאר...
אצל טומאש הסיסמא הייתה פלוס-מינוס "הכו בחרדים".
אצל הגמלאים הסיסמא הייתה פלוס-מינוס "אין למי להצביע".
אצל יאיר הסיסמא היא "תנו לי דוקטורט"... סתם. הסיסמא היא, מסתבר, "איפה הכסף" ואני מבטיח לך שהיא נבחנה היטב מול קבוצות מיקוד של טמבלים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:10

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר